Článek

Modrovlasá nahotinka se promenádovala na střeše, chlapi slintali jako diví

 
Práce v kanceláři či openspacu může být po chvíli pruda a stereotyp. Skupinka spolupracovníků z amerického New Yorku se však nemohla nabažit z výhledu na řeku Hudson. Na střeše budovy se totiž promenádovala nahá modrovlasá kráska.
30.10.2015 15:55 |

podobné články

Podobné články

Lédl (KSČM): Celá Praha nevychází z údivu

 
Najednou se všichni diví. Tak by se asi dal nazvat stav, ve kterém se na konci léta v Praze nacházíme. Primátor se diví, co mu to provádějí jeho vlastní ovečky v Dozorčí radě Dopravního podniku hl. m. Prahy. Ty se zase diví, čemu se diví primátor, když mu to přece říkaly. Bývalý ředitel DP se diví, proč byl odvolán on, když vlastně jde o svržení primátora.
18.08.2012 10:30 |

podobné články

Nejkrásnější české dívky: Vypustili je na ostrov vojáků... Ti slintali blahem!

 
Finalistky České Miss se konečně po osmi dnech strávených v Thajsku dostaly k moři. Nečekaly však, že se ocitnou na polozapomenutém ostrově, který využívají k rekreaci pouze místní vojáci. Svalovci při pohledu na téměř odhalené dívky doslova slintali blahem. Na ostrově se totiž fotily prezentační fotografi e, kdy byly dívky oděny jen do bikin.
16.01.2012 05:05 |

podobné články

Chovancova nahotinka a uprchlíci. Sobotka ve sněmovně čelil vášnivé kritice

 
Byly to vášnivé interpelace. Na Bohuslava Sobotku (ČSSD) ve čtvrtek ve sněmovně zaútočil exministr Petr Bendl (ODS). Ptal se ho, čí je vlastně premiér. A vytýkal Sobotkovi, že se prý schovává za Slovensko, které kvůli kvótám mává žalobou. Vedle toho Sobotku kritizovali i za údajně bezcitné chování k běžencům. Poslankyně Černochová (ODS) si pak přisadila ke kauze Chovanec a nahotinka.
08.10.2015 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9437 článků) , Petr Bendl (499 článků)

Rebelka Pink: Po ulicích se promenádovala ve spodním prádle

 
Zpěvačka Pink (33) nemá se studem eivdentně žádný problém. Po ulicích Los Angeles se promenádovala se svou dcerkou Willow pouze ve spodním prádle, které kryly pouze průsvitné šaty.
29.08.2012 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Pink (320 článků)

Který dekolt vás fascinuje víc? Těmito zbraněmi válčily dávné rivalky, které zemřely tragicky před čtyřicítkou

 
Jen málo blondýn bylo v historii Hollywoodu tak vyzývavých jako v padesátých a šedesátých letech Marilyn Monroe (✝36) a Jayne Mansfield (✝34). Obě byly ztělesněním slova sex, obě na plátně většinou hrály prostoduché a hodně sexy dívky. Chlapi v kinosálech slintali a pouštěli uzdu své vlastní fantazie, zatímco filmoví producenti už vymýšleli další scénáře.
07.02.2015 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Marilyn Monroe (406 článků) , Jayne Mansfield (9 článků)

(Se)Xena odhalila ňadro! Lucy Lawless točí nahá v 47 letech

 
Když řádila na televizích jako Xena, princezna bojovnice, slintali všichni chlapi nad jejím nabitým korzetem, v němž těsnila svá kůzlátka. Ta už ale nevězní a dává jim naprostou svobodu. Její představitelce Lucy Lawless je sice už 47 let, ale postavičku má na svůj věk pořád luxusní. Je to MILFka k nakousnutí, a proto se rozhodla natáčet v komediálně hororovém seriálu Ash vs. Evil Dead scény úplně nahá.
14.12.2015 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucy Lawless (26 článků)

Sexy Xena (47) ukázala odhalené prso. Foto najdete uvnitř článku!

 
Herečku Lucy Lawless všichni znají jako Xenu. Princeznu bojovnici, po které chlapi slintali kvůli jejímu korzetu. Měla v něm totiž napěchované svoje vnady. A bojovala vždy skoro polonahá. Tentokrát Lucy ukázala, co se skrývá pod jejím korzetem. A to v hororovém seriálu Ash vs. Evil Dead, kde točila úplně nahá.
14.12.2015 21:36 |

podobné články

Osobnosti: Lucy Lawless (26 článků)

Dcera Jitky Asterové lolita Anna Linhartová: Poté, co se svlékla ve filmu, jde z role do role

 
Mladinká zrzka Anna Linhartová (16) si získala fanoušky díky své roli ve filmu Nevinnost. Dcera nestárnoucí herečky Jitky Asterové  (51) si zahrála zneužitou dívku, která řeší obtěžování dětským lékařem. Na plátně se objevila téměř nahá. Nad drobnou šestnáctkou chlapi doslova slintali. V tu chvíli ještě studentka druhého ročníku konzervatoře netušila, že se díky téhle roli dostane do povědomí režisérů. Ti se o ni začali doslova prát.
24.05.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Asterová (282 článků) , Anna Linhartová (109 článků)

Hodně smutný pohled: Takhle dnes vypadá nejslavnější švédská sexbomba stříbrného plátna

 
Čas je spravedlivý. Podepsal se i na tváři a vizáži někdejší nejslavnější švédské sexbomby Anity Ekberg (82), po které svého času slintali chlapi na celém světě. Půvabná statná blondýnka odstartovala filmovou kariéru coby modelka malými rolemi v bezvýznamných filmech. Ještě předtím se ovšem stala Miss Švédska a pohořela na Miss Universe.
03.12.2013 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Anita Ekberg (10 článků)

Tutti Frutti se vrací! Prsa, kam se podíváš...

 
Pánové, pozor! Legendární lechtivá soutěž Tutti Frutti se vrací na obrazovky! Je to přesně 9763 dní (26 let), co si odbyla premiéru v německé televizi RTL a krátce poté se začala vysílat i u nás na kanálu OK3. A jelikož se jednalo o vůbec první erotický pořad v tehdejším Československu, »slintali« u něj všichni chlapi od puberty výš...
14.10.2016 12:10 |

podobné články

Paroubek: Čeští ekonomové se diví

 
Ekonomové z hlavního myšlenkového mainstreamu Česka se velice diví nad tím, že kurz české koruny po ukončení měnových intervencích ČNB rychle neklesá. To je opravdu divné, že? Vedení ČNB za necelé 3,5 roku nasypalo do tohoto nesmyslného "projektu“ 2,5 bilionu korun. To je neslýchaná částka. A pak se čeští ekonomové diví, proč vlastně dochází k tomu, že českou korunu budeme mít ještě celou řadu let. Ať to stojí naše podniky při konverzích do eura, co to stojí.
06.06.2017 13:40 |

podobné články

10 jasných znaků, že chlapi po 40 procházejí krizí středního věku!

 
Téma "chlapi" je kapitola sama o sobě. Ovšem, co se začíná dít v mozku chlapa po čtyřicítce, bývá záhadou nejedné ženy. Jako by chlapi měli odjakživa v mozku tajné tlačítko, které se automaticky spustí po překročení hranice určitého věku. A pak se začnou dít opravdu prapodivné věci. Tady je 10 znaků, podle kterých poznáte, že chlap prochází krizí středního věku.
21.10.2016 12:05 |

podobné články

Ke$ha: Po sexu se mě každý chlap bojí

 
Zpěvačka Ke$ha rozhodně nechápe, co chlapi pořád vykládají o upejpavých ženách, které musejí přemlouvat k sexu. Ona má zkušenost přesně opačnou. Chlapi před ní utíkají. A ti, kteří se s ní odváží vyspat, spolehlivě utíkají potom. „Chlapi se mě prostě bojí,“ tvrdí hvězda současných hitparád.
29.04.2010 15:00 |

podobné články

Marge Simpsonová se objeví na přebalu magazínu Playboy

 
Modrovlasá Marge Simpsonová se stane první kreslenou postavou v dějinách, která bude mít tu čest objevit se na přebalu magazínu Playboy. Postava majitele magazínu Hugha Hefnera se už dříve objevila v oblíbeném animovaném seriálu. Nyní se pokusí Hefner přes populární rodinku nabrat více mladých čtenářů.
13.10.2009 08:00 |

podobné články

Módní svět pláče. Zemřela modrovlasá italská ikona stylu Anna Piaggi

 
Italská ikona stylu, módní novinářka Anna Piaggi byla dnes nalezena mrtvá ve svém domě v Milánu.
07.08.2012 21:40 |

podobné články

Stála pod pódiem vedle Dana (†19): Viděla jsem, jak ho metalista Randy shodil!

 
VIDEO: Výpověďmi dalších svědků se vrátil případ metalového zpěváka Randyho Blythea do pražské soudní síně. Vyjímala se mezi nimi mladičká, modrovlasá metalová fanynka, která stála v první řadě vedle zpěvákovy oběti Dana (†19). Na vlastní oči a "z první ruky" viděla, k čemu při koncertu došlo.
04.03.2013 13:10 |

podobné články

Modrovlasá Alena, roztomilá Emma, dvě Veroniky i Réka: Do semifinále SuperStar se prozpívaly tyto holky

 
Minulou neděli se v semifinále představilo deset kluků, následující kolo bude patřit dívkám. Je jich rovněž deset a jsou ve věku patnáct až čtyřiadvacet let.
24.10.2015 14:00 |

podobné články

Netypické medobraní: v centru Prahy a navíc na střeše obchodního centra

 
V pátek dopoledne se na střeše obchodního centra Chodov sešli včelaři i milovníci medu. Všichni za jediným účelem. Stočit med od místních včel, kterým se na střeše jednoho z největších nákupních center kupodivu daří výtečně.
27.07.2012 18:25 |

podobné články

Řidič ignoroval zatáčku, SUV vzlétlo a přistálo na střeše domu

 
Není úplně neobvyklé, že se auta při nehodách převrátí. Krajně neobvyklé je však to, když auto leží převrácené na střeše domu. Tento podivný pohled se naskytl lidem v americkém Houstonu, když přistál na střeše domu se svým terénním vozidlem mladý muž.
26.02.2013 10:50 |

podobné články