Článek

Ministr Babiš: Jsme na startovní pásce tohoto roku ve skvělé pozici

 
Projev na 54. schůzi sněmovny 11. ledna 2017 k Vládnímu návrhu zákona, kterým se mění některé zákony v oblasti daní:
11.01.2017 20:00 |

podobné články

Podobné články

Slevomat podpořil nevidomé – nabízí startovní registrace na maraton

 
Charitativní Organizace Světlo pro svět nabízí prostřednictvím Slevomatu poslední startovní čísla na jinak zcela vyprodaný Volkswagen Maraton Praha, který odstartuje 11. května 2014 Charitativní organizace SVĚTLO PRO SVĚT nabízí zájemcům poslední volná startovní čísla na již vyprodaný Volkswagen Maraton Praha, který se běží 11. května 2014. v 9:00 hod. na pražském Staroměstském náměstí.
30.04.2014 14:00 |

podobné články

Startovní rošt F1: Jezdeckou elitu doplnil Petrov

 
Podívejte se na startovní rošt formule 1 pro rok 2012
03.02.2012 16:15 |

podobné články

Startovní trailer pro Zaklínače 2 na Xbox 360

 
Že vy těch videí k druhému Zaklínači 2 ještě nemáte dost? Tak tu pro vás máme další. Tentokrát už zřejmě jedno z posledních, protože se jedná o startovní trailer. Rozšířená edice Zaklínače 2: Vrahové králů totiž vyjde na Xbox 360 a PC už příští úterý. A tak nás CD Projekt oblažil dalším povedeným trailerem. Tomu nechybí příběh, dobrá hudba i parádní...
13.04.2012 17:55 |

podobné články

Unikátní ŠKODA 1100 OHC na Silvretta Classic

 
Alpské panorama, razantní jízda v horách a startovní pole se skvělým obsazením: Až 5. července padne startovní výstřel renomované veteránské rallye Silvretta Classic, bude u toho opět jeden vůz ŠKODA. Český výrobce posílá s modelem ŠKODA 1100 OHC závodní vůz z konce 50. let minulého století. Silvretta Classic se letos uskuteční již po patnácté.
04.07.2012 14:15 |

podobné články

Startovní trailer na NFS: Most Wanted šlape na plyn

 
Nové Need for Speed: Most Wanted od tvůrců Burnoutu nepolevuje a necelý týden před vydáním přijíždí s našlapaným startovním trailerem. Ten nohu z plynu nesundává a opět nám připomíná, že tady se tvůrci nesekli řemeslem, jako spíš názvem. Tohle prostě pořád vypadá jako nový Burnout, což je jedině dobře. Nechybí ani typické “startovní citace” od velkých médií...
26.10.2012 15:55 |

podobné články

Boj o startovní čísla začal. Rosberg chce tátovu vítěznou šestku

 
Bitva o body začne v F1 až na jaře, souboj o startovní čísla se rozhořel už teď. Poprvé v historii si jezdci mohou číslo zvolit, až dosud je určovalo pořadí týmu v Poháru konstruktérů. Háček je v tom, že číslo ponesou až do konce své závodní kariéry. Proto k volbě přistupují s největší obezřetností.
20.12.2013 14:47 |

podobné články

Andrej Babiš doslova: Já dám Sobotkovi lopatou, pokud nepřestane

 
„Já dám Sobotkovi lopatou, pokud nepřestane," vzkázal prostřednictvím deníku Právo sociálnědemokratickému premiéru ministr financí Andrej Babiš (ANO) kvůli jeho kritice směřované na kandidáta hnutí ANO do eurovoleb Pavla Teličku. Sobotkovi se nelíbí, že byl Telička a jeho firma na výplatní pásce společnosti NWR, které patří OKD.
16.05.2014 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8307 článků)

Průzkum STEM: Příznivci ANO mají ke své straně silnější vztah a více se zajímají o politiku

 
Na startovní čáře roku 2016 potvrzuje hnutí ANO svoji vedoucí pozici v žebříčku volebních preferencí před druhou ČSSD. Obě strany oproti konci roku mírně získaly. Příznivci ANO mají ke své straně silnější vztah a více se zajímají o politiku, než tomu je u ČSSD. Komunisté jsou na třetím místě. Posílila ODS, její podpora je ale dosti váhavá. Podpora TOP 09 poklesla a přiblížila se podpoře KDU-ČSL. V situaci strachu z uprchlíků se daří SPD a Úsvitu. Ve volebním modelu by koalice dala dohromady velmi silnou ústavní většinu 139 mandátů.
25.01.2016 11:56 |

podobné články

Videoseriál: Víte, jak správně sedět za volantem? Není to tak jednoduché, jak by se mohlo zdát!

 
Správná pozice za volantem je velmi důležitá. Nejde jen o pohodlí řidiče, ale také o jeho bezpečnost. Například zažitý názor, že volant se má držet v tzv. pozici „za deset minut dvě“ vzal již před mnoha lety za své. S nástupem airbagů bylo nutné ideální pozici změnit do tzv. „třičtvrtě na tři“. Jedině v této pozici se totiž, v případě nehody a vystřelení airbagu, ruce rozlétnou do stran. Bude-li držet řidič ruce v pozici „za deset minut dvě“ může mu je vystřelený airbag nejen zlomit, ale také zranit obličej, do kterého nesprávně položené ruce na volantu prudce narazí.
15.07.2015 13:30 |

podobné články

Babiš: Cícer skončí v čele Finančního analytického útvaru, nahradí do Kazda

 
Ředitel Finančního analytického útvaru ministerstva financí Milan Cícer ve funkci končí, ministr financí Andrej Babiš (ANO) již má jeho nástupce. Cícer podle Babiše odchází na vlastní žádost, z rodinných důvodů požádal o přeložení do Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových. Babiš to dnes řekl v České televizi. Uvedl také, že by měla být obnovena finanční policie. Ředitel Finančního analytického útvaru (FAÚ) ministerstva financí Milan Cícer ve funkci končí, ministr financí Andrej Babiš (ANO) již má jeho nástupce. Měl by jím být Libor Kazda, bývalý vedoucí plzeňské expozitury protikorupční policie. Cícer podle Babiše odchází na vlastní žádost, z rodinných důvodů požádal o přeložení do Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových. Babiš to dnes řekl v Otázkách Václava Moravce České televize. Uvedl také, že by měla být obnovena finanční policie. Kazda dnes na dotaz ČTK textovou zprávou sdělil, že zatím nechce žádné skutečnosti komentovat. 
02.02.2014 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8307 článků)

DAŇOVÁ KALKULAČKA! Na výplatní pásce bude o 100 Kč méně!

 
O sto korun méně dostanou lidé ve své lednové výplatě. Důvodem je takzvaná povodňová daň, která vstoupila v platnost počátkem tohoto roku.
01.02.2011 11:05 |

podobné články

Babiš chce podat trestní oznámení na nemocnici, kterou vedl ministr Němeček

 
Ministr financí Andrej Babiš (ANO) chystá trestní oznámení kvůli hospodaření ostravské fakultní nemocnice, kterou v minulosti vedl ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček (ČSSD). S tím má Babiš dlouhodobě spory. Babiš informaci o trestním oznámení zveřejnil na svém internetovém blogu.
10.11.2014 13:06 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8307 článků) , Svatopluk Němeček (361 článků)

Jste proti sjednocené Evropě? Tak jste váleční štváči na výplatní pásce Kremlu. A to není zdaleka vše. Básník a literární kritik se obsáhle rozepsal o současné EU

 
Básník a literární kritik Štěpán Hobza se na webu Česká pozice rozepsal o současných politických problémech Evropské unie. Evropa se podle něj musí sjednotit, jinak nemá žádnou budoucnost; a odpůrce tohoto sjednocení lze označit za „válečné štváče“.
18.12.2015 06:40 |

podobné články

Zaměstnanci očekávají v průměru o 19 % nižší plat, než najdou na výplatní pásce

 
Češi jsou co se týká budoucích příjmů pesimističtí. Očekávají nižší mzdy, než nakonec reálně dostávají. Od roku 2007 sice mzdová očekávání každé čtvrtletí rostla, krize ale tento trend od počátku minulého roku otočila.
05.05.2010 11:45 |

podobné články

Potřebujeme zaměstnat cizince, ale odbory jsou proti, postěžoval si v ČT Babiš

 
Šéf hnutí ANO a ministr financí Andrej Babiš se ve čtvrtečních Událostech, komentářích České televize rozpovídal o tom, jak tuhý boj o rozpočet na příští rok ho čeká. Pochvaloval si také, jak vláda skvěle vybírá daně a přichází s elektronickou evidencí tržeb. Na úvod však promluvil o skvělé zaměstnanosti v Česku.
08.09.2016 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8307 článků)

Trio českých motocyklistů zajelo nejlepší kvalifikaci v sezoně

 
Všichni tři čeští jezdci v mistrovství světa silničních motocyklů si v pátek v Assenu vybojovali nejlepší startovní pozici v sezoně.
25.06.2010 18:00 |

podobné články

REPORTÁŽ: Eureku ovládl Johnson, dařilo se i Čechům

 
Na finálový stůl vstupoval s druhým největším počtem žetonů ze všech osmi hráčů a svou velmi dobrou startovní pozici nakonec přetavil v turnajový triumf. Kdo? Keith Johnson z Velké Británie!
21.03.2011 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Keith Johnson (1 článek)

Hamiltona druhé místo v kvalifikaci velmi překvapilo

 
Britský pilot stáje McLaren Lewis Hamilton je velmi překvapený, že se mu podařilo obsadit v kvalifikaci na Velkou cenu Evropy F1 druhé místo a zajistit si tak startovní pozici v první řadě.
23.06.2012 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Lewis Hamilton (492 článků)

Návrat do časů "před Lessym" nehrozí, míní komentátor

 
Bývalý vyšetřovatel Útvaru odhalování korupce a finanční kriminality Policie ČR Zdeněk Ondráček tvrdí, že kriminalisté nepoleví v prošetřování korupčních kauz ani po výměně na postu policejního prezidenta. Nový šéf policie Martin Červíček ovšem nemá lehkou startovní pozici. Bude muset dbát na to, aby se policisté nedali "koupit".
04.09.2012 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Červíček (298 článků)