Článek

Mohutnou nálož zakryly síťovinou: Televizní hvězdičky Pavča a Soník Sloník hrudní anorexií netrpí

 
Vystupují na hudební televizi, jejíž většina produkce by nejspíš měla být trestná, jak podle některých przní vkus českých posluchačů, samy ale umí zpívat docela obstojně. Hospodská a harmonikářka z dua PiňaKoláda, které společně obrážejí zábavy po celé republice, se objevily na soustředění Muže roku v Novém Městě nad Metují. Několik místních dříve narozených občanů nadchly, překvapily ale kostýmy, které mají na vystoupení. Své opravdu neskromné dary přírody ukryly do žluté síťoviny!
27.07.2015 15:20 |

podobné články

Podobné články

Údernice z hudební televize: Tyhle dámy s obřími podprsenkami jsou mezi důchodci hvězdami

 
Jak Super.cz již uvedl, na českém hudebním nebi teď září další dvojice. Obě jsou to dámy středního věku, tedy žádná pubertální třeštidla, a hlavně senioři, kteří je znají z hudební televize, je milují. Na koncertě v Novém Městě nad Metují pak Pavča a Soník Sloník ukázaly outfit, který se jen tak nevidí. Tílka, jejichž obsah opravdu není vyplněný silikonem, zakryly žlutou síťovinou . Podívejte se na náš rozhovor, v němž jejich postavy venuše vyniknou ještě víc než na fotkách!
02.08.2015 06:00 |

podobné články

Sloník Kito (6) to zkouší na starší samice

 
Mladý sloník Kito (6), který přijel do zoo ve Dvoře Králové z Velké Británie, zažil velký den. Poprvé byl vpuštěn do stáda. Tento důležitý akt s napětím sledovala celá zoo. Obstojí mladíček, či nikoliv…
22.06.2009 00:10 |

podobné články

CHAT: Proč sloník zemřel, odhalí pitva

 
V pátek ráno přišla z ostravské zoo smutná zpráva. Zemřel tam dvouměsíční sloník, kterému ani nestačili dát jméno. Slůně od okamžiku narození odmítala jeho matka. Velice dlouho trvalo, než začal pít. Museli ho proto uměle dokrmovat. Přesto se ho zachránit nepodařilo. Ptali jste se mluvčí zoo Šárky Kalouskové.
06.05.2011 12:55 |

podobné články

Bučková úspěšně bojuje s anorexií, své tělo předvedla v plavkách

 
Česká Miss a modelka Eliška Bučková věří, že svůj boj s mentální anorexií vyhrála. Stravuje se prý zdravě a pravidelně a sama si uvědomuje, jak hrozně vypadala v době, kdy hladověla. V plavkách předvedla, že by jí stále pár kilo navíc neškodilo, je ale přesvědčená, že má to nejhorší za sebou. Další články k tématu: Zamilovaná Bučková září štěstím, díky příteli poráží anorexii Bučková o anorexii: Potřebovala jsem zhubnout hned Zpověď příliš hubené miss Bučkové: Modelky jedí vatu sypanou kořením Eliška Bučková dráždí v army stylu, jistí si posun v kariéře Nejodvážnější fotky Elišky Bučkové. Noid je schválil, rodiče už ne
02.09.2009 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Halle Berry (302 článků) , Eliška Bučková (996 článků)

Anorexie je za mnou, říká Eliška Bučková vystavující pevné křivky

 
Česká Miss Eliška Bučková považuje problémy s anorexií za definitivně vyřešené. Křivky formuje v posilovně po boku mistra v kulturistice Marka Vomáčky, s nímž nyní zapózovala. Další články k tématu: Bučková úspěšně bojuje s anorexií, své tělo předvedla v plavkách Zamilovaná Bučková září štěstím, díky příteli poráží anorexii Zpověď příliš hubené miss Bučkové: Modelky jedí vatu sypanou kořením Bučková o anorexii: Potřebovala jsem zhubnout hned
11.10.2013 00:50 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (996 článků)

Unikátní porucha: Holčička (1,5) má srdíčko mimo hrudní koš!

 
Když se malá holčička Virsavia narodila, rodiče zažili pořádný šok. Její srdíčko bilo mimo hrudní koš. Mysleli si, že s takovouto anomálií nebude moci dlouho žít, ale ruským lékařům se podařil zázrak. Dívenku operovali a zachránili. Nyní je jí téměř rok a půl, a i když potřebuje speciální péči a drahé léky, tak se jí poměrně daří. Další operace ji čeká  nejdříve za dva roky, její srdíčko by totiž nemuselo zvládnout narkózu.
22.10.2010 05:10 |

podobné články

Partnerka herečky Jitky Smutné měla těžkou nehodu. Skončila v nemocnici se zlomenou hrudní kostí

 
Spisovatelka Petra Braunová (46), která je již deset let partnerkou herečky Jitky Smutné (61), těžce havarovala. Po nárazu do sloupku musela být hospitalizována s mnohačetnými pohmožděninami, utrpěla ale především zlomeninu hrudní kosti. Smutná vše prožívala velmi emotivně, i přes obrovský strach o partnerku se však musela zvládnout učit texty, jelikož má před premiérou.
14.06.2013 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Smutná (115 článků) , Petra Braunová (30 článků)

Holčička má srdce mimo hrudní koš, na operaci musí dva roky počkat

 
Šestiletá Virsavija Borunová z Ruska se narodila se vzácnou poruchou. Její srdce bije mimo hrudní koš. Navíc je srostlé s dalšími pěti orgány a pokrývá ho jen kůže, takže je jasně vidět.
02.11.2015 13:25 |

podobné články

VIDEO JEN PRO SILNÉ POVAHY: Mimo hrudní koš! Holčička se narodila se srdíčkem pod bradou!

 
Tazmina Khatun (28) nevěděla o stavu své dcerky až do samotného porodu. Kvůli nedostatku financí totiž během svého těhotenství nemohla absolvovat žádná vyšetření. Když se její dcera narodila, byla žena v šoku. Srdce holčičky se totiž vyvinulo mimo hrudní koš.
07.03.2017 10:15 |

podobné články

FN Brno: Ojedinělou metodou již bylo operováno deset pacientů

 
První neanatomická i první anatomická plicní resekce non-intubační metodou hrudní chirurgie (Non-intubated thoracic surgery – NITS) byla provedena v prosinci 2016 na Chirurgické klinice LF MU a FN Brno ve spolupráci s Klinikou anestezie, resuscitace a intenzivní medicíny FN Brno. Tento krok lze vnímat jako vstup do nové éry české hrudní chirurgie. Od této doby bylo metodou NITS ve Fakultní nemocnici Brno úspěšně operováno již deset pacientů.
18.04.2018 13:40 |

podobné články

Jižní Korea cení zuby, cvičení zahájila mohutnou dělostřelbou

 
Jižní Korea v pondělí mohutnou ostrou dělostřelbou zahájila další velké vojenské cvičení, kterým chce demonstrovat, že se nenechá zastrašit severokorejskými incidenty.
06.12.2010 11:45 |

podobné články

Zhubnout až na kost? Zabiják anorexie čeká za dveřmi

 
Anorexií netrpí pouze dívky, přibývá i mužů, kteří chorobně hubnou! Lidé, kteří trpí anorexií, mají dokonce své blogy a webové stránky, kde se v nutnosti hubnout utvrzují, často dokud nezemřou...
17.08.2009 07:45 |

podobné články

Miss Bučková je vyhublá na kost, anorexii ale vyvrací

 
Česká Miss 2008 Eliška Bučková v posledních měsících zhubla natolik, že začaly sílit spekulace, jestli netrpí anorexií. Nemoc sice popírá, přiznává však, že shazovala kvůli práci v zahraničí, kde vyžadují superštíhlé modelky.
15.04.2010 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (996 článků)

Tori Spelling popírá zprávy o anorexii

 
V bulváru se objevují spekulace o anorexii herečky Tori Spelling. Ta je však popírá.  Star magazín nedávno otiskl článek s titulkem „Je Tori anorektička?“, který citoval tvrzení doktora, že herečka opravdu působí jako anorektička.  Mluvčí hvězdy Beverly Hills 90210 tuto zprávu vyvrátil slovy: „Tori v žádném případě žádnou nemocí netrpí a rozhodně není anorektička,“ uváděl Gossip Cop.  Zástupce herečky také prohlásil: [...]
16.08.2010 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Tori Spelling (231 článků)

Sestra Lindsay Lohan nejspíš trpí anorexií

 
Když už se herečka Lindsay Lohan (25) uklidnila a přestala plnit titulky amerických magazínů svými excesi, střídá ji její sestra Ali (17). Když se v pondělí objevila na veřejnosti, byla skoro průhledná. Spekuluje se, jestli netrpí anorexií.
09.09.2011 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (691 článků) , Ali Ali (171 článků)

Tohle je 8 celebrit, jejichž extrémní diety je dostaly na hranu ŽIVOTA a SMRTI! Kdo ze slavných trpěl ANOREXIÍ?

 
Tlak na známé osobnosti, aby vypadaly dobře, je veliký. Některé známé celebrity kvůli přehnané touze vypadat hubeně zašly až moc daleko. Problémem s anorexií netrpí jen zahraniční celebrity, ale i naše české. Podívejte se, které slavné ženy tento tlak nevydržely, hubnutím zašly moc daleko a balancovaly na hranici života a smrti.
29.01.2017 19:00 |

podobné články

Nemocnice nechala naši dceru vyhladovět k smrti! V péči o anorektičku fatálně pochybila, uvedla komise

 
Teprve 19 bylo Averil Hart z Velké Británie, když kvůli anorexii zemřela. Její rodiče za její smrtí vidí špatnou péči národní zdravotní služby, o které tvrdí, že byla na úrovni třetího světa. Vyšetřování po pěti letech ukázalo, že nemocnice, kde se dívka léčila, smazaly emaily o jejím stavu, aby zakryly nedostatky v péči.
08.12.2017 14:10 |

podobné články

Dostala prsatou nemoc? Hrudní nálož na nové fotce Ornelly Koktové vypadá opravdu monstrózně

 
Fotky dokážou divy! Ornella Koktová  (22) nikdy nepatřila mezi ženy s plošinami místo ňader, ale nový snímek stejně vyráží dech! Modelka se skandální minulostí si na sociální síti vystavila fotku svých prsou, která leckomu bere dech!
08.07.2015 12:50 |

podobné články

Zpověď příliš hubené miss Bučkové: Modelky jedí vatu sypanou kořením

 
Mám ráda knedlíky. Já miluju hamburgery. Takhle často mluví modelky, které ve skutečnosti žijí o jednom jablku a sušence na den. Do tohoto světa zapadla i Česká Miss Eliška Bučková. Nedávno se přiznala k anorexii. Další články k tématu: Bučková o anorexii: Potřebovala jsem zhubnout hned Noid Bárta potvrdil rozchod s Bučkovou. Nikdo třetí v tom není, říká VIDEO: Klidně až za rok, říká Noid o chystané svatbě s Bučkovou Bučkovou připravily střevní potíže o další kila, Nováčková přibrala Miss Bučková je vyhublá na kost, anorexii ale vyvrací VIDEO: Den s Eliškou Bučkovou: liposukce, kadeřník a poker
10.08.2009 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (310 článků) , Eliška Bučková (996 článků)