Článek

Mladá kráska odjela dělat společnici Arabům! Záhadně zmizela…

 
Sedmnáctiletá Anna Feschenko vyhrála Miss Moskva. Svého půvabu se rozhodla využít a pořádně si na něm vydělat. Ve Spojených arabských emirátech prodala své panenství. V Dubaji pak zůstala jako společnice. Náhle však s rodinou přestala komunikovat…
23.09.2016 12:15 |

podobné články

Podobné články

Herci k rušení resortu kultury: Chtějí ušetřit? Ať nás rovnou prodají Arabům

 
Médii probleskává zpráva, že pokud premiér Petr Nečas přistoupí na nápad Věcí veřejných ohledně rušení ministerstev, bude se to týkat resortu kultury, životního prostředí a místního rozvoje. To rozběsnilo umělce. Podle hudebníka Michala Prokopa jde jen "o populistický kecy", herečka Táňa Fischerová naopak vládě radí: prodejte nás Arabům. Přijde vás to levněji.
05.04.2012 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Michal Prokop (53 článků) , Michal Prokop (53 článků) , Petr Nečas (9189 článků)

Odsouzený muž promlouvá: Z privatizací je ve Švýcarsku hodně českých peněz

 
Antonín Koláček, odsouzený v kauze Mostecké uhelné společnosti (MUS), je přesvědčen, že on i jeho společníci udělali chybu, když k celé věci dosud většinou mlčeli, a hodlá se nyní důrazně veřejně hájit. Podle něj jsou exemplárním případem, přestože ve Švýcarsku je "hodně českých peněz", o které se prý nikdo nezajímá. V rozhovoru s ČTK dnes Koláček řekl, že někteří členové vlády tehdejšího premiéra Miloše Zemana v roce 1999 věděli při prodeji státního podílu MUS, že za společností Appian Group je Koláček a jeho společníci.
14.10.2013 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (16403 článků)

Odsouzený Koláček: Zemanova vláda věděla, že nám prodává MÚS pod cenou

 
Antonín Koláček odsouzený v kauze Mostecké uhelné společnosti (MUS) je přesvědčen, že on i jeho společníci udělali chybu, když k celé věci dosud většinou mlčeli, a hodlá se nyní důrazně veřejně hájit. Podle něj jsou exemplárním případem, přestože ve Švýcarsku je "hodně českých peněz", o které se prý nikdo nezajímá. V rozhovoru dnes Koláček řekl, že někteří členové vlády tehdejšího premiéra Miloše Zemana v roce 1999 věděli při prodeji státního podílu MUS, že za společností Appian Group je Koláček a jeho společníci.
14.10.2013 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (16403 článků)

Maniodeprese ze mě udělala placenou společnici, míní olympionička

 
Před pár lety se provalilo, že americká olympionička Suzy Favor Hamiltonová (47) je luxusní placenou společnicí. Sportovkyně nyní přiznala, že k prostituci a také k úvahám o sebevraždě ji dohnala duševní nemoc.
11.09.2015 10:03 |

podobné články

PÁTRÁNÍ: Nemocná maminka záhadně zmizela! Hledá ji zoufalý syn i policie

 
Rodina Evy Pecinové prožívá před Vánocemi těžké chvíle. Maminka záhadně zmizela v úterý z domova. Policisté ani její syn ji zatím nedokázali najít a bojí se nejhoršího.
19.12.2013 10:22 |

podobné články

Pomozte ji najít, prosí herec Hrabě! Jeho krásná přítelkyně Miriam záhadně zmizela

 
Hvězda seriálu Gympl Miroslav Hrabě prožívá dny totálního strachu. Jeho krásná přítelkyně Miriam záhadně zmizela. Hrabě se domnívá, že ji mohl někdo unést.
09.01.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Hrabě (42 článků)

Přesně před rokem záhadně zmizela maminka čtyř dětí Jana. Jeden ze synů odešel od otce!

 
Tento případ už rok vzbuzuje emoce. Přesně před rokem totiž záhadně zmizela matka čtyř dětí Jana Paurová ze Slavětína. Obrovská pátrací akce byla bez výsledku. Část rodiny si tak myslí, že ji zabil její manžel!
02.02.2014 08:25 |

podobné články

Máma tří dětí záhadně zmizela během oběda! Její manžel má prý neprůstřelné alibi

 
V neděli záhadně zmizela matka tří dětí Radka Počtová. Nikdo netuší, kde může být. Manžel tvrdí, že s jejím zmizením nemá nic společného.
28.04.2014 15:30 |

podobné články

Bil Paur svou manželku, matku čtyř dětí, která vloni záhadně a beze stop zmizela?

 
Je to už přes patnáct měsíců od doby, kdy záhadně zmizela matka čtyř dětí Jana Paurová ze Slavětína. Mnozí obviňují jejího manžela Pavla z toho, že v tom má prsty. Ten byl dnes u sodu v Lounech kvůli tomu, že jí bil.
14.05.2014 13:15 |

podobné články

Soud pustil údajného tyrana Pavla: Jeho žena ale během vyšetřování záhadně zmizela!

 
Obžaloby z týrání manželky Jany (33) zprostil včera soud Pavla Paura (40) ze Slavětína. Matka 4 dětí u soudu nevypovídala. Poté, co dostala předvolání k výslechu, záhadně zmizela. Pátrání po ní je už téměř dva roky bezúspěšné.
13.01.2015 05:06 |

podobné články

Krásná modelka a manželka miliardáře záhadně zmizela. Nikdo nemohl uvěřit tomu, co se stalo!

 
Byla to láska jako z pohádky, ale vše dopadlo úplně jinak, než si vysnili. Manželka italského miliardáře záhadně zmizela. Vyhlásil po ní pátrání, ale když zjistil, kde byla, nemohl tomu uvěřit.
14.09.2016 21:15 |

podobné články

KAUZA PAUR: Před rokem mu záhadně zmizela žena, je zpět u soudu

 
Před okresním soudem v Lounech dnes stanul Pavel Paur. To je muž, kterému před rokem za záhadných okolností zmizela manželka a dodnes po ní policisté nenašli jedinou stopu. Před tím, než zmizela, ale stihla podat na svého muže trestní oznámení kvůli týrání.
12.02.2014 22:30 |

podobné články

Únos? Vražda? Jana (33) zmizela záhadně z postele, ale manžel si hned hledal jinou!

 
Je to už 7 měsíců od chvíle, kdy za záhadných okolností zmizela mladá matka čtyř dětí ze Slavětína na Lounsku. Jana Paurová odešla z domova 2. února, uprostřed noci, bez jediného slova nebo rozloučení.
26.08.2013 20:30 |

podobné články

Belohorcová opustila království kýče a odjela s vykutáleným přítelem do USA

 
Tak dlouho jsme sháněli Zuzanu Belohorcovou (35), abychom zjistili, že záhy poté, co dokončila své kýčovité hnízdečko, odjela do Spojených států. Proč na tak dlouho zmizela?
24.03.2011 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Belohorcová (303 článků)

Údajná družka džihádisty z Paříže prý v době útoku ve Francii vůbec nebyla

 
Hayat Boumeddieneová, která měla být společnicí útočníka, jenž ve čtvrtek v Paříži zabil policistku a další den v metropoli vraždil v jednom židovském obchodě, prý byla v době spáchání těchto zločinů mimo Francii. Uvádějí to některá zahraniční média, která se odvolávají na policejní či informované zdroje. Podle nich by se šestadvacetiletá žena mohla nyní pohybovat na území Sýrie, kam odjela už před týdnem.
11.01.2015 07:12 |

podobné články

Pomozte při pátrání! Žena (42) záhadně zmizela i se psem. Rodina prosí o jakékoliv informace

 
"Policie":http://www.extra.cz/policiste-hledaji-svou-miss-predstavujeme-vam-10-favoritek-redakce-extra-co-vy-na-ne pátrá od sobotního večera po dvaačtyřicetileté Soně Malé z Kroměříže. Žena odjela společně se svým psem od svého přítele ze Zdětína u Prostějova a mířila k rodině do Kroměříže. Tam už ale nedojela.
19.11.2013 19:21 |

podobné články

Desítky policistů hledají záhadně zmizelou těhotnou Renátu (29)

 
Renáta Gašparová záhadně zmizela v polovině srpna, je ve vysokém stupni těhotenství a jako by se po ní slehla zem. Dnes ji v rámci velké pátrací akce hledají na Uherskohradišťsku desítky policistů.
18.10.2012 13:05 |

podobné články

ZÁHADNÉ ZMIZENÍ: Těhotná Renáta je už půl roku nezvěstná, teď by měla rodit

 
Těhotná Renáta Gašparová záhadně zmizela v srpnu. Teď je doba, kdy by měla porodit. I přes rozsáhlé pátrácí akce se policistům Renátu najít stále nepodařilo.
08.02.2013 11:25 |

podobné články

Zvrat v případu záhadně zmizelé Maddie! Policie má 3 podezřelé

 
Dobrá zpráva pro rodiče? Detektivové Scotland Yardu identifikovali tři hlavní podezřelé v případu malé Madeleine McCannové, která záhadně zmizela při dovolené v Portugalsku.
04.01.2014 12:40 |

podobné články