Článek

Ministr Babiš: Jsme ve válce. Evropa musí konečně zasáhnout společnými silami

 
Vyjádření hnutí ANO k teroristickému útoku v Paříží
14.11.2015 21:41 |

podobné články

Podobné články

Babiš si najal poradce na školství, spojeného s SPD. Chce bojovat proti multikulturalismu

 
Před pár týdny obsadili premiér Andrej Babiš (ANO), předseda SPD Tomio Okamura a šéf komunistů Vojtěch Filip společnými silami orgány sněmovny. Babiš od té doby opakuje, že se rozhodně nechystá vládnout v koalici těchto tří stran, ale to mu podle všeho nebrání spolupracovat s některými politiky z těchto stran. Server Aktuálně.cz. přinesl informace o tom, že v oblasti školství by měl premiérovi radit expert SPD Michal Šmucr.
15.01.2018 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12398 článků) , Vojtěch Filip (1012 článků) , Tomio Okamura (2014 článků)

Fiala: Jsme ve válce, kterou jsme si nevybrali. Klause ml. se Zaorálkem odmítli

 
„Platí, že jsme ve válce, ve válce, kterou jsme my nevyhlásili, kterou jsme si my nevybrali,“ varoval šéf ODS Petr Fiala v pořadu Události, komentáře na ČT. Podle něj je potřeba si uvědomit, že s námi válku vede radikální islám. Partnerem v debatě o migraci a bezpečnosti mu byl ministr zahraniční Lubomír Zaorálek (ČSSD). Shodli se například na odmítnutí myšlenky Václava Klause mladšího o vystoupení z Evropské unie. Zaorálek odmítl, že bychom se měli zamknout a postavit elektrické ploty jako za socialismu.
26.07.2016 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9025 článků) , Petr Fiala (1312 článků) , Lubomír Zaorálek (2402 článků)

Zdechovský (KDU-ČSL): Tajné služby varují před růstem radikálního islamismu v Bosně

 
Boj s terorismem a různými variantami radikálního islamismu je nebezpečí, jemuž musí společnými silami čelit celá Evropa. Málokdo si uvědomuje, že nebezpečí radikálního islamismu je nám blíže, než si možná někteří myslí.
12.07.2016 16:10 |

podobné články

Lidinský (Úsvit): Evropa je ve válce, která místa to budou dál?

 
Miroslav Lidinský speciálně pro ParlamentníListy.cz komentuje aktuální bezpečnostní dění v Evropě jako voják v politice. Dle jeho názoru je Evropa ve válce, v asymetrické válce, kde se ale nebude bojovat těžkou obrněnou technikou, letectvem ani dělostřelectvem.
27.07.2016 18:15 |

podobné články

EU teď řeší, co všechno je terorismus, prozradila Jourová. A to není vše

 
Evropská unie si je podle české eurokomisařky Věry Jourové vědoma zostřené bezpečnostní situace a jedná, jak společnými silami čelit teroristickým hrozbám. Přidat ruku k dílu musí být připraveno i Česko. Téměř dokonalý bezpečnostní systém má prý jen Velká Británie, jinak je co dohánět. Eurokomisařka se ale zároveň musí starat o to, aby nedocházelo ke zneužívání sebraných dat.
08.02.2015 14:21 |

podobné články

Potvrzení multiplayeru v God of War: Ascension

 
Takže je to pravda: God of War: Ascension bude skutečně obsahovat multiplayerový mód, jak odhalil minulý týden v Hollywoodu Todd Papy. Online část hry je určená osmi lidem a budou v ní proti sobě nejprve zápasit dva týmy, načež jeden z nich (nebo společnými silami) na konci musí zdolat obřího bosse. Deník USA Today popisuje level, v němž se po mapě prohání gigantický...
30.04.2012 16:45 |

podobné články

VELKÝ TEST RTĚNEK: Kterou nikdo neslíbá?

 
Rozhodli jsme se najít ty nejlepší. 18 žen vyzkoušelo 15 rtěnek ve 30 odstínech, společnými silami je okomentovaly a vybraly z nich své favoritky. Tohle jsou výsledky!
21.03.2013 16:50 |

podobné články

Bezák (ANeO): Nová vize - Evropa se musí postavit na vlastní nohy

 
Od počátku druhé světové války není Evropa tou, co byla. Evropa nejprve čelila německému a italskému fašismu. Po válce se stala protektorátem rozděleným mezi SSSR a USA. Po rozpadu SSSR se stává protektorátem USA. A to je třeba změnit! EVROPO VZHŮRU!
30.04.2014 16:35 |

podobné články

Zvoníci v Chrámu Sv. Víta: Prahu stále rozeznívají vlastními silami! Zvonům zasvětili své životy!

 
Slyšíme je, ale nevidíme. Mohutné a pořádně hlučné zvony na věži Chrámu Svatého Víta v srdci Pražského Hradu. Jaká mašinku je rozburácí? Snad obří časový stroj? S motorem? Budete se divit, ale stále existují zvoníci, kteří musí vystoupat až málem do nebes a zvonit svými silami. Rozeznít se totiž musí několik zvonů, což je pěkná fuška. Hlavní zvoník Tomáš Stařecký prozradil Nedělnímu Aha! v čem spočívá tajemství zvonění.
08.09.2013 05:05 |

podobné články

Karel Šíp oslavil narozeniny knižně, Gott mu sepsal báseň

 
Moderátor, bavič, scenárista a textař Karel Šíp slaví 65. narozeniny originálním způsobem. A přitom stačilo, aby svou fantazii zapojila jeho žena a přátelé. Společnými silami vydali knihu, do níž osobitý text připsal i Karel Gott.
09.06.2010 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4647 článků) , Karel Šíp (306 článků)

Vágner a Dvořák přeřízli blondýnu

 
Herec a moderátor Petr Vágner (32) a muzikant Michal Dvořák (45) se stali kmotry! Na křtu knihy Deník odbarvené blondýny společnými silami naplnili svůj úděl.
30.08.2010 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vágner (234 článků) , Michal Dvořák (151 článků) , Michal Dvořák (149 článků)

Free-to-play Warface od Cryteku pohltí i Evropu

 
Žádné strachy, o svou dávku emocí z free-to-play akce ve střílečce Warface nakonec nepřijdete. Hra, kterou společnými silami produkují pobočky Cryteku v Kyjevě, Frankfurtu a Soulu už nějaký ten měsíc boří rekordy hratelnosti v Rusku a zřejmě ještě během zbývajících měsíců letošního roku se přižene, aby nadělala bordel v duších hráčů v Evropě i severní...
16.12.2010 12:00 |

podobné články

Senátoři rozjeli petici za dostavbu R6 až do Karlových Varů

 
Petici za urychlenou dostavbu rychlostní silnice R6 mezi Chebem, Karlovými Vary a Prahou rozjeli ve čtvrtek společnými silami tři senátoři z Karlovarského kraje Jan Horník (STAN), Pavel Čáslava (ODS) a Miroslav Nenutil (ČSSD). Petiční archy budou umístěny na například na městských úřadech nebo ve firmách, přičemž organizátoři petiční akce by rádi získali alespoň třicet tisíc podpisů.
24.02.2011 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Čáslava (3 články) , Jan Horník (45 článků) , Miroslav Nenutil (6 článků)

Cestující na letišti poznali maskovanou Cyndi Lauper, musela jim zazpívat

 
Malý soukromý koncert pro několik desítek cestujících na letišti Ezeiza v argentinské metropoli Buenos Aires v pátek v noci nečekaně „uspořádala“ americká zpěvačka Cyndi Lauper. Tu totiž někdo z pasažérů poznal v davu. Všichni ji poté společnými silami vyprovokovali, aby zazpívala. Cyndi nezklamala a vystřihla rovnou svůj největší hit Girls Just Wanna Have Fun a rozezpívala na letišti celý Gate 14.
09.03.2011 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Cyndi Lauper (16 článků)

Musíte vidět: Tahle česká pornoherečka dobyla Ameriku svým cvičením!

 
V zahraničí v poslední době příliš mnoho Čechů nezabodovalo. Zvlášť ne až za oceánem. Právě ve Spojených státech se podařilo zviditelnit naší krajance známé jako Susana Spears. Devětadvacetiletá Zuzana sice odstartovala svou kariéru v softpornu, ale časem na sobě začala se svým kanadským manželem tvrdě pracovat a společnými silami vytvořili jeden z nejnavštěvovanějších fitness webů s názvem BodyRock.tv, jehož hlavní ozdobou je právě vnadná Zuzana s vypracovanými svaly, která lidem ve svých videích radí, jak správně cvičit a dosáhnout viditelných výsledků.
18.06.2011 21:00 |

podobné články

Vojta Dyk a Kryštof Hádek: Chystají společný podraz!

 
Vychytralý plán dal dohromady Vojtu Dyka (25) a Kryštofa Hádka (29). Společnými silami se pokusí obohatit na lidské hlouposti…
22.06.2011 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Kryštof Hádek (210 článků) , Vojtěch Dyk (702 článků)

V centru Prahy vznikla obří zeměkoule z písku

 
Skauti a skautky z celé České republiky se v pondělí sešli na Palackého náměstí a společnými silami vysypali z písku obří zeměkouli.
26.07.2011 14:55 |

podobné články

Návrat ztracené lásky: Banášová a Modrovský jsou zase spolu!

 
Moderátorka Adela Banášová (30) je opět šťastná. Tanečník Peter Modrovský (27) asi pochopil, že je ženou jeho života, a společnými silami »slepili« vztah, který v červnu zkrachoval.
21.11.2011 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Adela Banášová (450 článků) , Peter Modrovský (59 článků)

Geislerová s Vilhelmovou: Zapomněly na hádky a... Vydělaly přes milion korun!

 
Bývalé nejlepší kamarádky Tatiana Vilhelmová (33) a Aňa Geislerová (35) zakopaly válečnou sekyru a spojily své síly pro dobrou věc. Obě herečky uspořádaly »tradiční vánoční bazar V mokré čtvrti« a dokonce od marnotratníků společnými silami vybraly přes milion korun!
22.12.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Tatiana Vilhelmová (445 článků)