Článek

Mlácená Divišová: Temné pozadí vztahu s tyranem!

 
Přes půl roku se táhne kauza domácího násilí, kdy vyšlo najevo, že reportérku TV Nova Báru Divišovou (31) týral expartner. Nikdo nechápal, proč s ním zůstávala. Až teď  to Bára vysvětlila! A celá věc je zamotanější, než by se na první pohled mohlo zdát...
18.10.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Bára Divišová (35 článků)
Podobné články

Divišová 10 let po Miss: modeling vyměnila za studium a rodinu

 
Druhá vicemiss ČR 2003 Markéta Divišová svůj úspěch v soutěži využila k nasbírání zkušeností po celém světě. Nakonec ale s modelingem sekla. Založila rodinu a začala studovat. Přehlídková mola jí prý nechybí. Další články k tématu: Miss Divišová se odhalila i s manželem pár dní před porodem Těhotná miss Divišová vystavila bříško, deset kilo navíc jí sluší Miss Divišová pózuje nahoře bez. To je maximum, říká Modelka Markéta Divišová se převtělila do nahého anděla Markéta Divišová ukázala podprsenku
06.01.2011 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Divišová (94 článků) , Marie Copps (12 článků)

Mlácená reportérka Divišová: Tyran se může smát!

 
Bára Divišová (31) už si poté, co opustila násilnického expartnera, zařídila nový život. Se svojí láskou čeká miminko, těhotná se ale nyní musela dostavit k přestupkovému řízení a vidět se s mužem, který jí udělal ze života peklo.
26.08.2016 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Bára Divišová (35 článků)

Zbitá moderátorka Novy Divišová (31): Opět se setká s tyranem!

 
Místo aby si užívala svůj požehnaný stav, žije reportérka TV Nova Bára Divišová (31) v napětí. Nejen ze setkání s mužem, který jí ubližoval, ale i z toho, jak dopadnou lékařská vyšetření.
05.08.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Bára Divišová (35 článků)

Reportérka Novy Bára Divišová: Setkání s tyranem! Nadávky, divoká gesta...

 
Po půl roce se viděla s expartnerem, se kterým zažila domácí násilí. Ne dobrovolně a ne u soudu! Reportérka Televizních novin Bára Divišová (31) se s ním setkala na úřadě u přestupkového řízení. A bylo to drama!
26.08.2016 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Bára Divišová (35 článků)

Modelka Divišová chystá svatbu za půl milionu

 
Úspěšná modelka Markéta Divišová se stane mladou paní sice až v červnu, ale už teď svatbou žije. Naplánováno má vše potřebné téměř do puntíku a tak dokáže odhadnout i výdaje, které velká událost jejího života pohltí. "Kolem půl milionu to bude stát určitě," míní Divišová.
26.03.2010 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Divišová (94 článků)

To je dokonalost: Nádherná Divišová se poprvé od porodu svlékla a ukázala tělo v plavkách

 
Krásná Markéta Divišová předvedla po porodu dcery Natálky své tělo v plavkách. Rok po narození dcery předvedla, že má stále dokonalé tělo modelky a může vesele konkurovat náctiletým kráskám. Divišová se svlékla do plavek na farmě Miloše Zapletala, kde fotila kampaň pro kadeřnický salón své maminky Lenky Divišové.
19.05.2012 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Divišová (94 článků)

Největší úskalí partnerských vztahů

 
Mezi největší úskalí partnerských vztahů rozhodně nepatří jen nevěra, se kterou se potýká až žalostně mnoho dvojic. Vztah mezi dvěma lidmi představuje složitou záležitost, na kterou má vliv celá řada faktorů. Zatímco na začátku vztahu se na toho druhého díváme skrze pověstné růžové brýle a i přes veškerou snahu zkrátka nemůžeme přijít na jedinou chybičku, po uplynutí nějakého času – v každém vztahu se časový úsek liší – dorůžova zabarvená sklíčka z očí sundáváme a najednou vidíme věci, které pro nás až do dnešního dne byly úplně skryty… Jaká největší úskalí partnerských vztahů mohou přivodit trhlinu i mezi vás dva? Čemu byste se ve svém vlastním zájmu měli vyvarovat? Na čem může i dlouholetý a bezproblémový vztah ze dne na den ztroskotat? Na to se společně podíváme v dnešním článku! Sex Mezi největší úskalí partnerských vztahů bezesporu spadá i sexuální krize, která bohužel postihne většinu párů bez ohledu na věk nebo délku jejich společného soužití. Sex do vztahu jednoznačně patří a jakmile to v tomhle ohledu začne skřípat, může to být předzvěstí konce. Postupem času sice intenzita klesá a rozhodně není žádným překvapením, že se na ní partneři nemohou shodnout, ovšem i přesto je potřeba najít ideální kompromis. Sex si nesmíte vynutit, ale na druhou stranu se k němu nesmíte nutit, protože pak v sobě můžete vytvořit bariéru k tomu druhému. Společné bydlení Úskalí společného bydlení na vlastní kůži zažila nejedna dvojice, která by vám bez zaváhání potvrdila, že se nejedná o nic příjemného. K tomuto problému dochází zpravidla na samotném počátku vztahu, kdy se partneři rozhodnou vyzkoušet společné bydlení – a tady často nastává kámen úrazu. Najednou si musí zvykat na neustálou přítomnost toho druhého, je potřeba nastavit si určitá pravidla, vzájemně se respektovat. Bohužel se často stává, že se partneři v mnoha ohledech zkrátka neshodnou a jejich vztah tak končí... Čtěte více Příspěvek Největší úskalí partnerských vztahů pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.06.2016 03:50 |

podobné články

Životní tajemství! Těhotná moderátorka TV Nova Bára Divišová: Dvakrát utekla od oltáře!

 
Reportérku TV Nova Báru Divišovou (31) si většina z nás vybaví v souvislosti s domácím násilím, jehož se stala obětí. Partner ji napadl třeba i jen proto, že mu nechtěla dojít pro cigarety. A přestože ji brzo čeká střet s jejím tyranem tváří v tvář před soudem, její svět se teď točí kolem něčeho jiného. S partnerem, Richardem Mokrášem (42) alias DJ Abdulem čeká prvního potomka. Bára je na začátku pátého měsíce těhotenství. A je znovu šťastná.
13.08.2016 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Bára Divišová (35 článků)

Kylie Minogue ukázala své slavné pozadí v plavkách bez retuše

 
Jako by chtěla říct: "Pořád na to mám!" Zpěvačka Kylie Minogue dala na internet fotku svého pozadí v plavkách, kterou pořídila její kamarádka na dovolené. V pětačtyřiceti letech si to může dovolit. Další články k tématu: Kylie Minogue končí dočasně se zpěvem. Bude se věnovat herectví RECENZE: Předělávky z Abbey Road jsou nejlepší deskou Kylie Minogue VIDEO: Kylie Minogue zazpívala a roztančila prince Charlese Kylie Minogue provokuje a ukázala nahé pozadí Van Damme přiznal aférku s Kylie Minogue: Podlehne jí každý Kylie Minogue si zahrála lesbickou scénu s vnučkou Elvise Presleyho Oblečená neoblečená Kylie Minogue znovu předvedla dokonalé pozadí
28.07.2013 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Kylie Minogue (310 článků) , Elvis Presley (143 článků)

Zfackovaná Kerndlová natočila song o domácím násilí: Pokud mlátíte ženu, nebo jste mlácená partnerem, musíte ten klip vidět!

 
Zpěvačka "Tereza Kerndlová":http://www.extra.cz/tema/tereza-kerndlova (26) se rozhodla podpořit boj proti domácímu násilí. O fotografiích, které k tomuto projektu vznikly, "už jsme vás informovali":http://www.extra.cz/zmlacena-tereza-kerndlova-telo-krasne-zpevacky-zdobi-modriny-a-osklive-podlitiny-co-se-stalo. Kerndlová ale nazpívala i skladbu Být či Nebýt, která se zřejmě brzy stane velkým hitem.
21.11.2013 16:47 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (321 článků)

5 sexy fotografií Terezy Kerndlové, kterými se pochlubila na Facebooku: Zpěvačka provokuje dokonalým tělem, pod šaty jí prosvítají bradavky!

 
Zpěvačka Tereza Kerndlová, která nedávno nazpívala skladbu o "domácím násilí":http://www.extra.cz/zfackovana-kerndlova-natocila-song-o-domacim-nasili-pokud-mlatite-zenu-nebo-jste-mlacena-partnerem-musite-ten-klip-videt, pravidelně zásobuje svoje fanoušky na Facebooku fotografiemi ze svého soukromí. Bohužel se tak ale setkává i nejen s pozitivními komentáři některých přispěvatelů. Tereza ale nemá problém s těmito lidmi komunikovat.
11.01.2014 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (321 článků)

Markéta Divišová: Vášeň v mořských vlnách!

 
Vicemiss ČR z roku 2003 Markéta Divišová (25) prožila dobrodružnou dovolenou! Modelka vyrazila s přítelem Tomášem Fuxou a přáteli na jachtu do Chorvatska a poprvé zažila, co je to bouře na moři.
31.07.2009 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Divišová (94 článků)

Miss Divišová na jachtě: Strašná bouře a pětimetrový bílý žralok!

 
Finalistka Miss ČR Markéta Divišová (26) vyrazila s přítelem Tomášem na jachtu do Chorvatska. Během plavby okolo ostrovů je postihla silná bouře a nevyhnuli se ani setkání s bílým žralokem, kterému se přezdívá lidožrout!
02.08.2009 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Divišová (94 článků)

Miss Divišová se opět svlékla! Malé, ale hezké...

 
Finalistka Miss ČR Markéta Divišová (26) již podruhé nafotila lechtivé fotografie pro pánský časopis. Tentokrát se focení ujal Jan Tůma a snímky, které vznikly v okolí hradu Karlštejn, jsou již na stránkách posledního čísla FHM.
19.08.2009 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Divišová (94 článků)

Modelka Markéta Divišová: Vystavila přírodní jedničky!

 
Žádný problém s téměř chlapeckou hrudí neřeší modelka Markéta Divišová (28). Naopak se svými přírodními jedničkami chlubí už v druhém pánském časopise.
20.08.2009 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Divišová (94 článků)

Markéta Divišová ukázala ňadra: Jsou malá, ale hezká!

 
5:00 – Už podruhé nafotila finalistka Miss ČR z roku 2003 Markéta Divišová (25) lechtivé fotografie pro pánský časopis!
21.08.2009 02:10 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Divišová (94 článků)

Miss Divišová pózuje nahoře bez. To je maximum, říká

 
Miss a modelka Markéta Divišová se opět odhalila. Tentokrát se nechala zlákat nabídkou od jistého prestižního pánského časopisu a odhalila své vnadné tělo jeho čtenářům. Podobná focení jí nevadí, víc než ňadra ale ukázat nikdy nemíní.
21.08.2009 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Divišová (94 článků)

Miss Divišová se bude vdávat, svatba v červnu

 
Vicemiss ČR 2003 Markéta Divišová (25) plánuje veselku. S přítelem Tomášem Fuxou se vezmou příští rok 19. června na zámku Jemniště. A půjde o monstrózní svatbu.
30.10.2009 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Divišová (94 článků)

Modelky Kolářová, Divišová a Smejkalová jdou pod čepec!

 
Modelky Bára Kolářová (25), Markéta Divišová (25) a Kateřina Smejkalová (26) dají vale svobodnému stavu. Všechny tři plánují svatbu.
12.11.2009 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Smejkalová (22 článků) , Markéta Divišová (94 článků) , Barbora Kolářová (65 článků) , Bára Divišová (35 článků) , Barbora Smejkalová (1 článek) , Markéta Smejkalová (2 články)