Článek

Matku (†44) s vydloubnutýma očima a 21 bodnými ranami našel její syn. Mrtvola byla nahá

 
Když přišel domů, naskytl se mu pohled na nejhorší událost jeho života. Teprve náctiletý syn Rolf našel v jihoafrickém městě Polokwane svou matku Tanyu Wiers (†44) mrtvou v kaluži krve. Byla nahá a na těle měla 21 bodných ran. Nejděsivější však je, že měla vydloubnuté obě oči.
16.02.2017 20:10 |

podobné články

Podobné články

Zaprášené zločiny: Pedofil ubodal dvanáctiletou Helenku!

 
Malá Helenka Jírová (†12) vyrazila v únoru roku 1964 koupit do obchodu rodičům kávu a vyřídit vzkaz kamarádům. Nevrátila se a zoufalá máma zavolala policii. O dva dny později byla v nedalekém lesíku nalezena mrtvola dívenky posetá bodnými ranami…
21.10.2012 05:15 |

podobné články

Horor v kavárně: Úplně NAHÁ dívka (19) se tam bodala nožem!

 
Ke krvavému dramatu došlo v hotelu v Nové Lesné. V kaluži krve s bodnými ranami tam zůstala v kavárně ležet devatenáctiletá dívka.
17.04.2013 15:20 |

podobné články

Server: Smrt mladé dívky 13 bodnými ranami. Sebevražda, řekla policie. Libanonský milenec tvrdí, že ji viděl, jak se bodá. A matka...

 
Na přinejmenším velmi zvláštní okolnosti, které provázely vyšetřování smrti její dcery Anety Rodové, upozorňuje v rozhovoru se serverem Expres.cz její matka Anna. Aneta podle serveru zemřela na třináct ran nožem, které mimo jiné zasáhly plíci a třikrát srdce. Policie uzavřela případ s tím, že spáchala sebevraždu. Její matka ale policejnímu verdiktu nevěří a rozhodla se pátrat na vlastní pěst.
15.12.2015 12:36 |

podobné články

Už mu na ni zbyly jen vzpomínky: 5 snímků oscarového herce s milovanou vnučkou (✝33), která byla ubodána

 
Americký herec Morgan Freeman už na filmovém plátně prožil spoustu utrpení, ale největší tragédie jej postihla ve skutečném životě. Jeho nevlastní vnučka Edena Hines byla nalezena mrtvá s bodnými ranami před svým domem v New Yorku.
17.08.2015 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Morgan Freeman (79 článků) , Morgan Freeman (47 článků)

Anikó (†20) zřejmě zavraždil její přítel Dávid (22)

 
AKTUALIZOVÁNO: Slovenskou studentu Anikó (†20) čtyřmi bodnými ranami zavraždil zřejmě její přítel Dávid (22). Anikó těsně před smrtí ještě stačila zavolat rodičům, že je v ohrožení života. Rodiče ale policii poslali na špatnou adresu.
07.01.2010 22:05 |

podobné články

Ztracený syn našel matku po 25 letech pomocí Google Earth

 
Zní to jako moderní pohádka, kterak ztracený syn znovu svou matku našel, ale je to skutečnost. Saru ztratil kontakt se svou matkou v roce 1986. Teď se mu jí pomocí satelitních snímků podařilo najít.
17.04.2012 12:50 |

podobné články

Krásná Aneta se údajně ubodala: „Policie případ odflákla, vyšetřovali jen naoko,“ tvrdí právník

 
Sebevražda, nebo vražda? V záhadné smrti mladé Anety R. není ani po dvou letech jasno. Dívka byla nalezena v bytě v pražských Letňanech s třinácti bodnými ranami v hrudníku. Podle policie si zranění způsobila sama pod vlivem drog. Ke stejnému výsledku vyšetřovatelé dospěli i po znovuotevření případu. Matka se ale nevzdává a hodlá se znovu obrátit na státní zástupkyni Lenku Bradáčovou.
14.09.2016 20:25 |

podobné články

Spisovatelka Monyová neměla po útoku šanci přežít, řekl znalec

 
Spisovatelka Simona Monyová neměla šanci na přežití poté, co ji loni v srpnu v jejím domě podle spisu napadl a šesti bodnými ranami zranil její manžel Boris Ingr. Dvě byly tak vážné, že ani lékařští specialisté by ji hned po činu nebyli schopni zachránit. Způsobily rozsáhlé krvácení, jemuž Monyová asi do deseti minut po útoku podlehla.
16.02.2012 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Simona Monyová (131 článků)

Matka (28) ubodala své dvě malé děti (1 a 2)! Byli to andílci, pláče babička

 
Matka brutálně zavraždila své dvě malé děti. Její další dvě děti skončily v nemocnici s bodnými ranami. Celá země je v šoku.
20.01.2014 13:00 |

podobné články

Marek (25) zabil v Jihlavě matku a postiženého bratra: Ze žárlivosti?

 
Vypadalo to jako vražda a sebevražda, nakonec je ale vše jinak. Matku s postiženým synem zavraždil její mladší syn Marek Č.. Vadilo mu prý, že se žena věnovala více jeho postiženému bratrovi než jemu. Pětadvacetiletý mladík se zřejmě proto vydal z Brna, kde přes týden bydlí, domů do Jihlavy a v noci matku i bratra ubodal. O pár dní později se na místo činu vrátil a vše nahlásil. Před kriminalisty zpočátku předstíral, že příbuzné našel už mrtvé.
17.10.2016 16:50 |

podobné články

Zabil důchodce 51 bodnými ranami. Kvůli stokoruně

 
Případ obzvláť brutální vraždy začal řešit soud v Hradci Králové. Obžalovaným je Jakub Heppner, který se přiznal k vraždě důchodce v obci Smilov na Vysočině. Vražda se přitom stala doslova jen kvůli pár korunám.
06.10.2010 19:40 |

podobné články

Krvavé ráno v Praze! Pořezaná žena, pobodaný muž

 
Policistům se žena přihlásila v pondělí ráno. Při vyšetřování našli policisté i bezdomovce s bodnými ranami v hrudníku.
08.11.2010 09:55 |

podobné články

UBODALA NOVOROZENĚ NŮŽKAMI! Matka (19) stane před soudem

 
Devatenáctilá australská matka stanula před soudem za vraždu svého čerstvě narozeného dítěte. Zabila ho šesti bodnými ranami pomocí nůžek na manikúru.
09.04.2011 13:45 |

podobné články

Za brutální vraždu babičky dostal 15 let

 
Petr Boháček usmrtil čtyřmi bodnými ranami loni v listopadu devětasedmdesátiletou ženu, kterou se následně pokusil rozpustit ve vaně v louhu. Plzeňský soud ho poslal na patnáct let do vězení.
18.05.2011 10:45 |

podobné články

Zaprášené zločiny: Matka omylem ubodala svou dceru (†7)! Nevěděla o tom!

 
Zapeklitý případ tragické smrti školačky Márie K. (†7) z Galanty v tehdejším Československu zamotal hlavu kriminalistům v srpnu 1961. V pitevně se ocitlo zkrvavené tělíčko dívky se třemi bodnými ranami na zádech. Zemřela na vykrvácení do hrudníku a břicha, měla zlomené žebro a přetrženou pohrudnici. Neštěstí nahlásila vyděšená matka dívky. Na kriminalistech bylo zjistit, jak a proč dívka zemřela. Zoufalou mámu nepodezírali, zpočátku chyběla i vražedná zbraň…
25.10.2012 12:20 |

podobné články

DALŠÍ ÚTOK: V Paříži pobodali za bílého dne vojáka, je vážně zraněný

 
Francouzského vojáka na hlídce v pařížské podnikatelské a obchodní čtvrti La Défense dnes zranil neznámý útočník dvěma bodnými ranami nožem do krku.
25.05.2013 20:20 |

podobné články

Strach ve Francii: Útočník pobodal hlídkujícího vojáka!

 
Francouzského vojáka na hlídce v pařížské podnikatelské a obchodní čtvrti La Défense dnes zranil neznámý útočník dvěma bodnými ranami nožem do krku. Útočník z místa činu utekl a policie po něm pátrá.
25.05.2013 21:05 |

podobné články

Neznámý útočník v Paříži za bílého dne pobodal hlídkujícího vojáka

 
Francouzského vojáka na hlídce v pařížské podnikatelské a obchodní čtvrti La Défense dnes zranil neznámý útočník dvěma bodnými ranami nožem do krku. Útočník z místa činu utekl a policie po něm pátrá. Jak uvedl na tiskové konferenci v Addis Abebě francouzský prezident François Hollande, zatím nelze potvrdit souvislost mezi dnešním napadením vojáka ve Francii a středečním útokem v Británii, zkoumají se ale všechny možnosti. Vyšetřování případu bude mít na starosti protiteroristická prokuratura. Uvedl to pro agenturu AFP státní zástupce Robert Gelli.
26.05.2013 10:10 |

podobné články

Osobnosti: François Hollande (206 článků)

Za vraždu vyhazovače v Mor. Budějovicích dostal muž 17 let vězení

 
Brněnský krajský soud dnes poslal Františka Růžičku za únorovou vraždu vyhazovače na diskotéce v Moravských Budějovicích na Třebíčsku na 17 let do vězení. Podle spisu jej usmrtil na záchodech devíti bodnými ranami do zad. Muž vinu popírá a tvrdí, že se jen bránil. Rozsudek není pravomocný. Růžička se proti němu může odvolat k Vrchnímu soud v Olomouci.
11.12.2013 20:00 |

podobné články