Článek

Měli jsme nehodu s kondomem…už se mi neozývá!

 
Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...
10.10.2016 12:10 |

podobné články

Podobné články

PÁTRÁNÍ: Dívka odešla z domova jen v tílku, rodičům se neozývá

 
Jihočeští policisté pátrají po pohřešované 15leté dívce. Odešla z domova a rodičům se neozývá.
05.07.2010 12:25 |

podobné články

Japonec vydal kuchařku „Vaříme s kondomem“ (FOTO)

 
Kuchařka Vaříme s kondomem může vypadat na první pohled jako aprílový žert. Ale nevychází v dubnu a žertem vskutku není. Vydali ji v Japonsku a strávníkům nepředkládá kondom jako poživatinu, ale spíš jako pomůcku k tvorbě rozličných pokrmů. Tak jako se vaří rýže v sáčku, vaří její autor Kjosuke Kagami v kondomu třeba rýžová jelítka.
30.09.2014 17:00 |

podobné články

Vyzkoušely jsme: Hubnutí s jídelníčkem na míru

 
S různými dietami se dnes setkáváme nejenom na internetu, ale i v mnoha časopisech, nebo v rámci různých televizních rad. Samozřejmě ti, kteří jsou v této oblasti zkušenější, jasně vědí, že to není drastické hubnutí, které pomůže. Cílem k trvalému úspěchu je totiž změna našeho stravování. Především zdravá výživa, správně naplánovaná strava, eliminace všeho nezdravého, ale i dostatečné množství pohybu. To vše dnes hraje roli. A protože zhubnout jsme chtěli i my, vyzkoušely jsme službu Pestryjidelnicek.cz. Pojďte se podívat, jak nám to šlo. Jídelníček do dvou minut v emailu Samozřejmě aby mohla být naše strava skutečně kvalitní a správná, je třeba mít k dispozici jídelníček. Dnes však už není nutné navštívit dietologa nebo výživového poradce, protože vše lze získat online. Právě daná služba nám tuto možnost nabídla. V první řadě bylo třeba vyplnit několik základních údajů, a to především o tom, kolik chceme zhubnout. Následovalo jejich upřesnění, a to ve formě těchto informací: Naše aktuální hmotnost Naše výška Rok našeho narození Naše pohlaví To vše doplnily specifikace našeho zaměstnání, stejně jako informace o tom, jaký je náš zdravotní stav a jak často sportujeme. Poté už stačilo zadat několik kontaktních údajů a jídelníček odchází do naší mailové schránky. S možností osobních konzultací Co nás poměrně pozitivně potěšilo, to byl i fakt, že kromě jídelníčku bylo možné objednat se i na konzultaci zdarma. A to za účelem možnosti konkrétní specifikace našeho osobního dietního plánu, ale i za účelem podpory naší snahy přírodními produkty. Tuto službu jsme nevyužily a zůstaly jsme pouze u základní služby, kterou je dieta jídelníček. Přece jenom chceme zhubnout pouze pár kilo. Pro ty ženy, které však hledají cestu k výraznějšímu úbytku, váhy může být daná služba určitě plusem. A to třeba i pro podporu a potřebnou motivaci. Jak jídelníček vypadá? Za pár minut od odeslání jsme měli jídelníček v našem emailu a tak jsme začaly s jeho studováním. Rozhodně nás... Čtěte více Příspěvek Vyzkoušely jsme: Hubnutí s jídelníčkem na míru pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
19.06.2015 09:06 |

podobné články

Co dělají maminka s tatínkem? Je kniha, která pobouřila Slovensko, opravdu šokující?

 
Kniha pro šestileté děti, kde na roztomilých obrázcích najdeme pohlavní styk, penis s navlečeným kondomem nebo porod. Poskytuje osvětu, nebo škodí? Zeptali jsme se dětského psychoterapeuta PhDr. Miloslava Čedíka.
21.02.2015 09:15 |

podobné články

Princové Harry a William: Zklamali jsme mámu, měli jsme ji ochraňovat

 
Princové William (34) a Harry (32) si myslí, že svou matku málo ochraňovali a měli se o ni více starat. Ačkoli jim v době Dianiny smrti bylo pouhých 15 a 12 let, prý se jí měli víc zastávat a být s ní. Dvacet let od její smrti se stále nemohou srovnat s okamžikem, kdy jim oznámili, že měla nehodu.
12.06.2017 14:25 |

podobné články

Co dnes uvidíte v Ulici?

 
Simona bude opravdu zoufalá. Když zjistí, že Sochor byl z vazby propuštěn a neozývá se jí, navštíví znovu vyšetřovatele.
14.10.2009 09:05 |

podobné články

PÁTRÁNÍ: Rodičům a přátelům se neozývá už 14 dní

 
Policie pátrá po ženě z Prahy, která přestala komunikovat s rodinou i okolím.
28.05.2010 16:50 |

podobné články

Jiné nebe hledají hrdinové v ruském soutěžním dramatu

 
Vyprahlá středoasijská step. Ali se synkem sbírají uhynulé ovce. Chlapci se stýská po matce, která odjela za lepším do Moskvy a neozývá se. Rozhodnou se ji proto vyhledat. A jejich smutné pátrání zachycuje ruský soutěžní snímek Jiné nebe, který natočil Dmitrij Mamulija.
08.07.2010 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Ali Ali (174 článků)

PÁTRÁNÍ: Pan Zdeněk se neozývá. Měl na sobě montérky

 
Policisté z Nymburku pátrají od minulého čtvrtku po dvaačtyřicetiletém Zdeňku Šamšovi ze Sán na Nymbursku.
09.08.2010 13:00 |

podobné články

PÁTRÁNÍ: Patnáctiletá dívka odešla z domova a neozývá se

 
Policie na Chebsku pátrá po Kristýně Háralové z Mariánských Lázní.
30.08.2010 21:25 |

podobné články

VIDEA: Nezvěstnou Aničku už hledá celý svět! Na internetu

 
Pohřešovaná Anička Janatková se po týdnu marného pátrání stále neozývá.
20.10.2010 16:30 |

podobné články

PÁTRÁNÍ: Pan Vladimír ZMIZEL! Rodina trpí a hledá ho!

 
Policie pátrá po pohřešovaném Vladimíru Šolcovi. Ten odešel z domova a příbuzným nebo známým se neozývá.
15.04.2011 21:45 |

podobné články

Pane kníže, nakopl jste Nečase. Zde je odpověď

 
Ministr zahraničí Karel Schwarzenberg musel předpokládat, že se mu dostane za kritiku Nečasových slov o dalajlamismu a Pussy Riot od ODS patřičné odezvy. Europoslanec Ivo Strejček mu vyčetl, že když jde o vztah Německa či Evropské unie k Číně, tak se neozývá. A Hynek Fajmon proto šéfovi české diplomacie doporučil, aby raději mlčel i v tomto případě.
11.09.2012 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3727 článků) , Hynek Fajmon (49 článků) , Ivo Strejček (135 článků)

Pane kníže, nakopl jste Nečase. Zde je odpověď

 
Ministr zahraničí Karel Schwarzenberg musel předpokládat, že se mu dostane za kritiku Nečasových slov o dalajlamismu a Pussy Riot od ODS patřičné odezvy. Europoslanec Ivo Strejček mu vyčetl, že když jde o vztah Německa či Evropské unie k Číně, tak se neozývá. A Hynek Fajmon proto šéfovi české diplomacie doporučil, aby raději mlčel i v tomto případě.
11.09.2012 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3727 článků) , Hynek Fajmon (49 článků) , Ivo Strejček (135 článků)

Co je s Petrem Kramným? Konečně získal naději, přesto se z Egypta neozývá!

 
Už téměř tři měsíce se táhne vyšetřování záhadné smrti Moniky a Klárky Kramných v egyptské Hurghadě. Zatím vše je bez jasnějšího výsledku. Manžel a otec mrtvých Češek Petr Kramný už zřejmě rezignoval na to, že se z Egypta, kdy dostane a uzavřel se před okolním světem!
27.10.2013 08:10 |

podobné články

Potrefená Štika se neozývá: Proč selhal plán na třetí bradu?

 
KOMENTÁŘ: Stejně jak mají hororové grotesky Addamsovu rodinu, tak má Česko své Štikovy. Rodina v čele s korpulentní sekernicí matkou Monikou se teď ukrývá. Údajně před exekutory. Vypadá jako pád do bahna šoubyznysu. Obchodní plán paní Moniky na založení třetí brady selhal.
18.01.2014 06:35 |

podobné články

Horská (KDU-ČSL): Sociální bydlení - do lesa se volá, ale nic se neozývá

 
Téma sociální bydlení se mi otevřelo přes jeho cílové skupiny. Tak to v neziskovém sektoru chodí. Určitá skupina obyvatel má své potřeby a neziskovky hledají cesty, jak je naplnit.
12.07.2014 16:50 |

podobné články

Čech zachytil volání o pomoc: Z českého obýváku pomohl lodi v Tichém oceánu!

 
Klasická scéna z amerického filmu! Ztroskotaná loď v Tichém oceánu a její zoufalý kapitán vysílá poslední možnost záchrany, SOS. Nikdo se neozývá. Pomoc nepřichází. Až najednou…Vášnivý radioamatér Pavel Kačérek (69) z Nejdku na Karlovarsku jeho nouzové volání na svém přístroji zaznamená a pomoc přivolá…
23.09.2014 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Čech (110 článků)

Neozývá se ještě 54 Čechů v Nepálu: Jsou v ohrožené oblasti?!

 
Prudká sněhové bouře v Himálajích v Nepálu si tento týden v Nepálu vyžádala životy 32 lidí, většinou cizinců. Další turisté jsou nezvěstní a mezi nimi jsou i mnozí Češi.
18.10.2014 10:35 |

podobné články