Článek

Michael Bublé přivítal na svět druhorozeného potomka

 
Když míří Měsíc do úplňku, výrazně přibývá porodů. A před uplynulým, úplňkovým víkendem měli napilno porodníci po celém světě a také dva slavní tátové. Zpěváci Louis Tomlinson a Michael Bublé. Oběma se narodili v pátek 22. ledna potomci. Mladší Louis se stal otcem poprvé, jeho kanadských kolega Michael přivítal na světě už druhorozeného potomka. Porodila mu ho manželka Luisana Lopilatová.
26.01.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Bublé (36 článků) , Louis Tomlinson (54 článků) , Michael Michael (1163 článků)
Podobné články

Zpěvák Michael Bublé se pochlubil fotkou syna z porodnice

 
Zpěvák Michael Bublé se stal otcem. V úterý 27. srpna ráno mu manželka Luisana Lopilato porodila syna Noaha. Kanadský zpěvák byl u porodu a krátce poté se nechal s chotí i synem vyfotit. Snímek vyvěsil na Instagram, aby světu oznámil, že se stal rodičem. Další články k tématu: RECENZE: Ctitel idyly Michael Bublé se zalíbí mamince i babičce Poslechněte si ještě před vydáním celé album Michaela Bublého VIDEO: Chci zpívat nejlépe, jak to bílej chlápek dokáže, tvrdí Bublé Michael Bublé: Jednou mě chtěl fanoušek uškrtit strunou od piana VIDEO: Je krásný den, zpívá v novince popová superstar Michael Bublé Michael Bublé zvoní Rolničkami a sní o Bílých vánocích Michael Bublé se nevyvíjí. Ale on vážně nemusí
29.08.2013 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Michael Bublé (36 článků) , Luisana Lopilato (5 článků)

Zpěvák Michael Bublé je poprvé tátou: Podělil se o fotografii děťátka i překrásné manželky krátce po porodu

 
Ze svého prvního potomka se v sedmatřiceti letech těší kanadský zpěvák Michael Bublé. Jeho půvabná manželka Luisana Lopilato v úterý ráno přivedla na svět syna v porodnici v kanadském Vancouveru. Šťastní rodiče jej pojmenovali Noah.
29.08.2013 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Michael Bublé (36 článků) , Luisana Lopilato (5 článků)

Zpěvák Michael Bublé zažehnal manželskou krizi: Čeká druhé dítě

 
Kanadský zpěvák Michael Bublé prý zažehnal manželskou krizi. S chotí Luisanou Lopilat prožívali poslední měsíce těžké chvíle. Místo rozvodu se však rozhodli pro druhého potomka. Jejich dvouletý syn Noah bude mít sourozence. Hudebník potvrdil, že Luisana je podruhé těhotná.
09.07.2015 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Bublé (36 článků) , Michael Michael (1163 článků)

Zpěvák Michael Bublé si věří: Nejsem dokonalý, ale moje výbava je perfektní

 
Zpěvák Michael Bublé (37) prý dobře ví, že není žádný krasavec. Ženy se však nemají nechat odradit jeho odstávajícíma ušima a několika bradami. V kalhotách se totiž skrývá nejdokonalejší část Kanaďanova těla. A rozhodně to nejsou – jak on sám říká – vyzáblé nohy jako od kuřete. Perfektní má totiž Michael právě penis.
05.05.2013 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Bublé (36 článků)

George Michael opustil nemocnici, na Vánoce bude doma

 
Několik týdnů staré titulky hlásající, že britský zpěvák George Michael umírá, přeháněly. Hudebník, který u nás letos zahrál dva symfonické koncerty a natáčel klip, byl před měsícem hospitalizován ve Vídni s těžkým zápalem plic. Podle lékařů se mu už nyní daří mnohem lépe a dnes ho propustili do domácí péče. Další články k tématu: George Michael podle lékařů překonal krizi a jeho stav se lepší George Michael prý může přijít o hlas, v nemocnici ho navštívila rodina George Michael bojuje ve Vídni o život, píše britský tisk Praze George Michael zazpíval, další koncerty však ruší. Musí se léčit Elton John čeká, až se zhroutím, říká George Michael RECENZE: George Michael si užíval, publikum by pro víc hitů vraždilo George Michael: K Vánocům jsem dostal život
16.05.2011 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (706 článků) , Alžběta II (224 článků) , George Michael (247 článků) , Elton John (470 článků)

George Michael: K Vánocům jsem dostal život

 
Britský zpěvák George Michael poskytl rozhovor o své hospitalizaci ve Vídni. Poslední měsíc označuje za nejhorší ve svém životě a největším darem letošních Vánoc je, že to přežil. Další články k tématu: George Michael opustil nemocnici, na Vánoce bude doma George Michael podle lékařů překonal krizi a jeho stav se lepší George Michael prý může přijít o hlas, v nemocnici ho navštívila rodina George Michael bojuje ve Vídni o život, píše britský tisk Praze George Michael zazpíval, další koncerty však ruší. Musí se léčit George Michael je zpět v Česku, operu tentokrát vyměnil za halu Elton John čeká, až se zhroutím, říká George Michael
25.12.2011 11:25 |

podobné články

Osobnosti: George Michael (247 článků) , Elton John (470 článků)

George Michael strávil dva měsíce v luxusní psychiatrické klinice

 
Zpěvák Geroge Michael předloni unikl o vlásek smrti, když se vyléčil z těžkého zápalu plic. Po nemoci ale začal trpět úzkostí a depresemi a musel vyhledat odbornou pomoc. Dva měsíce se léčil na drahé psychiatrické klinice. Další články k tématu: George Michael zrušil turné. Trpí traumatickou úzkostí a půjde se léčit George Michael si užívá s přítelem, zpívat začne až na podzim George Michael: K Vánocům jsem dostal život George Michael opustil nemocnici, na Vánoce bude doma George Michael podle lékařů překonal krizi a jeho stav se lepší George Michael prý může přijít o hlas, v nemocnici ho navštívila rodina George Michael bojuje ve Vídni o život, píše britský tisk
08.04.2013 11:20 |

podobné články

Osobnosti: George Michael (247 článků)

Kanadský Sinatra oprašuje písně těch, které odnesl čas

 
Kanadský zpěvák Michael Bublé je v Americe v posledních pár letech superhvězdou a prodává milióny desek, i když ve střední Evropě to ještě úplně neplatí. Je to dáno především žánrem, který si zvolil. Předělává jazzové a soulové standardy, což v zemi, kde je nejpopulárnější Kabát a Eva a Vašek, stadióny nenaplní. V Americe mu to jde bez problémů, svědčí o tom i koncertní CD/DVD Michael Bublé Meets Madison Square Garden.
17.06.2009 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Michael Bublé (36 článků) , Michael Madison (2 články)

Michael Bublé zvládá mnohé podoby popu

 
Kanadský zpěvák Michael Bublé na novince To Be Loved přesvědčil, že se stal dokonalým ztělesněním popovosti - v tom lepším smyslu slova.
12.04.2013 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Michael Bublé (36 článků)

Michael Bublé vystoupí v lednu poprvé v Praze

 
Jedna z největších hudebních hvězd současnosti, kanadský jazzový zpěvák Michael Bublé míří konečně i do České republiky. Svědkem české koncertní premiéry tohoto swingaře bude 24. ledna příštího roku O2 Arena. 
30.09.2013 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Michael Bublé (36 článků)

V lednu v Praze vystoupí Michael Bublé

 
Osmatřicetiletý kanadský zpěvák Michael Bublé, který ve své tvorbě mísí tradiční pop, jazz, soul a další styly, míří do České republiky. Vystoupí 24. ledna 2014 v pražské O2 areně.
01.10.2013 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Michael Bublé (36 článků)

Michael Bublé: Zpívání po barech mě naučilo bavit lidi

 
Osmatřicetiletý zpěvák Michael Bublé je swingová světová hvězda. Podle posledních informací se stal nejúspěšnějším vánočním interpretem v prodejním žebříčku internetové služby Spotify. Skvěle si také vedou jeho dvě poslední alba, Christmas (2011) a To Be Loved (2013). 24. ledna vystoupí poprvé v Praze a Vánoce má raději než hudbu.
25.12.2013 09:12 |

podobné články

Osobnosti: Michael Bublé (36 článků)

Do Prahy míří show za pět a půl miliónu dolarů. Přiveze ji zpěvák Michael Bublé

 
Velkolepou show chystá v Praze předvést kanadský zpěvák Michael Bublé, který vystoupí v pátek 24. ledna v O2 Aréně. Vystoupení bude mít podle něj parametry koncertů Madonny, produkce aktuálního turné To Be Loved stála pět a půl miliónu dolarů (zhruba 110 miliónů korun). Na rozdíl od většiny současných hvězd ale nezahltí publikum dusotem elektronických rytmů, nýbrž poctivým swingem a nostalgickým americkým popem s šlapajícím big bandem v zádech.
21.01.2014 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Michael Bublé (36 článků)

Kanadský swingař Michael Bublé vystoupí dnes v Praze. Slibuje velkolepou show

 
Jedna z největších hudebních hvězd současnosti, kanadský swingový zpěvák Michael Bublé, vystoupí dnes večer poprvé v České republice. V rámci svého evropského turné se představí v pražské O2 aréně. 
24.01.2014 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Michael Bublé (36 článků)

Kanadský swingový zpěvák Michael Bublé nadchl Prahu

 
Kanadský swingový zpěvák Michael Bublé představil v pražské O2 areně svou nejnovější show To be Loved, nazvanou podle osmé studiové desky. Do Česka přijel poprvé v rámci celosvětového turné, které začalo loni a potrvá až do léta. Do show, jež ho stála 5,5 milionu dolarů (asi 110 milionů korun) vybral písničky, které lidé "chtějí slyšet". Podle ohlasů zaplněné haly se do vkusu fanoušků trefil.
26.01.2014 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Michael Bublé (36 článků)

Michael Bublé: Zpívat jsem začal jen kvůli sexu

 
Michael Bublé tvrdí, že zpěvákem se stal jenom proto, aby si zajistil přízeň dívek a ty mu skákaly do postele. Jednačtyřicetiletý Kanaďan věří, že muži obecně touží především po povoláních, která jim zvyšují přitažlivost v očích žen či mužů a oni tak mají častěji sex.
31.10.2016 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Michael Bublé (36 článků) , Michael Michael (1163 článků)

Michael Bublé: Manželka si myslela, že jsem gay

 
Zpěvák Michael Bublé tvrdí, že mu ani v nejmenším nevadí projevovaný zájem ze strany mužů. Nediví se tomu, protože ho za gaye považuje řada lidí. Dokonce jeho vlastní manželka Luisana Lopilatová se domnívala, že ho citově přitahují muži a že balí jejího kamaráda.
04.11.2016 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Bublé (36 článků) , Michael Michael (1163 článků)

Michael Bublé si odvezl malého syna po chemoterapii na svátky domů

 
Zpěvák Michael Bublé (41) v listopadu oznámil, že na čas ruší všechny své pracovní závazky. Důvodem je nádorové onemocnění jeho syna Noaha (3). Chlapeček kvůli rakovině jater ihned podstoupil chemoterapii. Po prvním cyklu léčby si ho rodina odvezla z nemocnice domů, kde spolu stráví i Vánoce.
13.12.2016 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Michael Bublé (36 článků) , Michael Michael (1163 článků)

Michael Bublé si odvezl syna na svátky z nemocnice domů

 
Zpěvák Michael Bublé v listopadu oznámil, že na čas odchází z showbyznysu. Důvodem je pro něj jako rodiče velmi těžká životní výzva, nádorové onemocnění tříletého syna Noaha. Chlapeček ihned nastoupil na onkologii do nemocnice, aby se s rakovinou popral. Teď si ale více než dva týdny bude užívat s rodinou doma. Kanadská hvězda si ho odvezla do Los Angeles kvůli Vánocům.
15.12.2016 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Bublé (36 článků) , Michael Michael (1163 článků)