Článek

Mladá Slovenka pomočila a zapálila korán: Proč to udělala?

 
Mladá Slovenka roztrhala, pomočila a podpálila korán a video zničení svaté knihy umístila na internet. Její čin rozdělil společnost, zatímco někteří ho důrazně odsoudili, další argumentují svobodou slova. Mladá aktérka nyní vysvětlila, proč to udělala.
15.02.2017 13:05 |

podobné články

Podobné články

Zlikvidovat. Úchylné a imbecilní… Zeptali jsme se politiků, co si myslí o tom, že Slovenka, která zapálila Korán, je ve vězení, a tohle se pak semlelo…

 
ANKETA Jak informovala média, na Slovensku dívka Sheila Szmereková (alias Adriana Meleková) zapálila a pomočila muslimskou knihu Korán. Mimo jiné též řekla, že muslimové, kteří se neumějí přizpůsobit, jsou paraziti a nemají tu co pohledávat. A řekla, že kdo se jí postaví, toho „bez problému oddělá“. Nyní je ve vazbě a hrozí jí až šestileté vězení za „výrobu extremistických materiálů“. I v ČR lidé začali ze solidarity pálit Korán. Co o tom soudí čeští politici?
22.02.2017 16:30 |

podobné články

Pavel Novotný ke Slovence, která pomočila Korán. Raději nečtěte

 
Ke kauze mladé Slovenky Adriany Melekové alias Sheily S., jež je ve slovenské vazbě za to, že pomočila a zapálila Korán, se vyjádřil exkluzivně pro ParlamentníListy.cz bulvární novinář Pavel Novotný.
20.02.2017 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (525 článků)

Slovenka pomočila a spálila korán: Skrývala se i v Česku, policie ji zatkla

 
Slovenská policie dnes zadržela čtyřiadvacetiletou ženu, která na sociální síti šířila nahrávku, jak roztrhala, pomočila a podpálila výtisk koránu a také vyhrožovala muslimům. Slovenka za to čelí obvinění z extremismu a dalších trestných činů.
17.02.2017 14:40 |

podobné články

Kopli do mě. Špína, špinavý záchod, udělalo se mi zle. Slovenka, která spálila a počurala Korán, promluvila o svém věznění

 
Sheila Szmereková alias Adriana Meleková zhruba před měsícem zapálila a pomočila muslimskou knihu Korán. Mimo jiné též řekla, že muslimové, kteří se neumějí přizpůsobit, jsou paraziti a nemají tu co pohledávat. A řekla, že kdo se jí postaví, toho „bez problému oddělá“. Do 7. března pak byla ve vazbě, nyní jí hrozí až šestileté vězení za „výrobu extremistických materiálů“. Pro on-line rádio Svobodný-vysílač.cz nyní poskytla rozhovor. Toto rádio je někdy bráno jako centrum propagandy, na Slovensku dokonce vznikla parodující skupina s názvem „Slobodný vysierač“.
14.03.2017 11:55 |

podobné články

Od Pavla Šafra: Místo pálení by si ta Slovenka měla Korán raději přečíst. Je to hloupá a nevyrovnaná dívka

 
Slovenka Adriana Meleková počůrala a demonstrativně pálila Korán. Video z tohoto „hrdinského činu“ posléze umístila na internet. Komentátorka Lucie Sulovská na Svobodném fóru Pavla Šafra čin této ženy zhodnotila. Slovenka by si vyjádření Sulovské rozhodně za rámeček nedala. Slovenka je prý hloupá, nevyzrálá a agresivní až na půdu.
21.02.2017 22:15 |

podobné články

Slovenka počůrala a spálila Korán. Hrozí jí šest let vězení

 
Slovenka Sheila Sz. se rozhodla bojovat proti islámu. Zvolila si ovšem tak netradiční cestu, že upoutala pozornost takřka celého světa. Po internetu koluje video, na kterém žena pomočila a pálila Korán, svatou knihu islámu. Teď jí za to hrozí až šest let za mřížemi.
17.02.2017 21:55 |

podobné články

Temná minulost Slovenky, která spálila korán: Znásilnili ji prý Romové!

 
Mladá žena ze slovenského Ružomberka šokovala veřejnost svým videem, na kterém pomočila a zapálila korán. Slovenská policie 24letou Sheilu S. zatkla a obvinila z extremismu. Její matka už požádala prezidenta o milost, dcera prý měla těžké dětství...
20.02.2017 10:30 |

podobné články

Počuraný korán: Poradce Bělobrádka se zastal uvězněné ženy, na kterou se tahá nové svinstvo. Šéf Patriotů se probral z kocoviny a udeřil na Fica

 
Spolupracovník místopředsedy vlády Pavla Bělobrádka Martin Schmarcz se zastal čtyřiadvacetileté Slovenky Adriany Melekové alias Sheily S. proti slovenským médiím. Tato mladá žena totiž v minulých dnech natočila video, na němž roztrhala, pomočila a následně zapálila korán. Žena byla zadržena, obviněna z výroby extremistických materiálů a na trest čeká ve vazbě.
20.02.2017 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bělobrádek (1502 článků)

Korán v plamenech! Křik a policie.V pražské Stromovce byla zapálena posvátná kniha islámu a bylo kolem toho pořádně horko

 
V pražské Stromovce se dnes sešlo zhruba 25 protiislámských aktivistů, aby podpořili čtyřiadvacetiletou Slovenku Adrianu Melekovou alias Sheilu S. Ta je na Slovensku popotahována za to, že natočila video, na němž roztrhala Korán, pomočila jej a následně zapálila. Ve vazbě nyní čeká na ortel, hrozí jí až šest let vězení.
20.02.2017 19:50 |

podobné články

Svině! Slovenské gestapo. Kauza "počuraný korán" rozjela peklo: Soudíte podle islámského práva, nadává Klára Samková. Exmuslimka v ČR spálila korán, zde VIDEO

 
Až šestileté vězení hrozí ženě, které v minulých dnech pomočila a spálila korán. Čtyřiadvacetiletou Adrianu Melekovou alias Sheilu S. z Ružomberku zadržela policie. Informují o tom mnohá média, k případu se už mimo jiné vyjádřila také Éra žen. Tu zastupuje advokátka Klára Samková. Na podporu Slovenky již také dochází k pálení této pro muslimy posvátné knihy.
20.02.2017 07:05 |

podobné články

FOTO Hořel Korán, do toho kapal vepřový omastek. Na Hané se protestovalo proti zatčení Slovenky za hanobení islámu

 
REPORTÁŽ Při opékání špekáčků vzplál i korán. K velmi bizarní události došlo v pondělí 20. února v Náměšti na Hané, menším městysu nedaleko Olomouce. Asi dvě desítky místních uspořádaly sousedské setkání s opékáním buřtů, při kterém lidé chtěli vyslovit podporu obviněné Slovence Adrianě Melekové alias Sheile S., která nedávno pomočila a spálila korán. Na protest proti stíhání mladé Slovenky připravil podobnou akci na Hané válečný veterán a bývalý policista Martin Zapletal. Na otázku Parlamentních listů, zda si uvědomuje rizika takového činu odpověděl: „Já jsem si tu knihu koupil za své peníze a mohu si na vlastní zahrádce pálit, co chci. Nevidím v tom rozdíl proti tomu, kdybych tady pálil či použil na záchodě listy jiné publikace. Je ale pravdou, že tak chceme vyjádřit odpor proti tomu, jak se slovenské orgány zachovaly k Sheile S.“
21.02.2017 16:00 |

podobné články

Šokující video: Mladá Slovenka močí na korán. Všechny muslimy oddělám, říká před slovenskou vlajkou

 
Statisíce zhlédnutí už má šokující video, které se objevilo na internetu, kde se i přes blokování stále dál šíří. Mladá Slovenka vyhrožuje muslimům, nazývá je „parazity“ a zneuctí korán. Video může ohrozit bezpečnost u našich sousedů, dívka navíc spáchala hned několik trestných činů.
12.02.2017 09:05 |

podobné články

VIDEO: ŠÍLENÁ Slovenka pomočila a spálila korán! Nyní jí hrozí tvrdý trest!

 
Slovenská dívka se rozhodla, že natočí opravdu hodně kontroverzní video. Bohužel si nejspíše neuvědomila, jaké její chování může mít následky. Dívka se natočila při tom, když trhá korán, následně na něj močí a pak ho zapálí. Trest ji pravděpodobně nemine a navíc jí hrozí až šest let vězení.
17.02.2017 20:35 |

podobné články

Kauza počůraný a spálený Korán pokračuje. Mladou Slovenku pustili z vazby, ale...

 
Soud ukončil vazbu Adrianě Melekové, která prožila několik týdnů za mřížemi poté, co pomočila a pálila Korán. Při svém počínání se nechala nahrát a video umístila na internet. Policie díky tomu získala důkaz mimo jiné i o tom, že Slovenka vyhrožovala muslimům likvidací.
07.03.2017 20:40 |

podobné články

Slovenka pomočila a spálila korán: Dříve prý chodila s Arabem

 
Slovenka Sheila S. (24), která nedávno šokovala internetovou nahrávkou, na které močí na svatou knihu islámu a poté ji i zapálí, měla podle zpovědi její matky Olgy v minulosti arabského přítele. Dokonce se prý kvůli němu i naučila arabsky.
21.02.2017 11:20 |

podobné články

Slovenka se vymočila na Korán a pak ho spálila. A už jí vyhrožují paragrafy o hanobení

 
Na sociální síti se objevilo video, na kterém mladá Slovenka pod slovenskou vlajkou roztrhá, pomočí a poté spálí svatou knihu muslimů Korán. Informoval o tom server Novinky.cz s tím, že pálení Koránu považují muslimové za neodpustitelný hřích.
12.02.2017 07:20 |

podobné články

Pálení Koránu: Tak přeci jen i v Čechách bude popotahování

 
Slovenka Adriana Meleková na konci loňského roku počurala a zapálila Korán. Natočila se přitom na video, které teď koluje po internetu. Zajímá se o ni slovenská policie. Na podporu této mladé ženy byl Korán pálen i v Česku, kupříkladu v Praze ve Stromovce. Právě na toto setkání si teď posvítí policie.
23.02.2017 06:55 |

podobné články

Hoří, hoří, plápolá. Celé Česko pálilo Korán, zde jsou další VIDEA

 
Slovenská aktivistka Adriana Meleková ťala svou performancí s muslimskou svatou knihou, kterou roztrhala, pomočila a nakonec zapálila, skutečně do živého. Slovenské orgány činné v trestním řízení jí na popud ředitelky tamní policejní akademie poslaly do vazby a vyhrožují jí až šesti lety vězení, v České republice se však zvedla nevídaná vlna solidarity. Jejím základem byla mnohá opakování jejího kousku.
22.02.2017 10:00 |

podobné články

Přestaňte šířit... Jakub Janda vystoupil ve věci Slovenky, co pálila Korán

 
Ke kauze Slovenky, která pomočila a spálila korán, se na sociální síti vyjádřil Jakub Janda z think tanku Evropské hodnoty.
23.02.2017 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (430 článků)