Článek

Ministr Babiš: Trvám na pokračování v nastoleném trendu

 
Mezinárodní ratingové agentury očekávají další pokles zadlužení ČR.
17.10.2016 09:45 |

podobné články

Podobné články

Lukša: Podle vládních stran není byrokracie nikdy dost

 
Přichází další pokračování v nastoleném trendu této doby, kdy se neustále schvaluje navyšování represí, kontrol a útoků na soukromí občanů jakožto údajný recept na všechno.
10.09.2016 07:40 |

podobné články

Valenta (KSČM): "Osobnosti" MF DNES a odlišná realita doby

 
Když jsem se v nedávné době v souvislosti s až nevkusně tendenčním chováním a manipulací občanů veřejně kritizoval reportáž České televize o událostech v Babicích v padesátých letech, ani sám jsem nečekal, že bych měl v takto nastoleném trendu jakkoliv dále pokračovat.
08.09.2013 14:35 |

podobné články

Občané pro Budějovice představují volební program

 
Otevřené město s průhledným hospodařením, živými ulicemi, zodpovědně pojatým veřejným prostorem a moderně řešenou dopravou, zajišťující spokojený život svým obyvatelům. Občané pro Budějovice chtějí pod heslem Držíme slovo! pokračovat v trendu nastoleném po volebním vítězství v roce 2010, po němž se jim podařilo České Budějovice proměnit v město pozitivně hodnocené nezávislými protikorupčními organizacemi, společensky ho oživit i zavést nová dopravní řešení.
05.10.2014 10:05 |

podobné články

Sečkár (Svobodní): Velmi Křehké Koalice

 
Čtvrté jednání Zastupitelstva MČ Praha 4 pokračovalo v nastoleném trendu z minula - hop dva tři, šou dva tři. Nedozvěděli jsme se, jak to bude s rozpočtem, dokonce už ani nevíme, kdo vlastně Praze 4 vládne. Další pokus přijde 28. března.
21.03.2015 09:30 |

podobné články

Peking zakáže vjezd vozidlům, která překračují emise. Už od ledna příštího roku

 
Vozidla, která porušují National Emission Standard II budou mít od ledna příštího roku zákaz vjezdu do čínského Pekingu. Oznámily to úřady prostřednictvím serveru ChinaDaily. Město s více jak jedenácti miliony obyvateli tak pokračuje v již nastoleném trendu z let 2011 - 2014.
08.04.2015 12:41 |

podobné články

Noví radní již pracují na krajském rozpočtu. Bude znovu ve znamení investic

 
K podzimu na krajském úřadě neodmyslitelně patří sestavování rozpočtu na následující rok. Pardubický kraj chce pokračovat v nastoleném trendu a díky dobrému hospodaření bude moci i nadále značnou část finančních prostředků investovat do projektů ve všech oblastech. Realizace těch největších se dočká zdravotnictví, dostane se však i na projekty léta odkládané.
02.11.2016 23:00 |

podobné články

Cyklistika na Praze 4 v rozmachu: Kolo bezpečně odstavíte na nových místech

 
V Praze 4 se na nových místech objevují stanoviště se stojany pro jízdní kola. Prostory s možností bezpečně si kolo uzamknout pojmou téměř stovku bicyklů a najdete je na 19 nových lokalitách. Radnice má v plánu pokračovat v nastoleném trendu a v průběhu letošního roku přidávat další takové vybavení.
09.03.2017 08:45 |

podobné články

Martin Komárek: Udělá Babiš puč s Kriminálkou Anděl?

 
V rozhovoru pro DVTV jsem dostal podivuhodnou otázku. Prý zda nemůže být Babiš ohrožením demokracie. Položila mi ji patrně nejlepší televizní novinářka v zemi. Proto je mi tak zatěžko říct, že ta otázka je debilní. Omlouvám se paní Drtinová, ale trvám na tom.
31.07.2017 07:35 |

podobné články

Ministr Babiš: Trvám si na svém, v ČR uprchlíky nechceme

 
Bohuslav Sobotka a Pavel Bělobrádek mě kvůli mému rozhovoru pro deník Právo (16. 1.) napadli, že odmítám pomoc uprchlíkům a porušuji tím Ženevskou konvenci.
23.01.2016 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9408 článků) , Pavel Bělobrádek (1473 článků)

Další miliardář do toho praštil: Kryje záda svému bratrovi-kandidátovi a Babiš už prý krouží kolem

 
Zdeněk Bakala, Karel Janeček, Luděk Sekyra a ze všech nejvíce samozřejmě Andrej Babiš. Všichni tito úspěšní byznysmeni se rozhodli aktivně zasáhnout do politiky. Nejnovější pokračování trendu vstupu miliardářů do politické arény představuje developer Radim Passer. Úspěšný podnikatel se chystá podpořit pražské regionální hnutí svého bratra.
02.06.2014 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11244 článků) , Zdeněk Bakala (274 článků) , Karel Janeček (259 článků)

Babiš: Cícer skončí v čele Finančního analytického útvaru, nahradí do Kazda

 
Ředitel Finančního analytického útvaru ministerstva financí Milan Cícer ve funkci končí, ministr financí Andrej Babiš (ANO) již má jeho nástupce. Cícer podle Babiše odchází na vlastní žádost, z rodinných důvodů požádal o přeložení do Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových. Babiš to dnes řekl v České televizi. Uvedl také, že by měla být obnovena finanční policie. Ředitel Finančního analytického útvaru (FAÚ) ministerstva financí Milan Cícer ve funkci končí, ministr financí Andrej Babiš (ANO) již má jeho nástupce. Měl by jím být Libor Kazda, bývalý vedoucí plzeňské expozitury protikorupční policie. Cícer podle Babiše odchází na vlastní žádost, z rodinných důvodů požádal o přeložení do Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových. Babiš to dnes řekl v Otázkách Václava Moravce České televize. Uvedl také, že by měla být obnovena finanční policie. Kazda dnes na dotaz ČTK textovou zprávou sdělil, že zatím nechce žádné skutečnosti komentovat. 
02.02.2014 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11244 článků)

Vidloň od krav Babiš, provokatér Kalousek. Běda lidem, kteří tohle zvolili. Ještě jedno pokračování nezapomenutelné řeže u Moravce

 
Velký zájem vzbudily nedělní Otázky Václava Moravce. Což se i očekávalo, neb se v něm sešli u jednoho stolu dva nesmiřitelní rivalové. Ministr financí Andrej Babiš a jeho předchůdce Miroslav Kalousek. „Panoptikální Otázky Václava Moravce! Běda lidem, kteří dopustí, že ministrem financí jejich země je něco takového jako Babiš. Běda lidem, kteří dopustí, že něco takového jako Kalousek je prakticky lídrem opozice,“ okomentoval tento duel Petr Štěpánek (ODS), bývalý místopředseda Rady pro rozhlasové a televizní vysílání. Smířlivější k Babišovi byl poslanec jeho hnutí a bývalý ředitel Českého rozhlasu v Pardubicích Martin Kolovratník. „Kalousek provokoval, Babiš měl fakta, jednoznačně u mě vyhrál. Je škoda, že se nechal vyprovokovat. Líbí se mi na něm, že to nakonec přiznal. Že i když se na duel chystal a školil, úplně ho nezvládl. Je to normální chlap. Chová se lidsky.“
05.10.2015 16:31 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11244 článků) , Petr Štěpánek (586 článků) , Petr Štěpánek (586 článků) , Miroslav Kalousek (6302 článků) , Václav Český (424 článků) , Martin Štěpánek (123 článků) , Martin Štěpánek (119 článků)

Premiér Sobotka po grémiu své strany: Ať Babiš jde! Trvám na tom!

 
To je nepřijatelné! Tak označilo včera grémium ČSSD návrh prezidenta Miloše Zemana (72) na odstoupení premiéra Bohuslava Sobotky (45, ČSSD) i ministra financí Andreje Babiše (62, ANO).
13.05.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11244 článků) , Miloš Zeman (19123 článků) , Bohuslav Sobotka (9408 článků)

Přečtěte si. Paroubek napsal papeži dopis o církevních restitucích

 
Vůdce národních socialistů Jiří Paroubek dnes napsal dopis papeži Františkovi. Vyjádřil mu podporu v jeho dosavadních postojích a přání, že bude v nastoleném kursu pokračovat. Vlastním důvodem jsou však české církevní restituce.
05.04.2013 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3382 článků)

Přečtěte si. Paroubek napsal papeži dopis o církevních restitucích

 
Vůdce národních socialistů Jiří Paroubek dnes napsal dopis papeži Františkovi. Vyjádřil mu podporu v jeho dosavadních postojích a přání, že bude v nastoleném kursu pokračovat. Vlastním důvodem jsou však české církevní restituce.
05.04.2013 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3382 článků)

Lukša (TOP 09): Obec pokračuje v nastoleném směru

 
Čeladenští zastupitelé zvolili na svém ustavujícím zasedání nové, respektive staronové vedení obce. Starostou zůstává stejně jako v předchozím volebním období Pavol Lukša (TOP 09) a místostarostkou Věra Golová (KDU-ČSL).
30.11.2014 10:01 |

podobné články

Osobnosti: Pavol Lukša (45 článků)

Lov na největšího hrdinu lidstva! Recenze sci-fi pecky Halo 5: Guardians

 
Sága Halo pokračuje a z hlavního hrdiny se stává tak trochu padouch. Master Chief neuposlechl přímý rozkaz a stal se psancem. Je na Sparťanovi Lockovi, aby se postaral o to, že se nenechá nejslavnější bojovník lidstva ošálit svým nejbližším. Halo 5: Guardians pokračuje v nastoleném tempu těch nejlepších sci-fi stříleček. Tentokrát se ale hraje na týmovou notu.
26.10.2015 12:40 |

podobné články

Josífek (KSČM): Opravdu máme všichni stejné možnosti?

 
Prý ano, máme. Alespoň tak tvrdí kdekterý zastánce pravice při debatách o „údajných“ sociálních nerovnostech lidí a nebo naopak, o „spravedlivém“ systému u nás nastoleném listopadem 1989. Má ale přítel pravicový pravdu?
03.11.2015 08:36 |

podobné články

Správně, lidé chtějí rozbít kavárenskou mafii, fandí polské vládě Petr Hampl. Zato Pavel Šafr napsal...

 
Evropská unie pohrozila Polsku, že sáhne k určitým opatřením, pokud bude pokračovat v nastoleném kurzu, bude přehlížet ústavní soud a nepřijatelně kontrolovat média. Takto se v demokratickém státě nelze chovat. Nabízí se ale otázka, zda tlak Bruselu vládu spíše ještě neposílí. Sociolog Petr Hampl se těší, že podobná změna nastane i v Česku.
03.01.2016 19:36 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (419 článků)