Článek

Mladá maminka 8 let nepřetržitě škytá a doktoři si nevědí rady. Co škytavku způsobilo?

 
27letá žena se už hodně dlouho nemůže zbavit škytavky. Doktoři si nevědí rady. Nejdříve řekli, že je to kvůli těhotenství, jenže mladá žena porodila před 8 lety. Vyhýbat se musí restauracím a kinům, lidem totiž její hlasité škytání vadí. Lékaři provedli několik testů, bohužel zatím nepřišli s řešením.
12.11.2015 18:46 |

podobné články

Podobné články

14 měsíců pekla! Otec dvou dětí nepřetržitě škytá! Občas i omdlí!

 
Každý z nás občas chytí škytavku. A většinou je to úsměvná příhoda. Zkuste si ale představit nekonečnou škytavku trvající více než rok, kvůli které nemůžete spát a omdlíváte.
05.09.2013 16:20 |

podobné články

Voják chtěl leknutím vyléčit škytavku kamarádovi, omylem ho zastřelil

 
Poddůstojník Isaac Lawrence Young (†22) sledoval se svými kamarády fotbal a popíjel pivo, když v tom dostal děsivou škytavku. Ta ne a ne přejít, a tak jeho kamaráda, poddůstojníka Patricka Edwarda Myerse (27) napadlo, že jí vyléčí leknutím. S pistolí, která byla nabitá…
26.09.2012 16:55 |

podobné články

Zažeňte otravnou škytavku: Tohle funguje

 
Není snad nikdo, kdo by někdy nezažil škytavku. Společensky nevhodné škytání dokáže pokazit romantickou chvilku i návštěvu kina. Jenže, jak se jí co nejrychleji zbavit?
24.09.2013 10:40 |

podobné články

Mladík už dva měsíce škytá nonstop: Až 25krát za minutu!

 
Britští lékaři jsou zmatení z případu devatenáctiletého Chrise McKernana, který začal 20. listopadu loňského roku škytat a nepřestal dodneška. Když v průměru škytne pětadvacetkrát za minutu, znamená to, že už se mu bránice prudce stáhla více než milionkrát. Na škytavku nepomáhá vůbec nic. Babské rady ani lékařské metody.
23.01.2014 08:35 |

podobné články

5 zvláštních nemocí, se kterými si nevědí rady ani lékaři!

 
Dokonce i v době, kdy je medicína na vysoké úrovni, a to jak ta západní, tak ta východní, existují nemoci, se kterými si stále lékaři nevědí rady. Pokud tedy onemocníte jednou z takto tajemných nemocí, přichází na řadu bezmoc a nekonečné kolečko zjišťujících vyšetření. Víte, se kterými nemocemi si lékaři stále nevědí rady? Doufejte, že jednou z nich neonemocníte, jinak je s vámi amen.
18.08.2016 09:05 |

podobné články

Zoufalý muž už přes rok škytá každých sedm vteřin

 
Když se Daniel Clavin z Irska loni v červenci probudil po pánské jízdě, kromě očekávané kocoviny měl i škytavku. Myslel si, že se jí rychle zbaví, ale to se mýlil. Drží se ho totiž už 14 měsíců a v průměru se ozve každých sedm sekund. Celkem už tak má na svém kontě kolem pěti a čtvrt miliónu škytnutí, napsal britský list Daily Mirror.
05.09.2013 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Dan Daily (4 články)

Zapíjel svobodu, vzbudil se se škytavkou. Trvá už 14 měsíců

 
Daniel Clavin z Irska juchal na kamarádově loučení se svobodou tak mocně, že se ráno probudil nejen s obrovskou kocovinou, ale také nekončící škytavkou. Ta trvá už čtrnáct měsíců a přes mnohá vyšetření mu nejsou schopni pomoci ani lékaři. Sedmatřicetiletý otec dvou dětí škytá i ze spaní, a to zhruba každých sedm vteřin. Další články k tématu: Voják chtěl leknutím vyléčit kamarádovi škytavku, omylem ho zastřelil Když se z obyčejné škytavky stane nepříjemná choroba
07.09.2013 17:30 |

podobné články

To musí být k zbláznění! Žena (46) škytá už 11 let v kuse!

 
Škytavka může být pěkně otravná věc. Představte si ale, že tímto neduhem trpíte nepřetržitě celých jedenáct let.
18.02.2014 18:45 |

podobné články

Muž už dva roky nonstop škytá. Zřejmě nikdy nepřestane

 
Osmatřicetiletý Daniel Clavin z Irska už dva roky nonstop škytá. Má to negativní vliv na jeho zdraví i na soužití s manželkou a dětmi. Musí spát v oddělené místnosti sám a na veřejnosti ihned přitahuje pozornost, takže se stydí vyrazit s rodinou na výlet či s chotí na nákupy. Najíst se v restauraci nemůže, potíže má i doma u stolu. Lékaři mu přitom dávají minimální šanci, že škytavka přestane navždy.
10.06.2014 09:30 |

podobné články

HK ČR: Transformace privátního sektoru v Etiopii skýtá nové obchodní příležitosti

 
Transformace privátního sektoru v Etiopii skýtá nové obchodní příležitosti, HK ČR otevře podnikatelům dveře na tento trh
25.07.2016 21:00 |

podobné články

V Česku ubývá ptáků. Experti nevědí, jak to zastavit

 
Už přes 15 let v Česku ubývá ptáků, ornitologové nevědí, čím to je. A tedy ani nevědí, jak to zastavit.
31.12.2011 18:45 |

podobné články

Michalik (TOP 09): Dodatek vyšetřuje policie... Revitalizace vojenského prostoru Mladá je průšvih

 
Středočeský kraj si s bývalým vojenským prostorem Mladá neví rady. V roce 2010 ho pod Rathovým vedením na 40 let pronajal firmě mladá RP s.r.o. za 25 milionů korun. V roce 2012 vedení kraje firmě mladá RP přihrálo za korunu druhotné suroviny v hodnotě 100 milionů. Současné vedení chce smlouvu ukončit a firmě Mladá RP poskytnout odškodnění, které může být v řádu stovek milionů.
13.10.2015 10:56 |

podobné články

Hanka škytá už dva a půl roku v kuse. Smáli se jí i lékaři, kteří jsou ale bezradní

 
Škytavka je úsměvná záležitost, která pobaví okolí a postiženému může přivodit pořádný trapas. Jenže legrace končí v momentě, kdy škytáte nepřetržitě.
06.03.2013 14:15 |

podobné články

Doktoři nemají odcházet. Ať si obléknou kravaty, radí kardiochirurg Pirk

 
Podle kardiochirurga Jana Pirka, který je šéfem centra IKEM, by doktoři neměli „děkovat a odcházet“. Takto se prý medicína dělat nedá. Podle něj by doktoři spíš měli obléknout civilnější oblečení a s pacientem se klidně bavit v kravatě.
27.12.2011 15:40 |

podobné články

Doktoři z Počátků: EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z dnešního večerního 3. DÍLU

 
Seriál Doktoři z Počátků se stal fenoménem léta. Už první epizoda tohoto seriálu měla historickou sledovanost – přes 2,3 miliónů diváků. Také druhý díl seriálu Doktoři z Počátků si udržel vysokou sledovanost – dosáhl necelých 2 mil. diváků. Jak si povede dnešní díl s názvem Pokušení?
02.07.2013 14:05 |

podobné články

Nová záhadná nemoc ze Sibiře zabíjí děti: Doktoři marně hledají lék

 
Ruští doktoři objevili na Sibiři novou smrtící chorobu, která zabíjí malé děti – jakmile na ně nemoc zaútočí, nedožijí se třetího roku života. Doktoři jsou v boji s chorobou zatím bohužel bezbranní, neexistuje žádný účinný lék.
21.10.2015 06:55 |

podobné články

Jak na škytavku nebo SMRADLAVÉ NOHY? Nejlepší a nejlevnější rady!

 
Víte, jaké léčivé věci máte ve své domácnosti? Mnohé z nich vás dokážou pohotově zbavit zdravotních problémů, a dokonce jsou účinnější než běžné léky z lékárny , které jsou navíc drahé. Třeba obyčejná tužka zabírá na bolesti hlavy a vodka na páchnoucí nohy.
16.02.2014 10:40 |

podobné články

Jaký typ maminky jste?

 
Jaký typ maminky jste? Zamysleli jste se někdy nad touto otázkou? Bylo by hloupé si myslet, že je maminka jako maminka. Stačilo by, kdybyste se rozhlédli kolem sebe a odrazem by vám bylo zjištění, že se dají všechny maminky – ať už novopečené či ostřílené – rozdělit do čtyř skupin, jež se od sebe navzájem liší v různých maličkostech. Pojďte společně s naším článkem zjistit, jaký typ maminky jste vy! 1. typ maminky: Maminka s příručkou Maminky, které znají všechny knížky, brožurky a internetová fóra týkající se dětí nazpaměť. Během těhotenství prakticky jen ležely v knihách a studovaly péči o dítka, všechny nemoci, snažily se předem naučit, jak dítě nejlépe vychovat. Takové maminky by se daly vystihnout jako chodící encyklopedie na děti. Není na tom sice nic špatného, ovšem za nevýhodu lze označit skutečnost, že tento typ maminek velice snadno podlehne panice – například tehdy, kdy se první zoubek neobjeví v den, kdy to psali v brožurce. 2. typ maminky: Maminka trpitelka Nejrozšířenější typ maminek. Obecně by se dalo říci, že kousek „maminky trpitelky“ je v každé ženě. Zajímá vás, jak se to projevuje? Inu kupříkladu už jen tím, že všechny své zájmy a potřeby odsunou až na poslední místo kvůli dětem. Což znamená, že zatímco jejich dítka jsou jako ze žurnálu, maminky jsou zanedbané. Ze začátku je to možná přínosné, ovšem s postupem let to spíše škodí. 3. typ maminky: Dokonalá maminka Takový typ maminek poznáte snadno. Ať dělají co dělají, pokaždé se usmívají od ucha k uchu a vypadají šťastné jako nikdy předtím. To ale není všechno, tento typ maminek je typický tím, že pro sebe i pro své dítě a domov chtějí jen to nejlepší. Oblékají se podle posledních trendů a to samé očekávají i od svých dětí. V tomto případě nutno říci, že všeho moc škodí.... Čtěte více Příspěvek Jaký typ maminky jste? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
31.07.2015 08:36 |

podobné články

Adamcová z Tankového praporu: České agentury si se mnou nevědí rady

 
Martina Adamcová byla v Česku populární v 90. letech hlavně díky roli četařky Babinčákové ve filmu Tankový prapor a také moderování Her bez hranic. Pak ale zmizela. Odstěhovala se za láskou do Kanady, a i když v Česku občas nějakou práci dostane, místní agentury si s ní prý nevědí rady.
14.03.2014 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Martina Adamcová (48 článků)