Článek

Místo zahájení adventu bomba: Příbram ruší oslavu kvůli anonymu

 
Příbram na doporučení Policie ČR ruší slavnostní zahájení adventu. Podle starosty města bylo rozhodnutí učiněno na základě anonymního sdělení, že by na náměstí T. G. Masaryka měla být umístěna bomba.
26.11.2015 15:35 |

podobné články

Podobné články

Slavia zdolala Příbram, která si s Brnem zahraje o záchranu

 
V zápasech, kde se rozhodovalo o tom, kdo doprovodí Ústí nad Labem do druhé ligy, zaváhaly v pondělním 28. ligovém kole Příbram i Brno. Příbram prohrála v Edenu se Slavií, Brno veze jen bod z Českých Budějovic. Předposlední Brno tak ztrácí na Příbram bod.
16.05.2011 20:45 |

podobné články

Kvůli anonymu evakuovala policie ostravský magistrát

 
Stovky úředníků ostravského magistrátu musely dnes ráno opustit své kanceláře. Policie je evakuovala kvůli anonymu, který telefonicky oznámil uložení bomby. Budovy prohledali policejní specialisté. Výbušninu nenašli.
31.03.2011 11:15 |

podobné články

Příbram odvolala trenéra Vavrušku. Vystřídá ho nejspíš Marko

 
Fotbalovou Příbram už nepovede trenér David Vavruška, jehož vedení odvolalo kvůli mizerným výsledkům. Vavruška odchází poté, co Příbram nedokázala ve 12 utkáních po sobě vyhrát.
29.08.2012 12:25 |

podobné články

Šance pro Příbram požaduje důkladné vyšetření kauzy s vodou

 
Důkladné prošetření kauzy podivných faktur za šest milionů korun, které městu Příbram vystavila loni na podzim vodárenská společnost 1.SčV, a.s., požaduje Šance pro Příbram. Ta má v místním zastupitelstvu tři mandáty. Na jeho nejbližším veřejném jednání bude požadovat vytvoření speciální pracovní skupiny odborníků, která by se touto kauzou podrobně zabývala.
09.02.2015 08:26 |

podobné články

V Příbrami nadobro zrušili advent

 
Příbram definitivně zrušila letošní slavnostní zahájení adventu. Akce s ohňostrojem a koncerty, kterou ve čtvrtek znemožnila planá bombová výhrůžka, se v jiném termínu konat nebude. Reálné nebezpečí sice nehrozí, při větším soustředění lidí na jednom místě by ale mohla vzniknout panika, jejíž následky by mohly být tragické. ČTK to po dnešním jednání krizového štábu města sdělila mluvčí radnice Pavlína Svobodová. Vánoční strom na náměstí T. G. Masaryka bude podle ní rozsvícen během dneška.
27.11.2015 12:36 |

podobné články

Na Babišově ministerstvu je bomba! Anonym vyhnal z budovy 600 lidí

 
Přes 600 lidí muselo dnes odpoledne opustit sídlo Ministerstva financí kvůli anonymu, který v budově nahlásil uložení bomby. Zhruba po hodině a půl se mohli do objektu vrátit, policisté žádnou výbušninu nenašli. Oznámili to mluvčí ministerstva Radek Ležatka a policie Jana Rösslerová.
07.10.2014 16:05 |

podobné články

Vlaky dopoledne kvůli anonymu v Praze nabraly zpoždění

 
Policisté dnes ráno zhruba na hodinu zastavili provoz na pražském hlavním nádraží. Prověřovali informaci, že by v jednom ze stojících vlaků mohla být uložena bomba. Pyrotechnik proto vlakovou soupravu prohledal, výbušninu ale nenašel. ČTK to řekl mluvčí pražské policie Jan Daněk. Vlaky se opět rozjely kolem 10:00. Nabraly zpoždění, která z převážné většiny nepřesahovala 60 minut.
20.08.2015 09:35 |

podobné články

Cestování vlakem do Drážďan bude o adventu pohodlnější

 
Každým rokem roste obliba Vánočních trhů v Drážďanech. Liberecký kraj v posledních letech zaznamenal vysoký zájem obyvatel kraje o cestování do saské metropole Drážďany v průběhu adventu.
24.11.2014 18:31 |

podobné články

Asociace regionálních značek: Regionální výrobci se představí na Novoměstském adventu

 
Přípravy na Novoměstský advent v těchto dnech vrcholí. Prostory Novoměstské radnice se připravují na 40 stánků plných výrobků z našich regionů i velice originálních dárků. Program Novoměstského adventu je i letos bohatý.
29.11.2017 09:45 |

podobné články

Strážníci posílí během adventu hlídky: Mají zabránit nebezpečí i zvýšené kriminalitě

 
Pražská policie zvýšila v době adventu hlídky v místech vyššího pohybu lidí. Vyšší počet strážníků v ulicích vydrží až do začátku nového roku. Kromě trhů a dalších historicky významných míst se strážníci zaměřují také na hřbitovy, kam v předvánočním čase lidé míří zapálit svíčku blízkým. První ze zásahů proti ozbrojenému muži mají už za sebou. Muž na trzích ohrožoval kolemjdoucí nožem, skončil v poutech.
30.11.2017 20:25 |

podobné články

Hlášená bomba pod autem Zemanova švagra: Prý bojoval proti hracím automatům

 
Kdo v Česku věděl, že má prezident Miloš Zeman švagra, tedy že má jeho žena – první dáma Ivana bratra? Málokdo. A kdo věděl, že žije ve Vimperku na Šumavě, je zastupitelem a radním a bojuje proti hazardu? Téměř nikdo! Od nedělního večera je jedním z „nejslavnějších“ lidí v Česku, a to jen díky anonymu o uložené bombě v jeho vozidle.
20.05.2013 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20493 článků)

Ve škole to dneska bouchne, vyhrožuje anonym: Nechce se jen ulít?

 
Podle anonymu, který obdržela policie, má dnes na Univerzitě Pardubice vybuchnout bomba. Konkrétně dvě kila semtexu! Budovu by sice nezbořil, způsobil by ale velké škody. Policie budovu až do dnešního odpoledne uzavřela.
30.09.2014 09:15 |

podobné články

Pardubická univerzita v obležení policie! Dnes má vybuchnout!

 
Pardubická univerzita je od pondělních 15 hodin uzavřena. Podle anonymu, který prověřuje policie, má v úterý ve škole vybuchnout bomba. Od úterního rána je pardubická univerzita doslova v obležení policií.
30.09.2014 11:55 |

podobné články

Iveta Bartošová ruší koncerty: Blíží se další pohroma?

 
Nepěkný dárek k dnešním 48. narozeninám si dává zpěvačka Iveta Bartošová. Místo hvězdného comebacku totiž znovu ruší plánované koncerty. Správce jejího Facebooku tvrdí, že ze zdravotních důvodů, na oficiálním webu je ruší pořadatel. Blíží se opět její další strmý pád?
08.04.2014 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6697 článků)

Soud přerušil líčení v kauze Rath kvůli anonymu, který nahlásil bombu

 
Krajský soud v Praze dnes musel krátce před 11:00 přerušit hlavní líčení v kauze exposlance Davida Ratha obžalovaného z korupce a také další jednání, protože anonym nahlásil v budově bombu. Na místo přijelo několik policistů, kteří prohledávají budovu, akce se účastní také hasiči. Lidé z budovy byli evakuováni a místo prohledávají policisté včetně pyrotechnika, řekl mluvčí pražské policie Jan Daněk. 
26.02.2014 11:45 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4395 článků)

Potvrzeno: Klaus kvůli stávce ruší oslavu na Hradě

 
Prezident Václav Klaus kvůli stávce zrušil čtvrteční oslavu svých 70. narozenin na Hradě. Setkání plánoval pro zástupce veřejného života a diplomatických misí. Informaci, kterou jsme vám již přinesli, potvrdili někteří z pozvaných, kteří již informaci o zrušení oslav obdrželi.
15.06.2011 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9029 článků)

Šance pro Příbram zabodovala se svou kampaní

 
Výrazný úspěch zaznamenala se svou loňskou komunální kampaní Šance pro Příbram. V soutěži o nejlepší předvolební kampaň, kterou pořádá Institut politického marketingu (více na www.zlatylistek.cz), získala v odborných kategoriích jedno první, jedno druhé a jedno třetí místo. V počtu nominací skončila v grand kategorii Komunální kampaně na 2. místě.
13.02.2015 05:30 |

podobné články

Vzestup outsiderů: Impulz Bílek přinesl bod, tragická Příbram se rozstřílela

 
Sedmé kolo první fotbalové ligy se neslo ve znamení vzestupu týmů ze dna ligové tabulky. Příbram, která v úvodních šesti kolech nevstřelila ani branku, překvapivě doma přestřílela Teplice a dotáhla se na Jihlavu. Tým z Vysočiny, který poprvé vedl nový trenér Michal Bílek, získal doma s Jabloncem bod. Na druhé straně ligové tabulky si plzeňská Viktorie poradila doma poradila s nováčkem z Karviné a dotáhla se na čelo. Na první místo se dnes může v dohrávce posunout pražská Sparta, pokud zvítězí na půdě prvního Zlína.
19.09.2016 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Bílek (366 článků)

KLAUS SE LEKL! Kvůli STÁVCE ruší oslavu NAROZENIN!

 
Čtvrteční oslavu 70. narozenin na Hradě musel zrušit prezident Václav Klaus. Důvodem je plánovaná odborářská stávka.
15.06.2011 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9029 článků)