Článek

Místo dítěte si pořídil psa: Tohohle rozkošného křížence zachránil před jistou smrtí!

 
Zpěvák Daniel Hůlka  (47) si pořídil nového psího miláčka a chová se k němu jako dokonalý rodič. Aby nebyl sám doma, vozí ho s sebou dokonce na zkoušky do divadla. "Dnes nemám hlídání, tak je tu se mnou. Měl velký úspěch, dámy se s ním mazlí, je rád ve společnosti," usmívá se Hůlka.
22.12.2015 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Hůlka (574 článků)
Podobné články

VIDEO: Fenka zachránila své štěně před utopením v bazénu

 
Dojemná scénka se naskytla majiteli fenky zlatého retrívra. Ta se vrhla do bazénu za svým štěnětem, které se nemohlo dostat ven z vody. Když viděla, že mu nemůže pomoci z bazénu, vylezla ven a vytáhla ho svými zuby. Další články k tématu: Pes zachránil v Kanadě malého chlapce před rozzuřenou pumou Pes zachránil postiženou, kočku už z ohně nedostal Pes zachránil celou rodinu, vzbudil je, když začala hořet střecha Pes ukousl svému pánovi palec u nohy. A zachránil mu život Tříletý hoch přečkal noc v polských hvozdech, zachránil ho věrný pes
10.04.2012 14:20 |

podobné články

Martucci šokuje: Už jednou jsem Ivetu zachránil před jistou smrtí

 
Iveta Bartošová (45) unikla jen o vlásek smrti. Poté, co to psychicky zhroucená zpěvačka přehnala s alkoholem a prášky, stále leží v pražské Nemocnici pod Petřínem. Podle chůvy za její stav může milenec Domenico Martucci. Ten se ale brání. "Říkal jsem Ivetě, aby ukončila kariéru a aby až do konce života byla hraběcí paní," svěřil se super.cz. Jednou už ji prý dokonce zachránil před otravou plynem.
13.08.2011 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6627 článků) , Domenico Martucci (365 článků)

Senzace v jihlavské zoo: Podívejte se na první záběry rozkošného mláděte tygra

 
Podívejte se na první záběry rozkošného mláděte tygra, které se narodilo v jihlavské zoologické zahradě.
30.04.2013 18:45 |

podobné články

Hrdina chytil ujíždějící kočárek. Tohle batole přežilo jistou smrt!

 
Muž "zachránil batole před jistou smrtí":http://www.extra.cz/dramaticky-zavod-s-casem-neuveritelne-snimky-mlade-zeny-ktera-v-zacpe-na-dalnici-zachranovala-zivot-svemu-synovci. Děsivou situaci, která mohla skončit tragédií, zachytily kamery.
21.01.2015 08:27 |

podobné články

Zalehl teroristu, který se odpálil! Zachránil desítky lidí

 
Doslova hrdinský čin má na svědomí irácký policista Ajub Chaláf.  Ve středu zachránil v Bagdádu desítky šíitských poutníků před jistou smrtí. Zneškodnil totiž sebevražedného atentátníka těsně před tím, než se odpálil právě před skupinou poutníků.
20.12.2013 09:07 |

podobné články

Jennifer Aniston si v útulku vybrala tohle kouzelné štěňátko, strakatého křížence pitbulla

 
Paničkou tohoto rozkošného pejska se tento týden stala herečka Jennifer Aniston  (43) . Vybrala si jej spolu s partnerem Justinem Therouxem v psím útulku a jak sama přiznala, byla to pro ni Sophiina volba. Stejnojmenný román Williama Styrona, po kterém Jennifer fenku pojmenovala, pojednává o matce, která si musela během války vybrat mezi svými dvěma dětmi, jaké z nich si nechá a které pošle do nacistického koncentračního tábora.
05.03.2012 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (675 článků) , Justin Theroux (146 článků) , William Styron (3 články)

Pilot zachránil posádku lodi před jistou smrtí neuvěřitelným manévrem

 
Norská posádka rybářské loďky jen o vlásek unikla před tragédií. Od utonutí v divoké vodě přehradního přepadu ji na poslední chvíli zachránil pilot vrtulníku.
13.07.2013 10:40 |

podobné články

Zemřel sir Nicholas Winton. Muž, který zachránil 669 židovských dětí

 
Ve věku 106 let zemřel sir Nicholas Winton, který těsně před vypuknutím druhé světové války z Československa zachránil 669 převážně židovských dětí před jistou smrtí v nacistických táborech. Informovala o tom agentura AP s odvoláním na jeho zetě.  Podle listu Maidenhead Advertiser zemřel Winton dnes ráno klidně, v přítomnosti dcery Barbary a dvou vnoučat.
01.07.2015 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Nicholas Winton (112 článků)

Na Rhiannon (19) běžel útočník s mačetou. Teď hledá taxikáře, který ji zachránil

 
Londýnská zdravotní sestřička hledá muže, který ji zachránil před téměř jistou smrtí. Taxikář ji na poslední chvíli varoval před teroristy s mačetami v rukou, dívka se proto rozběhla a útočníkům se jí povedlo utéct.
05.06.2017 10:30 |

podobné články

Exotická exmilenka Sámera ukázala syna: Tohohle rozkošného černouška má se slavným fotbalistou

 
Namibijská modelka Ndeshi Panda Nangolo ukázala dvouletého synka. Otcem roztomilého Sebastiana není její exmilenec Sámer Issa, ale známý fotbalista Václav Drobný. S tím se modelce rozpadl vztah ještě před porodem. Nádherná exotická Ndeshi synka vychovává sama.
13.10.2011 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (602 článků) , Václav Drobný (13 článků) , Ndeshi Nangolo (11 článků)

Ochrnutý invalida si pořídil psa, ten mu ukousl varle

 
Ne každý pes je nejlepším přítelem člověka. O této smutné pravdě se nedávno přesvědčil jistý ochrnutý muž z Arkansasu, který se – v naději, že najde oddaného společníka - rozhodl adoptovat "chundelatého a roztomilého křížence".
05.08.2013 07:15 |

podobné články

Policisté zachránili sebevražedkyni (35) pár minut před jistou smrtí!

 
„Loučím se s vámi, jedu se do Českých Budějovic zabít,“ takhle nějak zněl dopis na rozloučenou, který zanechala po sobě zoufalá žena (35). Drama mělo šťastný konec. Policisté ji vypátrali a zachránili pár minut před jistou smrtí!
18.03.2013 22:25 |

podobné články

To zahřeje u srdce: Vesničané vlastními silami zachránili slona před jistou smrtí

 
Lidem se podařilo vybít už nepočítaně zvířecích druhů a zdárně v tom pokračují. Vždycky se ale najdou tací, kteří zbytečnému umírání zvířat chtějí zabránit. To předvedli i vesničané z jihu Číny, kteří zachránili slonici před jistou smrtí.
24.04.2015 06:40 |

podobné články

Šestiletý hrdina zachránil dvouleté sestře život

 
Šestiletý chlapec z newyorského Long Islandu v úterý zachránil o čtyři roky mladší sestru před jistou smrtí.
12.08.2009 14:55 |

podobné články

V hořícím domě málem zemřel: Zachránil ho soused!

 
Skutečný hrdina! Tak se mluví v Mladějovicích na Olomoucku o muži, který v pondělí večer před jistou smrtí v plamenech zachránil svého souseda (40).  Než k hořícímu domu přijeli hasiči, stihl nešťastníka najít v zakouřené místnosti a vynést ho ven do bezpečí.
11.01.2012 12:15 |

podobné články

Pejsek se smažil v rozpáleném autě: Zachránil ho pohotový policista

 
Byl to nejteplejší den v roce, ale majitel tohoto hnědobílého pejska jako by neuvažoval. Nechal svého „nejlepšího přítele“ zavřeného v autě bez kapky vody a přístupu vzduchu! Před jistou smrtí ho zachránil až zásah policie.
21.07.2014 12:55 |

podobné články

Všímavý řidič autobusu zachránil život mladé ženě. Bez jeho zásahu by skočila z mostu

 
Čína oslavuje hrdinného řidiče autobusu, který zachránil mladou ženu před jistou smrtí. Řidič si během jízdy všiml, jak se žena snaží přelézt zábradlí na mostu. Na nic nečekal, zastavil a vyskočil z autobusu, aby ji stáhl zpět.
28.10.2015 06:45 |

podobné články

O zachráněného křížence z ledové kry je rvačka

 
O polského ovčáckého křížence, který přežil třídenní plavbu na ledové kře po řece Visle až do moře a jejž zachránili v pondělí až meteorologové z lodě plující 24 km od přístavu Gdyně, se strhl nečekaný zájem.
30.01.2010 16:55 |

podobné články

Chudák pes! Křížence prý týrala sama majitelka

 
O zbídačeného a vyhublého křížence pudla s maltézským psíkem se starají v útulku v Lanškrouně.
09.03.2014 23:20 |

podobné články