Medailová tečka, štafeta mužů obhájila bronz

V posledním finále pražského halového atletického mistrovství Evropy si ve štafetě 4x400 metrů doběhlo české kvarteto pro bronzovou medaili a obhájilo tak pozici z Göteborgu.
08.03.2015 19:56 |

Českým biatlonistkám sprint nevyšel, zlato obhájila Slovenka Kuzminová

Českým biatlonistkám se úvodní start na olympijských hrách v Soči nevydařil. Ve sprintu nejlépe skončila Veronika Vítková na 16. místě, hlavní medailová naděje Gabriela Soukalová po třech chybách na úvodní střelbě obsadila 29. příčku. Zlato v závodu na 7,5 kilometru obhájila Anastasia Kuzminová a získala v Soči první medaili pro Slovensko. Původem ruská závodnice zvítězila o téměř 20 sekund před Olgou Viluchinovou z Ruska, pro bronz si dojela Ukrajinka Vita Semerenková.
09.02.2014 18:40 |

Osobnosti: Anastasia Acosta (2 články) , Gabriela Koukalová (220 článků)

Česká štafeta vyrovnala historické maximum, Björndalen oslavil dvacáté zlato

Biatlonová štafeta ve složení Michal Krčmář, Jaroslav Soukup, Ondřej Moravec a Michal Šlesingr obsadila na mistrovství světa v Oslu páté místo. Reprezentační kvarteto tak vyrovnalo nejlepší český týmový výsledek mužů v historii šampionátů. Z vítězství se radovali domácí Norové, stříbrnou příčku urvali Němci a pro bronz si překvapivě doběhli outsideři z Kanady.
12.03.2016 17:30 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (68 článků) , Michal Šlesingr (61 článků) , Ondřej Moravec (72 článků) , Jaroslav Soukup (68 článků) , Michal Krčmář (18 článků)

Štafeta čtvrtkařek urvala na ME bronz a Česko slaví pátou medaili

Česká ženská štafeta skončila v nedělním finále běhu na 4x400 metrů na ME v Helsinkách na třetím místě. Bronzová medaile je již pátým cenným kovem z letošního šampionátu.
01.07.2012 19:15 |

Česká bojovnice Bára Špotáková opět medailová! Rio jí vyneslo vydřený bronz!

Radostná zpráva přišla v noci z olympijského Ria. Babora Špotáková totiž na třetích olympijských hrách v řadě zabodovala a přiveze domů medaili. Tentokrát sice nešlo o zlato, ale i bronz se počítá a je velkým úspěchem!
19.08.2016 06:50 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (327 článků)

Medailová naděje Marušková: Do Londýna letí bez manžela

S hodinovým zpožděním dnes dopoledne odletěla další část české olympijské výpravy do Londýna. Na palubě speciálu z pražských Kbel cestovala medailová naděje střelkyně Lenka Marušková, tým basketbalistek nebo plavkyně.
24.07.2012 12:25 |

Osobnosti: Lenka Marušková (11 článků)

Medailová naděje Kostelecký v Baku vypadl. Teď vím, na čem pracovat, říká

Brokař David Kostelecký před odjezdem na Evropské hry do Baku jako by tušil, že ho čeká nezdar. Před odletem prohlásil, že i přes výhry ve dvou závodech Světového poháru, nic jisté nemá. Jeho slova se nakonec ukázala jako prorocká. Největší medailová naděje české výpravy v kvalifikaci minula čest ze 125 terčů a do dalších bojů nepostoupila.
17.06.2015 13:25 |

Osobnosti: David Kostelecký (21 článků)

Bronzové Rio. Medailová bilance vyznívá hrozivě, Češi však v Brazílii nepropadli

Nejhorší medailová bilance na olympijských hrách od roku 1932. S takovou vizitkou se vrací česká výprava z letních her v Riu de Janeiro. Rozhodně však nelze hovořit o totálním neúspěchu. Čeští sportovci vybojovali v Brazílii jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí. V žebříčku národů, ve kterém Česká republika obsadila až 43. místo, se nicméně na prvním místě zohledňuje hodnota cenného kovu. A zlatou medaili se podařilo ukořistit pouze Lukáši Krpálkovi.
22.08.2016 04:30 |

ČT: Úspěchy českého biatlonu poutají diváky

Nedělní biatlonová štafeta žen se stala nejsledovanějším biatlonovým přenosem závodů Světového poháru v historii ČT. Zisk stříbrných medailí českých biatlonistek vidělo průměrně 705 tisíc diváků a tedy 27 % všech, kteří se v neděli odpoledne dívali na televizi. Dopolední štafeta mužů pak byla historicky druhým nejúspěšnějším přenosem Světového poháru.
27.01.2015 20:03 |

BRAVO! Maslák má evropské ZLATO na čtvrtce, obě štafety berou bronz

Pavel Maslák (22) suverénně ovládl čtvrtku na halovém mistrovství Evropy atletů v Göteborgu a ke zlaté medailii z loňského šampionátu pod otevřeným nebem přidal další nejcennější kov. Pro bronz pak přivedl mužskou čtvrtkařskou štafetu, pro stejný kov si doběhla i štafeta českých žen.
03.03.2013 12:20 |

Piva Litovel Dark a Litovel Gustav získala další medaile

Z degustační soutěže Zlatá pivní pečeť, již tradičně pořádané v Táboře, putují do Litovle dvě stříbrné medaile. Získali je oblíbení pivní matadoři Litovel Dark a Litovel Gustav, každý ve své kategorii. Značka Litovel tak opět obhájila medailová ocenění, tentokrát v konkurenci 150 českých i zahraničních piv.
19.02.2014 16:50 |

Silvestrovská fotbalová tečka skončila dvěma remízami 4:4

Tradiční silvestrovská fotbalová tečka za minulým rokem mezi fotbalovými internacionály Sparty a Slavie skončila dvěma remízami 4:4.
31.12.2009 12:40 |

Ta tečka je surfař sebevrah! Brazilská surfařka ve vlnách bojovala o život

Rekordní vlny, které nejdou změřit. Z této fotky se tají dech. A počkejte, až zjistíte, že ta malá tečka uprostřed je odvážný, nebo spíše šílený surfař, který se rozhodl obří vlny pokořit. Příroda se však ukázala silnější. Jedna surfařka na vlnách málem zahynula...
29.10.2013 11:05 |

Komentář: Brněnská kontroverze v České televizi: P*ča z h*ven a docent Stratil opět rozvířili vody na veřejnoprávním rybníku

ČT Art dává dramaturgii pořadu "Tečka páteční noci":http://www.extra.cz/tema/tecka-patecni-noci poměrně volnou ruku, což většina diváků s nadšením kvituje. Jestliže se na začátku nabízela otázka, komu má být vlastně hudebně-diskuzní pořad určený, neboť většina aktivních posluchačů hudby tráví páteční večer pod pódiem svého oblíbeného klubu, odpověď je jednoznačná.
11.02.2014 22:30 |

Alexander Tomský: Polovina vězňů je z muslimských zemí. Tečka. Všem nám klesne životní úroveň. Většina uprchlíků si tu prostě neporadí

ROZHOVOR „Evropa páchá sebevraždu.“ O „extrémním idealismu německé vládnoucí třídy“, který zřejmě vychází z „komplexu ze strašlivých zločinů první a druhé války“ hovoří politolog a profesor Alexander Tomský. Zároveň také k otázce uprchlické krize konstatoval: „Polovina všech vězňů ve Francii, Anglii a Švédsku pochází z muslimských zemí. Tečka.“ Osobně už dlouhodobě nevěří v budoucnost Evropské unie.
17.09.2015 04:45 |

Osobnosti: Alexander Alexander (153 článků)

ME: Oba čeští diskaři i ženská štafeta měli k postupu daleko

Diskaři Malina a Marcell se do finále ME v Barceloně neprobojovali, ženská štafeta na 4x400 bez Hejnové vyhořela.
31.07.2010 12:25 |

Čtvrtkařská štafeta žen poběží na MS finále

Štafeta českých čtvrtkařek poběží na MS atletů v korejském Tegu finále, v rozbězích na 4 x 400 metrů dosáhly Denisa Rosolová, Zuzana Bergrová, Jitka Bartoníčková a Zuzana Hejnová osmého nejlepšího času a postoupily.
02.09.2011 07:45 |

Osobnosti: Zuzana Hejnová (151 článků)

Ruské biatlonistky vyhrály štafetu v Oberhofu. Češky skončily jedenácté

Ruská štafeta žen v německém Oberhofu závod Světového poháru biatlonistek na 4x6 kilometrů. Druhé doběhly Norky a třetí Francouzky, česká štafeta skončila na jedenáctém místě.
04.01.2012 20:25 |

Ve slovenské Senici se konala štafeta v hromadném lenošení

Několik desítek lidí se vystřídalo na pohodlné posteli umístěné na náměstí ve slovenském městě Senica. V úterý se tam konala historicky první štafeta v lenošení. Někteří si jen tak poleželi, jiní si četli knížku.
02.05.2012 19:20 |

Česká štafeta je ve finále, prošla díky času

Česká štafeta běžkyň na 4x400 metrů se probojovala do olympijského finále. Kvarteto Denisa Rosolová, Zuzana Bergrová, Jitka Bartoníčková a Zuzana Hejnová postoupilo na čas.
10.08.2012 21:20 |