Článek

Moderátor počasí ječel kvůli pavoukovi

 
Jako malá holka vyjekl během vysílání americký moderátor počasí kvůli pavoukovi, který se objevil na obrazovce. Zvětšený členovec ho vystrašil, přitom ale byl jen na čočce dopravní kamery.
23.05.2016 12:55 |

podobné články

Podobné články

Šílená americká řidička (35): Vyskočila z auta kvůli pavoukovi!

 
Ženy se podle studií bojí pavouků čtyřikrát více než muži. Ovšem fobie Američanky Angely Kipp (35) je tak silná, že neváhala riskovat život svého dítěte! Kvůli pavoukovi vyskočila z jedoucího auta a synka (9) nechala napospas osudu!
23.09.2015 12:15 |

podobné články

Moderátora počasí napadl v přímém přenosu pelikán

 
Moderátor počasí relace Today na kanálu Channel 9 Steve Jacobs si užil své poté, co ho při hlášení počasí z australské zoo napadl v přímém přenosu pelikán. Ačkoliv moderátora jen laškovně štípal, Jacobs ječel, jako by ho někdo na nože bral. Po chvíli se už ale začal smát a poněkud trapnou situaci převrátil bleskově ve vtipnou reportáž.
16.02.2010 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Steve Jacobs (1 článek)

Záchvat smíchu: Moderátora počasí napadl v přímém přenosu pelikán

 
Moderátora počasí relace Today na kanálu Channel 9 Steva Jacobse napadl v přímém přenosu pelikán. Ačkoliv moderátora jen laškovně štípal, Jacobs ječel jako pominutý. Vtipná scéna se odehrála v australské zoo.
17.02.2010 11:50 |

podobné články

Školačka visela na okně kvůli pavoukovi!

 
Neskutečnou fobii z pavouků má školačka (8), která kvůli tomu málem přišla o život. Vyděšeně volala o pomoc z okna šestého patra, kde hledala spásu, když v bytě uviděla malého pavouka.
27.04.2014 12:05 |

podobné články

Nebezpečný jedovatý pavouk se nenašel

 
Velkoprodejna v Sársku na jihozápadě Německa, která byla přes víkend zavřena kvůli nebezpečnému pavoukovi, byla dnes znovu otevřena pro zákazníky.
10.07.2011 09:45 |

podobné články

V pražském supermarketu mezi banány lezl jedovatý tropický pavouk!

 
Odchytovou službu pražské městské policie přivolali v úterý ráno skladníci supermarketu v pražských Vršovicích. Kvůli tropickému pavoukovi.
19.03.2013 11:35 |

podobné články

Další případ muže, kterého kousla falešná černá vdova. Kvůli jedovatému pavoukovi skoro přišel o nohu!

 
Johna Catlina (66) loni při táboráku kousnul do paty pavouk. Bohužel se jednalo o falešnou černou vdovu - snovačku jedovatou, "která se v posledních týdnech přemnožila ve Velké Británii":http://www.extra.cz/pavouci-utoci-brit-malem-prisel-o-nohu-kdyz-ho-kousla-cerna-vdova-anglie-se-boji-jejich-premnozeni.
26.10.2013 09:55 |

podobné články

Policie přijela zachránit ženu, jíž chtěl zavraždit manžel. Byt demoloval kvůli pavoukovi

 
Australská policie z Nového Jižního Walesu dostala několik telefonátů od znepokojených občanů, jejichž soused se prý pokoušel někoho zavraždit ve svém bytě. Domnívali se, že hodlá ublížit své manželce a chtěli ji zachránit. Když muži zákona na místo činu přijeli, našli brunátného muže, který se snažil připravit o život pouze pavouka.
30.11.2015 18:05 |

podobné články

Těhotnou zpěvačku vykopli z letadla, protože její syn ječel na palubě

 
Kanadská zpěvačka Sarah Blackwood musela opustit letadlo mířící ze San Franciska do Vancouveru kvůli tomu, že její dvouletý synek prý zlobil příliš hlučně. "Aerolinky mě prostě vyhodily, protože syn brečel opravdu nahlas," napsala na twitteru sama Blackwood, která je zpěvačkou rockové skupiny Walk off the Earth. "Můj dvouletý chlapeček zjevně představoval velkou hrozbu," dodala ironicky.
29.05.2015 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Sarah Blackwood (2 články)

Šestiočku sadistickou, nový druh pavouka, objevil český vědec

 
Český vědec Milan Řezáč objevil v Izraeli nový druh pavouka s brutálním a navíc velmi neobvyklým způsobem rozmnožování. Při oplodnění nevyužívá pohlavní orgány své družky. Spermie jí vpravuje svým pohlavním orgánem, který připomíná injekční jehlu, vbodnutím přímo do tělní dutiny. Je to první pavouk, u něhož byl tento způsob rozmnožování popsán, uvedl Řezáč. Pavoukovi dal jméno šestiočka sadistická.
08.06.2009 15:55 |

podobné články

Hašek přirovnal Nečase k pavoukovi s totalitními praktikami

 
Michal Hašek (ČSSD) ostře odsoudil výsledek sobotního jednání premiéra Nečase a odborářů.
11.06.2011 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2318 článků)

Pavoučice - samci ukousne penis a schová si ho. Auu!

 
Pavoučice ukousne pavoukovi při sexu penis a nechá si ho v lůně
02.02.2012 09:05 |

podobné články

Záběry, které nahánějí hrůzu: Pohlédněte pavoukovi do očí!

 
Bojíte se pavouků? Tak si pořádně prohlédněte tyto fotografie - takhle zblízka do očí jste se jim totiž ještě nikdy nepodívali a sami se nepodíváte! A nebojte se, tyto krásně barevné, přesto hrůzu nahánějící pavouky v ČR nepotkáte.
08.03.2014 20:55 |

podobné články

Pavučina je jeden velký hudební nástroj

 
Pavučina je jeden velký hudební nástroj. Jednotlivá vlákna totiž slouží jako struny, které dohromady produkují různou směsici vibrací. Lapená kořist zmítající se na lepkavých vláknech poskytují pavoukovi řadu informací přesně podle toho, jak rozehrají jeho originální hudební nástroj. On sám pak na jednotlivá vlákna umí drnkat a poslouchat jejich „zvuk“.
07.06.2014 08:05 |

podobné články

Chtěla spálit pavouka, zapálila celý dům

 
Pavouci patří k jedněm z nejčastějších spouštěčů fobie u žen. A čtyřiatřicetiletá Ginny Griffithová arachnofobií rozhodně trpí. Mladá žena z amerického Kansasu chtěla jednoho osminohého členovce upálit, tak vzala papírové ručníky, rychle je podpálila a pak je přiložila k obávanému pavoukovi. Jenže místo neškodného tvora podpálila celý dům.
30.06.2014 14:15 |

podobné články

Z domácího násilí se vyklubal lov pavouka

 
Hned několik policejních aut se brzy ráno sjelo k jednomu bytu na předměstí Sydney, odkud bylo hlášeno domácí násilí. Jak se ale ukázalo, hlasité výkřiky „zabiju, tě, zabiju tě“ byly určeny pavoukovi, kterého se urputně snažil zlikvidovat majitel bytu.
26.11.2015 10:40 |

podobné články

Bém zešílel? Kur*afix u mého modrého ptáka, ječel ve Sněmovně

 
Rusnokova vláda důvěru nezískala. Hlasování však předcházely nekonečné hodiny řečnění. Největší úspěch ve středu ve Sněmovně sklidil jednoznačně kamarád kmotra Janouška Pavel Bém. „Budu říkat, co si myslím,“ prohlásil na úvod a spustil o masturbování, bujném poprsí své ženy, svých sexuálních výkonech a vypracovaném tělu…
08.08.2013 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bém (817 článků)

Brutální řež ve VyVolených: Vladko ječel jako podsvinče, dvojčatům z posilovny málem praskly cévky v hlavě!

 
Televizi Prima se podařila věc vskutku nevídaná. Do jedné vily sestěhovat tolik psychicky narušených jedinců, by nezvládl ani slovutný doktor Chocholoušek. Možná by se vyplatilo celou vilu VyVolených přestěhovat do areálu psychiatrické léčebny v Bohnicích a udělat z ní další uzavřené oddělení pro zvlášť nebezpečné pacienty. Těmi totiž z velké části obyvatelé vily jsou, jak dokázali dnes ráno…
03.09.2013 13:15 |

podobné články

Matka Vladka promluvila: Proč nenávidí vlastní rodinu?

 
Nenávist VyVoleného Vladka (35) vůči rodině vyvrcholila hysterickou scénou v přímém přenosu. „Zapírám vás! Šel jsem do Vily z pomsty. Chci se pomstít rodině, kterou už nikdy nechci vidět! Nikdy!“ ječel Vladko, když na něho promluvila jeho matka Eva Singerová (63). Co si udělali?
03.10.2013 09:20 |

podobné články