Článek

Místo dítěte si pořídil psa: Tohohle rozkošného křížence zachránil před jistou smrtí!

 
Zpěvák Daniel Hůlka  (47) si pořídil nového psího miláčka a chová se k němu jako dokonalý rodič. Aby nebyl sám doma, vozí ho s sebou dokonce na zkoušky do divadla. "Dnes nemám hlídání, tak je tu se mnou. Měl velký úspěch, dámy se s ním mazlí, je rád ve společnosti," usmívá se Hůlka.
22.12.2015 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Hůlka (646 článků)
Podobné články

VIDEO: Fenka zachránila své štěně před utopením v bazénu

 
Dojemná scénka se naskytla majiteli fenky zlatého retrívra. Ta se vrhla do bazénu za svým štěnětem, které se nemohlo dostat ven z vody. Když viděla, že mu nemůže pomoci z bazénu, vylezla ven a vytáhla ho svými zuby. Další články k tématu: Pes zachránil v Kanadě malého chlapce před rozzuřenou pumou Pes zachránil postiženou, kočku už z ohně nedostal Pes zachránil celou rodinu, vzbudil je, když začala hořet střecha Pes ukousl svému pánovi palec u nohy. A zachránil mu život Tříletý hoch přečkal noc v polských hvozdech, zachránil ho věrný pes
10.04.2012 14:20 |

podobné články

Senzace v jihlavské zoo: Podívejte se na první záběry rozkošného mláděte tygra

 
Podívejte se na první záběry rozkošného mláděte tygra, které se narodilo v jihlavské zoologické zahradě.
30.04.2013 18:45 |

podobné články

Martucci šokuje: Už jednou jsem Ivetu zachránil před jistou smrtí

 
Iveta Bartošová (45) unikla jen o vlásek smrti. Poté, co to psychicky zhroucená zpěvačka přehnala s alkoholem a prášky, stále leží v pražské Nemocnici pod Petřínem. Podle chůvy za její stav může milenec Domenico Martucci. Ten se ale brání. "Říkal jsem Ivetě, aby ukončila kariéru a aby až do konce života byla hraběcí paní," svěřil se super.cz. Jednou už ji prý dokonce zachránil před otravou plynem.
13.08.2011 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků) , Domenico Martucci (365 článků)

Hrdina chytil ujíždějící kočárek. Tohle batole přežilo jistou smrt!

 
Muž "zachránil batole před jistou smrtí":http://www.extra.cz/dramaticky-zavod-s-casem-neuveritelne-snimky-mlade-zeny-ktera-v-zacpe-na-dalnici-zachranovala-zivot-svemu-synovci. Děsivou situaci, která mohla skončit tragédií, zachytily kamery.
21.01.2015 08:27 |

podobné články

Jennifer Aniston si v útulku vybrala tohle kouzelné štěňátko, strakatého křížence pitbulla

 
Paničkou tohoto rozkošného pejska se tento týden stala herečka Jennifer Aniston  (43) . Vybrala si jej spolu s partnerem Justinem Therouxem v psím útulku a jak sama přiznala, byla to pro ni Sophiina volba. Stejnojmenný román Williama Styrona, po kterém Jennifer fenku pojmenovala, pojednává o matce, která si musela během války vybrat mezi svými dvěma dětmi, jaké z nich si nechá a které pošle do nacistického koncentračního tábora.
05.03.2012 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (713 článků) , Justin Theroux (169 článků) , William Styron (3 články)

Zalehl teroristu, který se odpálil! Zachránil desítky lidí

 
Doslova hrdinský čin má na svědomí irácký policista Ajub Chaláf.  Ve středu zachránil v Bagdádu desítky šíitských poutníků před jistou smrtí. Zneškodnil totiž sebevražedného atentátníka těsně před tím, než se odpálil právě před skupinou poutníků.
20.12.2013 09:07 |

podobné články

Exotická exmilenka Sámera ukázala syna: Tohohle rozkošného černouška má se slavným fotbalistou

 
Namibijská modelka Ndeshi Panda Nangolo ukázala dvouletého synka. Otcem roztomilého Sebastiana není její exmilenec Sámer Issa, ale známý fotbalista Václav Drobný. S tím se modelce rozpadl vztah ještě před porodem. Nádherná exotická Ndeshi synka vychovává sama.
13.10.2011 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (615 článků) , Václav Drobný (13 článků) , Ndeshi Nangolo (11 článků)

Pilot zachránil posádku lodi před jistou smrtí neuvěřitelným manévrem

 
Norská posádka rybářské loďky jen o vlásek unikla před tragédií. Od utonutí v divoké vodě přehradního přepadu ji na poslední chvíli zachránil pilot vrtulníku.
13.07.2013 10:40 |

podobné články

Zemřel sir Nicholas Winton. Muž, který zachránil 669 židovských dětí

 
Ve věku 106 let zemřel sir Nicholas Winton, který těsně před vypuknutím druhé světové války z Československa zachránil 669 převážně židovských dětí před jistou smrtí v nacistických táborech. Informovala o tom agentura AP s odvoláním na jeho zetě.  Podle listu Maidenhead Advertiser zemřel Winton dnes ráno klidně, v přítomnosti dcery Barbary a dvou vnoučat.
01.07.2015 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Nicholas Winton (112 článků)

Na Rhiannon (19) běžel útočník s mačetou. Teď hledá taxikáře, který ji zachránil

 
Londýnská zdravotní sestřička hledá muže, který ji zachránil před téměř jistou smrtí. Taxikář ji na poslední chvíli varoval před teroristy s mačetami v rukou, dívka se proto rozběhla a útočníkům se jí povedlo utéct.
05.06.2017 10:30 |

podobné články

Ochrnutý invalida si pořídil psa, ten mu ukousl varle

 
Ne každý pes je nejlepším přítelem člověka. O této smutné pravdě se nedávno přesvědčil jistý ochrnutý muž z Arkansasu, který se – v naději, že najde oddaného společníka - rozhodl adoptovat "chundelatého a roztomilého křížence".
05.08.2013 07:15 |

podobné články

Padesátník Peter Nagy má důkaz, že nemá plastiku: Podívejte se na tohohle rozkošného šarpeje

 
Zpěvák Peter Nagy  (53) je už léta napadán, že jeho neuvěřitelný mladistvý vzhled je dílem plastických chirurgů. Ve svých 52 letech vypadá neskutečně. Sám se netají tím, že je prakticky denně v posilovně a díky tomu se udržuje v dokonalé formě.
09.04.2012 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Peter Nagy (89 článků)

Z toho mrazí: Nela Boudová ukázala fotky z Tibetu. Adoptovala si tohohle rozkošného mnicha

 
Herečka Nela Boudová  (46) se vrátila z měsíčního pobytu v Indii a Tibetu, kde byla pomáhat tibetským dětem a seniorům díky nadaci M.O.S.T., kterou podporuje. Také byla navštívit seniora, kterého na dálku adoptovala. "Byl to hrozně emotivní zážitek," řekla Super.cz Nela, která si tentokrát v klášteře adoptovala malého mnicha.
19.08.2014 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Nela Boudová (117 článků)

O zachráněného křížence z ledové kry je rvačka

 
O polského ovčáckého křížence, který přežil třídenní plavbu na ledové kře po řece Visle až do moře a jejž zachránili v pondělí až meteorologové z lodě plující 24 km od přístavu Gdyně, se strhl nečekaný zájem.
30.01.2010 16:55 |

podobné články

Chudák pes! Křížence prý týrala sama majitelka

 
O zbídačeného a vyhublého křížence pudla s maltézským psíkem se starají v útulku v Lanškrouně.
09.03.2014 23:20 |

podobné články

Zaměstnanci ÚZSVM v Ústí nad Labem našli nový domov pro čtyři psy

 
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Ústí nad Labem získal kvůli týrání devítiměsíčního německého ovčáka Lukase, dvouletého křížence německého ovčáka Dustyho, ročního křížence pudla Bena a osmiletou fenu německého ovčáka Buffy.
24.04.2018 21:15 |

podobné články

Policisté zachránili sebevražedkyni (35) pár minut před jistou smrtí!

 
„Loučím se s vámi, jedu se do Českých Budějovic zabít,“ takhle nějak zněl dopis na rozloučenou, který zanechala po sobě zoufalá žena (35). Drama mělo šťastný konec. Policisté ji vypátrali a zachránili pár minut před jistou smrtí!
18.03.2013 22:25 |

podobné články

To zahřeje u srdce: Vesničané vlastními silami zachránili slona před jistou smrtí

 
Lidem se podařilo vybít už nepočítaně zvířecích druhů a zdárně v tom pokračují. Vždycky se ale najdou tací, kteří zbytečnému umírání zvířat chtějí zabránit. To předvedli i vesničané z jihu Číny, kteří zachránili slonici před jistou smrtí.
24.04.2015 06:40 |

podobné články

Šestiletý hrdina zachránil dvouleté sestře život

 
Šestiletý chlapec z newyorského Long Islandu v úterý zachránil o čtyři roky mladší sestru před jistou smrtí.
12.08.2009 14:55 |

podobné články