Článek

Monika Kramná nezvládala tajit své úlety. Za jednoho milence prý musela platit i hotely!

 
Soud s Petrem Kramným je v plném proudu. Ve čtvrtek, stejně jako včera, vypovídají rodinní přátelé. Dneska se očividně všichni spikli proti Monice. Mluví se především o její nevěře s Jánem ze Slovenska.
02.07.2015 12:51 |

podobné články

Podobné články

Že prý Monika Kramná spáchala SEBEVRAŽDU? Je to nesmysl, vzkázal její bratr Radmil

 
Monika Kramná na sebevraždu rozhodně nemyslela. Byla plná života a měla spoustu plánů. Tvrdí to alespoň její bratr Radmil a odmítá spekulace, že v Egyptě se mohlo jednat o sebevraždu.
25.01.2014 15:20 |

podobné články

PRVNÍ FOTO PERSONÁLU: Tito lidé se starají o hosty v hotelu, kde zemřela Monika Kramná

 
Redakce TN.cz získala novou unikátní fotosadu z egyptského letoviska, kde Monika Kramná a její dcera Klárka prožily svou poslední dovolenou. Podívejte se do zákoutí hotelu Titanic Palace.
15.11.2013 20:31 |

podobné články

Dcera oblíbené moderátorky má vážné problémy: Kvůli diagnostikované poruše nezvládala základní školu

 
Moderátorka Martina Gavriely  (36) má velké starosti se svými dětmi. Její syn Antonio trpí lehkou mozkovou dysfunkcí, a tak musí navštěvovat speciální školu. Nyní do podobné školy musela začít chodit její třináctiletá dcera Jessica, která výuku v klasické základní škole také nezvládala.
25.10.2014 14:00 |

podobné články

Po Monice a Klárce zůstal tento z událostí otrávený pejsek: Kramná ho před smrtí přihlásila do internetové soutěže, lidé vyjadřují svou soustrast i tam!

 
Monika Kramná (†36) ještě před odjezdem na dovolenou do Egypta stihla svou čivavu přihlásit do soutěže o "nejlepšího psa":http://nejlepsipes.extra.cz/. Na stránkách se pod fotkou pejska začaly objevovat vyjádření soustrasti ostatních pejskařů. V případě, že se prokáže, že "Petr Kramný":http://www.extra.cz/tema/petr-kramny opravdu stojí za smrtí své rodiny, půjde možná Lili N do útulku.
16.08.2013 12:45 |

podobné články

Po Monice a Klárce zůstal tento pejsek: Kramná ho před smrtí přihlásila do internetové soutěže, lidé vyjadřují svou soustrast i tam!

 
Monika Kramná (†36) ještě před odjezdem na dovolenou do Egypta stihla svou čivavu přihlásit do soutěže o "nejlepšího psa":http://nejlepsipes.extra.cz/. Na stránkách se pod fotkou pejska začaly objevovat vyjádření soustrasti ostatních pejskařů. V případě, že se prokáže, že "Petr Kramný":http://www.extra.cz/tema/petr-kramny opravdu stojí za smrtí své rodiny, půjde možná Lili N do útulku.
16.08.2013 14:50 |

podobné články

ROZHOVOR o hotelu, kde zemřela Kramná: Jak to tam chodí s vodou a colou na pokoji?

 
Redakci TN.cz se ozvala paní Lenka. Ta každý rok jezdí se svou rodinou do hotelu Titanic Palace. Jde o ten samý resort, kde byly na své poslední dovolené Monika Kramná a její dcera Klárka. Jak se chová personál? Jak to tam chodí s vodou? Poslechněte si to!
16.11.2013 15:11 |

podobné články

57 tajných mužů Moniky Kramné: Co o nich víme? A co věděl Kramný

 
ANKETA: Stále více hlasů tvrdí, že Monika Kramná žila dvojí život. Na jedné straně milující matka malé Klárky, na straně druhé pak žena, která na internetu čile komunikovala s desítkami mužů. Co to bylo za pány? A co s nimi Kramná řešila?
17.03.2014 10:15 |

podobné články

Jsou při smyslech? Klárka Kramná má dva hroby! Jsou od sebe 20 cm

 
VÁLKA O HROB: Klárka Kramná, a stejně tak její matka Monika, má nyní dva hroby. Jeden hrob jí nachystali příbuzní její matky a druhý hrob pro Klárku přichystala matka Petra Kramného. Je to šokující, ale je to tak. Oba hroby jsou od sebe vzdáleny méně než půl metru.
09.06.2014 15:30 |

podobné články

Sobotka: Kdyby policie nezvládala ochranu hranic, povolá vláda armádu

 
Kdyby policie nezvládala kontrolu hranic v souvislosti s uprchlickou krizí, je vláda připravena povolat armádu. Ve Sněmovně to v úterý uvedl premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). Poslanci si odhlasovali, že téma uprchlíků bude prvním bodem schůze, a Sobotka ohlásil mimořádný projev.
15.09.2015 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků)

Klárka Kramná před rokem slavila 8 let, pak přišla dovolená smrti

 
Přesně na den před rokem slavila své osmé narozeniny Klárka Kramná. Ty deváté dnes ale už bohužel neoslaví. Zemřela totiž na dovolené v egyptské Hurghadě za záhadných okolností.
16.07.2014 10:15 |

podobné články

Vražda kvůli milenci? Monika zemřela kvůli nevěře, tvrdí její kamarádka

 
Monika Kramná měla milence, tvrdí její kamarádka v rozhovoru pro MF Dnes. Byl to snad důvod, proč by se Petr Kramný chtěl své manželky zbavit?
20.02.2014 13:05 |

podobné články

Tak to je krutý žert! Petici za Kramného podepsala i Klárka Kramná...

 
Petici, jejímž cílem je podpořit Petra Kramného, podepsalo do soboty přes šest tisíc lidí. Mezi podpisy však figuruje i jméno Klára Kramná. Je to shoda jmen? Spíše jde o krutý žert!
21.09.2013 13:00 |

podobné články

Tady mají děti zelenou: Podívejte se na takzvané Baby Friendly hotely. Jsou už i v Česku!

 
„Dětem vstup zakázán!“ Na dveřích tato výzva sice nevisí, ale z pohledu člověka na recepci, případně číšníka je jasné, že vám tady rodinnou dovolenou rozhodně neulehčí. Spíše naopak. Většina hotelů a personálu není na dětské hosty vůbec připravena. I tady se ale objevují první vlaštovky. Hotely, které jsou na děti připravené a nabízejí kompletní zázemí - od speciálních dětských menu po vybavení bazénu. Říká se jim Baby Friendly hotely a my vám poradíme, kde je hledat!
10.06.2013 00:05 |

podobné články

Pražské hotely jsou před začátkem šampionátu téměř plné

 
Pražské hotely jsou pár dní před zahájením šampionátu v ledním hokeji téměř plně obsazené. Vyprodané ubytovací kapacity hlásí hotely zejména na první z víkendů, po které se bude šampionát konat. Vyplývá to z ankety ČTK mezi pražskými ubytovacími zařízeními. Podle české turistické centrály Czechtourism během dvoutýdenního šampionátu přijede na 300 tisíc zahraničních fanoušků.
29.04.2015 15:30 |

podobné články

Turci zavírají hotely a masově propouštějí. V zemi rapidně ubylo turistů

 
Turecké hotely bojují s vážnými problémy, protože jejich obsazenost prudce klesla a je nejnižší v Evropě. Hotely již propustily 40 procent zaměstnanců, některé z nich na zimu zavírají a další mají problémy se splácením úvěrů, uvedl předseda tureckého hotelového svazu TUROB Timur Bayindir.
07.12.2016 08:45 |

podobné články

Jsou hotely, kde dostanete víc než jen klíč od pokoje

 
Hotely pod značkou EA Hotels provozuje společnost EuroAgentur Hotels&Travel. Hotely tohoto řetězce se nacházejí nejen v hlavním městě Praze, ale i na dalších populárních místech České republiky.
12.06.2017 00:10 |

podobné články

Basiková se po 21 letech musela přestěhovat: Neměla na nájem

 
Zpěvačka Bára Basiková  (49) se musela s rodinou přestěhovat. Nezvládala platit nájem za osmipokojový byt v pražském Karlíně. "Majitel nám stále zvedal nájem, už to bylo neúnosné," vysvětlila stěhování Basiková.
25.04.2012 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (567 článků)

Hotely nabídnou virtuální milence na pokoji již v roce 2030

 
Síť hotelů Travelodge vypracovává koncepci rozvoje do roku 2030. Podle vedení se mohou hosté těšit na skutečně futuristické radovánky. Hotely totiž prý v té době budou nejen místem k přespání, ale také rekreačním, výcvikovým, o zdraví pečujícím, zábavným a omlazujícím střediskem. Na každém pokoji budou pak zdarma virtuální milenci na dálkové ovládání.
09.06.2011 21:20 |

podobné články

Pokud umřu, najdi si někoho jiného, řekla Monika Kramnému těsně před smrtí!

 
Z těch slov jde mráz po zádech. "Kdyby se mi něco stalo, nechci, abys zůstal sám," opakovala prý Monika Kramná svému manželovi.
24.03.2014 15:30 |

podobné články