Článek

Mladík předvedl na bowlingu hod, jaký se jen tak nevidí

 
Bowling je sport, při kterém se hráči snaží koulí srazit co nejvíce kuželek na dráze na zemi. Je tedy docela velkým uměním při této hře zbourat strop. Mladíkovi ve Francii se to ale povedlo.
09.01.2016 17:20 |

podobné články

Podobné články

Ostravský strážník vytvořil český rekord v bowlingu

 
Celkem 18 hodin v kuse si neodpočinul pětatřicetiletý ostravský městský strážník David Klein, když se pokoušel vytvořit nový český rekord v nejdelším hraní bowlingu. Během své dovolené nastoupil ve středu v osm hodin ráno na dráhu v Ostravě-Porubě a skončil až druhý den dvě hodiny po půlnoci.
27.08.2010 07:48 |

podobné články

Nejlepší hráč virtuálního bowlingu? Osmdesátiletý děda!

 
Guinnessova kniha rekordů udělila ocenění Johnu Batesovi za nejvíc perfektních her v bowlingu Wii Sports.
26.01.2011 11:45 |

podobné články

Proražený strop a další šílené kousky z bowlingu!

 
Nad výkony některých lidí při hraní bowlingu zůstává rozum stát. Prohodit několika kilovou kouli stropem, to chce řádnou dávku umu... nebo hlouposti. Tato menší kolekce legendárních videí z YouTube ukáže, čeho všeho jsou lidé schopní.
29.01.2011 05:05 |

podobné články

Běsnící žena vrazila autem přímo do bowlingu, chtěla se pomstít expříteli

 
Jednatřicetiletá Claire Holleyová z Velké Británie odchod svého přítele příliš nezvládla. Opila se a jeho autem vrazila do budovy bowlingu, kde pracoval. Zastavila se přímo o recepci, jak je vidět i na záběrech bezpečnostních kamer, které byly v tomto týdnu zveřejněny.
14.04.2012 13:20 |

podobné články

Bowling hraje pozpátku, a stejně vás porazí

 
Shodit při bowlingu všechny kuželky jednou ranou není vždy úplně jednoduché. Natož když k nim člověk stojí zády. Američan Andrew Cowen je v tom však mistr a koncem března vytvořil nový světový rekord v bowlingu pozpátku, uvedl server The Huffington Post.
02.04.2014 15:20 |

podobné články

Povodí Moravy: Vydatné deště doplňují hladiny v nádržích, na tocích už opět hladiny řek klesají

 
Aktuálně přes část našeho území přechází fronta, která je ovšem bez výskytu vydatných srážek. Nejvyšší srážkové úhrny jsou nyní do 3-5 mm/hod – Bystřice pod Hostýnem, Holešov, Šternberk. Na Jižní Moravě do 1mm/hod. Nejvyšší úhrn za 24 hod naměřila včera stanice Bukovinka – 111 mm. Za posledních 24 hod byly nejvyšší srážky – Troubsko – 84 mm, Červená Voda – 81 mm, Olešnice – 73,4 mm, Kobylí – 64 mm.
23.08.2015 16:11 |

podobné články

VIDEO: Gólmanova parádička. Předvedl Allen zákrok měsíce?

 
Brankář St. Lous Blues Jake Allen hrál teprve třetí zápas v NHL, ale už předvedl zákrok, jaký se jen tak nevidí. Za jeho neuvěřitelný zásah hokejkou dáváme jasný palec nahoru.
16.02.2013 17:20 |

podobné články

Změna pro Liberec pořádá další tři besedy s veřejností

 
První beseda s veřejností tento týden proběhne v úterý 18. 3. od 18.00 hod. v Lidových sadech v hotelu U jezírka, druhá ve středu 19. 3. od 18:00 hod. v Pilínkově v myslivně, Pilínkovská 6, a ve čtvrtek 20. 3. se bude konat třetí beseda od 18:00 hod. v Doubí v hotelu Pytloun, Proletářská 195.
17.03.2014 16:30 |

podobné články

Den s lékařským fyzikem představí středoškolákům nukleární medicínu, radioterapii a rentgenovou diagnostiku

 
S atraktivním oborem Radiologická fyzika, který lze studovat na katedře dozimetrie a aplikace ionizujícího záření Fakulty jaderné a fyzikálně inženýrské ČVUT v Praze (FJFI), se mohou středoškoláci seznámit ve středu 7. června 2017 na Dni lékařským fyzikem. Přednáškový program začíná v 10.00 hod. na adrese Břehová 7, Praha 1. Praktická cvičení jsou od 13.30 hod. Exkurze na vybraná specializovaná pracoviště v nemocnici v Motole, Na Homolce nebo v Thomayerově nemocnici proběhnou od 16.00 do 17.30 hod.
02.06.2017 19:15 |

podobné články

Policistům z Německa ujížděl mladík v kradeném BMW, zadrželi ho u Hořovic

 
Okolo 5. hodiny ráno začal ujíždět hlídkám německých policistů mladý řidič v černém vozidle BMW. Mladík nereagoval na výzvy k zastavení, místy pak ujížděl rychlostí až 240 km / hod. Německem projel mladík až na území České republiky, kde se do pronásledování vozu 6 hlídkami německé policie přidalo 7 hlídek policistů z Plzeňského kraje a další hlídky policistů ze Středočeského kraje.
21.07.2014 10:20 |

podobné články

Jaký typ maminky jste?

 
Jaký typ maminky jste? Zamysleli jste se někdy nad touto otázkou? Bylo by hloupé si myslet, že je maminka jako maminka. Stačilo by, kdybyste se rozhlédli kolem sebe a odrazem by vám bylo zjištění, že se dají všechny maminky – ať už novopečené či ostřílené – rozdělit do čtyř skupin, jež se od sebe navzájem liší v různých maličkostech. Pojďte společně s naším článkem zjistit, jaký typ maminky jste vy! 1. typ maminky: Maminka s příručkou Maminky, které znají všechny knížky, brožurky a internetová fóra týkající se dětí nazpaměť. Během těhotenství prakticky jen ležely v knihách a studovaly péči o dítka, všechny nemoci, snažily se předem naučit, jak dítě nejlépe vychovat. Takové maminky by se daly vystihnout jako chodící encyklopedie na děti. Není na tom sice nic špatného, ovšem za nevýhodu lze označit skutečnost, že tento typ maminek velice snadno podlehne panice – například tehdy, kdy se první zoubek neobjeví v den, kdy to psali v brožurce. 2. typ maminky: Maminka trpitelka Nejrozšířenější typ maminek. Obecně by se dalo říci, že kousek „maminky trpitelky“ je v každé ženě. Zajímá vás, jak se to projevuje? Inu kupříkladu už jen tím, že všechny své zájmy a potřeby odsunou až na poslední místo kvůli dětem. Což znamená, že zatímco jejich dítka jsou jako ze žurnálu, maminky jsou zanedbané. Ze začátku je to možná přínosné, ovšem s postupem let to spíše škodí. 3. typ maminky: Dokonalá maminka Takový typ maminek poznáte snadno. Ať dělají co dělají, pokaždé se usmívají od ucha k uchu a vypadají šťastné jako nikdy předtím. To ale není všechno, tento typ maminek je typický tím, že pro sebe i pro své dítě a domov chtějí jen to nejlepší. Oblékají se podle posledních trendů a to samé očekávají i od svých dětí. V tomto případě nutno říci, že všeho moc škodí.... Čtěte více Příspěvek Jaký typ maminky jste? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
31.07.2015 08:36 |

podobné články

Známe strašlivý osud Karla Nováka, výčepního z filmu Jáchyme, hoď ho do stroje

 
Karla Nováka (+49) si každý milovník českých filmů pamatuje coby výčepního v nezapomenutelné klasice Jáchyme, hoď ho do stroje. Jaký ale byl osud „toho prďoly, co tady čepuje to pivo“?
09.02.2012 06:05 |

podobné články

Při šíleném saltu minul mladík hlavou hranu bazénu jen o centimetry

 
Australský mladík Brodie Sciberras riskoval vážné zranění jen kvůli tomu, aby před kamarády předvedl, že dokáže skočit salto vzad do bazénu. Na tom by normálně nebylo nic tak těžkého, jenže Sciberras se rozhodl provést skok ze střechy vzdálené od vody asi tři metry. Jeho hlava minula při skoku hranu bazénu jen o centimetry.
19.01.2014 11:30 |

podobné články

Roman Vojtek je ve formě: Předvedl gymnastické kousky a odhalil břišní pekáč

 
Udržuje se ve formě a tak to má být. Zpěvák a herec Roman Vojtek (45) předvedl, že se rozhodně nebojí cvičení a ani gymnastiky. Na bradlech předvedl stojku a také trochu odhalil své břišáky.
19.07.2017 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Roman Vojtek (536 článků)

Tipy na týden: Oslavte slunovrat hudbou nebo výletem

 
Jste před létem spíš líní než akční? Můžete si odpočinout na večerním koncertě na hradě, osvěžit se pivem či se ponořit do historie na slavnostech stříbra. Pokud by se vám přece jen chtělo do akce, vezměte si inline brusle a vyrazte do Pardubic. Zvolnit pak můžete na bowlingu.
21.06.2012 05:55 |

podobné články

Američan (99) soupeří v bowlingu s kamarádem (97)

 
Jestli hrajete bowling a někdy se vztekáte, že vám to nejde, tak nezapomínejte na to, že cvičení dělá mistra.
10.05.2010 23:10 |

podobné články

Další dívka, s níž měl mít Ashton Kutcher poměr, natočila pořádně erotické video

 
Když mladinká Brittney Jones (21) v roce 2010 tvrdila, že spala s Ashtonem Kutcherem (33), většina lidí jí nevěřila. Dnes její slova nijak nemožně nezní. Nevěrný Kutcher, který před časem podvedl svou ženu Demi Moore (49) se studentkou Sarou Leal (22), si tak možná užíval zcela bez servítek a opakovaně, jelikož Brittney jej údajně poznala na bowlingu a následně s ním měla sex.
24.11.2011 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Demi Moore (570 článků) , Ashton Kutcher (441 článků)

Hanychová na bowlingu: Místo koule poslala na dráhu prsa

 
Už už to vypadalo, že si modelka a podnikatelka Agáta Hanychová (27), dala na chvíli pokoj s ukazováním svých prsou. Včera, ale Aguš opět nezklamala. Vzala si velmi volné triko a při házení bowlingové koule, ji tak téměř vypadly její prsa velikosti dvě.
06.03.2013 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2556 článků)

I dům potřebuje teplý kabát

 
Už delší dobu slýcháme o výhodách a přednostech zateplení, které přesvědčily nejednoho stavebníka. Neexistuje přece důvod neuznat výhody lepší tepelněizolační schopnosti obvodového pláště domu, které jsou podloženy odbornými argumenty a výpočty. Nový vzhled je jen jednou z výhod zateplení. Odstranění plesnivějících koutů a ušetření nákladů na vytápění jsou přímým důsledkem tohoto procesu. S postupným narůstáním zateplovacího boomu se však začaly šířit i negativní ohlasy. Kde je tedy zakopaný pes?
01.05.2012 23:00 |

podobné články