Článek

Mladík na Brněnsku kácel na svahu: Usmrtil ho padající kmen

 
Třiadvacetiletý muž zemřel v pátek před polednem v lese u Skaličky na Brněnsku poté, co jej zavalil kácený strom. Jeho kolega okamžitě přivolal pomoc. Jako první dorazili dobrovolní hasiči z Drásova a jejich profesionální kolegové z Tišnova.
14.10.2016 17:50 |

podobné články

Podobné články

Otec se syny kácel strom, padající kmen ho na místě zabil

 
Smrtelným zraněním skončila v sobotu dopoledne snaha osmapadesátiletého muže v obci Trnávka na Novojičínsku pokácet strom, padající kmen ho podle mluvčího záchranářů Lukáše Humpla zasáhl do hlavy a otec před dvěma syny na místě zemřel.
29.08.2010 01:20 |

podobné články

Dřevorubce málem zabil strom! Oživili ho záchranáři

 
Kácel strom o průměru asi čtyřicet centimetrů a mohutný padající kmen ho zavalil. Neštěstí se stalo v sobotu dopoledne v Dolních Bojanovicích na Hodonínsku, kde záchranáři nakonec oživili muže středního věku, který v době jejich příjezdu nejevil známky života.
09.02.2013 18:10 |

podobné články

Tragédie na Brněnsku: Kácení stromu skončilo smrtí seniora

 
Smrtí dvaaosmdesátiletého muže skončilo dnes odpoledne kácení stromu v Žabčicích na Brněnsku. Padající kmen mu způsobil vážné zranění hlavy. Záchranáři jej vrtulníkem přepravili do brněnského traumacentra, kde později zemřel. Jeho zranění byla neslučitelná se životem, řekla ČTK mluvčí Fakultní nemocnice Brno Anna Mrázová.
08.03.2014 22:10 |

podobné články

Ladislav Větvička k masakru v Anglii: Je to válka. Cizí kmen přijde, začne zotročovat. Kde ho vyženou jako my Němce, tam je bezpečno. Na cestách jsem zjistil...

 
ROZHOVOR Na Náhorních Karabachu je víc bezpečno než v Manchesteru, sdělil překvapivě ParlamentnímListům.cz cestovatel, spisovatel a několikanásobný bloger roku Ladislav Větvička. Proč? Protože cizí kmen, který se tam dobýval, byl vyhnán. „Ten model je všude stejný. 1. Mírový stav jednoho národa a jedné víry – 2. Okamžik, kdy dochází k infiltraci jiného národa a jiné víry – 3. První konflikty poté, co nový kmen dosáhne jistého stupně infiltrace – 4. Bod zlomu a etnická/náboženská čistka – 5. návrat do bodu jedna,“ nastínil ParlamentnímListům.cz Větvička svou teorii, ověřenou cestami po světě.
24.05.2017 09:05 |

podobné články

Se synem kácel ve větru strom, ten ho zavalil

 
Muž na zahradě spolu se synem kácel motorovou pilou strom.
23.02.2010 15:35 |

podobné články

Silný vítr kácel stromy, na desítkách míst byla uzavřena doprava

 
AKTUALIZOVÁNO. Silné bouřky, které dnes odpoledne a večer zasáhly většinu Čech, na mnoha místech zkomplikovaly dopravu. Někde byly po přívalových deštích zaplaveny vozovky, jinde řidiče trápilo krupobití. Nejhorší následky však měl prudký nárazový vítr, který kácel stromy a lámal větve. Kvůli tomu zůstaly na desítkách míst neprůjezdné silnice.
05.07.2012 16:00 |

podobné články

Dřevorubce v Louňovicích zabil padající strom

 
Třicetiletého muže v úterý vážně zranil padající kmen v lese poblíž středočeských Louňovic pod Blaníkem. Během leteckého převozu do nemocnice zemřel.
09.03.2010 14:20 |

podobné články

V Kanadě pokazili demolici domu, padající stěna málem zavalila chodce

 
V kanadském Vancouveru se nepodařila demolice jednoho z domů. Padající stěna málem zavalila padající automobil a kdyby místem v danou chvíli procházel nějaký člověk, stěna by mu mohla způsobit i smrtelná zranění.
15.06.2010 15:40 |

podobné články

Na Brněnsku usmrtil vlak mladíka

 
V Popovicích na Brněnsku v neděli v podvečer srazil vlak mladého muže. Mladík srážku nepřežil. Nehoda se stala nedaleko tamní železniční stanice.
21.09.2009 09:00 |

podobné články

Bouře v ČR si vyžádala oběť, padající strom usmrtil ženu

 
Tropické počasí vystřídaly v sobotu odpoledne silné bouřky. Výstraha Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) platila pro jihovýchod Česka, především pro jižní, východní a střední Moravu. Navečer bouře silně udeřily - na Vysočině bouřky vyvracejí stromy do silnic, nejvíc potíží je zatím na Jihlavsku a Pelhřimovsku. V Blansku pak padající strom zabil ženu.
12.06.2010 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (560 článků)

Padající strom zabil na Jablonecku dřevorubce

 
Padající strom v sobotu ráno usmrtil dřevorubce ve Frýdštejně na Jablonecku. Muž se snažil pokácet vzrostlý jasan, strom na něj ale spadl a na místě ho zabil.
19.03.2011 13:50 |

podobné články

Muže zabil padající strom, který kácel

 
Neštěstí se stalo v sobotu dopoledne v Chrudimi. Na muže při kácení spadl strom. Muž vážným zraněním po převezení do nemocnice podlehl.
13.03.2010 20:20 |

podobné články

Dřevorubce na Olomoucku zabil strom

 
Padesátiletého muže usmrtil dnes v poledne v Bohuňovicích na Olomoucku strom. Tragédie se stala ve chvíli, kdy muž se svými kolegy kácel v lese.
20.07.2013 23:10 |

podobné články

Zdrogovaný mladík na Brněnsku kousl policistu do stehna

 
Kuriózní případ řeší policisté na Brněnsku. Paranoidní mladík si je v obavách z pronásledování zavolal k sobě domů, pak ale pojal podezření, že nejsou skuteční policisté, a začal být agresivní. Jednoho z nich dokonce kousl do nohy!
21.06.2016 14:00 |

podobné články

Nákladní vlak zabil na Brněnsku člověka

 
Ve Vranovicích na Brněnsku usmrtil v sobotu půldruhé hodiny po půlnoci vlak člověka. Řekl to mluvčí drážní inspekce Martin Drápal.
03.03.2012 08:35 |

podobné články

Dva chlapci na Brněnsku podlehli zraněním po autonehodě

 
V brněnské fakultní nemocnici zemřeli dva chlapci, kteří byli těžce zraněni při dopravních nehodách v Uherském Hradišti a na Brněnsku. Prvnímu bylo osm let a srazil jej v Hradišti před dvěma týdny nákladní vůz naložený dřevem. Druhému byl rok a v nemocnici skončil po střetu dvou aut na Brněnsku. Dnes to řekla mluvčí nemocnice Anna Mrázová. 
31.05.2013 17:05 |

podobné články

Expert: Začíná převažovat nový typ chřipky B, je méně agresivní

 
Pandemický kmen chřipky A(H1N1), tedy takzvané prasečí chřipky je v současnosti na ústupu a začíná převažovat nový typ chřipky B, který je méně agresivní. Přitom se ještě v zimě tvrdilo, že se kmen prasečí chřipky bude šířit i nadále.
22.05.2010 10:50 |

podobné články

Kolumbijský kmen zakázal ženskou obřízku

 
Východokolumbijský kmen Embera-Chami končí s ženskou obřízkou, kterou praktikoval po celá staletí. K tomuto rozhodnutí jej "postrčila" dívka, která před třemi lety zemřela na následky barbarské operace, informuje ve čtvrtek agentura AFP.
25.11.2010 05:40 |

podobné články

Izolovaný peruánský kmen se nechal vyfotit u řeky. Vědci jsou zmateni

 
Peruánské úřady se snaží udržet v izolaci indiánský kmen, který se začal objevovat na březích jedné z amazonských řek. Členové kmene Mashco-Piro také několikrát zaútočili na osoby, které se objevily poblíž říčních břehů v jihovýchodním departementu Madre de Dios, kde byli indiáni loni v květnu poprvé spatřeni.
01.02.2012 12:25 |

podobné články