Článek

Mopslík neprokázal příliš velkou šikovnost, rozhodila ho banální překážka

 
Dvakrát měř, jednou řež, to je přísloví, které by mohlo platit i pro zvířata. Přinejmenším by se jím měl řídit mopslík, který se přerazil o spadlý kmen na cestě. Špatně odhadl jeho vzdálenost.
07.03.2015 17:46 |

podobné články

Podobné články

Dokážete udělat stojku a vyčurat se? Tento mopslík to umí a je u toho extrémně vtipný!

 
Mopslík jménem Frankie je opravdový komik. 67 sekund sledování jeho čurání vás pobaví víc než "hodina hlavní zpravodajské relace.":http://www.extra.cz/prvni-show-kuchare-ktery-neumi-varit-nova-chysta-podzimni-novinky-hvezdou-bude-hruska
18.10.2014 18:10 |

podobné články

Foldyna: Schwarzenberg je mopslík. Idioti naráží na Zemanovo zdraví, ale i mladší politici proti němu vypadají jak chudáci. Cestou do Číny se zapsal do dějin národa

 
ROZHOVOR Svojí cestou do Číny se prezident Miloš Zeman zachoval jako svébytný politik, zatímco jeho velký kritik Karel Schwarzenberg si ještě ve funkci šéfa české diplomacie počínal jako mopslík, když okamžitě uznal jako samostatný stát Kosovo uloupené Jugoslávii. Tvrdí to poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna, jenž navíc na hlavě státu oceňuje, že dokáže na rozdíl od jiných politiků vést dialog s ruským prezidentem Putinem a vyvíjí iniciativu pro společný zásah proti Islámskému státu.
11.09.2015 10:04 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3714 článků) , Miloš Zeman (20480 článků) , Jaroslav Foldyna (407 článků) , Karel Schwarzenberg (512 článků)

Heger: Audit korupci neprokázal

 
Ministerstvo zdravotnictví nechalo zpracovat audit na nákupu přístrojového vybavení specializovaných pracovišť národní sítě traumatologické a onkologické péče. A ten korupci neprokázal.
04.05.2011 18:20 |

podobné články

Extajemník Znojma dostal rok za podvod, úplatky mu soud neprokázal!

 
Na rok do vězení by měl jít bývalý tajemník Znojma Vladimír Krejčíř (58), který byl obžalovaný z přijímání úplatků. To mu však soud neprokázal a ztrestal ho za podvod a zpronevěru se škodou 45 tisíc korun. Navíc mu napařil peněžitý trest sto tisíc korun.
26.02.2013 16:20 |

podobné články

Světové agentury: Poslední překážka lisabonské smlouvy padla

 
Padla poslední překážka k ratifikaci lisabonské smlouvy, konstatují vesměs světové agentury v prvních zprávách o výroku českého ústavního soudu, že dokument reformující Evropskou unii není v rozporu s českou ústavou.
03.11.2009 11:15 |

podobné články

Zloděje zastavila na útěku nečekaná překážka

 
Kuriózní případ zachytily bezpečnostní kamery v jednom obchodě v ruském Jekatěrinburgu. Zloděj tam sebral z regálu tři lahve s alkoholem a vydal se na útěk. Zastavila ho však jednoduchá překážka, se kterou nepočítal.
22.01.2015 19:02 |

podobné články

Plot mezi Maďarskem a Srbskem? Podle velvyslance Chmiela překonatelná překážka. Dá se rozstříhat

 
Dnešní vydání MF Dnes přineslo rozhovor s českým velvyslancem v Maďarsku Jurajem Chmielem. Ten mimo jiné uvedl, že Maďarskem prošlo 150 tisíc lidí. „Kam poté zmizeli, to nikdo neví,“ dodal s tím, že maďarský plot na hranici se Srbskem se pro běžence ukazuje jako překonatelná překážka.
27.08.2015 09:41 |

podobné články

Zbabělý kapitán Concordie se omluvil za smrt 32 lidí: Byla to banální nehoda...

 
Poprvé otevřeně promluvil před televizními kamerami a vystoupil s omluvou za ztroskotání lodi Concordia, kterou navedl do zkázy. Kapitánu Schettinovi však jeho omluva příliš nevyšla. Tragickou nehodu, při které zemřelo 32 lidí, označil za banální...
12.07.2012 05:40 |

podobné články

Matce při banální operaci poškodili nerv

 
Moje máma podstoupila před několika měsíci „banální“ operaci nohy. Jenže při ní došlo k přetětí důležitého nervu a máma v noze ztratila citlivost.
03.09.2009 06:55 |

podobné články

Muzikálová hvězda promluvila o rodinném traumatu: Její milovaná sestra zemřela po banální operaci

 
Muzikálová herečka Magda Malá  (45) promluvila o svých životních traumatech. Sympatická zpěvačka pochází ze šesti sourozenců. Nejbližší vztah měla s o rok starší sestrou Miladou, která však kvůli chybě lékaře zemřela během banální operace.
05.02.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Magda Malá (84 článků)

Žaneta (35) chtěla pro Viktorku (5) sourozence, zemřela při banální operaci

 
Pětatřicetiletá Žaneta sice měla doma pětiletou Viktorku, ale hrozně moc toužila po dalším dítěti. Teď už se ho ovšem nikdy nedočká. Osudnou se jí stala úplně banální operace.
08.02.2014 10:05 |

podobné články

Žaneta (†35) zemřela po banální operaci: Viktorka (5) neví, že mámu už nikdy neuvidí!

 
Touha po druhém děťátku přivedla Žaneta Salanciovou (†35) ze slovenských Krompach do nemocnice. Na vaječníku měla cystu, kterou se rozhodli odstranit při banální operaci. Ta se však zvrtla a maminka malé Viktorky (5) zemřela. Její nebohá dcerka stále neví, že maminku již nikdy neuvidí.
10.02.2014 22:15 |

podobné články

Smrt matky Moniky Kramné: Osudnou se jí stala banální operace! Co se stalo?

 
Maminka Moniky Kramné se rozsudku nad svým zetěm Petrem Kramným nedočkala, zemřela v nemocnici v Orlové. Přitom tam podstoupila banální operaci kolena! Co se tedy přesně stalo?
11.04.2014 07:30 |

podobné články

Muž šel do nemocnice na banální obřízku. Vrátil se bez penisu!

 
Nejhorší okamžik svého života nejspíš prožívá jeden nejmenovaný muž z Alabamy. Místo banální obřízky mu "uřízli celý penis!":http://www.extra.cz/pozor-na-viagru-kolumbijskemu-politikovi-po-ni-museli-amputovat-penis
13.08.2014 07:45 |

podobné články

Zdrcená dcera Iveta o smrti Anny: Máma šla na banální zákrok, kvůli lékařům zemřela!

 
Čekal ji banální zákrok, teď jí namísto přivítání doma po operaci chystají pohřeb. Anna Černická ze slovenských Dediniek byla přitom ještě minulý týden plná sil a očekávání...
27.11.2014 19:50 |

podobné články

Banální vyšetření: Na 5 minut se jí zastavilo srdce, má poškozený mozek

 
Do šesti let si užívala dětství, hrála si s kamarády a připravovala se na nástup do první třídy... Banální vyšetření ale dalo krásné budoucnosti holčičky stopku! Lucince (9) se v nemocnici zastavilo srdíčko a došlo k těžkému poškození mozku...
18.01.2016 12:10 |

podobné články

Krásná Simona (†19) podlehla banální chorobě: Po zánětu průdušek jí zkolabovala imunita

 
Devatenáctiletá dívka zkolabovala a skončila v nemocnici, kde zemřela. Simoniny zdravotní problémy začaly po banální chorobě – zánětu průdušek. Vysokoškolačce selhal imunitní systém a skončila v umělém spánku.
14.02.2017 20:00 |

podobné články

Štěpánek (APAČI 2017): Putin na Prima Zoom - banální věc?

 
Kdybychom žili v normální zemi, byl by ten rozhovor s Vladimirem Putinem úplně normální, tuctová, banální věc. Prostě rozhovor s prezidentem jedné velké země. Nic víc, nic míň. Jenže...
20.06.2017 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3034 článků)

Stropnický připomněl: I pan prezident nejprve nařčení ohledně novičoku ostře odmítl. Není to banální

 
Mluvčí ruského ministerstva zahraničí Marija Zacharovová na dnešní tiskové konferenci v Moskvě prohlásila, že významné místo ve výzkumu otravných látek v České republice mají nervově paralytické látky typu novičok. Uvedla to v souvislosti s kauzou bývalého ruského agenta Sergeje Skripala otráveného v Británii armádním jedem. Podle ministra zahraničních věcí v demisi Martina Stropnického (ANO) nelze tyto výroky považovat za banální.
29.03.2018 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1657 článků)