Článek

Místo vyhlídkového letu zažili peklo

 
Že se i romantický vyhlídkový let balonem může proměnit v adrenalinový zážitek, se přesvědčili lidé z amerického Lancasteru, když jejich dopravní prostředek při startu náhle odvál prudký vítr.
02.05.2015 11:10 |

podobné články

Podobné články

Pád vyhlídkového vrtulníku u Prahy: Na palubě byly děti

 
Krásné prvomájové odpoledne mohlo pro účastníky vyhlídkového letu skončit tragédií. Vrtulník, ve kterém se kochali krajinou, spadl nedaleko u Prahy. Na jeho palubě byli dva dospělí a dvě děti. Všichni naštěstí vyvázli bez zranění.
01.05.2014 15:35 |

podobné články

Horkovzdušný balón s pasažéry nouzově přistál na palubě člunu

 
Devět turistů a pilot zažili krušné chvíle během vyhlídkového letu horkovzdušným balónem nad australským Melbourne. Silný vítr je totiž začal unášet směrem na moře. Pilotovi se nakonec povedlo dosednout na příď malého člunu, do kterého všichni pasažéři z koše vystoupili. Sám pak s balónem bezpečně přistál na souši, informovala agentura AP.
27.05.2016 10:05 |

podobné články

VIDEO: Parádní kousek pilota v Nymburce: Přistál bez kola!

 
VIDEO: Mohlo jít o život! Štěstí v neštěstí měli dva muži v ultralehkém letadle, kteří dokázali přistát bez předního kola. To jim upadlo krátce po vzletu. Místo vyhlídkového letu nad Krkonoše je čekal pořádný nervák!
02.05.2009 17:05 |

podobné články

Letadlu se během letu utrhl strop kabiny

 
Drama naštěstí s dobrým koncem zažili v pátek cestující letu 813 z amerického Phoenixu do Sacramenta. Během letu se v kabině utrhl kus stropu v kabině. Dírou bylo vidět do útrob letadla. Okamžitě byl vyhlášen stav nouze. Letadlo muselo přistát na vojenské základně v Arizoně.
02.04.2011 13:45 |

podobné články

Manželé z letadla smrti: Dceru si pořídili, aby zapomněli na smrt syna

 
AKTUALIZOVÁNO: Pohnutý osud manželů z tragického vyhlídkového letu ve Strakonicích. V neděli při pádu letadla do řeky zahynuli oba rodiče, holčička (10) bojuje o život v nemocnici. Rodinu už v minulosti postihla jiná tragédie...
18.08.2009 12:30 |

podobné články

Sebevraždu chtěl pasažér spáchat letem střemhlav, pilot chtěl žít

 
Šestadvacetiletý zákazník z vyhlídkového letu se ve vzduchu rozhodl přinutit pilota, aby s letadlem strmě zamířil k zemi. Po potyčce s pilotem sebevrah nakonec z letadla vyskočil sám.
17.10.2010 16:40 |

podobné články

Při havárii vyhlídkového letounu zahynulo 19 lidí

 
AKTUALIZOVÁNO. V Nepálu se dnes zřítil malý letoun se zahraničními turisty, kteří byli na vyhlídkovém letu v Himálajích. Na jeho palubě zahynulo všech 19 lidí, mezi nimi 13 cestujících z Indie, USA a Japonska, napsala agentura AP s odvoláním na oficiální zdroje.
25.09.2011 09:00 |

podobné články

U Las Vegas spadl vrtulník s turisty, zahynulo pět lidí!

 
Vrtulník s turisty, kteří se vraceli z vyhlídkového letu nad Hooverovou přehradou, se zřítil ve středu v horách poblíž Las Vegas. Pilot a čtyři pasažéři zahynuli, informuje agentura AFP s odvoláním na mluvčího americké Národní správy parků.
08.12.2011 08:05 |

podobné články

Z vrtulníku plného turistů zbyl jen šrot. Na ledovci zemřelo sedm lidí

 
Sedm lidí v sobotu zahynulo na palubě vrtulníku, který se během vyhlídkového letu zřítil v oblasti ledovce Fox na Novém Zélandu, informovala agentura Reuters.
21.11.2015 08:40 |

podobné články

Při nehodě vyhlídkového vrtulníku v USA zemřelo pět turistů

 
Zřícení vrtulníku při vyhlídkovém letu ve státě Tennessee na východě USA si vyžádalo pět mrtvých. Stroj, který patřil soukromé firmě, se při pondělní nehodě vznítil, informovala agentura AP.
05.04.2016 07:05 |

podobné články

Muž štěstěny: Už podruhé nenastoupil do letu smrti!

 
Nizozemský cyklista Maarten de Jonge je mužem štěstěny. Už podruhé totiž na poslední chvíli stornoval let smrti malajsijských aerolinií. V březnu si přerezervoval místo z letu MH370, teď si přeobjednal místo z letu MH17. Tedy z dvou malajsijských letadel smrti!
20.07.2014 11:55 |

podobné články

Bídné krysy z ISIS střílely v pařížském klubu do vozíčkářů!

 
Celý život se jim lidé posmívali a házeli jim klacky pod nohy, které nemohli používat jako normální lidé. Vozíčkáři toho zažili za svůj život už dost, ale ti, kdo zamířili na koncert deathmetalové formace Eagles of Death Metal v pařížském klubu Bataclan, zažili hotové peklo na Zemi. Bohužel chvíli před svou smrtí. Stali se totiž snadnými cíli bídných teroristů ISIS, kteří je popravili bez slitování.
14.11.2015 17:50 |

podobné články

Obyvatelé paneláku zažili noc hrůzy: Prchali z 12. poschodí!

 
V paneláku s 360 byty na sídlišti Jižní Svahy ve Zlíně zažili lidé v noci na úterý doslova peklo. Mnozí spali, když je probudilo bouchání a křik. Okamžitě opusťte byty, hoří!
07.09.2016 05:15 |

podobné články

Pasažér propašoval na palubu letadla hada, při krmení vyvolal paniku

 
Poněkud méně dramatickou verzi filmu Hadi v letadle zažili nedávno pasažéři letu z Tel Avivu do Londýna. Jeden z cestujících propašoval na palubu mládě hada schovaného v příručním zavazadle a během letu ho začal krmit. Vedle sedící žena pro to však neměla pochopení a začala křičet, čímž v letadle spustila paniku.
07.11.2013 21:11 |

podobné články

Osobnosti: Aviva Aviva (183 článků)

To jste neviděli: Mesarošová za letu do Egypta ukazovala cestujícím silikony a holý zadek

 
Cestující do Egypta zažili o víkendu v letadle opravdovou show. Na to, co jim předvedla Dominika Mesarošová  (28) , jen tak nezapomenou. Sexy modelka se rozhodla, že jim předvede během čtyřhodinového letu super módní show. A ukázala svá silikonová ňadra i sexy zadeček.
18.11.2013 18:56 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Mesarošová (561 článků)

Drama letu na Havaj: Opilý Turek se dobýval k pilotům, přemohli ho cestující

 
Drama zažili cestující letu z Los Angeles do havajského Honolulu. Opilý Turek se tu dobýval k pilotům do kokpitu, než jej zpacifikovali sami pasažéři a posádka. Letoun pak na Havaj doletěl v doprovodu dvou bojových tryskáčů americké armády.
20.05.2017 17:20 |

podobné články

Exploze při letu hrůzy: Airbus musel nouzově přistát kvůli obří díře v motoru

 
Hrůzostrašný let zažili cestující mířící z australského Sydney do čínské Šanghaje. Po necelé hodině letu se v kabině ozvala exploze a v kapotě levého motoru zela obrovská díra. Letoun se dokázal vrátit do Austrálie, kde bezpečně přistál.
12.06.2017 11:50 |

podobné články

Žena chtěla za letu otevřít nouzový východ. Na palubě ji zpacifikovali

 
Drama zažili cestující letu z amerického Los Angeles do Houstonu. Na palubě s nimi letěla zřejmě duševně nemocná žena, která přiskočila k nouzovému východu a pokusila se ho otevřít. Vedle ní naštěstí seděla policistka mimo službu a ženu zpacifikovala. Letoun pak musel neplánovaně přistát.
27.06.2017 22:30 |

podobné články

Pasažérka z letu smrti: Našla lásku díku Blesku!

 
Češka Tereza Hrušová (27), která začátkem června unikla letu smrti, když si na poslední chvíli přebukovala letenku do airbusu Air France, jenž se zřítil při letu z Brazílie, našla díky zveřejnění svého příběhu v Blesku lásku.
04.01.2010 05:10 |

podobné články