Článek

Modelce zohavili obličej i dekolt: Po náročných operacích dnes vypadá takhle

 
Na Katie Piper v roce 2009 zaútočil komplic jejího zhrzeného expřítele kyselinou sírovou a nic už nebylo jako dřív. Kyselina jí popálila obličej i dekolt. I díky plastickým operacím však Piper dnes vypadá tahle.
24.04.2015 18:00 |

podobné články

Podobné články

Pákistán: Zohavili ženu, soud nařídil uříznout jim uši a nos

 
Soud ve městě Láhauru na východě Pákistánu nařídil uříznout nos a uši dvěma odsouzencům za to, že podobně zohavili mladou dívku.
22.12.2009 16:25 |

podobné články

Voják, kterého zranil terorista, domů zatím nemůže! Po dvou operacích ve vážném stavu

 
Po dvou velmi náročných několikahodinových operacích zůstává stav českého vojáka, který přežil útok sebevražedného atentátníka v Afghánistánu, velmi vážný. Domů se dostane nejdříve za dva týdny.
09.07.2014 10:40 |

podobné články

Belgičanka s vytetovanými hvězdičkami na obličeji se přiznala ke lži

 
Osmnáctiletá Kimberley Vlaemincková, která zažalovala tetovací salon, kde jí údajně zohavili obličej 56 hvězdami, zatímco spala, vzala svá slova zpět. Lhala kvůli otci.
24.06.2009 23:10 |

podobné články

Této krásce plameny zničily tvář. Po dvou letech odkryla svůj zohavený obličej! GALERIE

 
Této blonďaté krásce se před dvěma lety převrátil život naruby! Uvízla v roklině, kde se dostala se přímo do centra lesního požáru. Všude šlehající plameny ji ošklivě zohavili tvář! Dva roky chodila s maskou, teď se rozhodla svou tvář ukázat.
10.02.2014 21:15 |

podobné články

Stanislav Fišer: Rakovinu mi zavinily soudy!

 
Špatně se mu polyká, neumí sfounkout svíčku, necítí vůni jídla. Mluví jen s největšími obtížemi díky speciálnímu přístroji, nedokáže vyloudit úsměv na tváři. Přesto se Stanislav Fišer (77), který propůjčil hlas slavnému náčelníku Apačů Vinnetouovi, ze života raduje. Unikl ze spárů smrti, když po náročných operacích překonal rakovinu hrtanu, přišel však o hlasivky, a tím pádem coby král dabérů o práci. Deníku Aha! teď poprvé přiznal: „Zničil mě spolumajitel domu, ve kterém jsme bydleli. Kvůli deseti rokům soudních tahanic jsem dopadl takhle.“
09.11.2009 02:25 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Fišer (42 článků)

Přichází drsná show Vizita - Nova rozřeže diváky! Potoky krve, pláč...

 
Televize Nova nám už 3. března naservíruje pěkně šokující podívanou! Přespříští středu ve 22 hodin totiž startuje nový cyklus Vizita, ve kterém prožijeme osudy vážně nemocných pacientů před, během i po náročných operacích. A bude to pěkně krvavý i citově náročný masakr!
19.02.2010 06:45 |

podobné články

Herec Čtvrtlík vyhrává boj s nádorem na mozku

 
Herec a dabér Rostislav Čtvrtlík (47), jehož hlasem mluvil mj. Chandler v seriálu Přátelé, se zotavuje po třech náročných operacích mozkového nádoru. Už se objevuje i ve společnosti a od června by chtěl začít pracovat.
10.05.2010 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Rostislav Čtvrtlík (17 článků)

Zjizvený Kerndl o boji s rakovinou: Jsem šťastný, že můžu žít

 
Jazzový a swingový zpěvák Ladislav Kerndl po boji se zákeřnou rakovinou, která ho málem připravila o hlas, nezatrpkl. Ba naopak. Paradoxně mu nemoc změnila zavedené životní stereotypy a přinutila ho vážit si života víc než kdykoliv předtím. Na kameru iDNES.cz navíc odhalil jizvy, které mu po náročných operacích zbyly.
24.06.2011 00:15 |

podobné články

Praha 8 otevře nemocnici pro bezdomovce

 
Pražští bezdomovci se brzy dočkají vlastního zdravotnického zařízení. V Česku zcela unikátní projekt Prahy 8 má sloužit především k doléčení bezdomovců zotavujících se po náročných operacích.
27.08.2011 14:05 |

podobné články

Vlaďka Erbová a Tomáš Řepka: Čekáme rodinu! Bude to syn

 
Vztah stále ještě ženatého fotbalisty Sparty Tomáše Řepky  (37) a modelky Vlaďky Erbové  (30) má nečekané rozuzlení. Ačkoliv modelka tvrdila, že už nemůže po náročných operacích břicha otěhotnět, teď je všechno jinak. "Jsem těhotná a jsem neuvěřitelně šťastná," přiznala Blesku Erbová.
16.09.2011 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Řepka (879 článků) , Vlaďka Erbová (890 článků)

Příběh čtenářky: Manžel mě opustil kvůli endometrióze

 
Tak moc chtěla dítě! Když se Monika (35) dozvěděla o své nemoci, byla to pro ni zdrcující zpráva. Po měsících velkých bolestí, několika náročných operacích a nepříjemné léčbě ji navíc opustil životní partner.
21.11.2012 07:05 |

podobné články

Petr Novotný se lepší: Máme foto s vnučkou z nemocnice!

 
Náročné dny prožívá bavič a moderátor Petr Novotný (66) po náročných operacích, které následovaly jeho mozkovou příhodu. Nicméně dobrá zpráva je, že se jeho stav uspokojivě zlepšuje. Jeho první fotky od nepříjemné zdravotní komplikace zveřejnila jeho dcera Lenka na sociální síti.
20.11.2013 11:01 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (292 článků)

Petr Novotný se lepší: Návštěva malé vnučky mu udělala radost!!

 
Náročné dny prožívá bavič a moderátor Petr Novotný (66) po náročných operacích, které následovaly jeho mozkovou příhodu. Nicméně dobrá zpráva je, že se jeho stav uspokojivě zlepšuje. Jeho první fotky od nepříjemné zdravotní komplikace zveřejnila jeho dcera Lenka na sociální síti.
20.11.2013 15:06 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (292 článků)

Takhle by vypadaly hvězdy, kdyby měly symetrický obličej: Hezounek Channing Tatum to odnesl nejhůř!

 
Symetrický obličej je podle mnoha výzkumů hodnocen jako nejkrásnější. O symetrické tvary se snaží všichni grafici, kteří upravují fotky pro reklamu. Není výjimkou, že modelkám překopírují levé oko na pravé a upraví jeho výšku přesně tak, aby odpovídalo estetice symetrie. Jenomže co by se stalo, kdyby se překopíroval celý obličej?
20.03.2016 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Channing Tatum (124 článků)

Verešová ukázala nejkrásnější dekolt!

 
Modelce Andree Verešové (29) mateřství vyloženě svědčí. Snad nikdy neměla tak krásná a plná prsa jako nyní. V Karlových Varech způsobil její výstavní dekolt mezi pány pořádné pozdvižení.
04.07.2009 13:50 |

podobné články

Tak tohle je hodně odvážné: Snoubenka exmanžela Minářové předvedla obří dekolt a holé břicho

 
Konečně pořádný dekolt. Hodně odvážné šaty, v nichž ukázala dokonalou postavičku, přijela do Karlových Varů předvést snoubenka exmanžela Miss ČR 1996 Petry Minářové Šimona Leitnera. Modelce a moderátorce Lence Olbertové se tedy do očí nikdo nedíval.
07.07.2013 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Petra Minářová (40 článků) , Lenka Olbertová (5 článků)

Takhle vypadá ideální ženský obličej vytvořený z šesti nádherných hereček. Jak se vám líbí?

 
Takhle nějak by nejspíš vypadala ideální žena. Alespoň podle výpovědí plastických chirurgů, kteří upravují klientkám jejich obličejové proporce. Že se vám příliš nelíbí? Vězte, že právě tenhle obličej by vznikl poté, co by se spojily nejčetnější požadavky žen na změnu jejich zevnějšku u plastických chirurgů...
09.03.2012 17:10 |

podobné články

Ztráty ruské armády ve zvláštních operacích jsou státní tajemství

 
Smrtelné ztráty v řadách ruské armády nasazené v době míru ve zvláštních operacích se staly státním tajemstvím. Prezident Vladimir Putin dnes podepsal příslušný dekret. Agentury v této souvislosti připomínají, že Západ obviňuje Moskvu z vojenské intervence na východě Ukrajiny, což Rusko trvale popírá.
28.05.2015 22:17 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2809 článků)

Kylie Minogue propadla botoxu! Obličej bez vrásek, ale odulý!

 
Zpěvačka Kylie Minogue (43) jako jedna z mnoha hvězd propadla kouzlu botoxu! Touha mít obličej vyhlazený a bez vrásek byla silnější než zdravý rozum. Kylie totiž vypadá hůře než před zákrokem. Obličej má teď odulý a z jejího pohledu doslova mrazí.
09.11.2011 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Kylie Minogue (336 článků)