Michálek otevíral skóre, Plekanec otáčel stav

Dva čeští útočníci se zapsali do střeleckých tabulek zápasů prvního kola play off NHL. Stalo se tak v duelu mezi Montrealem a Ottawou. Za domácí Canadiens se prosadil Tomáš Plekanec, skóre celého utkání otevíral v první třetině Senátor Milan Michálek.
16.04.2015 10:51 |

Osobnosti: Tomáš Plekanec (272 článků) , Milan Michálek (120 článků)

05.07.2014 20:05 |

Střelec Plekanec: Věděli jsme, že Capitals budou nervóznější

Měli bt jasnmi outsidery, msto toho ale slav prvn vtězstv. Tm Montrealu Canadiens si v zahajovacm utkn prvnho kola play off Vchodn konference vylpl na favorizovan Washington a vsledkem je vhra 3:2 po prodloužen. Washington mus, my ne Jednou z klčovch postav utkn byl sedmadvacetilet kanonr Tom Plekanec, kter ve 14. minutě prodloužen duel rozhodl. Byl to hodně těžk zpas. Čekali jsme, že ns soupeř zatlač, takže jsme si dali za cl hlavně přežt. To se nm povedlo, navc jsme v přesilovce dali prvn gl. Oni pak vyrovnali, ale ten stav byl pro ns pořd vynikajc, prohlsil Plekanec v exkluzivnm rozhovoru pro televizi Nova. Zkuen forvard pr počtal s tm, že by hokejist Washingtonu mohli selhat po psychick strnce. Věděli jsme, že čm dle budeme držet nerozhodn vsledek, tm oni budou nervzněj. To se tak potvrdilo, mnul si ruce Plekanec a dodal: Washington je nejlep mančaft v lize. Na něm je ten tlak, on mus vyhrt, ne my. V tom je nae vhoda. Pro spoluhrče byl rzem Jaromr Jgr Plekanec se před začtkem srie pustil do mediln přestřelky s glmanem Capitals Theodorem. Česk točnk otevřeně zpochybnil jeho kvality, což si opora Washingtonu nenechala lbit a vyjdřila se ve smyslu, že Plekanec nen Jaromr Jgr. Odpověd mu byl rozhodujc gl v jeho sti, kter mu v prodloužen vstřelil prvě Plekanec. S Mikem Cammallerim najžděl proti dvěma obrncům soupeře, a i když cel stadion očekval nahrvku, česk kanonr vyplil a skroval. S Mikem je těžk vystřelit, protože on si furt vol po přihrvkch. Někdy je ale lep zkusit to sm. Teď mi to tam skkalo na hokejce, tak jsem do toho plcnul a spadlo to tam, glosoval svou trefu Plekanec, na kterho rozjsan spoluhrči volali Jgr, Jgr! Bval hrč Kralup se po utkn vyjdřil tak k brankři Theodorovi. To, co se napsalo v novinch, nebyla plně pravda. Neřekl jsem o Theovi nic patnho. Nikdy bych to neudělal, velice ho respektuji. Hrl jsem s nm a vm, jak je, ne nhodou vyhrl v Montrealu Hart Trophy pro nejužitečnějho hrče, podotknul Plekanec smřlivě. Dky němu vede Montreal 1:0 na zpasy, druh souboj je na programu v neděli jednu hodinu po půlnoci.
16.04.2010 14:55 |

Osobnosti: Tomáš Plekanec (272 článků)

Chtěli bychom aspoň dvě děti, říká šťastný otec Tomáš Plekanec

Hokejista Tomáš Plekanec tráví léto v Česku a užívá si volna se svým osmiměsíčním synem Matyášem. Oba doprovázeli Lucii Vondráčkovou na natáčení v jižních Čechách. Plekanec si v otcovské roli libuje a chce i další děti. Další články k tématu: Dobčice u Českých Budějovic změnil režisér Troška na Babovřesky Plekanec neprožil povedený rok. I tak je v první desítce Zlaté hokejky Plekanec: Na popularitu jsem zvyklý z Kanady. Teď už ji mám celý rok Prsten budu sundávat jen při hokeji, říká čerstvý ženáč Tomáš Plekanec Troška propůjčil jméno červenému vínu, vůbec mu ale nechutná
25.07.2012 01:40 |

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1091 článků) , Tomáš Plekanec (272 článků)

Reprezentaci na MS posílí Plekanec a bek Michálek

Hokejová reprezentace získala pro mistrovství světa další dvě posily ze zámořské NHL. Mužstvo, které bude na Slovensku obhajovat zlaté medaile ze šampionátu v Německu, doplní obránce Pittsburghu Zbyněk Michálek a útočník Tomáš Plekanec z Montrealu.
28.04.2011 20:30 |

Osobnosti: Tomáš Plekanec (272 článků) , Zbyněk Michálek (30 článků)

Hudler zařídil Detroitu výhru, Michálek posunul Ottawu do play off

Český útočník Jiří Hudler zařídil v nedělním utkání NHL vítězství Detroitu 2:1 po samostatných nájezdech nad Floridou. Olomoucký rodák za asistence Jakuba Kindla vyrovnal v poslední třetině skóre zápasu, poté rozhodl penaltový rozstřel a stal se první hvězdou utkání. Na druhé straně vsítil jediný gól hostí Tomáš Fleischmann. Útočník Milan Michálek se gólem a dvěma asistencemi podílel na výhře Ottawy 5:1 nad ledě New Yorku Islanders. Senators sice jako první inkasovali, ale ještě do první přestávky srovnali a dalšími třemi zásahy v prostřední části skóre otočili. Ottawa si vítězstvím zajistila účast v play off.
02.04.2012 08:35 |

Osobnosti: Jakub Kindl (29 článků) , Jiří Hudler (258 článků) , Milan Michálek (120 článků) , Tomáš Fleischmann (63 článků)

Cyklista se otáčel za slečnou a narazil do sloupu veřejného osvětlení

Z důvodů plánovaných rekonstrukcí v centru Pardubic výrazně přibude cyklistů. I za řídítky svého bicyklu je třeba věnovat jízdě maximální pozornost. Strážníci byli přivoláni k případu, kdy se 33 letý cyklista otáčel za slečnou, při tom nechtěně stočil řídítka a narazil do sloupu veřejného osvětlení.
19.03.2014 10:25 |

Řidič se otáčel, kde neměl, způsobil nehodu a z místa ujel

Na silnici I/3 u obce Pětihosty došlo v pátek dopoledne k vážné nehodě tří osobních vozidel. Řidič osobního vozu se otáčel do protisměru, kde do něj narazilo jiné osobní vozidlo, to následně skončilo v protisměru a narazilo do protijedoucího vozu. Viník z místa nehody ujel.
03.10.2014 18:20 |

Plekanec vystřílel výhru Montrealu, New Jersey se stále trápí

18.10.2013 07:20 |

Plekanec rozhodl o výhře Montrealu, trápení New Jersey nekončí

Český útočník Tomáš Plekanec rozhodl ve čtvrtečním utkání NHL dvěma góly ze závěru zápasu o výhře Montrealu 5:3 nad Columbusem. Hosté sice v průběhu střetnutí smazali tříbrankovou ztrátu, ale kladenský odchovanec v předposlední minutě zlomil nerozhodný stav a následně při závěrečné powerplay soupeře uzavřel skóre.
18.10.2013 08:25 |

Archa slaví výročí s Tanakou, který ji před dvaceti lety otevíral

Divadlo Archa oslavilo ve čtvrtek dvacet let od svého otevření. Za tu dobu se stalo jednou z klíčových pražských scén. V jeho sále se poprvé představili přední světoví divadelní tvůrci, jako byli režiséři Robert Wilson a William Kentridge nebo choreograf Vim Vandekeybus, i přední divadelní a taneční soubory Rosas, DV8, Dogtroep či Sankai Juku. Výročí připomene japonský tanečník Min Tanaka, který Archu otevíral.
06.06.2014 13:20 |

Osobnosti: Robert Wilson (23 článků) , Min Min (16 článků)

Lucie Vondráčková: Manžel přinesl českému týmu energii, kterou hledali

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková se vrátila na chvíli z Kanady do Česka, aby tu převzala všechny nahromaděné ceny a odjela turné s Michalem Davidem. Ale ve čtvrtek ji zajímá jedině zápas českého týmu na mistrovství světa, kterému její manžel Tomáš Plekanec dodal šťávu. Další články k tématu: Plekanec: Že jsem na mistrovství světa, je odměna pro mé rodiče Nejsem spasitel, ošíval se Plekanec. Pak zařídil postup do čtvrtfinále Partička, Vondráčková, Borhyová, Gott či Klíma. Ceny TýTý jsou rozdané Vondráčková a Kolář ve vánočním klipu. Podívejte se na něj jako první VIDEO: Práce, nebo dítě? Vždycky vyhraje Matyáš, říká Vondráčková Lucie Vondráčková zkusila image Lucie Bílé, jejího syna to rozplakalo
16.05.2013 11:05 |

Osobnosti: Lucie Bílá (2167 článků) , Lucie Vondráčková (1091 článků) , Michal David (1243 článků) , Tomáš Plekanec (272 článků) , Lucie Borhyová (1377 článků)

A je to venku: Plekanec je podruhé těhotný! Víme, kdo je maminka a zda za ni převezme Slavíka Rychtář!

Hokejista Montrealu "Tomáš Plekanec":http://www.extra.cz/tema/tomas-plekanec bude podruhé otcem, což ale není důvod, proč se neukáže na zítřejším předávání Slavíků, kde ale chybí takřka pokaždé, protože do ČR se dostavuje "zpravidla pouze na svátky":http://www.extra.cz/5-slavnych-ceskych-zen-kterym-jednoznacne-prospel-porod-dite-je-udelalo-jeste-vic-sexy, o letní pauze v NHL a na natáčení Babovřesk.
28.11.2014 09:23 |

Tomáš Plekanec skóroval už v 46. sekundě

Český útočník Tomáš Plekanec přispěl v sobotním utkání NHL gólem k výhře Montrealu na ledě Pittsburghu 3:0. Český hokejista se trefil už ve 46. sekundě zápasu a připsal si tak vítězný gól. Druhý přidal v úvodní minutě druhé třetiny Travis Moen a skóre zápasu uzavřel ve 27. minutě Mike Cammalleri.
13.03.2011 10:45 |

Plekanec vstřelil vítězný gól Montrealu na ledě Rangers

Český hokejový útočník Tomáš Plekanec si připsal vítězný gól v pondělním utkání NHL na ledě New Yorku Rangers, kde jeho Montreal vyhrál 2:0. Kladenský odchovanec ve 37. minutě otevřel skóre zápasu v přesilovce, druhý gól Canadiens přidal v 58. minutě Alex Galchenyuk.
29.10.2013 08:55 |

Osobnosti: Tomáš Plekanec (272 článků) , Alex Alex (376 článků)

Plekanec skóroval, kapitánův gól ale na výhru nestačil

Hokejový útočník Tomáš Plekanec vstřelil ve středečním utkání NHL jediný gól Montrealu, který prohrál na ledě Philadelphie 1:3. Kladenský odchovanec, který je po zraněném Tomáši Hertlovi druhým nejlepším českým střelcem v soutěži, uzavřel v oslabení čtrnáctým gólem sezony skóre.
09.01.2014 10:30 |

Sparta i Baník hladce vyhrály, dál je dělí jen skóre

I po 28. kole první fotbalové ligy zůstává v čele tabulky Sparta o skóre před Baníkem Ostrava. Zatímco Pražané doma porazili Slovácko 4:0, Baník si z Kladna odvezl výhru 3:0. Sparta tak dvě kola před koncem soutěže zvýšila rozdíl ve skóre před Ostravou již na pět branek.
06.05.2010 09:45 |

NHL: Plekanec vyzrál na Vokouna, detroitský Franzén DAL PĚT GÓLŮ

Útočník Tomáš Plekanec se podílel jedním gólem na výhře Montrealu nad Floridou 3:2. Fantastický zápas sehrál Johan Franzén z Detroitu, jenž přispěl pěti góly k vítězství Detroitu nad Ottawou 7:5. Za poražené dvakrát skóroval útočník Milan Michálek.
03.02.2011 08:10 |

Osobnosti: Tomáš Plekanec (272 článků) , Milan Michálek (120 článků) , Johan Franzén (3 články)

NHL: Přijede Plekanec na MS? Jeho Montreal VYŘAZEN Bostonem!

V nočních zápasech prvního kola play off se z postupu radují Boston a Tampa Bay, v soutěži překvapivě končí Pittsburg a Montreal. Vyřazeni tak byli potenciální reprezentanti Plekanec, Špaček, Hamrlík a Michálek.
28.04.2011 07:55 |

Plekanec táhne Montreal, jeho gól rozhodl! Dallas zase prohrál

Tomáš Plekanec rozhodl o vítězství Montrealu nad Winnipegem. Na výhře Ottawy nad Washingtonem se podílel jednou trefou Milan Michálek. Skóroval i Tomáš Fleschman za Floridu.
30.01.2013 06:45 |