Článek

Mladík (18) zastřelil svoji přítelkyni (†16). Před zatčením zveřejnil na Twitteru neuvěřitelný příspěvek!

 
Vysokoškolský fotbalista William Riley Gaul (18) zastřelil ve spánku svoji 16letou přítelkyni, roztleskávačku Emmu Jean Walker. Všemu předcházel velmi emotivní rozchod. Po chladnokrevné vraždě zveřejnil na Twitteru příspěvek, ze kterého běhá mráz po zádech.
28.11.2016 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Jean Walker (1 článek)
Podobné články

Pitr si před svým zatčením často volal s Krejčířem

 
Podnikatel Tomáš Pitr, kterého minulý týden zatkla švýcarská policie, byl v čilém kontaktu s dalším "uprchlíkem" Radovanem Krejčířem i dalšími kontroverzními osobami. S Krejčířem si prý Pitr pravidelně telefonoval a naposledy spolu hovořili jen tři dny před svým zatčením. Uvedl to časopis Týden.
02.08.2010 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (704 článků)

Bývalý elitní detektiv šéfoval gangu zločinců. Před zatčením zmizel

 
Policie pátrá po bývalém detektivovi Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) Marianu Hanákovi, který zmizel krátce před plánovaným zatčením. Hanák byl údajně hlavou zločineckého gangu.
05.05.2011 20:55 |

podobné články

Šéf ÚOOZ Šlachta měl varovat známého před zatčením

 
Ředitel elitního Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) Roman Šlachta čelí podle deníku Právo podezření z vynášení citlivých informací z vyšetřování. Šlachta měl varovat svého bývalého podřízeného z Vrchního státního zastupitelství před zatčením. Podezřením se zabývá Inspekce policie.
21.09.2011 07:25 |

podobné články

Jana Nagyová: Poslední rozhovor před zatčením!

 
Jejím revírem byl Nečas a její tempo bylo vražedné… Získat zpověď šéfky premiéra i jeho kabinetu Jany Nagyové (48) bylo těžké. Teď z vězení to bude úplně nemožné a proto jsou následující řádky unikátní. Reportéři Blesku totiž dostali před zatčením Jany Nagyové příležitost si s ní promluvit. Čtenář si tak sám může udělat obrázek o teď již bývalé nejvlivnější ženě v zemi.
16.06.2013 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1545 článků) , Jana Nagyová (1538 článků)

Poslední rozhovor s Nagyovou před zatčením: Věřím v toho svého Boha

 
Jejím revírem byl Nečas a její tempo bylo vražedné… Získat zpověď šéfky premiéra i jeho kabinetu Jany Nagyové (48) bylo těžké. Teď z vězení to bude úplně nemožné, a proto jsou následující řádky unikátní. Reportéři Blesku dostali před zatčením Jany Nagyové příležitost si s ní promluvit. Čtenář si tak může udělat obrázek o teď již bývalé nejvlivnější ženě v zemi.
18.06.2013 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1545 článků) , Jana Nagyová (1538 článků)

Osm doporučení jak komunikovat na Twitteru

 
Ačkoliv Twitter u nás přesáhl před časem pouhých sto tisíc uživatelů, jeho důležitost je čím dál tím větší. Postupně přichází jeho český překlad, čímž dojde k jeho většímu rošíření. Síla Twitteru ale není primárně v počtu uživatelů, ale ve způsobu jeho užívání. Jeho uživatelé více nakupují (řekl Dušan Murčo, Martinus.sk na konferenci Firmy v sociálních sítích), často jsou to silní „influenceři“ a na Twitteru také hledají zajímavé a aktuální informace i média. Význam Twitteru není v jeho důležitosti, ale v síle.
09.07.2012 10:25 |

podobné články

Masakr v Americe: Muž zastřelil přítelkyni, její rodiče a dvě děti, pak i sebe

 
„Nikdy jsem nic podobného neviděl,“ popisuje masakr v Jižní Karolíně tamní šerif, který přijel na místo. V domě bylo v několika pokojích dohromady šest mrtvých těl. Američan tam po hádce o svěření dítěte do péče zastřelil svoji přítelkyni, její rodiče a dvě děti, pak pistoli obrátil proti sobě.
31.10.2013 07:35 |

podobné články

Rihanna je za hlupačku: Neuvěříte, jakou »hlášku« si dala na svůj Twitter!

 
Šestadvacetiletá zpěvačka Rihanna opět dokázala, že její světonázory jsou svobodné jako celá její kariéra. Když totiž vyvěsila na Twitteru příspěvek „Svobodná Palestina“, vydržel tam jen pár minut. Pokud tedy zpěvačka vůbec ví, co to Palestina je, kde se nachází a co v konfliktu s Izraelem jde. Nicméně ačkoli za pár okamžiků slova „Free Palestine“ opět smazala, začal si příspěvek žít vlastním životem. Stihlo ho totiž sdílet sedmdesát tisíc uživatelů Twitteru.
24.07.2014 15:30 |

podobné články

VZP: Máte dítě v pubertě? Nezmeškejte příspěvek 2 tisíce na očkování proti meningokokovi

 
Rodiče dětí starších 11 let, kteří chtějí od VZP získat pro své potomky příspěvek 2 tisíce korun na očkování proti smrtící meningokokové infekci, by si měli pospíšit. Očkování je totiž dvoudávkové a příspěvek pojišťovna vyplácí až po druhé dávce vakcíny Bexsero. Mezi první a druhou dávkou musí být u dětí ve věku 11 až 18 let měsíční rozestup. Vzhledem k tomu, že akce trvá jen do konce roku, mají tedy zájemci o příspěvek na očkování čas už jen čtyři týdny.
07.11.2014 17:35 |

podobné články

Nejžádanější bonus zdravotní pojišťovny? Příspěvek na očkování proti klíšťové encefalitidě

 
Nejvíce využívaným programem na prevenci zdraví se v roce 2016 stal příspěvek na očkování proti klíšťové encefalitidě, následně příspěvek pro těhotné a na třetím místě příspěvek na léčebný tělocvik a regeneraci. Vyplývá to ze statistik České průmyslové zdravotní pojišťovny.
17.01.2017 09:25 |

podobné články

Otec ubodal dceru (†3), její maminku a sebe zastřelil!

 
Muž (48) zavraždil svoji teprve tříletou dceru, potom zastřelil její matku (30), jejich těla naložil o auta, odjel za město a tam zastřelil i sám sebe. Z rodiny přežil jen třináctiletý syn.
22.11.2011 11:35 |

podobné články

Slavný beznohý atlet Pistorius zastřelil na Valentýna přítelkyni

 
Nejpopulárnější paralympijský sportovec na světě Oscar Pistorius podle jihoafrických médií omylem zastřelil svou přítelkyni, když si ji spletl s zlodějem. Policie ho zadržela a ještě ve čtvrtek by se měl postavit před soud.
14.02.2013 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Oscar Pistorius (145 článků)

Masakr na Slovensku: Uvnitř roubenky zastřelil svou ex-přítelkyni, její matku a pak i sebe

 
V pondělí odpoledne se v jedné slovenské vesnici odehrálo krvavé drama, kterému podlehli tři lidé. Muž (42) zastřelil svou bývalou přítelkyni i s její matkou. Poté vyběhl z domu a zbraň obrátil proti sobě. Jednu z obyvatelek domu před smrtí zachránilo, že vyrazila na nákup.
19.08.2014 09:30 |

podobné články

VŠECHNY ZABIJU, vyhrožoval mladík na twitteru! Údajně zkoušel policii!

 
Teprve 17letý Nizozemec chtěl minulý týden povraždit všechny své spolužáky. Chlapec z Maastrichtu naštěstí svůj plán vyvraždit školu Sint Maartens zveřejnil na svém Twitteru a policie ho zadržela. Zprávu uvedl server topky.sk.
11.09.2011 18:10 |

podobné články

Opilý mladík v Praze brutálně pobodal dva cizince: Proč to udělal?

 
Neuvěřitelný případ se odehrál v noci na středu na pražském Černém Mostě. Mladík pod vlivem alkoholu tu začal urážet dva kolemjdoucí cizince. Když to začali mladíkovi vracet, rozpoutal se konflikt s vážnými následky. Mladík totiž vytáhl nůž.
16.09.2015 20:10 |

podobné články

Mladík vyvraždil rodinu. Zastřelil rodiče i bratra

 
Rodinná tragédie se odehrála na francouzském ostrově Korsika. Šestnáctiletý mladík tam zastřelil loveckou puškou své rodiče a dva mladší bratry.
13.08.2009 13:00 |

podobné články

Finský mladík zastřelil dva lidi, sedm dalších zranil

 
Osmnáctiletý mladík zastřelil dnes ráno na jihu Finska dívku a jednoho muže. Při přestřelce zranil policistku a sedm dalších lidí. Informuje o tom web CBS News a agentura Reuters.
26.05.2012 09:00 |

podobné články

Mladík v převleku Ramba zastřelil 3 policisty, 2 zranil a uniká

 
Maskáče, černá čelenka ve vlasech, vesta a několik braní pověšených na těle. Mladík v převleku za filmového Ramba v Kanadě zastřelil tři policisty a dva zranil. 24letý muž byl identifikován, ale policii uniká.
05.06.2014 09:20 |

podobné články

Mladík shodil přítelkyni ze skály: Rozcházím se s tebou, řvala, když padala

 
Tak tohle je opravdu originální rozchod! Mladík strčil svoji přítelkyni ze skály, když padala, stihla ještě zakřičet, že se s ním rozchází. Reakce? Smíchy se začal válet po zemi!
04.03.2013 14:20 |

podobné články