Článek

Mazuch (ODS): Pozornost se z mlýnů obrátila na Teslu. Masáže nebo IQ park?

 
Úkolem města by mělo být najít spolehlivého investora.
12.04.2015 19:51 |

podobné články

Podobné články

Soutěžte s Bleskem pro Ženy o 3x 90min olejové masáže

 
Vstupte do světa thajských masážních center Tawan a dopřejte si zážitek dokonalé relaxace a luxusu. Zde naleznete kompletní nabídku thajských masáží, od aromatických masáží celého těla přes reflexní masáže nohou, speciální masáže pro těhotné až po tradiční thajské masáže. Masáže provádějí profesionální thajské terapeutky.
24.06.2013 00:05 |

podobné články

Soutěžte s Bleskem pro Ženy o 3x 90 min olejové masáže

 
Vstupte do světa thajských masážních center Tawan a dopřejte si zážitek dokonalé relaxace a luxusu. Zde naleznete kompletní nabídku thajských masáží, od aromatických masáží celého těla přes reflexní masáže nohou, speciální masáže pro těhotné až po tradiční thajské masáže. Masáže provádějí profesionální thajské terapeutky.
08.07.2013 00:05 |

podobné články

Fotbalový obránce Mazuch odejde z Fiorentiny do Anderlechtu

 
Fotbalový obránce Ondřej Mazuch po dvou letech opouští Fiorentinu a druhé zahraniční angažmá si vyzkouší v Anderlechtu Brusel.
11.06.2009 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Mazuch (9 článků)

Mazuch v Bruselu válí. A začíná myslet na reprezentaci

 
Český fotbalový obránce a kapitán reprezentace do 20 let na nedávném mistrovství světa Ondřej Mazuch zůstane nejspíš i nadále v belgickém Anderlechtu, kde je na hostování z italské Fiorentiny.
07.11.2009 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Mazuch (9 článků)

Mazuch se stal definitivně hráčem Anderlechtu

 
Český fotbalový obránce Ondřej Mazuch podepsal s bruselským klubem čtyřletý kontrakt.
29.04.2010 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Mazuch (9 článků)

Mazuch chce s Anderlechtem titul a postoupit do LM

 
V Belgii působí Mazuch jáž druhý rok
16.08.2010 11:47 |

podobné články

Chci titul a Ligu mistrů, hlásí Mazuch z Bruselu

 
Vyhrát belgickou ligu a postoupit do Ligy mistrů má za cíl v této sezoně český obránce Anderlechtu Brusel Ondřej Mazuch.
16.08.2010 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Mazuch (9 článků)

Chybující obránce Mazuch zahříval lavičku, ale už zase hraje

 
Obránce bruselského Anderlechtu Ondřej Mazuch má za sebou nepříjemné období.
21.09.2010 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Mazuch (9 článků)

Mazuch končí v Anderlechtu. Stěhuje se do Ruska

 
Fotbalový obránce Ondřej Mazuch bude oblékat dres ukrajinského klubu Dněpr Dněpropetrovsk, kam přestupuje z Anderlechtu Brusel.
05.01.2012 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Mazuch (9 článků)

Mazuch podepsal v Dněpropetrovsku na tři a půl roku

 
Dvaadvacetiletý fotbalový obránce Ondřej Mazuch v úterý definitivně přestoupil z belgického Anderlechtu Brusel do ukrajinského klubu Dněpr Dněpropetrovsk a podepsal s ním smlouvu na tři a půl roku.
17.01.2012 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Mazuch (9 článků)

Masáž klína – rozkoš, které neodolá!

 
Potěšte partnera smyslným pokušením a dopřejte mu masáž klína. Masáže všeobecně jsou vnímány velice příjemně, proč do toho nezapojit trochu erotiky a z obyčejné masáže vykouzlit nezapomenutelný sexuální zážitek, který jej vynese až na vrchol blaha? Což o to, genitální masáž muže v dnešní době nikoho nepřekvapí. Na internetu či v časopisech naleznete nespočet návodů, jak k tomuto úkolu správně přistupovat. Věnovat pozornost mužské chloubě je jedna věc, ovšem zamířit i o kousek níž a pohrát si s varlaty – na to už tolik žen nemyslí! A to je škoda, což by vám potvrdil nejeden muž. Pamatujte, že i tahle dvojčátka touží po vaší pozornosti, tak jim ji věnujte! Pojďte se přiučit, jak má správně probíhat masáž klína! Je ti teplo, miláčku? Ihned poté, co vašemu partnerovi svlečete spodní prádlo, se ujistěte, že je mu teplo. Proč? Přeci moc dobře víte, jak chladné počasí působí na mužské partie – když je jim zima, jednoduše se schovají. Jakmile je kůže šourku napjatá, varlata se tisknou k penisu a žádná kouzla s nimi neuděláte. Pytlíkový trik Masáž klína může začít tím, že partnerovu chloubu dostanete do pozoru. Vytaste se proto s tzv. pytlíkovým trikem, který každého muže zaručeně dostane do rozpoložení, po kterém toužíte. Je to jednoduché: pozornost věnujte místu, kde penis navazuje na konečník, neboť právě tam se skrývá tajný bod – dal by se nazvat „soutok nervových zakončení“ – a jestliže tohle místo jemně promasírujete, partnerova chlouba bude rázem připravena do akce! Pohrajte si s dvojčaty Jakmile se dostanete přes zahřívací kolo, může masáž klína pokračovat o kousek níže, tedy u varlat. Jemným prstokladem se vydejte a průzkum tohoto místa a poté palcem a ukazováčkem obejměte horní část šourku – místo, kde se napojuje k tělu – a stiskněte tak, aby se vám varlata ukázala v celé parádě. Postupujte jemně, aby... Čtěte více Příspěvek Masáž klína – rozkoš, které neodolá! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.11.2015 06:55 |

podobné články

NP Podyjí: Na Papírnu u Devíti mlýnů se vrátila část meziválečné turbíny

 
Osud pohnutý jako místo samo. Symbolem meziválečné prosperity a poválečného úpadku lokality Devět mlýnů nedaleko Hnanic může být část Francisovy vertikální turbíny, kterou v polovině listopadu instalovali zaměstnanci Správy národního parku k zrekonstruovanému torzu šestého mlýna.
25.11.2015 14:46 |

podobné články

Charvát (ANO): Chceme ovlivnit budoucnost automatických mlýnů, nikoliv je koupit za každou cenu stůj co stůj

 
Město Pardubice pořídí regulační plán areálu Automatických mlýnů a jeho okolí. Chce jím chránit historickou hodnotu národní technické památky z dílny architekta Josefa Gočára, urbanistickou hodnotu celého areálu i okolí a jeho vazbu na památkovou rezervaci, tedy na historické centrum města.
21.12.2015 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Josef Gočár (3 články)

Lesy ČR činí opatření proti suchu: Vodní kanály v oboře Soutok zaplní voda z Nových Mlýnů

 
Vodní bilanci v lužních lesích obory Soutok na Břeclavsku dnes vylepší voda z Novomlýnských nádrží. Lesy ČR, které oboru spravují, se dohodly s Povodím Moravy, takže se v úterý 28. března ráno začal upouštět sedminásobek obvyklého množství vody vytékající z Nových Mlýnů. Kolem poledne se zaplní tůně, slepá ramena i vodní kanály v oboře, kde kromě jelení, dančí a černé zvěře žijí také na vodě závislí živočichové a rostliny.
28.03.2017 20:40 |

podobné články

Zábavní park postavili na indiánském pohřebišti. Zemřelo tam záhadně šest lidí

 
V Matoaka v Západní Virginii si podnikatel Conley T Snidow otevřel zábavní park. Dnes záběry z jeho podnikání připomínají fotky ze současného Černobylu. Opuštěné konstrukce atrakcí pro děti mezi stromy vypadají jako přízraky z oceli. Mezi nimi se prý skutečně duchové pohybují, lidští. Ti byli zřejmě důvodem, proč park museli uzavřít. Během provozu v něm zemřelo šest lidí včetně dvou dětí. Teprve později se vysvětlilo, že park stojí na původním indiánském pohřebišti.
19.12.2016 16:00 |

podobné články

Primátor Charvát: V létě se park Na Špici promění ve Sportovní park Pardubice

 
Přivést děti ke sportu bude i letos cílem akce, která v srpnu oživí pardubický park Na Špici. Od 12. do 20. srpna budou moci celé rodiny s dětmi vyzkoušet několik desítek sportů, chybět samozřejmě nebudou ani oblíbená stanoviště přímo na řekách. Součástí parku bude celá řada kulturních akcí. Pardubice tak navážou na velmi úspěšné loňské sportovní léto, kdy pořádaly Olympijský park Pardubice 2016.
14.02.2017 05:35 |

podobné články

Skutečně sladké masáže

 
Masáže jsou vyhledávané hlavně kvůli ozdravovacím účinkům, které naše tělo zbaví nepříjemné bolesti. Existuje spousta masírovacích triků i nespočetně přípravků, jež zaručí zdravého lidského ducha. Znáte masáž pomocí čokolády nebo medu? Pojďte se prostřednictvím našeho ...
21.09.2009 00:05 |

podobné články

Jančík platil z eráru masáže tajemné "paní Vlasty". Pochybení odmítá

 
Bývalý starosta Prahy 5 Milan Jančík má zřejmě na krku další průšvih. Z auditu, který si nechal provést jeho nástupce, totiž vyplynulo, že v hospodaření minulého vedení radnice jsou poměrně velké trhliny. Jančíkova Praha 5 totiž z veřejného rozpočtu platila podivné služby. Například masáže exstarostovy spolupracovnice "paní Vlasty". Nebo posilovnu. Služby sice zaplatila, ale nikdy nevykázala.
19.10.2011 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Milan Jančík (157 článků)

Místo pilulek akupunktura, bylinky a masáže. V Hradci Králové začínají léčit čínští lékaři

 
Akupresura, akupunktura, masáže, podávání bylin nebo změna stravy a životního stylu. V Čechách alternativní metody léčby, v Číně tradiční medicínské postupy. Do tří let by je mohla nabízet pacientům klinika ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové.
17.06.2015 19:01 |

podobné články