Článek

Mladík v noci urazil 20 autům zrcátka. Strážníkům lhal, že nic neudělal

 
V noci na úterý vyjížděli strážníci do Bítovské ulice v Praze 4. Na linku 156 totiž někdo zavolal, že tam nějaká osoba poškozuje zaparkovaná auta. Policie sice ničitele po příjezdu nenašla, ale spatřila hned několik aut s ukopnutými zrcátky.
20.06.2017 14:05 |

podobné články

Podobné články

UTRHÁVALI ZRCÁTKA luxusním autům! POLICISTÉ JE OBVINILI!

 
Mladí výtržníci, kteří v Mělníku utrhali zrcátka ze sedmi aut, byli obviněni.
19.08.2011 12:20 |

podobné články

Naštvala ho přítelkyně, tak vandal (22) ulamoval na autech zrcátka

 
Se svým vztekem by se měl jít zřejmě léčit vandal (22) z Brna. Poté, co ho totiž naštvala jeho přítelkyně, zamířil do Rooseveltovy ulice a vylamoval zaparkovaným autům zrcátka.
09.06.2017 14:10 |

podobné články

Pavle Béme, proč jsi tolik lhal?

 
Lhal, lhal, lhal! Co jiného se dá říct o exprimátorovi Pavlu Bémovi?! Magistrát totiž zveřejnil smlouvy a další dokumenty ke stavbě tunelového komplexu Blanka. K nahlédnutí je i smlouva s Metrostavem… Z ní je jasné, že Bém musel moc dobře vědět, že se Blanka neotevře v roce 2011, a už v březnu 2010 měl na stole papíry, které dokazovaly, že se cena určitě zvýší!
24.02.2011 11:20 |

podobné články

Podívejte se, o čem všem vám Václav Havel lhal. Europoslanec Ransdorf zalovil v paměti a vznikl skutečně obsáhlý seznam

 
TŘI ROKY BEZ VÁCLAVA HAVLA „Lhal, lhal a lhal.“ Pro europoslance Miloslava Ransdorfa zůstává Václav Havel pokrytcem. „Myslím si, že obyčejným lidem už je lhostejný a mají úplně jiné starosti. Setkávám se hlavně s názorem, že strašně zklamal,“ uvedl také Ransdorf v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. Komunistický europoslanec vysvětlil, proč bylo potřeba vytvořit hrdinu, jaký byl vliv Američanů a poukázal na „strašný úpadek“ jednání současné Poslanecké sněmovny.
11.12.2014 04:51 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4828 článků) , Miloslav Ransdorf (585 článků)

Neznámý vandal v Praze 4 zapaloval osobní auta a ulamoval jim zrcátka

 
V noci na pátek řádil v Praze 4 v Jílovské ulici neznámý vandal. Hasiči z krčské stanice vyjeli ke dvěma případům, kdy byla úmyslně zapálena zrcátka zaparkovaných automobilů. Případy nyní šetří PČR.
29.08.2014 11:55 |

podobné články

Žena na Žižkově ve vzteku utrhla zrcátka u auta: Chtěla se pomstít partnerovi

 
Řada vztahů končí hádkami a rozbitým nádobím. Krizi ve vztahu řešila žena (48) v pátek na Žižkově v noci po svém. Svému příteli se pomstila tak, že mu na parkovišti ve vzteku utrhla obě zpětná zrcátka. Strážníci ji předali pro podezření ze spáchání trestného činu Policii ČR.
11.08.2017 13:50 |

podobné články

Bývalá modelka Janice Dickinson se neumí chovat: Místo zrcátka používá nůž

 
Bývalá modelka Janice Dickinson (56) se ve společnosti moc chovat neumí. Na obědě v Beverly Hills, kam si zašla s přáteli, použila jídelní nůž místo zrcátka. Přede všemi se v něm vzhlížela, malovala si rty a dělala jakoby nic.
14.07.2011 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Janice Dickinson (36 článků)

Válka taxikářů a Uber v Brně: »Bonzáci« a ukopnutá zrcátka! Magistrát neví, jestli je podnikání legální!

 
Čtrnáct dní funguje v Brně služba Uber Pop, která nabízí spolujízdu, a v Brně přituhuje. Vozy Uberu mají ukopnutá zrcátka, vypuštěné pneumatiky… Protože taxikářům kazí kšefty, vyhlásili Uberu válku. Najatí figuranti objednanou spolujízdu nahlásí policii. Město se totiž ještě nerozhodlo, jestli je služba legálním podnikáním...
14.02.2017 09:10 |

podobné články

Seďa (ČSSD): I zkušený řidič se neustále dívá do zpětného zrcátka

 
Říká se, že jenom blbec se nepoučí ze svých chyb. Proto je důležitý pohled do pomyslného zpětného zrcátka. A z chyb, které jsme udělali se konečně poučit. Stále je čas, abychom ztracenou důvěru voličů získali zpět.
14.01.2018 21:45 |

podobné články

Muž strážníkům tvrdil, že byl oloupen. Peněženka mu vypadla z kapsy, když byl s prostitutkou!

 
Ve čtvrtek ráno v ulici Lazarská oznámil mladý muž strážníkům, že byl před chvílí loupežně přepaden. Hlídce sdělil, že k přepadení došlo v parku na Karlově náměstí. Pachatelkou přepadení měla být žena, kterou strážníkům podrobně popsal.
13.06.2014 09:15 |

podobné články

Zloděi v Praze ukradl ZRCÁTKA AUTŮM! Hlavně luxusním

 
Zloděj ukradl v centru Prahy za bílého dne osmnáct zrcátek z luxusních aut.
18.08.2011 15:35 |

podobné články

Případ muže, kterého srazil vlak a měl utíkat před policií, se komplikuje

 
Zhruba třicetiletý muž, jehož v pátek večer v Praze 6 srazil rychlík, nebyl podle policejní mluvčí v okamžiku nehody na útěku před policií. Původní informace hovořily o tom, že jej před srážkou pronásledovala policejní hlídka, protože ukopával zrcátka zaparkovaným autům. Vyšetřování však ukázalo, že sražený muž vůbec nemusí být hledaným vandalem, řekla dnes mluvčí pražské policie Andrea Zoulová.
07.04.2012 10:10 |

podobné články

Schwarzenberg: nejtěžším soupeřem je Fischer, nic neudělal, nic nezkazil

 
Předseda TOP 09 a ministr zahraničí Karel Schwarzenberg se v rozhovoru pro sobotní Právo vyjádřil k nadcházejícímu souboji o prezidentský úřad. Jako kandidát své strany by v přímé volbě měl změřit síly mimo jiné i s někdejším úřednickým premiérem Janem Fischerem. O tom prohlásil, že to bude nejtěžší soupeř, který za dobu, kdy byl předsedou překlenovací vlády, nic neudělal, a tak nic nezkazil.
11.02.2012 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3721 článků) , Jan Fischer (1743 článků)

Ženeva 2011: Bez krásných žen by to nešlo

 
Ke krásným autům patří krásné ženy. Je to zaručený recept, jak přitáhnout k vystavovaným autům víc zvědavých očí. V Ženevě tomu samozřejmě nemůže být jinak. Modelky, hostesky a sličné asistentky najdete ve fotogalerii.
05.03.2011 01:05 |

podobné články

Starosta poslal výstrahu špatně zaparkovaným autům

 
Ve Vilniusu se starosta s pokutami nemaže. Všem špatně zaparkovaným luxusním autům poslal jasnou výhrůžku. Jedno z nich přejel vojenským obrněncem.
04.08.2011 01:25 |

podobné články

„Blogování“ Václava Kubáče

 
Láska k autům mě přivedla do redakce iFaster.cz a Faster magazínu, zkušenost z Amsterdamu zase k napsání mého prvního blogu. Nejdřív ale nastíním jak jsem se k autům vůbec dostal...
18.06.2012 20:40 |

podobné články

Apel na pojišťovny: Nechte pojistku i papírově mrtvým autům

 
Už dva týdny úředně neexistují, přesto řada z nich nejspíš stále jezdí mezi vámi. Ze zhruba 650 tisíc administrativně zlikvidovaných aut jich totiž můžou být až tisíce stále pojízdných, odhaduje ministerstvo vnitra. Česká kancelář pojistitelů proto nabádá pojišťovny, aby těmto autům nechaly pojistku kvůli řešení případných škod.
16.07.2015 18:40 |

podobné články

Řidička se chtěla vyhnout odstaveným autům, srazila se s jiným v protisměru!

 
K vážné dopravní nehodě mezi Vejprnicemi a Plzní vyjížděly všechny záchranné složky. Řidička (62) se chtěla vyhnout stojícím autům, vyjela ze svého pruhu a srazila se s vozidlem v protisměru. Ona i jeho řidič (33) skončili v nemocnici.
10.04.2017 14:30 |

podobné články

Cizinec v Českém Těšíně ukopával zpětná zrcátka aut, brzy ho dopadli strážníci

 
Pouze třináct minut trvalo českotěšínským strážníkům, než dopadli cizince, který si hrál na ukopávanou zpětných zrcátek. Stalo se tak i díky všímavosti svědkyně, která událost nahlásila na linku MP a byla schopna pachatele popsat.
18.09.2014 12:15 |

podobné články