Článek

Monika Kramná nezvládala tajit své úlety. Za jednoho milence prý musela platit i hotely!

 
Soud s Petrem Kramným je v plném proudu. Ve čtvrtek, stejně jako včera, vypovídají rodinní přátelé. Dneska se očividně všichni spikli proti Monice. Mluví se především o její nevěře s Jánem ze Slovenska.
02.07.2015 12:51 |

podobné články

Podobné články

Že prý Monika Kramná spáchala SEBEVRAŽDU? Je to nesmysl, vzkázal její bratr Radmil

 
Monika Kramná na sebevraždu rozhodně nemyslela. Byla plná života a měla spoustu plánů. Tvrdí to alespoň její bratr Radmil a odmítá spekulace, že v Egyptě se mohlo jednat o sebevraždu.
25.01.2014 15:20 |

podobné články

PRVNÍ FOTO PERSONÁLU: Tito lidé se starají o hosty v hotelu, kde zemřela Monika Kramná

 
Redakce TN.cz získala novou unikátní fotosadu z egyptského letoviska, kde Monika Kramná a její dcera Klárka prožily svou poslední dovolenou. Podívejte se do zákoutí hotelu Titanic Palace.
15.11.2013 20:31 |

podobné články

Dcera oblíbené moderátorky má vážné problémy: Kvůli diagnostikované poruše nezvládala základní školu

 
Moderátorka Martina Gavriely  (36) má velké starosti se svými dětmi. Její syn Antonio trpí lehkou mozkovou dysfunkcí, a tak musí navštěvovat speciální školu. Nyní do podobné školy musela začít chodit její třináctiletá dcera Jessica, která výuku v klasické základní škole také nezvládala.
25.10.2014 14:00 |

podobné články

Po Monice a Klárce zůstal tento z událostí otrávený pejsek: Kramná ho před smrtí přihlásila do internetové soutěže, lidé vyjadřují svou soustrast i tam!

 
Monika Kramná (†36) ještě před odjezdem na dovolenou do Egypta stihla svou čivavu přihlásit do soutěže o "nejlepšího psa":http://nejlepsipes.extra.cz/. Na stránkách se pod fotkou pejska začaly objevovat vyjádření soustrasti ostatních pejskařů. V případě, že se prokáže, že "Petr Kramný":http://www.extra.cz/tema/petr-kramny opravdu stojí za smrtí své rodiny, půjde možná Lili N do útulku.
16.08.2013 12:45 |

podobné články

Po Monice a Klárce zůstal tento pejsek: Kramná ho před smrtí přihlásila do internetové soutěže, lidé vyjadřují svou soustrast i tam!

 
Monika Kramná (†36) ještě před odjezdem na dovolenou do Egypta stihla svou čivavu přihlásit do soutěže o "nejlepšího psa":http://nejlepsipes.extra.cz/. Na stránkách se pod fotkou pejska začaly objevovat vyjádření soustrasti ostatních pejskařů. V případě, že se prokáže, že "Petr Kramný":http://www.extra.cz/tema/petr-kramny opravdu stojí za smrtí své rodiny, půjde možná Lili N do útulku.
16.08.2013 14:50 |

podobné články

ROZHOVOR o hotelu, kde zemřela Kramná: Jak to tam chodí s vodou a colou na pokoji?

 
Redakci TN.cz se ozvala paní Lenka. Ta každý rok jezdí se svou rodinou do hotelu Titanic Palace. Jde o ten samý resort, kde byly na své poslední dovolené Monika Kramná a její dcera Klárka. Jak se chová personál? Jak to tam chodí s vodou? Poslechněte si to!
16.11.2013 15:11 |

podobné články

57 tajných mužů Moniky Kramné: Co o nich víme? A co věděl Kramný

 
ANKETA: Stále více hlasů tvrdí, že Monika Kramná žila dvojí život. Na jedné straně milující matka malé Klárky, na straně druhé pak žena, která na internetu čile komunikovala s desítkami mužů. Co to bylo za pány? A co s nimi Kramná řešila?
17.03.2014 10:15 |

podobné články

Jsou při smyslech? Klárka Kramná má dva hroby! Jsou od sebe 20 cm

 
VÁLKA O HROB: Klárka Kramná, a stejně tak její matka Monika, má nyní dva hroby. Jeden hrob jí nachystali příbuzní její matky a druhý hrob pro Klárku přichystala matka Petra Kramného. Je to šokující, ale je to tak. Oba hroby jsou od sebe vzdáleny méně než půl metru.
09.06.2014 15:30 |

podobné články

Sobotka: Kdyby policie nezvládala ochranu hranic, povolá vláda armádu

 
Kdyby policie nezvládala kontrolu hranic v souvislosti s uprchlickou krizí, je vláda připravena povolat armádu. Ve Sněmovně to v úterý uvedl premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). Poslanci si odhlasovali, že téma uprchlíků bude prvním bodem schůze, a Sobotka ohlásil mimořádný projev.
15.09.2015 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (8702 článků)

Vražda kvůli milenci? Monika zemřela kvůli nevěře, tvrdí její kamarádka

 
Monika Kramná měla milence, tvrdí její kamarádka v rozhovoru pro MF Dnes. Byl to snad důvod, proč by se Petr Kramný chtěl své manželky zbavit?
20.02.2014 13:05 |

podobné články

Klárka Kramná před rokem slavila 8 let, pak přišla dovolená smrti

 
Přesně na den před rokem slavila své osmé narozeniny Klárka Kramná. Ty deváté dnes ale už bohužel neoslaví. Zemřela totiž na dovolené v egyptské Hurghadě za záhadných okolností.
16.07.2014 10:15 |

podobné články

Tak to je krutý žert! Petici za Kramného podepsala i Klárka Kramná...

 
Petici, jejímž cílem je podpořit Petra Kramného, podepsalo do soboty přes šest tisíc lidí. Mezi podpisy však figuruje i jméno Klára Kramná. Je to shoda jmen? Spíše jde o krutý žert!
21.09.2013 13:00 |

podobné články

Tady mají děti zelenou: Podívejte se na takzvané Baby Friendly hotely. Jsou už i v Česku!

 
„Dětem vstup zakázán!“ Na dveřích tato výzva sice nevisí, ale z pohledu člověka na recepci, případně číšníka je jasné, že vám tady rodinnou dovolenou rozhodně neulehčí. Spíše naopak. Většina hotelů a personálu není na dětské hosty vůbec připravena. I tady se ale objevují první vlaštovky. Hotely, které jsou na děti připravené a nabízejí kompletní zázemí - od speciálních dětských menu po vybavení bazénu. Říká se jim Baby Friendly hotely a my vám poradíme, kde je hledat!
10.06.2013 00:05 |

podobné články

Pražské hotely jsou před začátkem šampionátu téměř plné

 
Pražské hotely jsou pár dní před zahájením šampionátu v ledním hokeji téměř plně obsazené. Vyprodané ubytovací kapacity hlásí hotely zejména na první z víkendů, po které se bude šampionát konat. Vyplývá to z ankety ČTK mezi pražskými ubytovacími zařízeními. Podle české turistické centrály Czechtourism během dvoutýdenního šampionátu přijede na 300 tisíc zahraničních fanoušků.
29.04.2015 15:30 |

podobné články

Turci zavírají hotely a masově propouštějí. V zemi rapidně ubylo turistů

 
Turecké hotely bojují s vážnými problémy, protože jejich obsazenost prudce klesla a je nejnižší v Evropě. Hotely již propustily 40 procent zaměstnanců, některé z nich na zimu zavírají a další mají problémy se splácením úvěrů, uvedl předseda tureckého hotelového svazu TUROB Timur Bayindir.
07.12.2016 08:45 |

podobné články

Basiková se po 21 letech musela přestěhovat: Neměla na nájem

 
Zpěvačka Bára Basiková  (49) se musela s rodinou přestěhovat. Nezvládala platit nájem za osmipokojový byt v pražském Karlíně. "Majitel nám stále zvedal nájem, už to bylo neúnosné," vysvětlila stěhování Basiková.
25.04.2012 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (558 článků)

Hotely nabídnou virtuální milence na pokoji již v roce 2030

 
Síť hotelů Travelodge vypracovává koncepci rozvoje do roku 2030. Podle vedení se mohou hosté těšit na skutečně futuristické radovánky. Hotely totiž prý v té době budou nejen místem k přespání, ale také rekreačním, výcvikovým, o zdraví pečujícím, zábavným a omlazujícím střediskem. Na každém pokoji budou pak zdarma virtuální milenci na dálkové ovládání.
09.06.2011 21:20 |

podobné články

Pokud umřu, najdi si někoho jiného, řekla Monika Kramnému těsně před smrtí!

 
Z těch slov jde mráz po zádech. "Kdyby se mi něco stalo, nechci, abys zůstal sám," opakovala prý Monika Kramná svému manželovi.
24.03.2014 15:30 |

podobné články

Detaily o nevěře! Kramný se dozvěděl, jak PŘESNĚ ho Monika podváděla!

 
Advokátka Petra Kramného Jana Rejžková oznámila, že Monika Kramná byla svému Petrovi nevěrná. Kramný prý znal přesné detaily toho, jak mu zahýbala.
16.04.2014 08:50 |

podobné články