Ministerstvo obrany: Světové zlato a stříbro přivezli atleti Pavel Maslák a Jakub Holuša

Na světové medaile úspěšně zaútočili na Halovém mistrovství světa v Portlandu atleti z ASC Dukla. Čtvrtkař Pavel Maslák se stal mistrem světa a na patnáctistovce Jakub Holuša získal stříbrnou medaili, těsně za stupni vítězů na děleném čtvrtém místě skončil ve skoku o tyči Jan Kudlička.
27.03.2016 09:25 |

Osobnosti: Jakub Holuša (24 článků) , Jan Kudlička (15 článků) , Pavel Maslák (10 článků)

Holuša po srážce nedoběhl. Špotáková, Masná a Maslák zlatí

Mílař Jakub Holuša na Memoriálu Josefa Odložila v Praze avizovaný útok na český rekord na trati 1500 metrů nepředvedl. Rozběhl to sice kvalitně, v náběhu na poslední kolo však v sevření soupeřů zakopl, ztratil tempo a odstoupil. Výborně se ale dařilo oštěpářce Barboře Špotákové, která konečně přehodila 60 metrů a získala zlato. První byli také Lenka Masná na osmistovce a Pavel Maslák na čtvrtce.
08.06.2015 20:41 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (327 článků) , Jakub Holuša (24 článků) , Lenka Masná (11 článků) , Pavel Maslák (10 článků)

Maslák poběží o zlato. Naděje Rosolové zhatil pád

Čtyřstovkař Pavel Maslák potvrdil na halovém mistrovství světa jako nejrychlejší semifinalista medailové ambice, finále v Sopotech poběží také mílař Jakub Holuša a osmistovkařka Lenka Masná. Naděje Denisy Rosolové ukončil v semifinále závodu na 400 metrů pád cizím zaviněním v cílové rovince, v kvalifikaci byl vyřazen koulař Tomáš Staněk.
07.03.2014 23:05 |

Osobnosti: Tomáš Staněk (40 článků) , Jakub Holuša (24 článků) , Lenka Masná (11 článků) , Pavel Staněk (25 článků)

Atlet Holuša: Stříbro vezl limuzínou!

Půlkař Jakub Holuša (24) vybojoval na halovém atletickém MS stříbro. Včera s ním přiletěl domů a na letišti ho čekalo překvapení. Domů se vezl jako pán v luxusní limuzíně. Tu objednal pro kamaráda bývalý výškař Tomáš Janků.
13.03.2012 12:20 |

Osobnosti: Jakub Holuša (24 článků) , Tomáš Janků (3 články)

Osmistovkař Holuša doběhl ve finále mistrovství Evropy pátý

Jakub Holuša skončil na mistrovství Evropy v Barceloně ve finále běhu na 800 metrů pátý. Za medailí zaostal o 23 setin sekundy. Zvítězil Polák Marcin Lewandowski. Holuša tak zopakoval své umístění z letošního halového mistrovství světa v Dauhá a v dnešním programu ME byl nejlepším Čechem.
01.08.2010 16:55 |

Osobnosti: Jakub Holuša (24 článků)

Rosolová i Maslák poběží v sobotu finále čtvrtky

Denisa Rosolová a Pavel Maslák na halovém MS v atletice v Istanbulu zvládli v pátek rozběhy i semifinále a postoupili do sobotního finále na 400 metrů, do semifinále postoupil na půlce Jakub Holuša. Sedmibojař Adam Sebastian Helcelet je po prvním dnu na čtvrtém místě a na dohled má bronzový stupínek.
09.03.2012 20:15 |

Maslák v běhu na 400 metrů a Helcelet v sedmiboji berou na HMS pátá místa

Pavel Maslák v běhu na 400 metrů a Adam Sebastian Helcelet obsadili v sobotu pátá místa na halovém mistrovství světa v tureckém Istanbulu, Denisa Rosolová skončila na čtyřstovce šestá. Půlkař Jakub Holuša postoupil do finále nejrychlejším časem, výškař Jaroslav Bába neprošel kvalifikací.
10.03.2012 20:20 |

Osobnosti: Jaroslav Bába (48 článků) , Jakub Holuša (24 článků)

PROGRAM UVNITŘ: Špotáková, Bolt, Maslák. Hvězdy zazáří v Ostravě

Zlatá tretra v Ostravě dnes bude opět přehlídkou atletických hvězd. Pro české fanoušky budou největšími taháky Pavel Maslák, Barbora Špotáková nebo Jakub Holuša. Ve startovních listinách je dvanáct mistrů světa, deset olympijských vítězů a čtyři světoví rekordmani, mezi všemi ční osobnost jamajského sprintera Usaina Bolta z Jamajky. Nejzářivější atletická superstar poběží závod na 200 metrů.
26.05.2015 09:10 |

Osobnosti: Usain Bolt (365 článků) , Jakub Holuša (24 článků) , Pavel Maslák (10 článků) , Barbora Špotáková (327 článků)

SKVĚLÉ! Holuša na halovém MS vybojoval v běhu na 800 metrů stříbro

Jakub Holuša vybojoval v neděli na halovém mistrovství světa atletů v tureckém Istanbulu stříbrnou medaili v běhu na 800 metrů. Zlato získal Mohammed Aman z Etiopie, bronz patří Andres Osagie z Velké Británie.
11.03.2012 15:45 |

Holuša si doběhl na halovém MS na osmistovce pro stříbro

Běžec Jakub Holuša vybojoval na halovém mistrovství světa v Istanbulu v závodu na 800 metrů stříbrnou medaili. Čtyřiadvacetiletý atlet prohrál v nedělním finále o 26 setin jen s Mohammedem Amanem z Etiopie a získal pro českou výpravou jedinou medaili na šampionátu. Třetí skončil Brit Andrew Osagie, bez medaile zůstal velký favorit Polák Adam Kszczot.
12.03.2012 06:10 |

Půlkař Holuša má placku a 380 000 Kč! Stříbrná senzace!

Čest českých atletů zachraňoval na halovém mistrovství světa půlkař Jakub Holuša (24). V cíli 800 metrů zaostal o pouhých 26 setin za Etiopanem Amanem. Jeho stříbro je jedinou českou plackou z Istanbulu.
12.03.2012 12:10 |

Další medaile! Holuša skvělým finišem vybojoval stříbro na patnáctistovce

O druhou českou medaili na halovém mistrovství světa v americkém Portlandu se v dnešním finále závodu na 1500 metrů postaral Jakub Holuša. Český běžec předvedl drtivý finiš, v němž těsně nestačil jen na vítězného Američana Matthewa Centrowitze.
20.03.2016 23:15 |

VoZP: Zlato a stříbro na MS! Gratulujeme našim pojištěncům

Běžci Maslák a Holuša zářili na halovém světovém šampionátu.
24.03.2016 13:36 |

Maslák to dokázal, suverénně si doběhl pro zlato!

Mise splněna. Český čtvrtkař Pavel Maslák potvrdil roli favorita pražského halového mistrovství Evropy, ve finále běhu na 400 metrů deklasoval své soupeře a v rekordu šampionátu 45,33 si doběhl pro zlato.
07.03.2015 21:11 |

Hejnová, Špotáková a Maslák brali v Oslu třetí místo

Na dalším mítinku Diamantové ligy v Oslu se čeští atleti rozhodně neztratili. Na třetím místě skončili shodně čtvrtkař Pavel Maslák, Zuzana Hejnová v běhu na 400 metrů překážek a oštěpařka Barbora Špotáková.
11.06.2015 22:30 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (327 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků) , Pavel Maslák (10 článků)

Atleti jsou z evropského šampionátu doma: Přivezli zlata, stříbra i bronzy!

Unavení, z letadla pomačkaní, ale maximálně šťastní. Čeští atleti, kteří na evropském šampionátu v Helsinkách vybojovali 5 medailí (3 zlata, 1 stříbro a 2 bronzy), byli nejúspěšnější sestavou naší historie. Ve VIP prostorách ruzyňského letiště je s napětím vyhlíželi jejich blízcí. Nejsladšímu přivítání se dostalo zlaté tyčkařce Jiřině Ptáčníkové, kterou vzal do náruče přítel překážkář Petr Svoboda a zasypal ji pusinkami…
02.07.2012 17:25 |

Osobnosti: Petr Svoboda (477 článků) , Petr Svoboda (468 článků) , Petr Svoboda (477 článků)

Táta se mnou léta nemluvil, prozradil rybář Jakub Vágner

Jakub Vágner se nepotatil. Jeho otec je slavný český muzikant Karel Vágner a chtěl, aby jeho syn šel v jeho šlépějích. To se mu povedlo u druhého syna i dcery, ale Jakub se vzepřel a z konzervatoře odešel, aby se plně vrhnul na svou vášeň - rybaření. Doma pochopení nenašel. Další články k tématu: Nejhorší je jíst neslanou opici, říká Jakub Vágner v Show Jana Krause Jakub Vágner není Mistr basů, ale Mistr udice Jakub Vágner překonal rekord v Texasu. Vylovil obří aligátoří rybu VIDEO: Lidožrouta jsem chytil na shnilou rybu, říká rybář Jakub Vágner Jakub Vágner zachrání ohrožené velké ryby. Pronajme si na to rybník Rybář Jakub Vágner: Bez přítelkyně bych ve svém bytě shnil
15.11.2013 09:41 |

Osobnosti: Jan Kraus (995 článků) , Karel Vágner (339 článků) , Jakub Vágner (221 článků)

Tyčkařka Ptáčníková: Zlato číslo 3!

Oštěpař Vítězslav Veselý, běžec Pavel Maslák a teď i tyčkařka Jiřina Ptáčníková (26). Čeští atleti vybojovali na evropském šampionátu už třetí zlato. Přítelkyni překážkáře Petra Svobody stačily ke zlaté medaili tři pokusy – v poklidu zvládla 430 i 450 cm a na první pokus i 460 čísel. Jako první a jediná!
01.07.2012 12:15 |

Osobnosti: Petr Svoboda (477 článků) , Petr Svoboda (468 článků) , Vítězslav Veselý (85 článků) , Petr Svoboda (477 článků) , Pavel Svoboda (304 článků) , Pavel Svoboda (303 článků) , Pavel Svoboda (304 článků) , Pavel Svoboda (304 článků)

V Česku dopadený gangster Maslák: Trest za vydírání si odpyká na Slovensku

Slovák Miroslav Maslák, kterého české soudy potrestaly desetiletým vězením za vydírání podnikatelů, si zbytek trestu odpyká na Slovensku. Údajný šéf slovenského gangu vyděračů Maslák čelí ve vlasti stíhání za různé trestné činy.
28.05.2015 13:05 |

Půlkař Jakub Holuša: Mám velkou formu!

Český půlkař Jakub Holuša (24) je pořádný rychlík. Na své trati nenašel přemožitele ani v semifinále halového MS v Istanbulu. V dnešním finále závodu na 800 metrů (15.20, ČT4) je rázem favoritem! Pro server atletika.cz přiznal, že se mu hlavou začaly honit myšlenky o medaili.
11.03.2012 12:06 |