Článek

Miloš Zeman nám řekl, co si myslí o Mirku Topolánkovi. Tomu se to líbit nebude

 
Bývalý premiér Mirek Topolánek ve své knize „Hlavně se neposrat“ varoval prezidenta Miloše Zemana před „kamarádstvím“ s Andrejem Babišem. „Nevím, kdo koho využívá, ale Andrej je v tom fakt dobrý. Použít, zahodit. Milošku, dej si bacha!“ napsal Topolánek. Zeman mu teď přes ParlamentníListy.cz odpovídá ve smyslu, že prostě dává špatné rady.
19.05.2016 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (10194 článků) , Mirek Topolánek (1815 článků) , Miloš Zeman (17924 článků)
Podobné články

Lui se omlouvá Topolánkovi, video vynesl prostředník. Blesk: přinesli ho sami

 
Gay magazín Lui se ve svém třetím čísle omluvil bývalému předsedovi ODS Mirku Topolánkovi za rozpoutání kauzy, která vedla k jeho odvolání z pozice lídra strany. Byla zneužita naše důvěra a poškozeno dobré jméno magazínu i gayů, píše šéfredaktor Lui Jakub Starý a dodává, že Topolánkovy výroky unikly vinou prostředníka, který se na rozhovoru podílel. Blesk.cz se proti tomu ale ohradil s tím, že jim video přinesli k propagaci.
13.04.2010 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (1815 článků)

Ázerbájdžánský prezident vzkázal pozdrav „příteli Topolánkovi“

 
Vicepremiér a ministr obrany Martin Barták vyjednává v Ázerbájdžánu o energetické bezpečnosti a vojenské spolupráci Česka s touto zemí. Barták například se svým resortním protějškem podepsal memorandum o vzájemné spolupráci. Ministra přijal ve čtvrtek také ázerbájdžánský prezident Ilham Alijev. Ten na jednání požádal o vyřízení pozdravu jeho „příteli Mirku Topolánkovi“.
01.10.2009 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Barták (337 článků) , Miroslav Barták (53 článků)

OECD chce Fischera, spekuluje se ale i o Topolánkovi

 
Premiéru Fischerovi nabídl generální tajemník OECD Angel Guri post, který chtěli nabídnout i Mirku Topolánkovi.
09.04.2010 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (1815 článků)

Fischer v knize: Topolánkovi neodpustím. Myslel jsem na tátu Otu

 
Expremiér úřednické vlády Jan Fischer nikdy neodpustí Mirku Topolánkovi jeho slova na adresu Židů a homosexuálů. I to je jedna ze zajímavých pasáží Fischerových politických pamětí, které pod názvem „Ano, pane premiére aneb rozhašená země“ vyjdou v průběhu listopadu.
05.11.2010 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (1815 článků) , Jan Fischer (1736 článků)

Randák chtěl využít tajnou službu proti Topolánkovi, tvrdí exšéf DP Dvořák

 
Bývalý ředitel pražského Dopravního podniku Martin Dvořák se loni na podzim dostal do středu pozornosti Nadačního fondu proti korupci a po sérii zveřejněných kauz odstoupil 1. prosince z této funkce. V rozhovoru pro časopis Týden viní z útoků proti sobě někdejšího šéfa rozvědky Karla Randáka, který prý chtěl v ninulosti tajnou službu použít i proti expremiérovi Mirku Topolánkovi.
13.03.2012 07:37 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (1815 článků) , Karel Dvořák (41 článků) , Karel Dvořák (41 článků) , Karel Dvořák (41 článků) , Miroslav Dvořák (88 článků) , Miroslav Dvořák (87 článků) , Miroslav Dvořák (87 článků)

Tvrdý vzkaz senátora ODS Topolánkovi: Mám tě rád, ale...

 
Senátor Karel Šebek odpověděl Mirku Topolánkovi na jeho Páteční výzvu výzvou Pondělní. Topolánkovým úvahám, proč ODS ztrácí svou přitažlivost, oponuje z pozice „člena ODS po celých 21 let.“
17.04.2012 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (1815 článků) , Karel Šebek (9 článků)

Vrakoviště jménem EU, zoufalý Moravec. Starý lišák Zeman vám ještě zatopí. Promlouvá exposlankyně, kterou měli v ČT „rádi“ skoro stejně jako Bobošíkovou

 
ROZHOVOR Bývalá poslankyně Kateřina Dostálová, která radila i bývalým premiérům – Mirku Topolánkovi a Petru Nečasovi, prohlásila, že bychom se obešli bez veřejnoprávních médií, protože se v nich točí stále stejní „krasoduši“. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz volá po odchodu České republiky z Evropské unie, říká, že německá kancléřka Angela Merkelová je chytrá politička a Miloš Zeman starý lišák, který ještě pořádně zatopí Bohuslavu Sobotkovi. „Je otázka, jestli to vrakoviště Evropské unie pro něj bude mít prostor, jako se tomu stalo v případě Fischera, Pilipa, Špidly a některých dalších zkrachovaných politiků,“ prohlásila Kateřina Dostálová, která se dnes věnuje své velké lásce – výtvarnému umění jako galeristka.
02.09.2016 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (1948 článků) , Mirek Topolánek (1815 článků) , Bohuslav Sobotka (9286 článků) , Petr Nečas (9234 článků) , Miloš Zeman (17924 článků) , Miroslav Moravec (20 článků)

Pokud nebude proti Zemanovi kandidovat jiný Zeman a Zeman bude obhajovat, vyhraje Zeman, sdělil PL Ivan Bartoš

 
ROZHOVOR Ztrátou důvěry v politiku si vysvětluje předseda Pirátské strany Ivan Bartoš slabou účast v nedávných volbách. Babiš a Kalousek si podle něj nemají co vyčítat, sociální demokraté mají kauz na deset kabátů ostudy. Kriticky pohlíží i na KDU-ČSL a ODS není nová, ale malá. Zajímavě se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vyjádřil k příští prezidentské volbě: „Pokud nebude proti Miloši Zemanovi kandidovat nějaký jiný Miloš Zeman a Miloš Zeman bude post obhajovat, vyhraje opět Miloš Zeman.“
31.10.2016 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (17924 článků) , Ivan Ivan (683 článků)

Zeman dá 100 tisíc za článek od Peroutky: Manželce se částka líbit nebude, řekl

 
Prezident Zeman je přesvědčený, že článek Hitler je gentleman četl. Do hledání článku se tak pustil hradní mluvčí Jiří Ovčáček, úspěšný nebyl. Již před časem Zeman v pořadu Blesk TV slíbil odměnu případnému nálezci. Nyní prozradil, na kolik si článku cení. Za Peroutkův článek slíbil rovných 100 tisíc korun! I když se to prý první dámě líbit nebude.
24.06.2015 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (910 článků)

Klausův a Topolánkův blízký poradce nám řekl, jak to tedy bylo s Nečasem, Nagyovou a kmotry

 
ROZHOVOR Bývalý poradce prezidenta Václava Klause a premiéra Mirka Topolánka Tomáš Haas přinesl v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz řadu pohledů do zákulisí ODS a odhalil a analyzoval, proč se ODS ocitla v tak hluboké krizi. Řekl také některé zajímavé věci o Václavu Klausovi, Mirku Topolánkovi i o vztahu Petra Nečase a Jany Nagyové. Nečas podle něho především nebyl silný lídr.
12.03.2014 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8731 článků) , Jana Nagyová (1517 článků) , Mirek Topolánek (1815 článků) , Petr Nečas (9234 článků) , Jana Nagyová (1510 článků)

Miloš Zeman: Sliny mi tečou z pusy, protože mi chutná jíst

 
Miloš Zeman se po čtyřech letech důchodu na Vysočině vrací do politiky jako předseda Strany práv občanů. Na to co si myslí o Paroubkovi a Topolánkovi i to jak se mu cestuje v novém Zemáku, se jste se mohli ptát na mimoředném chatu, který proběhl během jeho volebního turné v Aši.
10.03.2010 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (17924 článků)

Andrej Babiš se brutálně vyjádřil o Mirku Topolánkovi, Dalíkovi a Nagyové

 
Miliardář s politickými ambicemi Andrej Babiš se domnívá, že kauza Jany Nagyové a dalších zainteresovaných osob dokazuje, že státní zástupci konečně nejsou součástí mafiánského systému. "Pokud by byl nejvyšší státní zástupce Zeman ve funkci v době premiérování pana Topolánka, tak jsem přesvědčen, že by Topolánek i Dalík seděli v base," říká v rozhovoru pro deník Právo.
28.06.2013 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (10194 článků) , Jana Nagyová (1517 článků) , Mirek Topolánek (1815 článků) , Jana Nagyová (1510 článků)

Andrej Babiš se brutálně vyjádřil o Mirku Topolánkovi, Dalíkovi a Nagyové

 
Miliardář s politickými ambicemi Andrej Babiš se domnívá, že kauza Jany Nagyové a dalších zainteresovaných osob dokazuje, že státní zástupci konečně nejsou součástí mafiánského systému. "Pokud by byl nejvyšší státní zástupce Zeman ve funkci v době premiérování pana Topolánka, tak jsem přesvědčen, že by Topolánek i Dalík seděli v base," říká v rozhovoru pro deník Právo.
28.06.2013 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (10194 článků) , Jana Nagyová (1517 článků) , Mirek Topolánek (1815 článků) , Jana Nagyová (1510 článků)

Další škrty na kandidátkách mohou navrhnout jen kraje, řekl Nečas

 
Lídr ODS Petr Nečas v pátek na tiskové konferenci ujistil novináře, že žádné další změny na kandidátkách nehodlá již před volbami iniciovat. Vyloučil tak spekulace, které se v pátek vířily tiskem, že ODS má plán, jak se zbavit po Mirku Topolánkovi také dalších kontroverzních osobností. Podle něj to v tuto chvíli mohou už jen navrhnout regiony, a to pouze ve výjimečném případě, jako je těžká nemoc či úmrtí.
02.04.2010 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (1815 článků) , Petr Nečas (9234 článků)

Kuba: Doktorův problém? Neukojené poziční ambice

 
Jmenování nového ministra průmyslu a obchodu Martina Kuby (ODS) všechny hodně překvapilo. Z ODS kvůli tomu dokonce vystoupil poslanec Martin Doktor. O tom i o Mirku Topolánkovi, ale také o budoucnosti ministerstva mluvil Kuba v rozhovoru pro Prvnizpravy.cz.
13.12.2011 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (1815 článků) , Martin Doktor (165 článků)

Z ODS odchází její dlouholetý člen. A přidává ostrý rezignační dopis

 
Analytik Tomáš Haas, který radil Václavu Klausovi a Mirku Topolánkovi, rezignoval na své členství v ODS. Na sociální síti Facebook k tomu napsal, že je mu to líto, ale nemůže jinak. ODS se podle jeho názoru nestaví ke svým problémům čelem a snaží se je pouze ustát jako dřív a to jí voliče nevrátí. Posledním pomyslným hřebíčkem do rakve pro Haase ale byl postoj strany k dění na Ukrajině.
15.02.2015 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8731 článků) , Mirek Topolánek (1815 článků)

Tomu byste před pár lety nevěřili. Jiří Paroubek se zastává Marka Dalíka

 
Expremiér Jiří Paroubek se vyjádřil k zatím nepravomocnému odsouzení lobbisty Marka Dalíka, jenž měl blízko k expremiérovi Mirku Topolánkovi. Ačkoli byli Paroubek s Topolánkem politickými soupeři, dnes se expremiér vzešlý z ČSSD Dalíka zastal. Srovnal jeho kauzu s případem „doktora prasete“ Martina Bartáka nebo s případem Petra Kramného, jenž je souzen za vraždu manželky a dcery v Egyptě. Vše okořenil zmínkou o prezidentu Zemanovi.
03.02.2016 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3344 článků) , Mirek Topolánek (1815 článků) , Martin Barták (337 článků) , Jiří Marek (259 článků) , Petr Zeman (242 článků) , Petr Marek (149 článků) , Jiří Marek (259 článků) , Jiří Zeman (910 článků) , Jiří Dalík (25 článků) , Miroslav Barták (53 článků) , Marek Zeman (124 článků)

Temná slova o Mirku Topolánkovi: Musel vědět...

 
Bývalý ředitel civilní rozvědky Karel Randák se v rozhovoru pro server Aktuálně.cz rozpovídal o tom, jak to v české politice chodilo za někdejšího šéfa Bezpečnostní informační služby Jiřího Langa. Lang prý šel politikům na ruku. Komentář k tomu přidal někdejší náměstek na ministerstvu pro místní rozvoj za ČSSD a šéf Úřadu vlády Ivan Přikryl, podle něhož Randák pomohl ochránit demokracii, ale Mirek Topolánek se mu zle odměnil.
14.12.2016 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (1815 článků) , Jiří Lang (88 článků) , Ivan Ivan (683 článků)

Analytik Robejšek: Krize na Ukrajině směřuje k tomu, co chtěl Putin. Nebude se to líbit těm v Kyjevě, co chtěli na Západ

 
ROZHOVOR Renomovaný politolog a expert na mezinárodní vztahy Petr Robejšek v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz odhaduje další vývoj situace na Ukrajině. Podle něj ukrajinská krize směřuje k tomu, co Vladimír Putin chtěl od samého počátku, a sice získat větší kontrolu nad svými sousedy, což se zřejmě nebude líbit těm v Kyjevě, kteří chtěli na Západ. Řeč byla také o roli Evropské unie v celém konfliktu či souvislostech se studenou válkou
09.09.2014 19:01 |

podobné články