Článek

Moderátorka, která dostala po rasistickém projevu vyhazov z televize, ukázala v nevkusných šatech ňadra

 
Dostaveníčko slovenské smetánky na akci Fashion Sparkling Charity Night v Bratislavě se pochopitelně nemohlo obejít bez třpytivých večerních rób. Nejodvážnější a zároveň nejnevkusnější šaty oblékla kontroverzní moderátorka Kristína Kormúthová.
27.11.2015 17:00 |

podobné články

Podobné články

Modelka v šatech z proužků odhalila umělá prsa a ukázala zadek

 
Osmadvacetiletá německá modelka Micaela Schäferová se snaží upoutat pozornost za každou cenu. Na společenské akce chodí zásadně v nezvyklých módních kreacích a jednu takovou předvedla i na premiéře filmu Muži v černém III v Berlíně. Další články k tématu: Modelka v šatech z jídla: oblékla se do řas a ozdobila se chobotnicí Carmen Justová chce zazářit na Miss Earth v šatech z plastu Nálepková jako modelka odhalila ňadra v průhledných šatech Američanka se vdávala na záchodcích v šatech z toaleťáku
16.05.2012 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Carmen Justová (16 článků)

Trapas, nebo úmysl? Modelka na přehlídce skončila nahoře bez

 
Lepší reklamu si italský návrhář Renato Balestra nemohl přát. Na přehlídce v Římě jedna modelka ukázala víc, než chtěla. Když si sundávala kabát, rozepnula se jí ramínka na overalu a čokoládová kráska ukázala ňadra. Další články k tématu: Modelka v šatech z proužků odhalila umělá prsa a ukázala zadek Modelka Bar Refaeli neuhlídala plavky a ukázala bradavku Modelka ukázala svá ňadra po sedmi letech
11.07.2013 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Bar Refaeli (161 článků)

Elizabeth Hurley ukázala ňadra

 
Britská modelka a herečka Elizabeth Hurley způsobila na jedné z charitativních akcí pěkné pozdvižení. Oblékla si na sebe průhledný oděv a všem tak ukázala svoje ňadra… Britská modelka a herečka Elizabeth Hurley se ani ve svých čtyřiačtyřiceti letech nestydí ukázat svoje ňadra. Na jedné z charitativních akcí se objevila v průhledných šatech a všem přítomným tak ukázala svoje krásné [...]
25.02.2010 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Elizabeth Hurley (60 článků)

Britská moderátorka ve vrcholně nevkusných šatech zostudila svým chováním premiéru filmu o princezně Dianě

 
Měl to být večer herečky Naomi Watts (44). Právě ona září v hlavní roli biografického snímku o lady Dianě nazvaném symbolicky Diana. Jenže na červený koberec se dostala ještě jedna známá žena, která strhla pozornost na sebe. Účastníci premiéry na Odeon Leicester Square v Londýně se nestačili divit, jakou odstrašující podívanou si pro ně přichystala Vanessa Feltz.
06.09.2013 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Naomi Watts (58 článků)

Oblečená neoblečená manželka Polanského: V Cannes ukázala dekolt i kalhotky!

 
Manželka režiséra Romana Polanského byla na červeném koberci v Cannes rozhodně nepřehlédnutelná. Nejen, že ukázala obří výstřih v nevkusných šatech, ale i červené kalhotky.
26.05.2013 17:45 |

podobné články

Rozlučte se s Emmou Smetanou z Novy: Z televize dostala vyhazov!

 
S kariérou televizní moderátorky je konec. Emma Smetana dostala vyhazov. Televizní noviny se tedy budou muset obejít bez ní. Ale proč? Sympatická Emma, která se věnuje mnoha aktivitám, prý zkrátka nestíhala řádně plnit požadavky, které po ní televize požadovala.
24.03.2016 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (342 článků)

Emma Smetana provokovala v průhledných šatech: V rafinovaném outfitu poodkryla svá ňadra

 
Moderátorka Emma Smetana  (25) byla ve společnosti opět nepřehlédnutelná. Pozornost přítomných pánů upoutala v rafinovaných šatech, které měly po pas vsuvku z průhledné látky. Ňadra sice zůstala částečně ukryta pod látkou, ale i tak se bylo rozhodně na co dívat.
29.11.2013 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (342 článků)

Nestyda Faltýnová zase nahoře bez: Ňadra si zakrývala jen dlaněmi

 
Petra Faltýnová  (35) ráda ukazuje svá ňadra a jinak tomu nebylo ani na večírku plastické chirurgie. Na známých modelkách klinika předváděla, jaké zákroky jsou možné a na Petru vyšla zrovna ňadra. Musela si před zraky dvou tisíc hostů párty sundat šaty a ňadra si zakryla jen rukama.
18.09.2013 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Petra Faltýnová (681 článků)

Vyhazov znamená stejný šok jako smrt v rodině

 
Vyhazov. Kdo nezažil propuštění ze zaměstnání, nemůže to často pochopit. Vyhazov z práce totiž dokáže nabourat sebedůvěru a rozbít všechno, na co jste spoléhali.
01.08.2010 21:50 |

podobné články

Moderátorka Savarová dostala pokutu, hrozí jí i vyhazov

 
Šestadvacetiletá moderátorka Událostí Aneta Savarová se nedávno objevila na otevření terasy jednoho pražského hotelu. Tvář hlavní zpravodajské relace České televize si tím ale zadělala na problém a vedení jí za to dalo pokutu. Další články k tématu: Moderátorka Savarová: Doufám, že už se o mně nic v bulváru neobjeví Snad k obrazovkám přilákám mladé, doufá nová tvář Událostí Savarová Železný, Savarová i delší stopáž. Události ČT se od dubna zcela změní
09.05.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Savarová (79 článků)

Příšerky zprznily gala v Londýně: Stejné šaty, zalepené bradavky a rozpatlaný make-up!

 
Britské předávání cen o Nejstylovějšího muže roku 2013 mělo být záležitostí krásy, vkusu a elegance. To by se však na červeném koberci nesměly sejít ženy, který tuto prestiž zkazily. Ukázaly se ve stejných nebo totálně nevkusných šatech či v make-upu připomínající probdělou divokou noc
04.09.2013 11:55 |

podobné články

Laďka Něrgešová z VIP zpráv: Okamžitý vyhazov kvůli nespolehlivosti!

 
Moderátorka VIP zpráv Laďka Něrgešová (37) doplatila na své nefér jednání. Nebrala své pracovní závazky vážně a dostala vyhazov na hodinu.
28.05.2013 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Laďka Něrgešová (143 článků)

Sexy letuška dostala vyhazov. Protože je příliš sexy!

 
Jednatřicetiletá Zuhal Şengülová je pohledná a fotogenická, takže se snadno stala modelkou. Jenže její výrazná ženskost a sexappeal na fotkách se znelíbily zaměstnavateli, u něhož pracovala mnoho let. Zuhal pracovala jako letuška u Turkish Airlines. Ale z tureckých národních aerolinií kvůli sílícímu vlivu islámu dostala vyhazov.
03.12.2014 16:00 |

podobné články

Zeman si rýpnul do Bakaly, ČT to z jeho projevu vystřihla

 
Prezident Miloš Zeman ve svém projevu na konferenci o svobodném podnikání postavil podnikatele Zdeňka Bakalu na úroveň Viktora Koženého. Diváci České televize se to však nemohli dozvědět, televize Bakalovo jméno z projevu vystřihla.
28.11.2014 15:13 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Kožený (82 článků) , Miloš Zeman (15225 článků)

Ostrá reakce z Hradu: ČT není Federální úřad pro tisk a informace, aby hrubě zasahovala do projevů politiků

 
Česká televize nemá právo takovým způsobem zasahovat do projevu kteréhokoli politika. Tak reagoval mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček na kauzu, kdy ČT z projevu hlavy státu vystřihla negativní zmínku o miliardáři Zdeňku Bakalovi. Podle Ovčáčka musí televize z věci vyvodit důsledky a vysvětlit to svým divákům.
28.11.2014 15:48 |

podobné články

Česká moderátorka dostala žihadlo přesně mezi ňadra číslo 8: Skončila s těžkou alergickou reakcí

 
Moderátorka Aneta Christovová nikdy v minulosti neměla alergii na vosí štípnutí. Až do včerejšího dne. Moderátorku píchla na pražském Smíchově u bazénu přesně mezi ňadra vosa a do půl hodiny přestala mluvit, jen syčela, otekl jí obličej a začala se dusit.
11.08.2015 06:00 |

podobné články

Předávání cen MTV: Heidi ukázala ňadra a osahávala zadky

 
Předávání Evropských hudebních cen televizní stanice MTV se změnilo v exhibici německé topmodelky Heidi Klum (39), která show ve velmi odvážných šatech odhalující její ňadra provázela. Od rozchodu se Sealem je sama, a jak je vidět, pěkně jí to leze na mozek. Přímo na jevišti si ochmatala mužské pozadí, respektive dvě.
12.11.2012 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Klum (500 článků) , Seal (181 článků)

Sexbomba z Top Star magazínu Eva Perkausová: Kvůli sexu přišel vyhazov z televize!

 
Co je v domě, není pro mě! Tím se neřídili moderátorka Top Star magazínu Eva Perkausová (21) a režisér pořadu Adrian Stojkov (45). Sex prý narušil práci na place, a tak přišel vyhazov!
10.03.2016 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Eva Perkausová (230 článků)

Adéla Gondíková poprvé otevřeně o zradě: Jak probíhal vyhazov z Novy?

 
Skoncovat s Loskutákem chtěla Adéla Gondíková (41) už delší dobu. Moderátorku už pořad nebavil a chtěla změnu. Nyní poprvé promluvila o konci na TV Nova a lukrativní nabídce konkurenční televize, kvůli které dostala vyhazov.
20.02.2015 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Adéla Gondíková (298 článků)