Článek

Mladík zažil blízké setkání s elegantním mořským obrem

 
Jedinečným zážitkem se může chlubit mladý americký fotograf a biolog Frankie Grant. U mexického souostroví Revillagigedo se totiž setkal s mantou obrovskou.
08.07.2015 12:36 |

podobné články

Podobné články

Potápěč se srazil s mořským obrem

 
Až příliš blízké setkání s mantou obrovskou zažil nedávno jeden potápěč, který se pohyboval ve vodách u indonéského Národního parku Komodo. Do paryby totiž při vynořování narazil hlavou.
06.12.2015 18:40 |

podobné články

Čeští politici? Loutky, co žerou z jednoho žlabu. USA jsou obrem na hliněných nohou. Je v zájmu planety, aby jejich pád proběhl v klidu, promlouvá neortodoxní spisovatel Kahuda

 
ROZHOVOR „Spojené státy americké procházejí v posledních letech hlubokou strukturální krizí a já jsem přesvědčen o tom, že je v zájmu celé planety, aby ten pád, ten proces, proběhl co nejvíce v klidu,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz spisovatel a předseda Asociace spisovatelů Václav Kahuda. Podle Kahudy jsou USA „obrem na hliněných nohou“ s jadernými zbraněmi, což by mohlo být značným rizikem. Čeští politici jsou podle spisovatele „loutky“, které produkují pomyslné „lokální, politické hry“ či „bouře ve sklenici vody“. Během nedávných demonstrací namířených proti prezidentovi Miloši Zemanovi a premiérovi v demisi Andreji Babišovi byly podle Kahudy „autentické emoce“ mladých lidí zneužity „politickými šíbry“ a „prostituty“.
01.04.2018 08:25 |

podobné články

Značkovou kvalitu, stylovou ložnici a pohodlný spánek si může dovolit každý. Přesvědčte se!

 
Krásné povlečení z kvalitních materiálů za neopakovatelné ceny je skvělým doplňkem do každé ložnice i elegantním a praktickým dárkem pro vaše blízké. Dopřejte si luxus a kvalitu se značkami Bugatti, Zeitgeist nebo Ariatex. Vyberte si z elegantních motivů v nejoblíbenějších barvách pro každou ložnici nyní ve speciální akci na 4home.cz. Akce platí do 21. listopadu 2013 nebo do vyprodání zásob.
15.11.2013 09:06 |

podobné články

VIDEO: Oblíbená reklama na pánský deodorant se točila na jeden záběr

 
V populární reklamě pohledný svalnatý mladík mluví k ženám o tom, že vypadá lépe než jejich partner a přitom střídá prostředí i převleky. Herec Isaian Mustafa v třetí sérii reklamy opět během pár vteřin procestuje kus světa. Další články k tématu: VIDEO: Reklama s obrem striptérem a šlapajícími ženami se stala hitem Reklama vyzývá k bezohledné jízdě, možná srazíte Hitlera Cpi se, užívej si a dostaneš za to 30 tisíc, láká reklama na práci snů VIDEO: Ve vtipných reklamách na mobily je nevěra, svádění i slepice VIDEO: Smích v indických mobilních reklamách vás odzbrojí
03.12.2011 02:25 |

podobné články

Big data ropou blízké budoucnosti

 
Osobní data jsou ropou nebo zlatem blízké budoucnosti, říká předseda Úřadu pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) RNDr. Igor Němec ve výstižné nadsázce, jak důležité a výnosné budou již v blízké budoucnosti údaje o nás i našem chování. Náznaků potvrzujících toto tvrzení nacházíme čím dál více. Jeden z nejmodernějších trendů v této oblasti představuje zpracovávání tzv. big data.
11.05.2015 17:36 |

podobné články

Zemřel český diplomat s modrou krví. Zažil i útok teroristy od Šakala

 
Potomek šlechtického rodu, emigrant, restituent zámku v Brodku. Redaktor Rádia Svobodná Evropa v Mnichově, kde zažil i atentát jednoho ze členů skupiny kolem teroristy Šakala. A v neposlední řadě český velvyslanec ve Švýcarsku a držitel řádu Tomáše Garrigua Masaryka. Richard Belcredi (†89) byl vším možným a mnohé si zažil. Vánoce 2015 však již s rodinou strávit nestihl.
28.12.2015 14:10 |

podobné články

Slavný mim Čejka (77): V domově důchodců našel novou lásku!

 
Příjmení má po elegantním ptákovi, ale každý ho má spojeného se slepicí, kterou umí mistrně předvádět. Mim Jaroslav Čejka (77) patří sice věkem mezi důchodce a v domově pro seniory také momentálně bydlí, ale to mu nezabránilo v tom, aby znovu začal milovat a chytil druhý dech. Kolena, která ho trápila, mu vyměnili, takže běhá za ženskými jako mladík
03.11.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Čejka (34 článků)

Mladík natočil zpověď o prožitku blízké smrti, týden nato zemřel

 
Osmnáctiletý Ben Breedlove z Texasu v USA už třikrát ve svém životě vyhrál zápas se smrtí. Počtvrté se mu to nepodařilo, na Štědrý den dostal infarkt a zemřel. Týden předtím ale natočil video, na kterém popsal nejen svůj život, ale i své prožitky blízké smrti. Při těchto zkušenostech, kdy si myslel, že už odchází, prý cítil smíření a klid.
28.12.2011 20:20 |

podobné články

6 slavných lidí, kteří prožili zážitek blízké smrti! Už se prý nebojí, říkají!

 
Jen zřídkakdy můžeme číst otevřené zpovědi celebrit, které si "prožily zážitek blízké smrti.":http://www.extra.cz/anorexie-neni-jen-zenska-zalezitost-tento-mladik-kvuli-ni-byl-20-minut-v-klinicke-smrti Většinou je jim trapné o tom mluvit a bojí se, že by jim nikdo nevěřil. Nicméně některé slavné osobnosti se podělily o své zážitky. Tyto příběhy jsou velice zajímavé a možná že "bychom se nad nimi měli zamyslet.":http://www.extra.cz/drogove-experimenty-unava-a-psychicke-vypeti-mu-daly-nahlednout-za-oponu-smrti-ted-o-tom-pise-songy
27.06.2014 16:50 |

podobné články

Lékaři Krajské zdravotní uspořádali podzimní setkání „Ústeckých minidětí“

 
Každoročně je na Novorozeneckém oddělení Krajské zdravotní, a. s. - Masarykově nemocnice v Ústí nad Labem, o. z. hospitalizováno kolem 2000 novorozenců. Z toho je zhruba 150 dětí, které jsou hospitalizovány na jednotce intenzivní nebo intermediární péče. Tím nejčastějším důvodem pro intenzivní péči je jejich předčasný příchod na svět, který s sebou může nést různé komplikace. Lékaři ústeckého perinatologického centra se proto rozhodli uspořádat pro nedonošené děti a jejich blízké podzimní setkání „Ústeckých minidětí“. Setkání proběhlo v sobotu 28. listopadu 2015 v ústeckém rodinném centru Domeček.
30.11.2015 19:31 |

podobné články

Livia Klausová bude provozovat babičkovskou polepšovnu

 
Jedním z nejočekávanějších hostů velehradských Dnů lidí dobré vůle byla manželka českého prezidenta Livia Klausová. Jako první dorazila na mezinárodní setkání vozíčkářů, a to v elegantním bílém kostýmku v doprovodu bodyguardů.
05.07.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Livia Klausová (311 článků)

Stařík na smrtelné posteli zažil setkání s hráči Manchesteru United. Krátce po tom zemřel

 
Tak to je krásné gesto fotbalistů z Manchesteru United. Stařík těsně před smrtí toužil po setkání se svými oblíbenci. Nakonec se mu toto přání splnilo, opravdu se viděl s hráči anglického velkoklubu. Krátce po setkání sice zemřel, ale prožil to, po čem snil!
16.09.2016 08:30 |

podobné články

České pivní Miss: Odhalily se a pobláznily muže v Německu!

 
Finalistky Zlatého moku ČR 2009 daly o sobě vědět v Německu. Na třídenní soustředění do akvaparku s bazénem s mořským vlnobitím deset krásek vyjelo místo slíbené Mallorky od zkrachovalé CK Tomi Tour.
26.08.2009 17:55 |

podobné články

Co dnes uvidíte v Ulici?

 
Miriam Hejlová je nadšená. Nejenže dnes před ní její Vlastimil poklekne se zásadní životní otázkou, ale navíc je bude čekat společná cesta za mořským rybolovem.
08.09.2009 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Miriam Hejlová (58 článků)

Řecko zasáhla série zemětřesení, nikdo nebyl raněn

 
Řecko v posledních hodinách zasáhlo několik zemětřesení, jejichž epicentrum leželo pod mořským dnem. Podle informací úřadů při nich nebyl nikdo zraněn a rovněž materiální škody nejsou hlášeny.
17.07.2010 10:10 |

podobné články

Zemětřesení v Řecku se obešla bez zranění

 
Řecko v posledních hodinách zasáhlo několik zemětřesení, jejichž epicentrum leželo pod mořským dnem. Podle informací úřadů při nich nebyl nikdo zraněn a rovněž materiální škody nejsou hlášeny.
17.07.2010 12:05 |

podobné články

V zatopeném lomu plave čtyřmetrový žralok!

 
Rozkřiklo se to rychle! Více než čtyři metry dlouhý žralok prý letos děsí plavce v zatopeném lomu u Horní Cerekve na Pelhřimovsku. Za mořským predátorem se proto do chladných vod ponořil i Blesk. Zjistil, že žralok tu opravdu je. Je ale celý ze dřeva…
21.07.2010 23:31 |

podobné články

Ryby už jsou ozářené, radioaktivní voda míří do Evropy!

 
Jeden z nejhorších možných scénářů se začal naplňovat. Firma TEPCO, spravující problematickou jadernou elektrárnu v japonské Fukušimě, začala 11 500 tun radioaktivní vody, vytékající z reaktorů, vypouštět do oceánu. Spustil se tak smrtelný koloběh, který začíná nákazem ryb a rostlin v moři a jeho okolí. Radioaktivní voda poháněná mořským proudem míří k Evropě.
05.04.2011 16:50 |

podobné články

Zůstala jsem v Řecku: Letní sex se změnil v lásku

 
Letní lásky jsou pomíjivé a  žádná z nás od nich nějaké trvání nečeká. Někde daleko za hranicemi nás okouzlí snědý mořským větrem ošlehaný chlapák, ale není to víc, než letní flirt – zpříjemnění naší dovolené. Ale, co když se zamilujete, jako se to stalo čtenářce Zuzaně. Její dočasný pobyt v Řecku se nakonec změnil na trvalý.
12.07.2011 16:00 |

podobné články