Článek

Maturantka klopýtala na vysokých podpatcích, až se poroučela k zemi

 
Slavnostní ceremoniál k zakončení studia na střední škole bývá významnou životní událostí. Maturantka z Mansfield High School v Texasu by na něj ale nejspíš nejraději zapomněla. Na slavnost si totiž vzala boty s příliš vysokými podpatky, ve kterých si div nevykloubila kotníky. I když se trhanými pohyby snažila udržet balanc, nakonec spadla na zem, napsal server listu The Daily Mail.
24.05.2015 12:16 |

podobné články

Podobné články

Těžký život tanečnice: Jak se zvládá Kuchařová vrtět v botách na vysokých podpatcích?

 
Díky povolání modelky byla Táňa Kuchařová  (25) vždy zvyklá pohybovat se na vysoké noze, a to nejen řečeno obrazně, ale i zcela konkrétně. Chůze na vysokých podpatcích je jí sice vlastní, ale ve skutečnosti se nejlépe cítí v jednodušší obuvi. „Na vysokých podpatcích chodím ráda, ale většinou pouze do společnosti. V soukromí dávám přednost pohodlné módě, a to platí i pro moji obuv," říká Miss World 2006.
04.10.2013 21:05 |

podobné články

Miss maturantka: Před maturitou dvakrát těhotná

 
Soutěž NEJ maturantka se setkává s velkým ohlasem. Mnohé ze sličných dívek či jejich obdivovatelů nám kromě fota dívky v překrásných plesových šatech zasílají i svůj příběh, který se k jejich studiu váže. Čtenářka Hanka (24) si maturitu dodělávala během mateřské dovolené. A nezanedbávala studium ani rodinu.
21.01.2011 06:45 |

podobné články

Nejdřív "Chcípni, p*čo", teď zloděj Franta. Po hrůzách školství probrala maturantka církevní restituce

 
Maturantka Lucie Amálie Sulovská vzbudila ve středu rozruch svým textem, ve kterém ostře sepsula současné školství. Devět let základní školy ji prý nenaučilo vůbec nic, zejména kvůli značné části spolužáků, zejména propadlíků z vyšších ročníků, kteří svým chováním jakýkoliv vzdělávací proces totálně rozbili.
21.11.2013 09:42 |

podobné články

Osobnosti: Amálie (9 článků)

Maturantka roku 2016 je sexy Jaroslava, bříško má jako lusk

 
Je krásná i chytrá a odborné porotě prostě učarovala. Vítězkou soutěže Maturantka roku 2016 se stala Jaroslava Marcelová. Rodačka z Plzně zaujala nejvíce svou bezprostředností. Velkolepé finále originální soutěže se odehrálo na náměstí Přemysla Otakara II.
22.06.2016 21:05 |

podobné články

Zpěvačku Lady GaGa zradily podpatky

 
Zpěvačka Lady GaGa zažila na londýnském letišti Heathrow pěkně horké chvilky. Neustála chůzi na vysokých podpatcích a následoval ošklivý pád na zem… Zpěvačka Lady GaGa se doslova vyžívá v extravagantních modelech, které jsou často doplněny o boty na vysokých podpatcích. A právě  vysoké podpatky zpěvačku na londýnském letišti zradily. Lady GaGa neudržela balanc a upadla. Ošklivý [...]
23.06.2010 19:25 |

podobné články

Musíte vidět: Božská Kim Kardashian měla nehodu na vysokých podpatcích

 
Chůze na vysokých podpatcích není žádný med. Své o tom ví americká televizní hvězda Kim Kardashian  (30) .
09.07.2011 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1207 článků)

Řada běžkyň při závodu spadla, běžely totiž na vysokých podpatcích

 
Desítky dívek a žen se v sobotu zúčastnily už tradičního závodu na vysokých podpatcích v Moskvě. Jak se však ukázalo, zvládnout padesát metrů dlouhou trať v tomto obutí nebylo vůbec jednoduché. Řada účastnic při závodu spadla, žádná vážná zranění ale hlášena nebyla, informovala agentura Reuters.
10.07.2011 15:30 |

podobné články

To musíte vidět: Miss Průšová předvedla luxusní tělíčko v prádle a na zatraceně vysokých podpatcích

 
Miss Kateřina Průšová  (27) sexy jako nikdy předtím. Miss ČR 2002 předvedla své ukázkové tělo v sexy prádle a na pořádně vysokých podpatcích. Stala se novou tváří autosalonu v Českých Budějovicích a nafotila žhavou kampaň.
09.08.2011 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Průšová (328 článků)

Jak najít ty nejpohodlnější boty na podpatku

 
Komu by se nelíbily dlouhé nohy na vysokých podpatcích? Vydržet ale po celý den (a nejen vsedě za stolem) na vysokých botách není tak jednoduché. Abyste na podpatcích nikdy netrpěla, je potřeba se držet několika ...
02.07.2012 15:40 |

podobné články

Mel B zradily 18centimetrové jehly: Teď mám Prahu na tváři!

 
Zpěvačka Melanie Brown alias Mel B (37) ze Spice Girls chůzi na vysokých podpatcích úplně nezvládá. Jak Blesk.cz včera předpovídal, tak se taky stalo. Při procházce Prahou na 18 cm vysokých podpatcích sebou Mel B sekla a odřela si tvář!
17.08.2012 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Melanie Brown (42 článků)

Kde jsou následky po nehodě? Munzarová předvedla dceru a nohy na vysokých podpatcích

 
Herečka Bára Munzarová měla v červnu nehodu na motorce . Kvůli tomu ji musela nahradit v seriálu Obchoďák kolegyně Tereza Kostková. Před měsícem začala přetáčet i scény, které už měla natočené Munzarová. Je to ale tak nějak zvláštní. Munzarová nevypadá, že by z nehody měla nějaké zdravotní potíže. Dokonce si vyrazila i na vysokých podpatcích.
08.09.2012 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Munzarová (196 článků) , Tereza Kostková (680 článků) , Tereza Munzarová (22 článků)

Cindy Crawford prozradila, jak vzrušuje svého manžela: Miluje ji na vysokých podpatcích!

 
Bývalá světová topmodelka Cindy Crawford boduje na módním nebi i jako návrhářka. Navrhla kolekci pro světovou módní značku a sama prozradila, v čem se cítí nejlépe a hlavně, jak dokáže pořádně vzrušit svého manžela. Miluje ji na vysokých podpatcích!
26.10.2012 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Cindy Crawford (202 článků) , Cindy Crawford (186 článků)

Drama v Hlase: Tina neustála chůzi na vysokých podpatcích a skácela se k zemi. Musela zasahovat záchranka

 
Na moderování prvního přímého přenosu Hlasu ČeskoSlovenska, na němž se představily týmy Rytmuse (34) a Pepy Vojtka  (46) , nebude zpěvačka Tina vzpomínat v dobrém. V botách na dvaadvaceticentimetrových podpatcích se jí na schodech zvrtla noha v kotníku a ona se v bolestech skácela k zemi.
09.04.2012 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (573 článků)

Skotský střelmistr zlikvidoval naráz dva komíny

 
Když byla před téměř 50 lety zprovozněna elektrárna Cockenzie ve Východním Lothianu, byla největší ve Skotsku. Teď z ní zbyla jen hromada sutin. V sobotu se poroučela k zemi během řízené demolice. Součástí bylo i stržení dvou 149 metrů vysokých komínů, které se spektakulárně skácely do sebe, napsala agentura Reuters.
28.09.2015 11:55 |

podobné články

Amy Winehouse v Bělehradu pozdravila Atény a fanoušci ji vypískali

 
Amy Winehouse byla během svého představení v Bělehradu vypískaná z pódia. Nejenom, že dorazila na koncert o hodinu později, ale také podle některých svědků vypadala jako pod vlivem alkoholu. Na pódiu klopýtala a nesrozumitelně mumlala slova písničky „Just friends“ z roku 2008.
21.06.2011 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Amy Winehouse (390 článků)

VIDEO: Ženy v Tel Avivu soutěžily v běhu na podpatcích

 
Kolemjdoucí v izraelském městě Tel Aviv zřejmě byli velice překvapeni, když kolem nich proběhlo velké množství žen, které se účastnily závodu v běhu na vysokých podpatcích. Podívejte se, jak se jim dařilo.
19.07.2009 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Aviva Aviva (183 článků)

VIDEO: Dívky vytvořily nový rekord ve štafetě na podpatcích

 
Za minutu a čtyři vteřiny zaběhla čtveřice dívek z Canberry světový rekord ve štafetovém běhu na vysokých podpatcích.
28.09.2010 10:35 |

podobné články

Spoře oděné a na podpatcích, členky Putinovy armády myjí auta

 
Mladé ruské ženy, které si bez nadsázky říkají "Putinova armáda", udělají pro svého milovaného premiéra cokoli. Nyní mu tyto studentky ukázaly ještě více oddanosti a lásky než předtím. Pro svého idola se totiž ve čtvrtek svlékly do plavek a šortek, aby takto spoře oděné a na vysokých podpatcích umývaly ruská auta.
22.07.2011 15:05 |

podobné články

Nejsvůdnější fotbalistka? Jennifer Lopez v dráždivé minisukni a jehlových podpatcích kopala do míče

 
Zpěvačka Jennifer Lopez  (42) v současnosti tráví hodně času cestováním do jihoamerického Peru, kde se podílí na přípravě nové talentové show "Que’Viva! The Chosen". Lopez, jež v projektu působí jako producentka, dokonce spolupracuje i se svým manželem Marcem Anthonym, s nímž se po sedmi letech vztahu a dvou dětech rozvádí. Pracovně si však nejspíš stále rozumějí. A aby Lopez dokázala, že jí není cizí ani fotbal, do míče si čutla i v pořádně vysokých jehlových podpatcích a sexy minišatech.
06.12.2011 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (729 článků)