Článek

Moničina kamarádka se pustila do Petra K.: Bála se ho! Nadával jí a vyhazoval ji z bytu

 
Šárka M. byla blízká kamarádka Moniky. Probíraly spolu záležitosti všedního dne i aféru Moniky se slovenským milencem. U soudu se dnes četla její výpověď a Kramnému rozhodně nijak nepomohla.
07.07.2015 16:50 |

podobné články

Podobné články

Dcerku s vnučkou pořád držela před sebou, vzpomínala na pohřbu Moničiny maminky kamarádka

 
Utrápila se! Moničina maminka se nedokázala vyrovnat se smrtí dcery a vnučky. Její zdraví se v posledních měsících prudce zhoršilo. "Pořád na ně myslela, pořád je držela v ruce," vzpomínala na pohřbu její kamarádka. Naposledy se přišli rozloučit i rodiče Petra Kramného, který je z vraždy blonďatých andílků podezřelý.
15.04.2014 10:50 |

podobné články

Hulvátský řidič vyhazoval matku se synem na vozíku z autobusu

 
Strašné ponížení si prožila matka invalidního syna. Řidič autobusu ji se synem na vozíku odmítl odvézt a vyhazoval ji ven.
06.05.2009 06:20 |

podobné články

Šokující svědectví milenky Petra K.: Nutil mě k drsnému sexu, chtěl slyšet nadávky, byl ujetý na paty

 
Popáté stanul v pátek před soudem Petr Kramný, který je obžalován z dvojnásobné vraždy své manželky Moniky a dcery Klárky. Hlavními tématy byla Kramného láska k penězům, ale i Moničina údajná nevěra. V mnohém se svědci shodují, ale v podstatných věcech se často rozcházejí. První vypovídala Kramného kamarádka, která přišla s tím, že mu chce pomoci, ale potopila ho informací, která může rozhodovat! Také výpověď kamaráda odhalila, že Kramný mluvil o nevěře Moniky už před cestou do Egypta. Naprostý šok přišel závěrem dne. Byla přečtena výpověď milenky Petra K. Šárky, která policii popsala do detailu, jaké sexuální praktiky po ní Kramný po smrti Moniky vyžadoval.
03.07.2015 08:15 |

podobné články

Senior vyhazoval ze sedmého patra nábytek, sám chtěl vyskočit

 
Šestasedmdesátiletý senior dnes v pražské Štichově ulici házel z bytu v sedmém patře nábytek a sám chtěl skočit dolů. Na místo museli přijet dokonce policisté ze zásahové jednotky. Byli připraveni do bytu vniknout násilím, senior ale nakonec otevřel sám. Skončil v nemocnici. Na policejním webu o tom informoval mluvčí Tomáš Hulan.
12.09.2015 19:55 |

podobné články

Kamarádka Bartošové z Bohnic promluvila: Rychtář je haj*l, Iveta se ho bála!

 
Zoufalé a prosebné SMS, které Iveta Bartošová (†48) často před svou smrtí posílala svým známým, vypovídají o tom, že se svého manžela Josefa Rychtáře (56) bála. Teď to dokazuje i svědectví její fanynky, která za Ivetou byla v Bohnicích, kde se potkala právě s Rychtářem!
02.05.2014 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků)

Osudné rozhodnutí: Vybrali si pokoj smrti! Rodině Petra K. přitom chtěli dát jiný hotel

 
Petr K. v exkluzivním rozhovoru pro Blesk prozradil, jaký byl život jeho rodiny před egyptskou tragédií. Zašel až do daleké minulosti - do doby, kdy poznal svou manželku, kdy spolu chodili dva roky, dozvěděli se, že čekají dceru Klárku a ještě během Moničina těhotenství se vzali... Ale také do času relativně nedávné, kdy se rozhodli, že letos pojedou na dovolenou do Egypta. Petr K. by dal cokoli za to, aby se tenkrát rozhodli jinak...
16.09.2013 05:10 |

podobné články

Kamarádka brutálně zavražděné knihovnice: Hanka se v práci bála

 
Knihovnici Hanku B. (†27) zavraždil při práci šílenec Vlastislav A. (29), kterého propustili z psychiatrické léčebny i přesto, že vyhrožoval zabíjením. Kamarádka oběti jeho hrůzného činu nyní prozradila, že se Hanka v zaměstnání nikdy necítila příliš bezpečně.
27.05.2015 05:20 |

podobné články

Průšvih Svobodové na Plese v Opeře: Kamarádka jí urvala vlečku z šatů!

 
Z toho návrhářka Táňa Kovaříková nebude mít radost. Spíchla šaty pro Vendulu Svobodovou Pizingerovou (42), aby měla jít v čem na Ples v Opeře, a ta je zničila. Tak dlouho se bála, že jí někdo přišlápne vlečku, až jí vlečku urvala kamarádka.
08.02.2016 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Vendula Svobodová (806 článků) , Táňa Svobodová (5 článků)

Seniorka pustila do bytu plynaře, ten ji znásilnil

 
Muž, jenž se vydával za pracovníka plynárenské společnosti, znásilnil v Ostravě seniorku. Žena ho pustila do bytu. Tvrdil, že jde provést revizi plynu. Policie násilníka hledá. Důchodkyně důrazně upozorňuje na to, aby cizím lidem neotevíraly domovy. Není totiž vyloučeno to, že muž čin zopakuje. ČTK o případu informovala mluvčí ostravské policie Gabriela Holčáková. 
09.04.2013 15:20 |

podobné články

Petra Němcová: Nejšťastnější jsem na Haiti

 
Topmodelka Petra Němcová přijela do Česka, aby oslavila matčiny šedesátiny a pomohla sestře s přípravami na svatbu. Nejlépe se ale cítí na Haiti. O vztahu s místním předsedou vlády ovšem mluvit nechce. Další články k tématu: Petra Němcová našla novou lásku, chodí s premiérem Haiti Petra Němcová získala ocenění za charitu, je čestnou vyslankyní Haiti Petra Němcová hledá po rozchodu útěchu v náruči herce Seana Penna Česká topmodelka Petra Němcová zrušila dlouho plánovanou svatbu Svlékla bych se, ale vulgární nahotu nemusím, přiznává Petra Němcová OBRAZEM: Takhle se fotil kalendář Pirelli. Bude v něm i Petra Němcová Petra Němcová v Americe dotančila, vyhazov obrečela
31.05.2013 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Sean Penn (206 článků) , Petra Němcová (543 článků)

Vyhazoval družku z okna! Vyvázl jen s podmínkou

 
Za vystrčení družky z okna ve druhém patře panelového domu potvrdil Vrchní soud v Olomouci Luďkovi Horákovi podmíněný trest za výtržnictví. Muž byl přitom původně obžalován z pokusu o vraždu. Žena visela hlavou dolů ve výšce osmi metrů. Horák ji držel pouze za kotníky. Ženu nakonec vytáhl zpět do bytu, v té chvíli už na něj volali také sousedé.
04.01.2012 10:45 |

podobné články

Vyhodil z okna hrnec s nudlovkou: Zničil šest aut!

 
Opil se a řádil. Mladý muž (25) z Moravské Třebové v alkoholovém opojení vyhazoval z balkonu v pátém patře nádobí a vybavení bytu. Zničil šest aut.
27.09.2016 12:15 |

podobné články

Pohřeb Moniky (†23): Matka zkolabovala, odvezla ji záchranka

 
Víc než tisícovka lidí se přišla v pondělí naposledy rozloučit s Monikou Šmidtovou (†23), kterou před týdnem brutálně zavraždil Martin Hačár (19). Bolest a žal byl tak obrovský, že ho Moničina matka a sestra nezvládly a zhroutily se. Musela pro ně přijet záchranka.
02.08.2010 17:50 |

podobné články

Cristovao a Bagárová se už neskrývají. Lásku stvrdili společným duetem!

 
Ben Cristovao (23) a Monika Bagárová (17) už nic netají a své city posvětili dokonce společným vystoupením u příležitosti křtu nového Moničina alba.
24.03.2011 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Ben Cristovao (428 článků) , Monika Bagárová (379 článků)

Marešová dostala od miliardáře kopačky!

 
Manželka moderátora Leoše Mareše (35) Monika (36) je opět volná. Vztah s miliardářem Markem Lehečkou (38) vydržel pouhé tři měsíce. Proč se milenci rozešli, vědí jen oni dva, ale zdroj z Moničina okolí prozradil, že to byl Marek, kdo dal jejich vztahu stopku.
02.05.2011 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2963 článků)

Chorobná žárlivost Kramného? Obvolával čísla z Moničina telefonu!

 
Důvěřuj, ale prověřuj. Tímto heslem se řídí řada párů. Ale nic se nemá přehánět! Podle posledních svědectví to vypadá, že v rodině Kramných měl nejspíš právě Petr problémy se žárlivostí. Kromě toho, že manželce kontroloval Facebook, jí prohledával i mobil.
25.03.2014 05:05 |

podobné články

Byla Monika Petrovi K. nevěrná? Bylo to jen jednou, prý chtěl vztah!

 
Už čtyři dny se u soudu omílá jedno velké téma - Moničina případná nevěra. Pokud by se potvrdila, mohla by sloužit jako motiv k vraždě. Zatím to ale u soudu vypadá jako na dvorku místní drbárny. Svědci, kteří dnes vypovídali, jako by si do Moniky chtěli za každou cenu kopnout. Sám údajný milenec k soudu sice nedorazil, přesto na světlo osvěta vyplula šokující skutečnost!
02.07.2015 18:15 |

podobné články

Leoš Mareš pořádně přestřelil! Ukázal nahá prsa své snoubenky Moniky široké veřejnosti!

 
Oblíbený moderátor Leo Mareš to trochu nedomyslel. Ze své dovolené na Bora Bora dokumentuje ledacos, stejně jako jeho snoubenka Monika Koblížková. Teď ale zašel ještě dál a ukázal Moničina nahá prsa!
11.01.2018 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2963 článků)

Taylor Momsen se pustila do Miley Cyrus

 
Zpěvačka a herečka Taylor Momsen si nejde pro slovo daleko. Tentokrát se pustila do Miley Cyrus… Šestnáctiletá zpěvačka a herečka Taylor Momsen je pověstná tím, že svoje názory říká na rovinu. Tentokrát se pustila do své kolegyně Miley Cyrus. Když byla požádána v jednom z interviewl, aby se k Miley vyjádřila, servítky si nebrala… “ Já vlastně [...]
21.07.2010 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (848 článků) , Taylor Momsen (20 článků)