Článek

Milionová eurodotace pro „bordel“. Na Chebsku prostitutkám zateplili penzion

 
Lesbická show, striptýz a až 15 dívek za večer. Tak se „vyloupl“ údajný penzion Retro, který dostal milionovou evropskou dotaci na rekonstrukci. Peníze tu měly podpořit venkovský cestovní ruch. A rušno tu je, jenže hlavní roli v tom hraje prodejný sex. Případ, o kterém informovala MF Dnes, už prošetřuje ministerstvo zemědělství Mariana Jurečky (KDU-ČSL).
19.08.2016 08:40 |

podobné články

Podobné články

Penzion, který odmítl pohostit Zemana, šetří policie

 
Penzion Modřín v krkonošské Velké Úpě, který v létě odmítl při Svatovavřinecké pouti pohostit prezidenta Miloše Zemana s doprovodem, řeší policie. Spolumajitelka penzionu Agnieszka Pallová čelí trestnímu oznámení pro podezření z podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod. V úterý Pallovou vyslechla trutnovská policie. Penzion po udáních také prověřují kontroly různých státních institucí. Uvedl to dnes server Aktuálně.cz. 
18.12.2013 10:26 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20484 článků)

Má penzion v Janských Lázních. Přesto nadává na Nečase

 
Paní Renata Richterová (48) se zdá být z pohledu okolí zámožnou osobou, má prý ve vlastnictví penzion Holzinger v Janských lázních, takže žádný důvod ke stížnostem. Opak je ale pravdou. Penzion jí nepatří, vlastní ho její nezletilé děti. Ona ho smí udržovat, spravovat eventuálně provozovat. Nikoli však například prodat.
18.09.2011 14:55 |

podobné články

Hrad promlouvá k informaci, že penzion odmítl pohostit Miloše Zemana: Zde je pravda

 
Kancléř prezidenta ČR Vratislav Mynář vyvrací informace serveru Lidových novin a také iDnes.cz. Podle něj rozhodně není pravda, že by penzion Modřín ve Velké Úpě odmítl pohostit prezidenta republiky Miloše Zemana a jeho doprovod během víkendového výstupu na Sněžku. "Je to celé hloupost. Ten penzion takovouto informaci dementuje,“ řekl Mynář ParlamentnímListům.cz v pátek dopoledne.
09.08.2013 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20484 článků) , Vratislav Mynář (924 článků)

Na Chebsku řádil žhář, na Vyškovsku vzplála solární elektrárna

 
Policie na Chebsku pátrá po neznámém pachateli, který v pátek pozdě odpoledne pravděpodobně úmyslně založil požár v areálu firmy v Dolních Dvorech na Chebsku. K dalšímu požáru došlo na Vyškovsku. Naštěstí se na místech neštěstí nikdo nenacházel, takže ke zranění osob nedošlo
27.02.2011 18:00 |

podobné články

Insider: Eurodotace jsou zastavené do října

 
Ačkoli o tom české úřady dosud neinfomovaly, od pondělí je zřejmé, že na eurodotace může Česko zapomenout. V tuto chvíli do října.
20.06.2012 18:35 |

podobné články

Rakušané vydírají Česko: Pokud nebudete přijímat uprchlíky, nedostanete eurodotace

 
Státy, které nesouhlasí se spravedlivým rozdělením uprchlíků, by měly přijít o eurodotace. Tento návrh vznesla rakouská ministryně vnitra Johanna Mikl-Leitner. Český ministr vnitra Milan Chovanec si myslí, že Rakušanka pořádně přestřelila. Česká veřejnost podobné návrhy považuje za nepřijatelné vydírání.
31.08.2015 23:46 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1384 článků)

Slovo analytičky do pranice: Dejme na uprchlíky všechny eurodotace. Ti aktivisté a petenti, kteří moralizují, se svých příjmu z nich určitě také rádi vzdají

 
Analytička serveru Echo24.cz Lenka Zlámalová ve svém komentáři uvedla, ať v rámci pomoci uprchlíkům jim pošleme všechny eurodotace v hodnotě miliard korun.
23.09.2015 17:31 |

podobné články

Amsterodam přemýšlí: Jak zajistit prostitutkám úvěry?

 
Městská rada Amsterodamu obrátila pozornost na rostoucí problém jedné z klíčových oblastí podnikání ve městě: jak zajistit prostitutkám přístup k úvěrům.Banky se k tomu totiž nemají, i když je tento zdroj obživy v Nizozemsku legální.
04.07.2009 08:40 |

podobné články

Rázná důchodkyně vyhlásila válku prostitutkám, bojuje s hadicí v ruce

 
Švýcarská důchodkyně, která dříve pracovala jako plavčice, se rozhodla rázně jednat proti prostitutkám před jejím domem. Chodník pod terasou doslova vyčistila, když lehké ženy postříkala vodou ze zahradní hadice.
02.06.2011 16:30 |

podobné články

Praha chce prostitutkám vydávat povolení k provozování činnosti

 
Praha by chtěla regulovat prostituci tím, že by prostitutkám vydávala oprávnění k provozování činnosti. Povolení by dostaly jen ty, které netrpí žádnou pohlavní nemocí. Prostitutky by musely každé tři měsíce chodit na zdravotní prohlídky. Praha to chce prosadit do návrhu zákona o regulaci prostituce, který v současnosti připravuje. Hotový by měl být na podzim. Informoval o tom dnes pražský radní Lukáš Manhart (TOP 09).
29.05.2012 14:30 |

podobné články

Praha chce vydávat povolení prostitutkám

 
Praha by chtěla regulovat prostituci tím, že by prostitutkám vydávala oprávnění k provozování činnosti. Povolení by dostaly jen ty, které netrpí žádnou pohlavní nemocí. Prostitutky by musely každé tři měsíce chodit na zdravotní prohlídky. Praha to chce prosadit do návrhu zákona o regulaci prostituce, který v současnosti připravuje. Hotový by měl být na podzim. Informoval o tom dnes pražský radní Lukáš Manhart (TOP 09).
29.05.2012 17:20 |

podobné články

Vláda musí vrátit PROSTITUTKÁM milion eur!

 
Salcburská vláda musí vrátit všem prostitutkám poplatky za povinné prohlídky u lékaře. Podle deníku Heute to znamená, že vláda této rakouské spolkové země musí vyplatit lehkým ženám osm set tisíc až milion eur – asi 22 až 27,5 milionu korun.
15.10.2014 16:00 |

podobné články

Tihle poslali 20 milionů k exministrovi! Palasův penzion se značně zhodnotil

 
Tak to jsou oni! Díky této devítce v čele s Jaroslavem Palasem (61) vyrostl v Ludvíkově sporthotel. A jen pár desítek metrů od Palasova penzionu… Při hlasování o přidělení dvacetimilionové eurodotace zaznělo jednomyslně pro!
24.06.2014 14:35 |

podobné články

Němce rozrušila dotace pro český penzion. Je v něm nevěstinec

 
Modernizace penzionu v Pomezí nad Ohří, jež byla financována z evropských dotací, zaujala i německá média. Podle televizní a rozhlasové stanice MDR penzion získal z dotací více než milion korun a nyní je používán jako nevěstinec. Případ prošetřuje Evropská komise a možná se mu bude věnovat i evropský Úřad pro boj proti podvodům (OLAF), uvádí MDR.
05.04.2017 10:40 |

podobné články

Neziskovka koupila za peníze z hazardu penzion sama od sebe

 
Nezisková společnost Onkocet koupila za devět milionů korun penzion v Krkonoších, z něhož mělo vzniknout školicí centrum pro lékaře. Hospodářské noviny (HN) ale zjistily, že společnost dům zřejmě skrytě vlastnila.
11.01.2011 10:25 |

podobné články

Penzion odmítl dát najíst Zemanovi a jeho lidem. Prý mají raději knížete, píše server

 
AKTUALIZOVÁNO Penzion Modřín ve Velké Úpě podle serverů Idnes.cz a Lidovky.cz předem odmítl pohostit prezidenta republiky Miloše Zemana a jeho doprovod během víkendového výstupu na Sněžku. Ten se koná v rámci tradiční Svatovavřinecké pouti. Jako důvod vedení penzionu uvedlo Zemanovy levicové názory. Kancléř prezidenta republiky Vratislav Mynář pro ParlamentníListy.cz uvedl, že informace obou serverů nejsou pravdivé.
09.08.2013 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20484 článků) , Vratislav Mynář (924 článků)

Zuzana Paroubková dostala penzion pro děti za 20 milionů, ale... Kde jsou ty děti?

 
Sen, blamáž, nebo kšeft? Jak označit záměr Zuzany Paroubkové (56) vozit děti z dětských domovů do hor? Za 20 cizích milionů pořídila penzion, ale děti tam nikdo neviděl…
07.04.2014 18:30 |

podobné články

Exministr Palas pomohl kamarádům k dotacím: Staví za ně luxusní penzion!

 
MINIstr? Spíš MAXIstr… Výraz „mini“ totiž k Jaroslavu Palasovi (61), vůbec nesedí.  Jako „dvougenerační domek“ si ve skutečnosti postavil obří luxusní penzion a když hlasoval o dotacích pro své známé, počítalo se v desítkách  milionů!
23.06.2014 05:06 |

podobné články

Dvojice maskovaných lupičů přepadla penzion. Odnesli 50 tisíc

 
Dvojice maskovaných lupičů přepadla v úterý penzion Rokytka v Praze 8, uloupili 50 tisíc korun.
05.05.2009 14:40 |

podobné články