Článek

Mladík autem srazil svou přítelkyni (19): Šlo o nešťastnou náhodu, nebo úmysl?

 
Olomoučtí kriminalisté vyšetřují velmi podivnou nehodu, k níž došlo v obci Drahanovice. Mladík tu měl autem srazit svou teprve 19letou přítelkyni. Dívka skončila ve velmi vážném stavu v nemocnici. Podle jejího otce je řidič pro policisty známou firmou.
27.09.2016 08:25 |

podobné články

Podobné články

Indián z Farmáře je v šoku: Psychopat chtěl zavraždit jeho dceru s přítelem

 
To je tedy síla! Minulou sobotu nad ránem lehl popelem ranč Jana Pokorného alias Indiána z druhé řady Farmář hledá ženu. Nevědělo se ale, zda šlo o nešťastnou náhodu, či úmysl. Kontroverzní muž, který zásadně popírá, že by mohlo jít o pojistný podvod, neboť neměl majetek pojištěný, nyní přišel s odvážným tvrzením. „Ve vypálené budově spala dcera Terezka s přítelem. Sotva si zachránili holý život. Na policii mi oznámili, že to byl úmysl a že pokud někoho chytí, obviní ho z dvojnásobného pokusu o vraždu,“ říká Pokorný.
06.04.2013 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (126 článků)

Úmysl, nebo náhoda? Mladík (22) se zřítil z mostu a bojuje o život

 
Sobotní večer se proměnil v tragédii. Dvaadvacetiletý mladík bojuje o život poté, co se zřítil z deseti metrů. Jestli se jednalo o úmysl, nebo náhodu, se zatím neví.
29.10.2016 21:40 |

podobné články

Muž se střelil do hrudníku, policie nevylučuje náhodu

 
BLESKOVÁ ZPRÁVA. Osmatřicetiletý muž v pražských Nebušicích se dnes střelil do hrudníku a s vážným zraněním skončil v nemocnici. Policie nyní zjišťuje, zda šlo o pokus o sebevraždu nebo nešťastnou náhodu při manipulaci s puškou.
17.12.2011 16:45 |

podobné články

Rychlík srazil chodce v kolejišti. Vlaky mají zpoždění

 
Rychlík společnosti RegioJet srazil člověka. Policie nyní zjišťuje zda šlo o sebevraždu nebo nešťastnou náhodu
12.04.2012 17:00 |

podobné články

Nákladní vlak srazil a usmrtil manželský pár

 
Padesátiletí manželé zemřeli v noci na dnešek v Brně-Lesné, kde je při přecházení kolejí srazil vlak. Na případu pracují policisté s pracovníky drážní inspekce. Zjišťují, zda šlo o sebevraždu, nebo nešťastnou náhodu při neopatrném přecházení kolejí. 
15.04.2013 11:45 |

podobné články

POLICEJNÍ REKONSTRUKCE: V touaregu přejel kamaráda. Ten nepřežil

 
Rekonstrukce tragické dopravní nehody se včera odehrála v Uherském Hradišti. Před půl rokem tam mladík autem najel na svého známého. Ten zemřel. I když policie mladíka obvinila z trestného činu ublížení na zdraví s následkem smrti, ten stále tvrdí, že šlo o nešťastnou náhodu.
12.01.2011 20:00 |

podobné články

Táta mladíka, kterého srazil řidič a ujel: Vypadni kr*ple, nebo tě zabiju, řval na mého syna!

 
21letého mladíka srazil loni v Hrádku nad Nisou bílý passat, řidič z místa nehody ujel. Případ má řadu otazníků. Mladík prý ležel opilý na silnici, tvrdí policie. Podle rodičů zesnulého šlo však o úmysl – muž prý předtím jejich synovi drsně vyhrožoval na diskotéce! 37letého řidiče dnes policie obvinila. Ovšem pouze z neposkytnutí první pomoci.
09.02.2015 20:25 |

podobné články

Předvánoční tragédie ve skotském Glasgow: Popelářský vůz najel do davu lidí a zabíjel, na místě plakali i policisté

 
Je to tragédie, jakou skotské město Glasgow v novodobé historii nepamatuje. O to smutnější, že se nejednalo o žádný úmysl, za nějž by měl být někdo potrestán, i když to život už nevrátí, ale neuvěřitelnou nešťastnou náhodu.
23.12.2014 19:01 |

podobné články

Lékař jednou fackou zabil přítelkyni. Stále ji miluji, řekl soudu

 
Drsná hádka mezi milenci, která skončila smrtí. Lékař původem z Indie se v královéhradeckém baru pohádal se svou přítelkyní a následně ji zbil tak, že svým zraněním později podlehla. Dnes stanul před soudem a tvrdí, že se jednalo o nešťastnou náhodu.
11.03.2013 13:05 |

podobné články

Neštěstí na kolejích! Muže srazil mezinárodní rychlík

 
Železniční neštěstí se stalo na trati Brno-Česká Třebová. Vlak zde srazil neznámého muže. Policie vyšetřuje nešťastnou náhodu i sebevraždu.
13.03.2012 08:20 |

podobné články

Ženu srazil vlak, když přecházela přes koleje! Na místě zemřela

 
U stanice Pečky na trati Praha - Kolín srazil v neděli dopoledne vlak starší ženu. Ta bohužel svým zraněním na místě podlehla. Policie zatím vyšetřuje, zda se jednalo o sebevraždu či nešťastnou náhodu.
16.04.2017 13:05 |

podobné články

Mrtvola bez hlavy v Labi! Policisté už znají totožnost mrtvého, šlo o vraždu?

 
Středočeští kriminalisté už znají totožnost muže, jehož tělo bez hlavy plavalo v řece Labi u Dolních Beřkovic na Mělnicku. Zatím ale nevědí, zda muže někdo zavraždil, nebo jestli šlo o sebevraždu, či nešťastnou náhodu.
15.05.2014 14:25 |

podobné články

Nová svědectví tragédie z Mlékojed: S dívkami byl na kolejích někdo třetí. Kdo?

 
Tragédii u Mlékojed, kdy se dvě dívky chytly za ruce a šly vstříc vlaku a jisté smrtí, stále vyšetřuje policie. Zatím není jasné, jestli šlo o sebevraždu, nebo nešťastnou náhodu. Nyní ale vyplouvají na povrch nová svědectví, podle kterých byl na kolejích s dívkami ještě někdo třetí. Šlo snad o kurátora?
18.04.2017 14:00 |

podobné články

Ve 37 letech zemřel svalovec z Terminátora. Srazil ho vlak

 
Za nevyjasněných okolností zemřel v sobotu odpoledne americký herec, model a kulturista Greg Plitt. Podle očitých svědků se krátce před nehodou pohyboval po kolejích s videokamerou. Jeho přítel později uvedl, že chtěl natáčet reklamu na proteinový nápoj. Pravděpodobně tedy šlo o nešťastnou náhodu, i když se s ohledem na podivné okolnosti spekuluje i o sebevraždě.
19.01.2015 10:26 |

podobné články

Poznáte tohoto vysmátého kluka? V osmadvaceti se nešťastnou náhodou předávkoval léky

 
Klučina na obrázku patřil ještě před pár lety k největším hereckým nadějím Hollywoodu. Ty byly definitivně zmařeny, když byl 22. ledna 2008 nalezen mrtvý ve svém bytě v New Yorku. Blízko něj byly nalezeny prášky na spaní. Jeho úmrtí nebylo označeno za sebevraždu, ale nešťastnou náhodu. Heath Ledger se podle prohlášení soudních lékařů otrávil předepsanými léky na spaní. Mluvčí lékařského týmu Ellen Borakovová poznamenala, že smrt nezavinilo přehnané množství, ale kombinace více druhů léků. Nadějný herec zemřel zřejmě na srdeční kolaps v důsledku dlouhodobého fyzického vypětí.
21.01.2012 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Heath Ledger (63 článků)

Záhadná smrt mladíka na Klatovsku: V autě hořel, ale zemřel na utopení

 
Záhadná smrt mladého řidiče z Klatovska stále zaměstnává místní policii. Tělo sedmadvacetiletého mladíka bylo nalezeno ve voze utopeném v potoce. Interiér sice nesl známky požáru, ale podle pitvy se mladík skutečně utopil. Šlo o sebevraždu, či jen nešťastnou náhodu?
18.08.2016 11:30 |

podobné články

Zvrat v případu milenců (18) z rozhledny: Žádná hra. Pokus o vraždu!

 
V případu pádu osmnáctiletých milenců z osmimetrové rozhledny Milohlídka na Jičínsku nastal nečekaný zvrat! Původně se policie domnívala, že šlo o nešťastnou náhodu, po zhruba tříměsíčním vyšetřování byl ale mladík obviněn z pokusu o vraždu.
12.12.2017 12:25 |

podobné články

ANKETA: NÁSILNÍK, nebo SMOLAŘ? Fotbalista srazil ženskou rozhodčí

 
Fotbalista Kevin McNaughton z Cardiffu při utkání druhé nejvyšší anglické ligy sestřelil pomezní rozhodčí. Dostupné záběry bohužel rozhodně nedokazují, že by se jednalo o náhodu. Spíše to vypadá na úmysl. Jak to vidíte vy?
05.05.2011 19:35 |

podobné články

Správce Sazky nahlásil sražení autem na policii, prý nešlo o náhodu

 
Způsob nehody, při níž insolvenčního správce Sazky Josefa Cupku v úterý přejelo auto, naznačuje, že nešlo o náhodu. Cupka proto nehodu ve středu ohlásil na policii. Auto zastavilo před přechodem, pak se prudce rozjelo.
22.06.2011 14:00 |

podobné články