Článek

Miloš Zeman nám řekl, co si myslí o Mirku Topolánkovi. Tomu se to líbit nebude

 
Bývalý premiér Mirek Topolánek ve své knize „Hlavně se neposrat“ varoval prezidenta Miloše Zemana před „kamarádstvím“ s Andrejem Babišem. „Nevím, kdo koho využívá, ale Andrej je v tom fakt dobrý. Použít, zahodit. Milošku, dej si bacha!“ napsal Topolánek. Zeman mu teď přes ParlamentníListy.cz odpovídá ve smyslu, že prostě dává špatné rady.
19.05.2016 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12390 článků) , Mirek Topolánek (2138 článků) , Miloš Zeman (20444 článků)
Podobné články

Mirku, tady máš padesát tisíc a bez peněz do kampaně nelez, vzkázal Langer Topolánkovi

 
Mirku Topolánkovi přispěl na účet prezidentské kampaně částkou padesát tisíc korun bývalý ministr vnitra Ivan Langer. „Mirku, bez peněz do kampaně nelez,“ připsal k penězům jako osobní vzkaz.
15.11.2017 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2138 článků) , Ivan Langer (658 článků)

Langer poslal peníze Topolánkovi. Jak to mají Drahoš, Horáček a Zeman?

 
Řada současných nebo bývalých členů ODS přispěla už Mirku Topolánkovi na prezidentskou kampaň. Asi nejznámějším jménem je někdejší ministr vnitra Ivan Langer, z policejních odposlechů také známý jako „Íčko“. Topolánkovi poslal 50 tisíc korun se vzkazem „bez peněz do kampaně nelez“. Jiřímu Drahošovi zase přispěli například europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL) nebo exposlanec Jiří Zlatuška (ANO), bývalý rektor Masarykovy univerzity.
16.11.2017 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2138 článků) , Jiří Zlatuška (129 článků) , Michaela Šojdrová (106 článků) , Ivan Langer (658 článků) , Jiří Drahoš (981 článků) , Jiří Zeman (1091 článků)

Lui se omlouvá Topolánkovi, video vynesl prostředník. Blesk: přinesli ho sami

 
Gay magazín Lui se ve svém třetím čísle omluvil bývalému předsedovi ODS Mirku Topolánkovi za rozpoutání kauzy, která vedla k jeho odvolání z pozice lídra strany. Byla zneužita naše důvěra a poškozeno dobré jméno magazínu i gayů, píše šéfredaktor Lui Jakub Starý a dodává, že Topolánkovy výroky unikly vinou prostředníka, který se na rozhovoru podílel. Blesk.cz se proti tomu ale ohradil s tím, že jim video přinesli k propagaci.
13.04.2010 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2138 článků)

Ázerbájdžánský prezident vzkázal pozdrav „příteli Topolánkovi“

 
Vicepremiér a ministr obrany Martin Barták vyjednává v Ázerbájdžánu o energetické bezpečnosti a vojenské spolupráci Česka s touto zemí. Barták například se svým resortním protějškem podepsal memorandum o vzájemné spolupráci. Ministra přijal ve čtvrtek také ázerbájdžánský prezident Ilham Alijev. Ten na jednání požádal o vyřízení pozdravu jeho „příteli Mirku Topolánkovi“.
01.10.2009 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Barták (337 článků) , Miroslav Barták (53 článků)

OECD chce Fischera, spekuluje se ale i o Topolánkovi

 
Premiéru Fischerovi nabídl generální tajemník OECD Angel Guri post, který chtěli nabídnout i Mirku Topolánkovi.
09.04.2010 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2138 článků)

Fischer v knize: Topolánkovi neodpustím. Myslel jsem na tátu Otu

 
Expremiér úřednické vlády Jan Fischer nikdy neodpustí Mirku Topolánkovi jeho slova na adresu Židů a homosexuálů. I to je jedna ze zajímavých pasáží Fischerových politických pamětí, které pod názvem „Ano, pane premiére aneb rozhašená země“ vyjdou v průběhu listopadu.
05.11.2010 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2138 článků) , Jan Fischer (1743 článků)

Randák chtěl využít tajnou službu proti Topolánkovi, tvrdí exšéf DP Dvořák

 
Bývalý ředitel pražského Dopravního podniku Martin Dvořák se loni na podzim dostal do středu pozornosti Nadačního fondu proti korupci a po sérii zveřejněných kauz odstoupil 1. prosince z této funkce. V rozhovoru pro časopis Týden viní z útoků proti sobě někdejšího šéfa rozvědky Karla Randáka, který prý chtěl v ninulosti tajnou službu použít i proti expremiérovi Mirku Topolánkovi.
13.03.2012 07:37 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2138 článků) , Karel Dvořák (43 článků) , Karel Dvořák (43 článků) , Karel Dvořák (43 článků) , Miroslav Dvořák (88 článků) , Miroslav Dvořák (87 článků) , Miroslav Dvořák (87 článků)

Tvrdý vzkaz senátora ODS Topolánkovi: Mám tě rád, ale...

 
Senátor Karel Šebek odpověděl Mirku Topolánkovi na jeho Páteční výzvu výzvou Pondělní. Topolánkovým úvahám, proč ODS ztrácí svou přitažlivost, oponuje z pozice „člena ODS po celých 21 let.“
17.04.2012 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2138 článků) , Karel Šebek (9 článků)

Vrakoviště jménem EU, zoufalý Moravec. Starý lišák Zeman vám ještě zatopí. Promlouvá exposlankyně, kterou měli v ČT „rádi“ skoro stejně jako Bobošíkovou

 
ROZHOVOR Bývalá poslankyně Kateřina Dostálová, která radila i bývalým premiérům – Mirku Topolánkovi a Petru Nečasovi, prohlásila, že bychom se obešli bez veřejnoprávních médií, protože se v nich točí stále stejní „krasoduši“. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz volá po odchodu České republiky z Evropské unie, říká, že německá kancléřka Angela Merkelová je chytrá politička a Miloš Zeman starý lišák, který ještě pořádně zatopí Bohuslavu Sobotkovi. „Je otázka, jestli to vrakoviště Evropské unie pro něj bude mít prostor, jako se tomu stalo v případě Fischera, Pilipa, Špidly a některých dalších zkrachovaných politiků,“ prohlásila Kateřina Dostálová, která se dnes věnuje své velké lásce – výtvarnému umění jako galeristka.
02.09.2016 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2093 článků) , Mirek Topolánek (2138 článků) , Bohuslav Sobotka (9472 článků) , Petr Nečas (9260 článků) , Miloš Zeman (20444 článků) , Miroslav Moravec (25 článků)

Zeman dá 100 tisíc za článek od Peroutky: Manželce se částka líbit nebude, řekl

 
Prezident Zeman je přesvědčený, že článek Hitler je gentleman četl. Do hledání článku se tak pustil hradní mluvčí Jiří Ovčáček, úspěšný nebyl. Již před časem Zeman v pořadu Blesk TV slíbil odměnu případnému nálezci. Nyní prozradil, na kolik si článku cení. Za Peroutkův článek slíbil rovných 100 tisíc korun! I když se to prý první dámě líbit nebude.
24.06.2015 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1091 článků)

Klausův a Topolánkův blízký poradce nám řekl, jak to tedy bylo s Nečasem, Nagyovou a kmotry

 
ROZHOVOR Bývalý poradce prezidenta Václava Klause a premiéra Mirka Topolánka Tomáš Haas přinesl v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz řadu pohledů do zákulisí ODS a odhalil a analyzoval, proč se ODS ocitla v tak hluboké krizi. Řekl také některé zajímavé věci o Václavu Klausovi, Mirku Topolánkovi i o vztahu Petra Nečase a Jany Nagyové. Nečas podle něho především nebyl silný lídr.
12.03.2014 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9025 článků) , Jana Nagyová (1539 článků) , Mirek Topolánek (2138 článků) , Petr Nečas (9260 článků) , Jana Nagyová (1532 článků)

Pokud nebude proti Zemanovi kandidovat jiný Zeman a Zeman bude obhajovat, vyhraje Zeman, sdělil PL Ivan Bartoš

 
ROZHOVOR Ztrátou důvěry v politiku si vysvětluje předseda Pirátské strany Ivan Bartoš slabou účast v nedávných volbách. Babiš a Kalousek si podle něj nemají co vyčítat, sociální demokraté mají kauz na deset kabátů ostudy. Kriticky pohlíží i na KDU-ČSL a ODS není nová, ale malá. Zajímavě se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vyjádřil k příští prezidentské volbě: „Pokud nebude proti Miloši Zemanovi kandidovat nějaký jiný Miloš Zeman a Miloš Zeman bude post obhajovat, vyhraje opět Miloš Zeman.“
31.10.2016 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20444 článků) , Ivan Ivan (899 článků)

Bezpáteřní vychytralý grázl Topolánek, Drahošovi se posmívají i jeho příznivci. Zoufalá kavárna. Zeman je ve výborné formě, lidé jsou na jeho straně, není co řešit. Sociolog Hampl hovoří

 
ROZHOVOR „Kavárna promarnila čtyři roky a nedokázala proti Zemanovi najít kandidáta aspoň vzdáleně rovnocenného. Nominace pánů Horáčka a Drahoše je výrazem zoufalství. Zeman je ve výborné formě, lidé jsou na jeho straně, není co řešit,“ říká sociolog Petr Hampl a dodává i své postřehy k Mirku Topolánkovi.
10.11.2017 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2138 článků) , Petr Zeman (280 článků)

A pane prezidente, urazil jste Číňany a naštval Kellnera? Miloš Zeman odpověděl a řekl, co sdělil Topolánkovi. Velmi zajímavé

 
Prezident Miloš Zeman poskytl rozhovor deníku MF Dnes. Deníku toho řekl opravdu hodně.
16.11.2017 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20444 článků)

Miloš Zeman: Sliny mi tečou z pusy, protože mi chutná jíst

 
Miloš Zeman se po čtyřech letech důchodu na Vysočině vrací do politiky jako předseda Strany práv občanů. Na to co si myslí o Paroubkovi a Topolánkovi i to jak se mu cestuje v novém Zemáku, se jste se mohli ptát na mimoředném chatu, který proběhl během jeho volebního turné v Aši.
10.03.2010 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20444 článků)

Andrej Babiš se brutálně vyjádřil o Mirku Topolánkovi, Dalíkovi a Nagyové

 
Miliardář s politickými ambicemi Andrej Babiš se domnívá, že kauza Jany Nagyové a dalších zainteresovaných osob dokazuje, že státní zástupci konečně nejsou součástí mafiánského systému. "Pokud by byl nejvyšší státní zástupce Zeman ve funkci v době premiérování pana Topolánka, tak jsem přesvědčen, že by Topolánek i Dalík seděli v base," říká v rozhovoru pro deník Právo.
28.06.2013 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12390 článků) , Jana Nagyová (1539 článků) , Mirek Topolánek (2138 článků) , Jana Nagyová (1532 článků)

Andrej Babiš se brutálně vyjádřil o Mirku Topolánkovi, Dalíkovi a Nagyové

 
Miliardář s politickými ambicemi Andrej Babiš se domnívá, že kauza Jany Nagyové a dalších zainteresovaných osob dokazuje, že státní zástupci konečně nejsou součástí mafiánského systému. "Pokud by byl nejvyšší státní zástupce Zeman ve funkci v době premiérování pana Topolánka, tak jsem přesvědčen, že by Topolánek i Dalík seděli v base," říká v rozhovoru pro deník Právo.
28.06.2013 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12390 článků) , Jana Nagyová (1539 článků) , Mirek Topolánek (2138 článků) , Jana Nagyová (1532 článků)

Další škrty na kandidátkách mohou navrhnout jen kraje, řekl Nečas

 
Lídr ODS Petr Nečas v pátek na tiskové konferenci ujistil novináře, že žádné další změny na kandidátkách nehodlá již před volbami iniciovat. Vyloučil tak spekulace, které se v pátek vířily tiskem, že ODS má plán, jak se zbavit po Mirku Topolánkovi také dalších kontroverzních osobností. Podle něj to v tuto chvíli mohou už jen navrhnout regiony, a to pouze ve výjimečném případě, jako je těžká nemoc či úmrtí.
02.04.2010 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2138 článků) , Petr Nečas (9260 článků)

„Topola“ toto nepotěší: Veterán ODS otevřeně o Mirku Topolánkovi

 
ROZHOVOR Bývalý předseda senátu Přemysl Sobotka prohlásil, že kdyby byl ještě senátorem, jeho někdejší stranický a senátní kolega Mirek Topolánek by od něj podpis pod prezidentskou kandidaturu nedostal. „Nevím, jestli by odolal pokušení následovat Miloše Zemana v tom v podstatě poloprezidentském systému, kdy sice prezident nemá pravomoci, ale do všeho zasahuje. A to vidím jako špatně,“ řekl v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Přemysl Sobotka, který kandidoval za ODS v minulé přímé prezidentské volbě.
12.11.2017 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2138 článků) , Přemysl Sobotka (461 článků) , Miloš Zeman (20444 článků)