Článek

Mazuch (ODS): Potřebují Pardubice nové sídlo magistrátu?

 
Pardubický magistrát je roztroušený do několika budov, které sídlí na Pernštýnském náměstí, náměstí Republiky, Komenského náměstí, v ulicích U Divadla, Štrossova, Gorkého, 17. listopadu a v Černé za Bory. Již více než pět let se proto hovoří o možné investici do nové správní budovy, kde by byla soustředěna veškerá agenda.
20.03.2016 17:40 |

podobné články

Podobné články

Fotbalový obránce Mazuch odejde z Fiorentiny do Anderlechtu

 
Fotbalový obránce Ondřej Mazuch po dvou letech opouští Fiorentinu a druhé zahraniční angažmá si vyzkouší v Anderlechtu Brusel.
11.06.2009 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Mazuch (9 článků)

Mazuch v Bruselu válí. A začíná myslet na reprezentaci

 
Český fotbalový obránce a kapitán reprezentace do 20 let na nedávném mistrovství světa Ondřej Mazuch zůstane nejspíš i nadále v belgickém Anderlechtu, kde je na hostování z italské Fiorentiny.
07.11.2009 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Mazuch (9 článků)

Mazuch se stal definitivně hráčem Anderlechtu

 
Český fotbalový obránce Ondřej Mazuch podepsal s bruselským klubem čtyřletý kontrakt.
29.04.2010 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Mazuch (9 článků)

Mazuch chce s Anderlechtem titul a postoupit do LM

 
V Belgii působí Mazuch jáž druhý rok
16.08.2010 11:47 |

podobné články

Chci titul a Ligu mistrů, hlásí Mazuch z Bruselu

 
Vyhrát belgickou ligu a postoupit do Ligy mistrů má za cíl v této sezoně český obránce Anderlechtu Brusel Ondřej Mazuch.
16.08.2010 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Mazuch (9 článků)

Chybující obránce Mazuch zahříval lavičku, ale už zase hraje

 
Obránce bruselského Anderlechtu Ondřej Mazuch má za sebou nepříjemné období.
21.09.2010 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Mazuch (9 článků)

Mazuch končí v Anderlechtu. Stěhuje se do Ruska

 
Fotbalový obránce Ondřej Mazuch bude oblékat dres ukrajinského klubu Dněpr Dněpropetrovsk, kam přestupuje z Anderlechtu Brusel.
05.01.2012 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Mazuch (9 článků)

Mazuch podepsal v Dněpropetrovsku na tři a půl roku

 
Dvaadvacetiletý fotbalový obránce Ondřej Mazuch v úterý definitivně přestoupil z belgického Anderlechtu Brusel do ukrajinského klubu Dněpr Dněpropetrovsk a podepsal s ním smlouvu na tři a půl roku.
17.01.2012 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Mazuch (9 článků)

Pardubický kraj: Jak by mohl vypadat dopravní uzel Pardubice

 
Možnou podobu a fungování přepravního centra se čtyřmi druhy dopravy v Pardubicích si v názorných vizualizacích prohlédli zástupci vedení Pardubického kraje, města Pardubice, krajské Hospodářské komory, Letiště Pardubice a další zainteresovaní odborníci. Rozvojový projekt Pardubického kraje s názvem Dopravní uzel Pardubice spravuje Správa a údržba silnic Pardubického kraje.
07.02.2018 12:20 |

podobné články

Komorní filharmonie Pardubice: Vážná hudba a basketbal, to jde dohromady

 
Minulý víkend proběhl zatím nejúspěšnější ročník projektu Hrajeme spolu za Pardubice, tentokrát již s pořadovým číslem IV. Během odpoledního programu vyslechli diváci koncert Komorní filharmonie Pardubice a zpěvačky Dashy a poté mohli zhlédnout utkání nejvyšší české basketbalové ligy mezi týmy BK JIP Pardubice a BK Olomoucko.
15.02.2018 20:50 |

podobné články

Policie nebude stíhat bývalého předsedu ODS Pardubice Janků

 
Policie ukončila prověřování trestního oznámení na dnes již bývalého předsedu oblastního sdružení ODS Pardubice Jiří Janků. Anonymní oznamovatel jej vinil ze zcizení peněz sdružení, obelhání dárců a z vlastního obohacení při kampani před sněmovními volbami v roce 2013. Další prostředky údajně získal z neférových výběrových řízení pro město Pardubice, Pardubický kraj a jejich organizace. Čelil podezření, že se neoprávněně obohatil zhruba o čtvrt milionu korun. Policie případ skončila bez zahájení trestního stíhání, řekla dnes ČTK mluvčí pardubické policie Eva Maturová.
13.04.2015 16:01 |

podobné články

Praha hledá osm šéfů odborů a dva zástupce ředitele magistrátu

 
Praha vypsala výběrová řízení na posty osmi ředitelů odborů a dvou zástupců ředitele magistrátu. Souvisí to s reorganizací magistrátu. V rámci ní od začátku července ubylo na úřadu 39 zaměstnanců. V rozhovoru pro ČTK to řekl primátor Tomáš Hudeček (TOP 09). Reorganizace, kterou už dříve kritizovala opoziční ODS, podle primátora přispěje k lepší a transparentnější práci magistrátu.
12.07.2013 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hudeček (655 článků)

ODS si vyhradila okolí magistrátu, bojí se dalších demonstrací

 
Až do konce roku se v okolí magistrátu na Mariánském náměstí, náměstí Franze Kafky a ulici U Radnice – od 7. do 22. hodiny koná „Akce ODS“. S výjimkou toho, že tudy vedou kroky primátora Bohuslava Svobody a dalších radních ODS, se tu nic politického neděje. To jen pražská ODS obsadila okolí magistrátu v oznámených shromážděních, a tudíž se tu nemohou konat žádné protesty.
10.12.2010 16:30 |

podobné články

Policie zasahovala na pražském magistrátu, důvod není znám

 
Detektivové z Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu dnes zasahovali v několika budovách pražského magistrátu. ČTK to řekla mluvčí Iva Knolová. Primátor hlavního města Tomáš Hudeček (TOP 09) ČTK ráno potvrdil přítomnost policistů na magistrátu. "Víc nemohu říci, podepsali jsme mlčenlivost," uvedl. Zda jsou detektivové i nadále v budově nebo na dalších místech, není možné ověřit. Na chodbách magistrátu se nic neobvyklého neděje. Na místě jsou novináři, přítomnosti policie ale nic nenasvědčuje.
11.08.2014 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hudeček (655 článků)

SANEP: Pražané v čele magistrátu preferují bývalého primátora Bohuslava Svobodu

 
O činnost radních magistrátu hl. města Prahy se deset měsíců před konáním komunálních voleb v souhrnu zajímá 39,4% dotázaných, kteří představují reprezentativní vzorek obyvatel hl. m. Prahy. Zvýšený zájem Pražanů o činnost radních lze zaznamenat v případech, kdy se mediálně řeší kauzy některých představitelů pražského magistrátu. Aktuálně se však na úrovni pražského magistrátu nedějí zásadní události, které by přitahovaly větší pozornost.
05.01.2018 11:55 |

podobné články

Pardubice: Radní chtějí stabilizovaný hokejový klub

 
Ekonomická stabilizace klubu HC Eaton Pardubice, tak by se daly shrnout cíle dodatku akcionářské smlouvy mezi majoritním vlastníkem klubu Romanem Šmidberským a držitelem kontrolního balíku akcií městem Pardubice.
28.04.2011 20:45 |

podobné články

ŽIVĚ Liberec - Pardubice 2:4, Pardubice jdou do finále

 
Sledujte online reportáž ze šestého utkání semifinálové série playoff extraligy mezi Bílými Tygry Liberec a ČSOB Pojišťovna Pardubice.
03.04.2012 17:45 |

podobné články

Skanska: Pardubice čistí své odpadní vody za pomoci nejnovějších technologií

 
Symbolickým odhalením pamětní desky dnes byly ukončeny stavební práce na jedné z největších investičních akcí společnosti Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. Projekt „Modernizace biologické čistírny odpadních vod Pardubice“ byl připravován již od roku 2007 a stavební práce na rozsáhlé modernizaci a intenzifikaci čistírny byly zahájeny v roce 2011. Trvaly 2 roky. Čistírna je nyní ve zkušebním provozu, který bude ukončen 31. 12. 2014 a od 1. 1. 2015 bude čistírna uvedena do trvalého provozu.
21.12.2013 14:27 |

podobné články

Pardubice mají tři rozsáhlé areály, developeři zájem nemají

 
Pardubice mají tři rozsáhlé areály s opuštěnými objekty, ale využití pro ně dlouhodobě nemají. Doba pro větší developerské projekty zatím nenastala. Jejich údržba ročně stojí radnici nemalé peníze. Uvedl to náměstek primátorky Michal Koláček (Sdružení pro Pardubice). Kromě opuštěného areálu Tesly vlastní město také bývalý vojenský areál Hůrka a Masarykovy kasárny.
26.12.2013 20:12 |

podobné články