Článek

Ministr Babiš: Trvám na pokračování v nastoleném trendu

 
Mezinárodní ratingové agentury očekávají další pokles zadlužení ČR.
17.10.2016 09:45 |

podobné články

Podobné články

6 jarních trendů, na které se vyplatí vsadit

 
Ještě stále jste si nevyladila šatník podle jarních trendů? Přinášíme vám pár žhavých tipů na kousky, které se fakt hodí mít v šatníku. Móda letošního jara je veselá a hravá a barevná, svůj styl si najde skutečně každá z nás, chce to jen vybrat si. A rozhodně je z čeho! Lichotivá prodloužená silueta Letošním žhavým trendem jsou po letech opět sukně v délce midi, nejlépe pouzdrové, co obepínají postavu. Tento střih nám ženám hodně lichotí, jsme svůdné a elegantní a vypadáme velmi dobře i s nějakým tím kilečkem navíc. Už máte svoji ledvinku? Ti, co sledují zahraniční módní trendy už ví, že ledvinky jsou hitem letošního jara. Už v loňském roce se zvedl prodej těchto praktických taštiček, které se nosí na opasku nebo přes rameno, řádově o desetitisíce. Moderní jsou ve všech barvách a z různých materiálů. Metalic efekt Bundy, boty, kabelky – v metalických barvách to teprve bude ono. Do módy jdou i plastové kousky, takže se vůbec nerozpakujte a pořádně se.odvažte. Buďte zářivá a třpytivá podle současného diktátu paní módy. Mini letos nefrčí, vsaďte na kraťasy Skvělý outfit podle posledních trendů vykouzlíte z kraťoučkých šortek, saka a botiček na vysokém podpatku. Nejen že vám neuvěřitelně opticky prodlouží nohy, tento nedbale elegantní styl z vás udělá módní ikonu v práci i ve společnosti. Logo nebo korálky Už jsme psali, že z trendů pro letošní jaro si vybereme všichni, především pokud jde o zdobení dekorativní prvky na oděvech. Trička letos vedou ty s nápisem či logem, pokud jste romantičtěji založená, ozdobte si je perličkami nebo korálky,. Ty můžete použít i na riflovou bundičku, na ní se korálková výšivka rozhodně vyjme. Nic neskrývejte Tedy něco přece jen ano, ale průsvitné šatičky, síťovina, tyl či krajka nahrávají vašim ženským zbraním, proto neváhejte a pořiďte si něco, co stimuluje mužskou představivost. Jen decentně,... Čtěte více Příspěvek 6 jarních trendů, na které se vyplatí vsadit pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
16.03.2018 23:40 |

podobné články

Lukša: Podle vládních stran není byrokracie nikdy dost

 
Přichází další pokračování v nastoleném trendu této doby, kdy se neustále schvaluje navyšování represí, kontrol a útoků na soukromí občanů jakožto údajný recept na všechno.
10.09.2016 07:40 |

podobné články

Valenta (KSČM): "Osobnosti" MF DNES a odlišná realita doby

 
Když jsem se v nedávné době v souvislosti s až nevkusně tendenčním chováním a manipulací občanů veřejně kritizoval reportáž České televize o událostech v Babicích v padesátých letech, ani sám jsem nečekal, že bych měl v takto nastoleném trendu jakkoliv dále pokračovat.
08.09.2013 14:35 |

podobné články

Občané pro Budějovice představují volební program

 
Otevřené město s průhledným hospodařením, živými ulicemi, zodpovědně pojatým veřejným prostorem a moderně řešenou dopravou, zajišťující spokojený život svým obyvatelům. Občané pro Budějovice chtějí pod heslem Držíme slovo! pokračovat v trendu nastoleném po volebním vítězství v roce 2010, po němž se jim podařilo České Budějovice proměnit v město pozitivně hodnocené nezávislými protikorupčními organizacemi, společensky ho oživit i zavést nová dopravní řešení.
05.10.2014 10:05 |

podobné články

Sečkár (Svobodní): Velmi Křehké Koalice

 
Čtvrté jednání Zastupitelstva MČ Praha 4 pokračovalo v nastoleném trendu z minula - hop dva tři, šou dva tři. Nedozvěděli jsme se, jak to bude s rozpočtem, dokonce už ani nevíme, kdo vlastně Praze 4 vládne. Další pokus přijde 28. března.
21.03.2015 09:30 |

podobné články

Peking zakáže vjezd vozidlům, která překračují emise. Už od ledna příštího roku

 
Vozidla, která porušují National Emission Standard II budou mít od ledna příštího roku zákaz vjezdu do čínského Pekingu. Oznámily to úřady prostřednictvím serveru ChinaDaily. Město s více jak jedenácti miliony obyvateli tak pokračuje v již nastoleném trendu z let 2011 - 2014.
08.04.2015 12:41 |

podobné články

Noví radní již pracují na krajském rozpočtu. Bude znovu ve znamení investic

 
K podzimu na krajském úřadě neodmyslitelně patří sestavování rozpočtu na následující rok. Pardubický kraj chce pokračovat v nastoleném trendu a díky dobrému hospodaření bude moci i nadále značnou část finančních prostředků investovat do projektů ve všech oblastech. Realizace těch největších se dočká zdravotnictví, dostane se však i na projekty léta odkládané.
02.11.2016 23:00 |

podobné články

Cyklistika na Praze 4 v rozmachu: Kolo bezpečně odstavíte na nových místech

 
V Praze 4 se na nových místech objevují stanoviště se stojany pro jízdní kola. Prostory s možností bezpečně si kolo uzamknout pojmou téměř stovku bicyklů a najdete je na 19 nových lokalitách. Radnice má v plánu pokračovat v nastoleném trendu a v průběhu letošního roku přidávat další takové vybavení.
09.03.2017 08:45 |

podobné články

Martin Komárek: Udělá Babiš puč s Kriminálkou Anděl?

 
V rozhovoru pro DVTV jsem dostal podivuhodnou otázku. Prý zda nemůže být Babiš ohrožením demokracie. Položila mi ji patrně nejlepší televizní novinářka v zemi. Proto je mi tak zatěžko říct, že ta otázka je debilní. Omlouvám se paní Drtinová, ale trvám na tom.
31.07.2017 07:35 |

podobné články

Ministr Babiš: Trvám si na svém, v ČR uprchlíky nechceme

 
Bohuslav Sobotka a Pavel Bělobrádek mě kvůli mému rozhovoru pro deník Právo (16. 1.) napadli, že odmítám pomoc uprchlíkům a porušuji tím Ženevskou konvenci.
23.01.2016 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků) , Pavel Bělobrádek (1496 článků)

Další miliardář do toho praštil: Kryje záda svému bratrovi-kandidátovi a Babiš už prý krouží kolem

 
Zdeněk Bakala, Karel Janeček, Luděk Sekyra a ze všech nejvíce samozřejmě Andrej Babiš. Všichni tito úspěšní byznysmeni se rozhodli aktivně zasáhnout do politiky. Nejnovější pokračování trendu vstupu miliardářů do politické arény představuje developer Radim Passer. Úspěšný podnikatel se chystá podpořit pražské regionální hnutí svého bratra.
02.06.2014 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12400 článků) , Zdeněk Bakala (277 článků) , Karel Janeček (269 článků)

Premiér Sobotka po grémiu své strany: Ať Babiš jde! Trvám na tom!

 
To je nepřijatelné! Tak označilo včera grémium ČSSD návrh prezidenta Miloše Zemana (72) na odstoupení premiéra Bohuslava Sobotky (45, ČSSD) i ministra financí Andreje Babiše (62, ANO).
13.05.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12400 článků) , Miloš Zeman (20457 článků) , Bohuslav Sobotka (9472 článků)

Přečtěte si. Paroubek napsal papeži dopis o církevních restitucích

 
Vůdce národních socialistů Jiří Paroubek dnes napsal dopis papeži Františkovi. Vyjádřil mu podporu v jeho dosavadních postojích a přání, že bude v nastoleném kursu pokračovat. Vlastním důvodem jsou však české církevní restituce.
05.04.2013 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3426 článků)

Přečtěte si. Paroubek napsal papeži dopis o církevních restitucích

 
Vůdce národních socialistů Jiří Paroubek dnes napsal dopis papeži Františkovi. Vyjádřil mu podporu v jeho dosavadních postojích a přání, že bude v nastoleném kursu pokračovat. Vlastním důvodem jsou však české církevní restituce.
05.04.2013 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3426 článků)

Lukša (TOP 09): Obec pokračuje v nastoleném směru

 
Čeladenští zastupitelé zvolili na svém ustavujícím zasedání nové, respektive staronové vedení obce. Starostou zůstává stejně jako v předchozím volebním období Pavol Lukša (TOP 09) a místostarostkou Věra Golová (KDU-ČSL).
30.11.2014 10:01 |

podobné články

Osobnosti: Pavol Lukša (45 článků)

Lov na největšího hrdinu lidstva! Recenze sci-fi pecky Halo 5: Guardians

 
Sága Halo pokračuje a z hlavního hrdiny se stává tak trochu padouch. Master Chief neuposlechl přímý rozkaz a stal se psancem. Je na Sparťanovi Lockovi, aby se postaral o to, že se nenechá nejslavnější bojovník lidstva ošálit svým nejbližším. Halo 5: Guardians pokračuje v nastoleném tempu těch nejlepších sci-fi stříleček. Tentokrát se ale hraje na týmovou notu.
26.10.2015 12:40 |

podobné články

Josífek (KSČM): Opravdu máme všichni stejné možnosti?

 
Prý ano, máme. Alespoň tak tvrdí kdekterý zastánce pravice při debatách o „údajných“ sociálních nerovnostech lidí a nebo naopak, o „spravedlivém“ systému u nás nastoleném listopadem 1989. Má ale přítel pravicový pravdu?
03.11.2015 08:36 |

podobné články

Správně, lidé chtějí rozbít kavárenskou mafii, fandí polské vládě Petr Hampl. Zato Pavel Šafr napsal...

 
Evropská unie pohrozila Polsku, že sáhne k určitým opatřením, pokud bude pokračovat v nastoleném kurzu, bude přehlížet ústavní soud a nepřijatelně kontrolovat média. Takto se v demokratickém státě nelze chovat. Nabízí se ale otázka, zda tlak Bruselu vládu spíše ještě neposílí. Sociolog Petr Hampl se těší, že podobná změna nastane i v Česku.
03.01.2016 19:36 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (433 článků)

Divoká domácnost Jolie a Pitta: Chaos, neúcta k rodičům a nůž jako dárek pro dítě

 
V domě slavného páru se dějí věci. O děti se sice starají pečovatelky, ale ve výchově nejsou stanovena žádná striktní pravidla. V takto nastoleném prostředí jsou děti vychovávány a podle toho to taky vypadá…
23.09.2016 05:15 |

podobné články