Článek

Mlčím, mlčíš, mlčíme? V Praze se v tichosti chystá stamilionový obchod

 
EXKLUZIVNĚ Na začátku tohoto příběhu nebylo slovo, nýbrž světlo. Respektive veřejné osvětlení. A na něm reklamní nosiče, které se v jednu chvíli měly měnit, aby se posléze diskutovalo, jak možná vše zůstane při starém. ParlamentníListy.cz ovšem během pátraní po příčinách zjistily, že na pozadí diskusí o reklamních plochách české metropole bobtná jiný, mnohem zajímavější aspekt a byznys.
29.09.2016 17:35 |

podobné články

Podobné články

Bioshock Infinite ztratil další dva klíčové vývojáře

 
Mlčeti zlato, mluviti stříbro? Přiznám se, že je mi současná komunikační strategie Irrational Games docela sympatická. Mlčíme, mlčíme a až budeme mít opravdu co ukázat, ukážeme. A pořádnou marketingovou smršť rozjedeme až krátce před vydáním. Čas do vydání Bioshock Infinite se krátí (26. února 2013) a Irrational pořád mlčí, i když za necelých pět dní bychom...
16.10.2012 16:00 |

podobné články

Kubišová o Vondráčkové: Ten spor mě stojí zdraví

 
Marta Kubišová (68) se ke kauze soudního sporu s Helenou Vondráčkovou (62) nejdřív odmítla vyjádřit se slovy: „Oba moji dva právníci mi radí, ať mlčím. Tak je poslouchám.“ Potom se ale legenda Pražského jara odmlčela a řekla: „Ptejte se. Je to totiž jedno. Když něco řeknu nebo naopak mlčím, stejně vždycky skončím u soudu.“
08.09.2010 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (824 článků) , Marta Kubišová (336 článků)

Okamura: Zvednout zadky. Mlčíte, mlčíte a ti nahoře z vás mají radost

 
Korupčníci jako Gross, Palas a další si dál volně běhají, ačkoliv jim média spočítala, že si legálně nemohli vydělat na své majetky, zlobí se Tomio Okamura. Podle něj si za to můžeme sami tím, že mlčíme. Musíme prý zvednout zadky a něco dělat, řekl ParlamentnímListům.cz. On sám pak velmi vážně zvažuje kandidaturu do Senátu.
27.03.2012 14:48 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (1562 článků)

Klaus zle naložil ministryni Válkové za výrok, že „v protektorátu se zas tak moc nedělo"

 
V poslední době podle bývalého prezidenta Václava Klause raději mlčíme o některých zprávách, které by si pozornost určitě zasloužily. Ve svém textu pro deník Právo, který následně přetiskl i web Institutu Václava Klause, zmínil jeden skandální aspekt kontroverzního výroku ministryně Válkové a projevil radost, že vždy prozíravě odmítal jednat s Julijí Tymošenkovou.
26.03.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8470 článků)

Popov (TOP 09): Prostě, mlčíme!

 
Dnes jsem měl tu čest se účastnit (alespoň na tu nejdůležitější část) zasedání zastupitelstva Hl. m. Prahy (dále jen „ZHMP“). Program byl vcelku „prázdný“ nic důležitého, nic zajímavého. A právě v tomto shledávám největší nedostatek.
22.01.2015 18:37 |

podobné články

Konečná (KSČM): O co doopravdy jde ve smlouvě Evropské unie s USA?

 
Evropská unie a USA již několik měsíců v tichosti vyjednávají obchodní dohodu, která má zajistit volný obchod mezi oběma velkými obchodními uskupeními. Ale jde zde skutečně jen o volný obchod?
09.04.2014 09:35 |

podobné články

Senátor Veleba: Poláci sem navalí tuny jablek. Kníže Schwarzenbergu, jeď teď na Majdan, proč mlčíš

 
Nově zavedené ruské sankce na dovoz potravin ze západních zemí podle předsedy Strany práv občanů a bývalého předsedy Agrární komory Jana Veleby sníží farmářské ceny a miliony farmářů tak ekonomicky poškodí. Veleba to uvedl na svém profilu na serveru ParlamentníListy.cz v odpovědi na dotaz čtenářky.
08.08.2014 09:15 |

podobné články

Kohoutová (ODS): Mlčíš? Nedostaneš!

 
Argument, že pozůstalostní důchody jsou prvorepublikovým přežitkem, kdy žena nepracovala a muž ano, ukazují opět na zvláštní myšlenkové konstrukty vedení Ministerstva práce a sociálních věcí. Vypadá to, že paní ministryně neví, že pozůstalostní důchody nejsou vypláceny pouze ženám.
20.04.2015 20:01 |

podobné články

Hrůzy války očima malého dítěte: Kdo je 'syrská Anna Franková'?

 
"Drahý světě, je slyšet intenzivní bombardování. Proč mlčíš? Proč? Proč? Proč?" Twitterový účet sedmileté syrské dívenky z Aleppa Bany a její matky Fatemah si získal během tří měsíců více než 300 tisíc sledujících. Bana bývá označovaná jak "syrská Anna Franková". Jen s tím rozdílem, že o hrůzách války informuje v přímém přenosu.
16.12.2016 15:35 |

podobné články

Pospíšil kolegům z ODS: Mrzí mě, co říkáte. Já mlčím, i když bych nemusel

 
Bývalý ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil se v pondělí mohl radovat, když jeho nástupce Pavel Blažek jmenoval Lenku Bradáčovou vrchní státní zástupkyní v Praze. Blažek ovšem nařkl Pospíšilovy podřízené z manipulací s návrhem na jmenování Bradáčové. To Pospíšila zamrzelo, ale upozorňuje na to, že se podařilo dotáhnout do konce to, o co dlouho usiloval, píší Hospodářské noviny.
31.07.2012 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1690 článků) , Jiří Pospíšil (1690 článků) , Pavel Blažek (544 článků)

Libuška Vojtková, exmanželka rockera Pepy Vojtka: Ať mlčí, nebo ho zničím!

 
5:00 – Necelý rok po rozvodu rockera Josefa Vojtka (44) a Libušky Vojtkové (28) na povrch vyplavala první špína! Zatímco Vojtek v deníku Aha! potvrdil, že ho exmanželka nutila vzdát se syna Matýska (2), ta nyní Nedělnímu Aha! v emotivním rozhovoru o svém bývalém řekla, že je podlý, zlý a měl by mlčet. „Vím na něj tolik špíny, a přitom mlčím. Ať mě radši nepomlouvá!“
26.07.2009 02:25 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (544 článků)

Stamiliónový státní tendr zajistila soukromá firma, školství tají cenu

 
Domníváte-li se, že u veřejných zakázek vypisovaných ministerstvem školství si tento úřad sám organizuje výběrová řízení, mýlíte se. I když má vlastní legislativní sekci s dvěma právními odbory s celkem 16 právníky, najímá si k zajištění tendrů externí firmy. A kdo je vybírá? Jiné soukromé společnosti. A kolik že to vše daňové poplatníky stojí? Těžko říct.
16.02.2010 06:50 |

podobné články

Kocáb s manželkou: Válka o stamilionový majetek!

 
Ministr Michael Kocáb se kvůli své nevěře bude rozvádět, i když nechce. Proč? Protože může přijít o polovinu svého majetku, jehož cena je ve stovkách milionů korun!
16.03.2010 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (624 článků)

Filip: TOP 09 sponzoruje firma, které Kalousek odpustil stamiliónový dluh

 
Jeden z dárců strany TOP 09, opavská strojírenská firma OSTROJ, je podle předsedy KSČM Vojtěcha Filipa spojena s podezřelou kauzou z doby působení Miroslava Kalouska na ministerstvu financí. Stát při ní prodělal stovky miliónů korun, uvedl v neděli v tiskovém prohlášení šéf komunistů. Naznačil tak možnou korupci. Kalousek obvinění odmítá, zdůraznil, že žádný dárce strany nemůže očekávat protislužbu.
11.07.2010 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5960 článků) , Vojtěch Filip (824 článků)

Vítkův advokát doplnil insolvenční návrh na Sazku

 
Advokát Tomáš Rybář zastupující realitního magnáta Radovana Vítka v pátek dopoledne doplnil do insolvenčního návrhu vůči Sazce všechny dokumenty dokazující, že Sazka stamilionový úvěr od Komerční banky (KB) opravdu čerpala, které požadoval soudce.
21.01.2011 11:50 |

podobné články

Naštvaný kouč Plzně: Penaltu měl kopat Horváth! A rozhodčí? Raději mlčím

 
Fotbalisté Plzně ztratili v sobotním utkání 19. kola Gambrinus ligy na stadionu Slovácka dva body, když jen remizovali 2:2. Hostující Jan Rezek neproměnil penaltu, v závěru sudí hostům neuznal regulérní trefu Daniela Koláře.
05.03.2011 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Kolář (38 článků) , Jan Rezek (42 článků)

Karel Šíp: Volil jsem Johna. Teď mlčím

 
REVUE Celebrity prvního řádu vyjadřovaly ještě před volbami jasnou podporu některé z politických stran. Moderátor Marek Eben byl pro TOP 09, zpěvačka Eva Pilarová držela palce ODS, Karel Šíp a někteří další herci jsou napsáni jako předvolební podporovatelé na stránkách Věcí veřejných. Po roce je ale všechno jinak. Všichni jsou dotazy na politiku zaskočeni a nikdo se o ní nechce bavit. Jakoby to byla zákeřná nemoc.
22.05.2011 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Šíp (293 článků) , Marek Eben (301 článků) , Eva Pilarová (254 článků)

Vlastimil Harapes otevřeně o svém znechucení z Věcí veřejných

 
REVUE Stále je podporuji, ztratili důvěru, mlčím. Předvolební sympatizanti Věcí veřejných si dnes svou důvěrou už nejsou tak moc jistí. Řada z nich se nechce vyjadřovat. Baletního mistra Vlastimila Harapese véčka zklamala hlavně handrkováním o ministerské posty. Moderátorka a herečka Michaela Dolinová od problémů neutíká, takže za stranou pořád stojí.
26.05.2011 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Dolinová (140 článků) , Vlastimil Harapes (148 článků)

Exkluzivně: Otec Agáty Hanychové o prvorozeném vnukovi: Kryšpín? Raději mlčím

 
Otec rebelky Agáty Hanychové  (26) se Super.cz exkluzivně svěřil s pocity, které má jako novopečený dědeček. "Odevšad mi kvůli tomu volají, ale já se vyjadřovat nechtěl," svěřil Jiří Hanych. "Ale samozřejmě mám velikou radost, že mám prvního vnuka," řekl Super.cz.
04.08.2011 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2321 článků)