Článek

Miláček zfanatizovaných třináctiletých teenagerek má problém: Je snad Raego šílenec?

 
Český zpěvák Ladislav Pham, známý spíše pod svým uměleckým pseudonymem Raego, je mezi svými fanoušky velmi oblíbený. Svůj facebookový profil plní jedním motivačním příspěvkem za druhým. Zjistili jsme, jak je to ve skutečnosti!
02.04.2016 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Pham (1 článek)
Podobné články

Tisíce teenagerek byly podvedeny a fotily se na Twitter nahé s colou mezi balóny! Jak je tohle vůbec možné?!

 
#HoldACokeWithYourBoobsChallenge je velice nevinně vypadající hashtag, pod kterým se v minulých dnech na Twitteru objevilo obrovské množství fotografií teenagerek nahoře bez, jak drží mezi svými prsy lahev od coly. Jenže všechny slečny do jedné, které se "výzvy" zúčastnily, byly naprosto podvedeny.
04.06.2015 20:48 |

podobné články

Finále SuperStar se blíží: Radši ať Justin Bieber zpívá českou hymnu, než aby vyhrál chlupatý nezpěvák z Nitry!

 
Miláček bohužel už nejen slovenských teenagerek "Štefan Itcho Pčelár":http://www.extra.cz/tema/stefan-pcelar (25) nade vši pochybnost vyhraje v neděli SuperStar, čímž se tento den zapíše černým písmem do historie našeho rozhlasového a televizního vysílání hned na druhé místo za datum narození ontarijské supermodelky "Justina Biebera":http://www.extra.cz/tema/justin-bieber (19).
29.05.2013 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1379 článků)

Miláček českých teenagerek to nevychytal: Na pódiu ukázal tuhle nepěknou věc v rozkroku

 
S ukazováním a odhalováním rozkroku začal Michael Jackson  (✝50) , následovala ho Madonna  (56) , kterou kopíruje Lady Gaga  (28) . V poslední době touto výstřední pózou provokovala i Rihanna  (26) , většinou slušná Beyoncé Knowles a třeba taky česká zpěvačka Karolína Krézlová  (27) .
29.10.2014 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1626 článků) , Michael Jackson (603 článků) , Lady Gaga (1286 článků) , Michael Jackson (603 článků)

Okouzloval v kroji i bývalku Celeste Buckingham? Miláček teenagerek se ukázal v téhle parádě

 
Patří mezi nejpopulárnější slovenské zpěváky a bylo tedy na čase, aby bývalý přítel Celeste Buckingham  (20) Martin Harich a slovenský zlatý slavík Peter Cmorik spojili síly. Ten moment nastal a bývalí účastníci SuperStar natočili společný duet Oh My Bro.
01.08.2015 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Peter Cmorik (11 článků) , Celeste Buckingham (154 článků) , Martin Harich (58 článků)

Kesha poprvé vystoupí v pražském SaSaZu

 
Americká zpěvačka a raperka Kesha Rose Sebertová vystupující pod jménem Ke$ha dnes zazpívá v rámci svého evropského turné v pražském klubu SaSaZu. Pětadvacetiletá hudebnice z Los Angeles, která je autorkou několika hitů pro Britney Spearsovou a Miley Cyrusovou, se v České republice představí poprvé. Jako předskokani se objeví zpěvačka Mista, rapper Raego a dýdžejský projekt ONdray. 
18.07.2013 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (794 článků) , Miley Cyrus (848 článků) , Kesha Sebert (1 článek)

Oběť nechutného spiknutí nebo těžký podivín? Známý český zpěvák se brání zvláštním obviněním

 
Chudák kluk! Na internetu ho „žerou“ statisíce dívek, které motivuje k tomu, aby se měly rády takové, jaké jsou, Raego zase klukům radí, aby se ke svým slečnám chovali jako k princeznám. Teď se ale objevila řada zlounů, co mu nepřejí počínající slávu a úspěch a chtějí mu asi ublížit, protože tvrdí věci, kterým se nechce ani náhodou věřit! Hlasujte v anketě na konci článku.
16.04.2016 17:45 |

podobné články

Tady přestává všechna legrace. „Zfanatizovaní“ mladí lidé se neštítí sprostě řvát na prezidenta. Jana Lorencová tuší revoluci

 
„Možná nás opravdu nějaká revoluce čeká. Víte, na velký průšvih bylo zaděláno ve chvíli, kdy ‚někdo‘ zmáčkl spoušť startovací pistole a jako na povel se zvedly miliony Afričanů,“ říká poslankyně Jana Lorencová, kterou zděsilo, když loni z okna svého bytu viděla „táhnout směrem k Hradu dav zfanatizovaných mladých lidí, mnohdy ještě dětí, provolávajících směrem k Hradu vulgarity“.
09.12.2016 19:55 |

podobné články

Normální lidé přemýšlejí, kavárna papouškuje, popsal režisér Dvořák dnešní střet. Ale majdan před prezidentskými volbami nebude, na to je tu těch zfanatizovaných primitivů málo

 
„Právě jsem se vrátil z Bosny a Srbska a tam nejoblíbenějšími českými politiky jsou Klaus a Zeman,“ uvádí v rozhovoru ParlamentníchListů.cz dokumentarista, režisér Václav Dvořák. Podle jeho mínění Miloš Zeman prospívá především samostatně uvažujícím Čechům, ale i Slovákům, Maďarům nebo Srbům. Mezi prezidentskými protikandidáty nevidí prý k Zemanovi žádnou smysluplnou alternativu. „A jestli na prezidenta v další volbě číhá nějaký průšvih? Ano, samozřejmě, že číhá. On má totiž náš pan prezident jednu velkou slabinu – často si vybírá ke spolupráci podivné lidi, od kterých můžete čekat ledasco,“ říká.
18.02.2017 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20442 článků) , Václav Klaus (9025 článků)

Špatný životní styl českých dětí: Bojují s nadváhou a kouřením

 
Tři čtvrtiny českých dětí nesplňují mezinárodní doporučení pro pohybovou aktivitu a nemají 60 minut pohybu každý den. Nadváhou nebo obezitou trpí pětina chlapců a desetina dívek. Více než polovina třináctiletých a tři čtvrtiny patnáctiletých zkoušely kouření.
26.06.2012 14:20 |

podobné články

Tři čtvrtiny českých dětí se nepohybují ani hodinu denně

 
Tři čtvrtiny českých dětí nesplňují mezinárodní doporučení pro pohybovou aktivitu a nemají 60 minut pohybu každý den. Nadváhou nebo obezitou trpí pětina chlapců a desetina dívek. Více než polovina třináctiletých a tři čtvrtiny patnáctiletých zkušily kouření. Přibývá dětí opakovaně opilých a kuřáků, včetně marihuany. Zjistila to Mezinárodní zpráva o zdraví......
03.08.2012 00:15 |

podobné články

VIDEO: Nechutná řež mladých fotbalistů! Pěsti do zad i kopy do břicha

 
To, co se stalo při fotbalovém zápase třináctiletých mladíků, jste ještě určitě neviděli. Hřiště se změnilo v ring bez pravidel. Létaly pěsti do zad, kopy do břicha i na hlavu a k vidění byly i kickboxerské techniky.
16.10.2012 14:20 |

podobné články

Oblečená žena pózuje ve vodě: Rozhodně nejpodivnější galerie fotek, jakou jste kdy viděli

 
Na internetu se dá najít neuvěřitelné množství bizarností. Fotky z ruských party třináctiletých dětí, videa Jiřího Babici, sestřihy výroků Slávka Boury v porotě Doremi z roku 1900, nasamplované hlášky věštkyně Jolandy, blog Tomia Okamury a další.
26.08.2013 17:35 |

podobné články

Princ William zkoušel hrát volejbal: Královská plácaná!

 
Komedie nebo tragédie? Těžko říct... Britský princ William (31) předvedl, že to s míčem moc neumí. Ještě že zlaté jablko bude coby budoucí král v ruce jen držet! Postavu má na volejbal sice ideální – měří 191 centimetrů, to je ovšem asi všechno... Podle třináctiletých juniorů, se kterými si byl zahrát, nezvládal ani údery, ani postavení v poli!
07.12.2013 05:05 |

podobné články

Další ztracené děti! Policisté na Příbramsku pátrají po dvou chlapcích

 
Policisté pátrají po dvou třináctiletých chlapcích z dětského domova na Příbramsku. Děti jsou nezvěstné od pátku, kdy nedošly do školy. Policie žádá veřejnost o pomoc s pátráním.
15.09.2014 13:40 |

podobné články

Děti ze šesté třídy uspořádaly mejdan: Sexovali jsme, řekla jedna dívka matce

 
Policie a sociálka prověřuje otřesný skandál v Havlíčkově Brodě. Parta dvanácti- a třináctiletých dětí se zde měla opíjet a oddávat skupinovému sexu! Aspoň tak to vypadá v podání jedné z účastnic.
28.03.2015 20:10 |

podobné články

Holky, kde jste? Pomozte najít ztracené školačky. Nikdo neví, co se s nimi stalo

 
Policie pátrá po dvou třináctiletých dívkách, které utekly z diagnostického ústavu. Stále také už přes měsíc hledají ztracenu Martinu Sobotkovou (17), která se ztratila na začátku září. Holky, kde jste?
23.10.2015 09:41 |

podobné články

Šílené! Děti (13) zničily rozestavěný dům: Zazdily okna i dveře, rozbily materiál, pustily vodu

 
Nuda, nebo hloupá zábava? Nepochopitelně se chovala pětice třináctiletých sígrů, kteří si vyhlédli rozestavěný dům na Brněnsku. Tři dívky a dva hoši poničili část stavebního materiálu a navíc si vyzkoušeli »taje« zednického řemesla.
23.10.2017 13:15 |

podobné články

Parta dětí řádila na staveništi. Zničily výtah a zazdily okno

 
Pětičlenná parta třináctiletých dětí způsobila škodu 30 tisíc korun v rozestavěném domku na Brněnsku. Partička se rozhodla, že některé zdi zbourá a jiné zase postaví.
23.10.2017 16:00 |

podobné články

Daniel Nekonečný: Šílenec opět na scéně!

 
Daniel Nekonečný (43), snad nejznámější pseudoexotický šílenec a propagátor rozkoše u nás, dal o sobě opět vědět. Stalo se tak včera v nočních hodinách v pořadu TV Nova VIP Poker Show.
17.12.2009 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Nekonečný (30 článků)