Článek

Mirek Kemel vystoupí v Praze

 
Písničkář a kreslíř Mirek Kemel se ve středu představí se svou doprovodnou hudební skupinou v pražském KC Kaštan. Hrát začnou ve 20 hodin.
30.03.2016 10:15 |

podobné články

Podobné články

Nová alba: Mirek Kemel, Michal Pelant či Andonis Civopulos

 
Nový týden je ve znamení počinů z české scény. Kreslíř Mirek Kemel přichází se svým již druhým albem, Michal Pelant s debutem a kytarista Andonis Civopulos zase vybral to nejlepší, co za posledních čtyřicet let na hudební scéně udělal.
30.04.2014 07:10 |

podobné články

Mirek Kemel vydává druhé album Nic víc: Potřebuju cítit, že to má emoce

 
Mirek Kemel je známý především jako kreslíř. Pohybuje se však i na písničkářské scéně. První své album Krajem šel anděl vydal v roce 2011 a aktuálně vychází novinka Nic víc. V neděli ji pokřtí v pražském Paláci Akropolis.
02.05.2014 08:35 |

podobné články

Kemel představí kresby i písničky v pražském Kaštanu

 
Písničkář a karikaturista Mirek Kemel představí kresby i písničky v kulturním centru Kaštan v Praze 6. Vernisáž spojená s koncertem začíná 4. října od 19 hodin.
29.09.2014 07:05 |

podobné články

Chtěl bych i rozesmát, ale texty mám sebezpytné, řekl na křtu alba písničkář Kemel

 
Písničkář a karikaturista Mirek Kemel pokřtil v neděli večer v pražském Paláci Akropolis své album Nic víc a popovídal si o něm s Novinkami.
05.05.2014 12:25 |

podobné články

Kemel otevře v Brně výstavu

 
Ilustrátor deníku Právo Mirek Kemel je také úspěšný písničkář. Právě startuje krátké koncertní turné, které čítá čtyři zastávky.
12.11.2014 13:41 |

podobné články

Kemel přivítal podzim mírnou nostalgií

 
Písničkář, zpěvák a karikaturista deníku Právo Mirek Kemel představil v úterý se svou doprovodnou skupinou v pražském Paláci Akropolis nové písně, které by měly tvořit osu třetího řadového alba. Dalším tahákem pro fanoušky byl bezpochyby také herec, zpěvák a muzikant Vladimír Javorský, který často doprovází vokalistu na jeho koncertech.
15.10.2015 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Javorský (21 článků)

Vladimíra Renčína vystřídá v Právu Miroslav Kemel

 
Počínaje 1. červencem vystřídá na stránkách Práva a na serveru Novinky.cz karikaturistu Vladimíra Renčína jeho profesní kolega Miroslav Kemel.
26.06.2014 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Renčín (18 článků)

Karikaturista Kemel: Útok na kolegy se mě dotkl, strachu se bráním

 
Čtenáři Práva se každý den mohou setkat s jeho karikaturou. Teď se karikaturista Miroslav Kemel rozhovořil o tom, jak se ho dotkl teroristický útok na redakci týdeníku Charlie Hebdo nebo zda on sám má někdy strach z reakcí na své kresby. V rozhovoru pro Právo také srovnává českou a francouzskou karikaturu.
11.01.2015 20:22 |

podobné články

Kliďas Mirek z Farmy neudržel nervy na uzdě a pustil se do hulváta Milana

 
Jindy klidný a pohodový farmář Mirek neudržel nervy na uzdě a pořádně vypěnil. Nemohl za to samozřejmě nikdo jiný než Milan, který si do lidí rád rýpne, když se mu něco nelíbí. Mirek mu to ale vrátil.
19.07.2012 18:50 |

podobné články

Mirek (†18) zahynul při nehodě na motorce: Kamarádi ho oplakávají a připravují spanilou jízdu

 
V pátek jim zahynul spolužák a kamarád Mirek (†18). Přátele jeho smrt velice zasáhla, jak dokazuje nespočet smutných příspěvků. Rozhodli se mu dokonce uspořádat spanilou jízdu. Hasiči mezitím vydali video s varováním pro motorkáře, aby byli opatrní. V záběrech se pokoušejí zachránit život vážně zraněnému motorkáři, kterým je právě mladičký Mirek.
03.04.2017 13:15 |

podobné články

Tom Jones vystoupí v Praze

 
V pražské O2 Areně, které je domovem hokejové Slávie, vystoupí 10. listopadu britský zpěvák Tom Jones, přezdívaný tygr z Walesu. Oznámila ve středu to agentura Live nation, s tím, že vstupenky v ceně 990 až 1990 korun se prodávají od 5. srpna. Tom Jones v Praze vystoupí v rámci turné k albu 24 Hours.
05.08.2009 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Tom Jones (93 článků)

Miroslav Kemel bude vystavovat i koncertovat

 
V pražském kulturním centru Kaštan se v sobotu 4. října v 19 hodin slavnostně otevře výstava karikaturisty a hudebníka Miroslava Kemela. Expozici budou tvořit kresby vzniklé za poslední rok, uveřejňované mimo jiné i v deníku Právo, a lidé je uvidí takto pohromadě poprvé.
02.10.2014 13:00 |

podobné články

Miroslav Kemel je mistrem nadsázky a ironie, umí však nabídnout i zamyšlení

 
V sobotu večer proběhla v pražském kulturním centru Kaštan vernisáž výstavy karikaturisty Miroslava Kemela. Expozici tvoří dvacet kreslených vtipů, které vznikly za poslední rok pro noviny. Další novinkou je, že výtvarník, dle vlastních slov, začal používat mnohem více ve své tvorbě počítač. Ale duchovní náplni humoru to rozhodně na ostrosti neubralo.
05.10.2014 09:15 |

podobné články

Čelím kritice kvůli karikaturám prezidenta Zemana, přiznal v rádiu kreslíř

 
Kreslíř Miroslav Kemel ve středeční Kauze dne Rádia Impuls hovořil o útoku na redakci časopisu Charlie Hebdo. Je přesvědčen o tom, že by šel časopis "na dračku“ i u nás, pokud by nové číslo v České republice vyšlo. Na obálce je znovu karikatura proroka Mohameda. A podle kreslíře je to dobře. Sám prý občas čelí kritice, a to kvůli prezidentovi Miloši Zemanovi.
14.01.2015 19:07 |

podobné články

To muselo přijít: Vtipy na premiéra Sobotku

 
Někdejší předseda ČSSD a expremiér Jiří Paroubek ztrhal šéfa vlády Bohuslava Sobotku za uniklou korespondenci, kterou připisuje nevhodně zvolenému heslu. „Hovořit se svými blízkými telefonem nebo dokonce komunikovat e-mailem o jakýchkoli politicky zásadnějších, nebo dokonce zásadních věcech, je ukázka naprosté politické neschopnosti a amatérismu,“ říká. Premiéra za špatné bezpečnostní opatření vykoupali i karikaturisté Václav Teichmann a Miroslav Kemel.
07.01.2016 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3423 článků) , Bohuslav Sobotka (9472 článků)

Smrděly ubrusy, smrad na záchodě, smrad všude. Smrad v bytě. Vášnivé diskuse o zákazu kouření

 
Do kuřáků se ve svém statusu na faceboovém profilu pustila advokátka Miroslava Hustáková. Vadí jí totiž jejich uřvané statusy, že nemohou kouřit v hospodách. Své názory k zákazu kouření pak sdělil i karikaturista Miroslav Kemel a právník Tomáš Tyl.
12.06.2017 08:45 |

podobné články

František Kuba: Lao – ´C a slamění psi

 
Miroslav Kemel připravil pro deník Právo (27. září) obrázek, kde vykreslil jádro české politiky – ničeho… Zde hledíme, nějaký politik sděluje žasnoucímu občanovi: Na volebním programu není moc co vysvětlovat. Jako každé abstraktní umění se vám buď líbí, nebo nelíbí.
06.10.2017 18:20 |

podobné články

Anastacia vystoupí v Praze už za 9 dní!

 
PRAHA – Už jen pár dnů si počkajíPRAHA – Už jen pár dnů si počkají fanoušci americké zpěvačky Anastacii. Tahle megastar díky iniciativě firmy JVS Group vystoupí 16. července v pražské Tesla aréně. fanoušci americké zpěvačky Anastacii. Tahle megastar díky iniciativně firmy JVS Group vystoupí 16. června v pražské Tesla aréně.
07.07.2009 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Anastacia (72 článků) , Anastacia Anastacia (105 článků)

V Praze vystoupí Bryan Adams! V Česku zahraje počtvrté

 
Kanadský zpěvák, kytarista a skladatel Bryan Adams dnes vystoupí v pražské O2 areně. Zahraje převážně písně z rok starého akustického živého alba Bare Bones. V programu jsou takové hity jako Here I Am, Can't Stop This Thing We Started, (Everything I Do) I Do It for You či Cuts Like a Knife. Adams vystoupí bez předkapely.
19.06.2011 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Bryan Adams (69 článků)