Článek

Mátlová (36) v slzách! Co se jí stalo?

 
Zpěvačka Kateřina Mátlová prozradila, že koncert Michala Davida, uspořádaného k jeho 55. narozeninám, psychicky nezvládla…
23.06.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1290 článků) , Kateřina Mátlová (93 článků)
Podobné články

To vás dostane: Tahle Mátlová má největší dekolt ze šesti sester

 
Sester Mátlových je celkem šest, jen tři z nich ale můžeme vídat na pódiích. Tereza Mátlová  (37) účinkuje v muzikálu Bídníci, Kateřina Mátlová se také pokoušela o hudební kariéru a uplatnila se spíše v zahraničí. Z Německa, kde pravidelně vystupuje, začala častěji přijíždět Markéta Mátlová. Ta má ze všech sester bezpochyby nejbujnější dekolt.
10.10.2012 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Mátlová (93 článků) , Markéta Mátlová (10 článků)

Bez talentu bych z Bídníků vyškrtl i partnerku, říká boss Janeček

 
Hudební boss František Janeček žije přípravami na nové pokračování muzikálu Bídníci. Momentálně řeší především technické zázemí scény, která by v pražské GoJa Music Hall měla stát do konce týdne. Objeví se na ní i Janečkova partnerka Tereza Mátlová. "Bez talentu bych ji ale vyškrtl," tvrdí. Další články k tématu: Pěvkyně Mátlová odstranila dioptrie, namyšlená už prý nebude Odlet Mátlové na Floridu za Janečkem překazila kalamita František Janeček a Tereza Mátlová mají holčičku Emilly Ann
19.01.2012 00:20 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (299 článků)

Zkuste se jí dívat do očí: Nádherná Mátlová s neskutečným dekoltem vystavila svoje trojky

 
Zpěvačka Tereza Mátlová  (36) si vybírala šaty na připravovanou módní show návrhářky Dominiky Sedláčkové a sáhla po pořádně sexy modýlku. Zaujaly ji šaty s pořádně hlubokým dekoltem. "Chtěla bych, aby se mi všichni dívali do obličeje," řekla Super.cz s úsměvem Mátlová.
29.05.2012 13:25 |

podobné články

Kočička Mátlová ukázala nového milence: Randí s tímhle sexy tureckým hřebcem

 
Zpěvačka a tanečnice Kateřina Mátlová se předvedla se svým novým objevem. S charismatickým exotickým fešákem Yohanem randí půl roku, ale nový vztah potvrdila až nyní. "Yohan je Turek, ale více jak rok podniká v Čechách. Seznámili jsme se v Praze, bylo to náhodné setkání," řekla Super.cz Mátlová.
04.09.2013 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Mátlová (93 článků)

Pěvkyně Mátlová zkrátila vlasy poprvé od střední. A rovnou o 30 čísel

 
Operní a muzikálová zpěvačka Tereza Mátlová se po téměř dvaceti letech rozhodla pro radikální změnu účesu. Vlasy si vůbec poprvé zkrátila o třicet centimetrů, čímž podle reakcí okolí o hodně omládla. Další články k tématu: Pěvkyně Mátlová odstranila dioptrie, namyšlená už prý nebude
17.09.2013 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1420 článků)

Mátlová se pomátla: Na vysokých šteklech balancovala tři metry nad zemí, aby zamázla Rottrovou!

 
Zpěvačka "Kateřina Mátlová":http://www.extra.cz/tema/katerina-matlova, která si kvůli své (zatím nezapočaté) kariéře v zahraničí nechává říkat Kate Matl (hihi, tohle nás nikdy nepřestane bavit), udělá pro propagaci svého vánočního koncertu cokoli.
10.11.2013 13:51 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Mátlová (93 článků)

Sexy hvězda Fantoma opery Mátlová si pochvaluje plastiku nosu: Co myslíte, vypadá lépe?

 
Zpěvačka Tereza Mátlová  (39) nemohla dva týdny na jeviště. Dostala silnou virózu, na kterou jí nepomáhala ani předepsaná antibiotika. "Nakonec zabrala až druhá. Kašel polevil. Dnes jsem měla už první zkoušku v divadle. V pátek mám premiéru v divadle v Ústí, v sobotu hraju Fantoma a vypadá to docela dobře," řekla Super.cz Mátlová, která ve Fantomovi opery září v roli operní divy.
14.03.2015 15:05 |

podobné články

Žádné křoví do počtu: Kateřina Mátlová je hvězdou show DJ Boba a dráždí v tomhle sexy kostýmu!

 
O tom, že tanečnice a zpěvačka Kateřina Mátlová je již dva roky členkou týmu DJ Boba, jsme informovali. Kdo si myslel, že sexy blondýnka je na jeho koncertech jen páté kolo u vozu a dělá tam křoví, se spletl. Mátlová to dokázala na koncertu Michala Davida  (54) , kde DJ Bobo v pátek hostoval.
23.06.2015 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1290 článků) , Kateřina Mátlová (93 článků)

Mátlová se po dvou letech rozešla s přítelem, lásku ale nehledá

 
Zpěvačka Kateřina Mátlová (36) se v rozhovorech nechala poslední dobou slyšet, že by chtěla děti, ale odsouvá to kvůli kariéře. Pravda je ale zřejmě trochu jiná. Mátlová teď pro ně nemá tatínka. S tureckým podnikatelem Yohannem Ginim se totiž rozešla.
06.08.2015 17:21 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Mátlová (93 článků)

Kočička Mátlová v ohrožení života: V dvousetkilometrové rychlosti jí na dálnici praskly přední pneumatiky!

 
Krásná zpěvačka a modelka Kateřina Mátlová se bála o svůj život. Na dálnici v Německu jí na dálnici praskly u auta obě přední pneumatiky.  "Stalo se to mezi Wurzburgem a Norimberkem. Jela jsem v rychlém levém pruhu rychlostí asi 220 kilometrů v hodině a z ničeho nic mi praskla pravá přední pneumatika.
11.08.2012 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Mátlová (93 článků)

Vysmátá Mátlová: V minišatech předvedla sexy nohy

 
Věčně usměvavá zpěvačka Kateřina Mátlová si potrpí na ultrakrátké šatičky. Proč by ne, postavu na to má a teplé počasí svádí k tomu, aby se konečně více odhalovalo. Komentovala módní redaktorka Markéta H.
28.05.2009 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Mátlová (93 článků) , Markéta Mátlová (10 článků)

Šimůnek učil líbat kolemjdoucí, pomáhala mu Mátlová

 
Návštěvníci letošního Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech měli letos jedinečnou příležitost naučit se líbat jako filmové hvězdy. Do parády si je vzali odborníci na slovo vzatí, instruktoři Školy filmového líbání Mirek Šimůnek a Kateřina Mátlová.
14.07.2009 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Šimůnek (115 článků) , Kateřina Mátlová (93 článků)

Kateřina Mátlová: Odpolední pohodička v odbočovacím pruhu

 
Zpěvačka Kateřina Mátlová (30) neztrácí dobrou náladu ani v přeplněných pražských ulicích. Když družná blondýnka na pražské magistrále spatřila v jednom z kolem projíždějících automobilů své přátele, neváhala na ně zatroubit a donutit je, aby společně s ní zastavili v odbočovacím pruhu.
17.09.2009 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Mátlová (93 článků)

Mátlová šíleně zestárla: Kruté diety, stres, nebo nepovedená plastika?!

 
Zpěvačka Kateřina Mátlová (30) se vždycky snažila prezentovat jako sexy kočička, která je snem všech mužů. Ty tam jsou ale doby, kdy tak opravdu vypadala. V poslední době totiž dost zestárla a změnila se k nepoznání. Co je za její proměnou?
29.11.2009 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Mátlová (93 článků)

Kateřina Mátlová se neumí chovat na večírcích! Chrástku, zklidni ji!

 
Zpěvačka a herečka Kateřina Mátlová (30) má zřejmě neskutečně velké ambice a při jejich plnění si neváhá razit cestu konkurencí jako obrněný transportér! A to zcela záměrně na úkor svých kolegů z branže.
11.12.2009 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Mátlová (93 článků)

Exkluzivně! Kateřina Mátlová tají slavného milence!

 
Zpěvačka Kateřina Mátlová (30) se ve společnosti vyskytuje výhradně jen se svým dobrým kamarádem, stylistou Dušanem Chrástkem (29). Možná proto vznikají spekulace, zda má vůbec nějaký partnerský vztah. A pokud ano, tak s kým? My už to víme!
28.01.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Mátlová (93 článků) , Dušan Chrástek (17 článků)

Gottová, Mátlová a Svobodová - Tři grácie v ráji!

 
Manželka Karla Gotta (70) Ivana (34) si místo nemocného zpěváka vzala na dovolenou jinou společnost! Tu jí v exotické Dominikánské republice dělají partnerka Františka Janečka Tereza Mátlová (33) s dcerou Emily (2) a podle informací deníku Aha! by se ve stejné lokalitě měla zdržovat i vdova po Karlu Svobodovi (†68) Vendula Svobodová (38)!
09.04.2010 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4645 článků) , Vendula Svobodová (806 článků) , František Janeček (299 článků) , Karel Svoboda (501 článků)

Kateřina Mátlová: Všem okolo ukázala svoje kalhotky!

 
Zpěvačka Kateřina Mátlová (30) je pěkné kvítko! Ačkoliv si od ní není nikdo schopen vybavit žádnou konkrétní písničku, hvězdička přesto ví, jak na sebe strhnout pozornost. A nedělá to jinak než typickým ženským způsobem – prostě všem ukáže, zač je toho mezi jejími stehny loket!
21.05.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Mátlová (93 článků)

Tereza Mátlová: O životě s Janečkem a výchově dcery

 
Operní pěvkyně Tereza Mátlová (34) začala být široké veřejnosti známá ve chvíli, kdy se stala partnerkou o dvaatřicet let staršího hudebního bosse Františka Janečka. Společně mají dceru Emilly Ann, která se narodila před dvěma lety na Floridě. Jak Tereza zvládá výchovu dítěte na dvou kontinentech a život se starším partnerem?
27.09.2010 05:15 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (299 článků)