Montreal je prvním postupujícím, Tampě nemopohl ani skvělý Palát

Hokejisté Montrealu jako první postoupili do druhého kola play off NHL, když porazili na svém ledě Tampu Bay 4:3 a soupeře vyřadili v nejkratším možném termínu. Canadiens nezastavil ani skvělý výkon Ondřeje Paláta, který zaznamenal gól a asistenci a byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu.
23.04.2014 10:00 |

Osobnosti: Ondřej Palát (55 článků)

Palát pomohl dvěma body Tampě k výhře, Ovečkin má 16. hattrick

Český útočník Ondřej Palát nepromarnil v duelu s Philadelphií ani vteřinu. Dvakrát v úplném závěru třetin přihrál na gól a pomohl Tampě Bay k výhře 4:2. Lightning tak mají páté vítězství z posledních šesti zápasů. Středeční zápas byl speciální pro ruského kanonýra Alexandra Ovečkina, který nejenže zajistil výhru Capitals, ale vystřílel si svůj šestnáctý hattrick v NHL.
24.11.2016 09:45 |

Osobnosti: Alexandr Ovečkin (66 článků) , Ondřej Palát (55 článků)

Palát zavelel k obratu a hokejisté Tampy vedou sérii

Český útočník Ondřej Palát na ledě Chicaga pomohl Tampě k důležitému vítězství ve třetím utkání finále Stanleyova poháru. Palát v poslední třetině vyrovnal stav zápasu na 2:2 a vítězný gól vstřelil v 57. minutě jeho spoluhráč Cedric Paquette. Tampa nyní vede v sérii na Chicagem 2:1.
09.06.2015 09:11 |

SUPER SMLOUVA! Ondřej Palát dostane v Tampě 10 milionů dolarů!

Ondřej Palát podepsal nový tříletý kontrakt se svým dosavadním zaměstnavatelem Tampou Bay Lightning. Třiadvacetiletý olympionik si podle ESPN vydělá celkem deset milionů dolarů!
09.06.2014 17:10 |

Ondřej Palát pomohl Tampě do semifinále Stanley Cupu

Dvěma kanadskými body přispěl útočník Ondřej Palát k vítězství Tampy Bay Lightning nad Montrealem 4:1. Floridský tým vyhrál sérii 4:2 na zápasy a postoupil do semifinále Stanley Cupu.
13.05.2015 09:38 |

Palát pomohl Tampě vyrovnat sérii na 1:1

Hokejisté Tampy Bay porazili ve druhém finále Stanley Cupu Chicago 4:3 a srovnali sérii na 1:1. Vítěznou branku vstřelil za nerozhodného stavu 3:3 ve 49. minutě v přesilové hře obránce Jason Garrison. U dvou gólů, jimiž domácí ve druhé třetině otočili skóre z 1:2 na 3:2, byl na ledě český útočník Ondřej Palát. Třetí utkání série je na programu v pondělí v Chicagu.
07.06.2015 09:16 |

Osobnosti: Ondřej Palát (55 článků) , Jason Garrison (1 článek)

Palát zářil! Dal dva góly, na třetí přihrál. Blýskl se i Hemský

Ondřej Palát vstřelil v pondělním utkání NHL dvě branky a na další přihrál, přesto neodvrátil porážku Tampy Bay 3:4 po samostatných nájezdech s Phoenixem. V dresu vítězů vstřelil po výměně z Washingtonu první gól Martin Erat a Radim Vrbata jako jediný uspěl v rozstřelu. V penaltovém rozuzlení dostal důvěru i Palát, první hvězda zápasu, ale neproměnil.
11.03.2014 06:45 |

Démon Palát zažil rekordní večer! Dal gól, na další tři přihrál

Na letošního Silvestra jen tak nezapomene český hokejový útočík Ondřej Palát. Poprvé v kariéře v NHL si připsal v jednom utkání čtyři body, když gólem a třemi asistencemi přispěl k výhře Tampy Bay 5:1 v Buffalu. Jeho trefa byla navíc vítězná a Palát byl vyhlášen první hvězdou zápasu.
01.01.2015 13:21 |

Skvělý Palát! Gólem pohřbil naděje Rangers a Tampa si zahraje finále Stanley Cupu

Byla to blesková akce. Hráči Tampy Bay se dostali do přečíslení tři na dva a brejk střelou švihem nad lapačku gólmana přesně zakončil Ondřej Palát. Mužstvo z Floridy se tak v dvaapadesáté minutě sedmého rozhodujícího zápasu semifinále Stanley Cupu ujalo na ledě New York Rangers vedení 2:0 a náskok udrželo až do konce utkání.
30.05.2015 08:41 |

Palát, Gudas ani Šustr hokejovou reprezentaci neposílí

Hokejovou reprezentaci na mistrovství světa v Minsku neposílí ani jeden z trojice hráčů Tampy. Útočník Ondřej Palát i obránci Radko Gudas a Andrej Šustr se z různých důvodů omluvili. ČTK to řekl generální manažer národního týmu Slavomír Lener.
25.04.2014 10:25 |

Osobnosti: Ondřej Palát (55 článků) , Slavomír Lener (23 článků)

Krejčí posbíral tři body, Neuvirth vychytal Jágrovu Floridu

Český útočník David Krejčí se gólem a dvěma asistencemi podepsal pod všechny branky Bostonu v domácím utkání proti Tampě Bay, nicméně ani to na vítězství nestačilo. Hosté vyhráli 6:3 a k jejich triumfu přispěl jedním gólem také forvard Ondřej Palát. Brankář Michal Neuvirth si po více jak třech letech připsal čisté konto a 31 úspěšnými zákroky pomohl Philadelphii k hubenému vítězství 1:0 nad Floridou.
13.10.2015 10:10 |

Osobnosti: David Krejčí (200 článků) , Ondřej Palát (55 článků) , Michal Neuvirth (109 článků)

Kubina v Tampě dohrál. Klub chce obránce vyměnit

Český hokejový zadák Pavel Kubina si hledá nové angažmá. V Tampě Bay už s ním nepočítají a přestanou ho nasazovat do utkání, prozradil deníku Tampa Tribune generální manažer klubu Steve Yzerman.
16.02.2012 19:55 |

Osobnosti: Pavel Kubina (20 článků) , Steve Yzerman (7 článků)

Palát chytil šanci za pačesy! Z Jágra je obranář a Dallas vyhrál

Dallas konečně vyhrál. Stars doma udolali Calgary poměrem 4:3. Jaromír Jágr sice opět vyšel naprázdno, ale jeho tým vykřesal naději na play off. Šanci za pačesy však chytil Ondřej Palát, který skóroval za Tampu.
19.03.2013 07:25 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2351 článků) , Ondřej Palát (55 článků)

Šance hokejistů na Calder Cup žije. Přispěl k tomu český útočník Palát

Hokejisté Grand Rapids prohráli ve čtvrtém finálovém utkání play off nižší zámořské ligy AHL doma se Syracuse 2:3 a neproměnili první mečbol na zisk Calderova poháru. Ke snížení Crunch na 1:3 na zápasy pomohl jedním gólem český útočník Ondřej Palát, který si upevnil pozici nejproduktivnějšího hráče play off.
15.06.2013 08:35 |

Do černého pálil Palát! Hertla uhlídali, San José však válí dál

Ondřej Palát dal svou první branku v sezóně a přispěl k vítězství Tampy Bay nad Floridou v poměru 7:2. Hvězdou večera se stal ale střelec hattricku Steven Stamos. Čtvrté vítězství v řadě má na kontě Colorado!
11.10.2013 06:50 |

Osobnosti: Ondřej Palát (55 článků) , José José (290 článků)

Palát se dvěma body podílel na výhře Tampy Bay, bodoval i Hertl

Český hokejista Ondřej Palát se v úterním utkání NHL podílel gólem a asistencí na vítězství Tampy Bay 5:1 s Los Angeles. Dvaadvacetiletý útočník tím zdvojnásobil svůj letošní počet nasbíraných bodů. Nejdříve po jeho přihrávce Lightning zvyšovali na 2:0 a na konci zápasu využil zmatků v obraně soupeře a střelou do odkryté branky uzavřel skóre.
16.10.2013 08:55 |

Jaromír Jágr, Patrik Eliáš, Marek Židlický, Ondřej Pavelec, Ondřej Palát, David Krejčí, Radim Vrbata, Martin Hanzal a Jakub Voráček. To jsou jména českých hokejistů, o kterých se v NHL po sobotních zápasech nejvíce mluví.
27.10.2013 08:25 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2351 článků) , Patrik Eliáš (248 článků) , Marek Židlický (85 článků) , Martin Hanzal (57 článků) , Jakub Voráček (244 článků) , Radim Vrbata (96 článků) , David Krejčí (200 článků) , Ondřej Palát (55 článků) , Ondřej Pavelec (238 článků)

Radko Gudas se zranil! Palát i Sobotka ale ukázali olympijskou formu

Ondřej Palát z Tampy Bay a Vladimír Sobotka ze St. Louis se v nočních zápasech NHL zapsali mezi střelce a potvrdili velmi dobrou formu v olympijské sezoně. Špětnou zprávou pro český hokej je však zranění zadáka Radka Gudase.
10.01.2014 07:45 |

Osobnosti: Vladimír Sobotka (91 článků) , Ondřej Palát (55 článků)

Palát řádil jako černá ruka! Tampa díky němu dobyla Carolinu

Ondřej Palát je ve formě! V nočním utkání Caroliny s Tampou se třikrát zapsal do statistik zápasu a pomohl k vítězství hostů v poměru 5:3.
20.01.2014 07:40 |

Palát si vytvořil osobní maximum, třemi body pomohl k výhře Tampy

Hokejový útočník Ondřej Palát se v nedělním zápase NHL zasloužil gólem a dvěma asistencemi o výhru Tampy na ledě Caroliny 5:3. Dvaadvacetiletý reprezentant, který nechybí v nominaci na olympijské hry v Soči, tak poprvé zaznamenal v jednom utkání zámořské soutěže tři body.
20.01.2014 09:40 |