Článek

Monstra velká jako autobus existují! Japonci natočili tuhle nebezpečnou potvoru!

 
Dlouho se myslelo, že tyhle potvory jsou jen výmyslem vystrašených námořníků. Jenže obří krakatice skutečně žijí a není s nimi žádná legrace.
03.01.2016 09:26 |

podobné články

Podobné články

Kateřina Brožová: Už nebudu hrát potvoru!

 
Herečka Kateřina Brožová (44) zpestří od září seriál Cesty domů, v němž si zahraje Helenu. Tentokrát si nezahraje žádnou potvoru...
29.06.2012 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Brožová (405 článků)

Japonci jsou vždycky o krok napřed. Tohle je 8 "zlepšováků", bez kterých by se civilizace ale obešla!

 
"Japonci":http://www.extra.cz/tema/japonci jsou známí pro svoji genialitu vymýšlet stále nové a nové technologie, které nám, civilizovaným lidem, mají usnadnit život.
15.04.2014 12:45 |

podobné články

Fukušima jenom PRDÍ, ale NEPOKAKÁ SE! Uklidňují Japonci

 
Japonci natočili animované video pro děti, které jim má vysvětlit, co se děje s jejich jadernou elektrárnou. Úniky radiace přirovnávají k "prdění".
28.03.2011 19:30 |

podobné články

Japonci poprvé natočili mládě latimérie podivné

 
Japonským a indonéským vědcům se podařil kapitální úlovek. Natočili mládě hlubinné ryby latimérie podivné. Její původ sahá stovky miliónů let do minulosti, navíc byla už dokonce považována za vyhynulou. Záběry mláděte jsou prvními svého druhu, dospělý jedinec už dříve zachycen byl.
18.11.2009 12:30 |

podobné články

NEUVĚŘITELNÉ FOTKY: Pavouci a brouci z blízka vypadají jako MONSTRA!

 
Někdy si jich vůbec nevšimneme nebo ani nechceme! Díky detailním záběrům fotografů ale fotografie z hmyzí říše dostávají naprosto jiný rozměr. Někteří brouci a pavouci vypadají z blízka jako skutečná monstra! Podívejte se na fantastickou galerii!
23.02.2014 15:10 |

podobné články

Monstra vs. Vetřelci: mohli vyždímat víc

 
Jak se vám budou Monstra a vetřelci líbit, to záleží na tom, jestli se na ně budete dívat jako na film... nebo na atrakci.
11.04.2009 10:27 |

podobné články

To jsou ale děsivá monstra! Exmanželé Bolek Polívka a Chantal Poullain se nechali takhle znetvořit

 
Dokázal by herec Bolek Polívka  (62) sát lidem krev? Asi ne. Stejně jako herečka a zpěvačka Chantal Poullain neumí svýma "rukama" z keře vytvarovat nádhernou přírodní sochu. Podívejte se do fotogalerie, jak se pro potřeby charity oba alespoň na chvíli změnili ve slavná filmová monstra. Polívka do Upíra Nosferatu a Poullain do Střihorukého Eduarda. Jsou naprosto k nerozeznání od originálů!
16.11.2011 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Bolek Polívka (486 článků) , Chantal Poullain (197 článků)

Stoupenci církve Létajícího špagetového monstra se můžou brát!

 
Stoupenci církve Létajícího špagetového monstra známí jako pastafariáni se často dostávají do zpráv díky svému boji s byrokracií při vyřizování osobních dokladů. Většina z nich totiž chce mít při focení na hlavě cedník na nudle, což se také legislativám většiny zemí světa moc nelíbí. Ještě méně států je nakloněno „církevním“ sňatkům pastafariánů. Na Novém Zélandu ale uspěli a tak tam teď oddali první pastafariánskou dvojici.
21.04.2016 18:05 |

podobné články

One Direction natočili bláznivý klip pro charitu!

 
Kluci z One Direction natočili amatérskou kamerou klip k písni One Way Or Another (Teenage Kicks), který natočili pro charitativní organizaci Comic Relief.
22.02.2013 17:05 |

podobné články

Filmové premiéry - Poupata, Mission Impossible: Ghost Protocol, Monstra oceánů 3D

 
Poslední českou premiérou roku je celovečerní hraný debut scenáristy a režiséra Zdeňka Jiráského Poupata, který velmi působivě postihuje svět zoufalé sociální situace i vztahů lidí, kteří se touží vymanit z osudově daného prostředí a uskutečnit svůj sen o normálním životě. Na rozdíl od nich i zhola nemožné dokáže Tom Cruise ve čtvrtém pokračování Mission Impossible s podtitulem Ghost Protocol. Monstra oceánů nás zavedou mezi vodní dinosaury a nejen milovníkům pamětnických filmů jsou určeny digitálně restaurované Červené střevíčky.
15.12.2011 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (852 článků)

Islámská monstra a nesmiřitelný Kreml. Evropa může předvést jednotnou ráznou akci, vyzývá lidovecký poslanec

 
ROZHOVOR Poslanec Parlamentu ČR a předseda výboru pro evropské záležitosti Ondřej Benešík odhaduje, že v parlamentních volbách na Ukrajině zvítězí tamní proreformní síly. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz dále uvedl, že za největší problém považuje muslimské radikály, kteří se narodili v Evropě. Tato monstra prý byla vychována v evropských mešitách k naprosto nechutným a neskutečným zvěrstvům.
23.10.2014 17:26 |

podobné články

Komentátor Leschtina jásá: Brexit nás zachránil od monstra populismu a referend

 
Podle komentátora serveru Reflex.cz Jiřího Leschtiny nás brexit může zachránit nikoliv od Bruselu, ale spíš od monstra populismu.
28.06.2016 10:20 |

podobné články

Nebezpečně silný vítr sfoukl ze silnice autobus

 
Řidič s kamerou umístěnou na předním skle svého auta zaznamenal v pondělí na jedné z wellingtonských silnic nebezpečnou situaci. Extrémně silný vítr, který bičoval celý Nový Zéland, smetl ze silnice autobus.
15.10.2013 20:15 |

podobné články

Další gigantická ryba, kterou vyplavil oceán: Podívejte, co vás může potkat na dovolené

 
Je to pár dní, kdy bioložka Jasmine Santana vytáhla z oceánu "5,5 metrů dlouhou mořskou potvoru":http://www.extra.cz/pozor-az-uvidite-tuhle-fotku-nikdy-uz-nebudete-chtit-plavat-v-mori. Nyní vlny vyplavily na pobřeží Kalifornie tu samou rybičku, sice o něco menší, 4,3 metrů, ale pořád dost velkou. I nyní se jedná o oarfish (hlístouna červenohřívého). Tahle rybička může dorůstat délky až 15 metrů.
23.10.2013 07:10 |

podobné články

Tuhle jedovatou potvoru našli vedle dětského hřiště! Jak vypadá její kousnutí?

 
Strážníci z Ústí nad Labem asistovali u odchytu jedovaté zápřednice. Když vás tato potvora kousne, tak se jedná o opravdu bolestivé zranění.
29.07.2015 11:16 |

podobné články

Bezohledný vybržďovač ohrožoval autobus u Prahy! Natočili ho

 
Do redakce TN.cz zaslal jeden ze čtenářů video, kde řidič osobního auta nebezpečně vybržďuje autobus, který ho zřejmě zdržel svým zastavením na zastávce.
26.09.2014 13:20 |

podobné články

Spící opilci jako protialkoholická reklama. Japonci umí

 
VIDEO UVNITŘ. V Tokiu spustili kampaň, která má pomoct s bojem proti alkoholismu. A samozřejmě by to nebyli Japonci, kdyby něco nedělali nějak…jinak. Do kampaně zapojili alkoholiky, respektive tokijské opilce, z nichž udělali "spící opilé billboardy". Brilantní nápad!
02.06.2014 16:35 |

podobné články

Japonci fotí zatčené ve 3D

 
Tu scénu známe z mnoha filmů – policie zadrží podezřelého, sejme mu otisky prstů a vyfotí si ho pro kartotéku. Japonci teď přišli s novinkou – při focení využívají technologii 3D, díky níž mohou později se snímky pracovat jako s prostorovým modelem.
13.02.2016 09:55 |

podobné články

Ital, kterého Japonci mučili. Přesto ovlivnil jejich životy

 
Pronikání křesťanství do Japonska mělo tvrdé začátky. Misionáře tam věznili a mučili. Japonci z nich měli strach jako z předvoje evropského kolonialismu. Přesto jeden z nich, Giovanni Battista Sidotti, ovlivnil pohled Japonců na svět.
26.06.2016 17:15 |

podobné články