Článek

Matka zesnulé Bartošové rozčílila Rychtáře: To, co řekla o jeho svatbě s Ivetou, rozpoutalo peklo!

 
Je to už více než rok, co přišla o jednu ze svých dcer. Svatava Bartošová (76) se snaží zbavit bolesti. Marně. Na svou Ivetu myslí každý den, čeká, kdy jí zavolá, kdy se najednou objeví u dveří. A také vzpomíná na chvíle, které mohly vést k jejímu pádu.
05.05.2015 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků)
Podobné články

Iveta Bartošová si vzala Josefa Rychtáře, svatbě asistovala policie

 
Zpěvačka Iveta Bartošová se podruhé provdala. V úterý odpoledne si na radnici v Uhříněvsi vzala Josefa Rychtáře. Celé svatbě asistovala policie, která chránila svatebčany před novináři. Další články k tématu: Bartošová chystá svatbu, zasnoubila se s Rychtářem Iveta Bartošová je doma z léčebny, vydržela v ní týden Iveta Bartošová opustila nemocnici a nastoupila do léčebny Bartošová skončila v nemocnici. Rychtář s Macurou se hádali v televizi Bylo to peklo, promluvila poprvé o Itálii Bartošová. V léčebně zatím není VIDEO: Iveta Bartošová se vrátila domů s Josefem Rychtářem Bartošová skončila s Rychtářem. Odvedl ji od italského exmilence Bartošová už není v databázi hledaných osob, policie ji kontaktovala Bartošová utekla od Rychtáře. Nový ochránce Macura ji odvezl do ciziny
24.09.2013 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků)

Za napadení Macury dostali Rychtář se synem obecně prospěšné práce

 
Spor mezi manželem Ivety Bartošové Josefem Rychtářem a jejím obdivovatelem Zdeňkem Macurou dospěl k soudu. Rychtáře a jeho syna obvinil Macura z napadení. Soud jim uložil obecně prospěšné práce, oba se na místě odvolali. Další články k tématu: VIDEO: Macura se převlékl za krále a pronesl novoroční projev Na koncert Bartošové přijel i naondulovaný Macura, vše proběhlo v klidu VIDEO: Rychtář se kvůli Bartošové porval s Macurou. Zasahovala policie Zdeněk Macura se sám přihlásil ke Krausovi, řešili Bartošovou Macura už není mezi hledanými, kvůli Bartošové žádá pro policii školení Macura ukázal fotku Bartošové na pláži. Je šťastná, napsal Macura se opět ozval policii, Rychtář se dovolal Bartošové VIDEO: „Architekt“ Macura staví domek z palet: Mohla by tu být i Iveta
08.01.2014 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků)

Matka Ivety Bartošové si podala Rychtáře: Půjde kvůli ní konečně bručet?

 
Že by boží mlýny mlely sice pomalu, ale přeci jen jistě? Když se v médiích před časem objevila poslední nahrávka ještě živé Ivety Bartošové  (✝48) , jak si povídá se svou maminkou Svatavou , která pocházela z mobilu Josefa Rychtáře  (56) , celý národ byl zhnusený. Snad všichni se na Rychtáře zlobili, jak tohle mimořádně citlivé a chvílemi intimní povídání dcery s mámou mohl přímo on sám pustit na veřejnost. A zdá se, že trest za to se blíží. Policie prý sbírá důkazy a chystá se vdovce obvinit!
09.10.2014 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků) , Josef Rychtář (1314 článků)

Velký podvod s narozeninovým obrazem od Bartošové pro Rychtáře? Svědkyně říká: Iveta ho měla už dávno

 
Málokdo tomu věří a kdyby byla pravda, co tvrdí svědkyně, která se kolem Ivety Bartošové  (✝48) motala před asi rokem a půl, byl by to další střípek do negativního vnímání role Josefa Rychtáře  (56) v případě úmrtí jeho ženy. Vdovec už v den jejího skonu ukazoval novinářům obraz, který mu měla namalovat ten den k jeho narozeninám. Chtěl tím prokázat, že je nevinný a s Ivetou se do poslední chvíle milovali. Přitom prý má být ale obraz dost starý!
04.05.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků)

Rychtářův syn se drsně vysmívá zesnulé Bartošové: Poklona, že skokanka roku už abstinuje

 
Trochu černý humor předvedl v den ročního výročí úmrtí Ivety Bartošové  (✝48) její nevlastní syn Josef Rychtář mladší. Mladík, který je povoláním hasič a na rozdíl od mladšího bratra Honzy bránil i svou matku Darinu Novou  (57) proti otcově výpadům, se bez servítků a zbytečného patosu obul do otce Josefa Rychtáře  (57) i jeho zesnulé ženy.
29.04.2015 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků) , Josef Rychtář (1314 článků)

Mladší syn Ivetina milence Rychtáře: Drsně zaútočil na Bartošovou!

 
Další z rodiny Rychtářů se postavil proti Ivetě Bartošové (45)! Mladší syn Josefa Rychtáře (53), Honza (24), založil na sociální síti antistránky zpěvačky. Nejdřív svému otci s Ivetou pomáhal, dělal jim řidiče a doprovázel je na akce. Co se tedy stalo, že najednou vystoupil proti Bartošové?
06.01.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků)

Syn Bartošové je podle Rychtáře zdrcený: Artur s Ivetou skončil!

 
Podle Josefa Rychtáře (55) je Ivetiným odchodem z vily v Uhříněvsi zdrcen nejen on sám, ale také také její syn Artur, který žije se svým otcem Ladislavem Štaidlem. Problémy Ivety Bartošové s alkoholem a antidepresivy se vlekly dlouho a útěk se Zdeňkem Macurou byl zřejmě poslední kapkou, která Arturovi pomohla rozhoupat se a udělat konečné rozhodnutí a matkou nadobro skončit.
06.07.2013 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků) , Ladislav Štaidl (348 článků)

Martucciho a Rychtáře spojil únos Bartošové: Podivné kšefty s Ivetou!

 
Slíbil pomoc, teď má podmínku! Když Josef Rychtář (55) požádal italského exmilence Ivety Bartošové (47) o pomoc s jejím hledáním, netušil, co ho čeká. Domenico Martucci (37) si totiž postavil hlavu a žádá Rychtáře, aby se mu omluvil za staré hříchy. Rivalové proto mezi sebou uzavřeli obchod!
10.07.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků) , Domenico Martucci (365 článků)

Artur opět osobně poprosil Rychtáře o tiché rozloučení s maminkou Ivetou Bartošovou. Bezcitně ho odmítl

 
Vlna odporu, která se zvedla proti vdovci po Ivetě Bartošové  (✝48) čím dál víc sílí. A má logiku. Celý národ je znechucen rozhodnutím manžela zpěvačky Josefa Rychtáře  (56) , který přes žádosti Ladislava Štaidla, otce Ivetina syna Artura Štaidla  (17) , a její maminky odmítl tichý soukromý pohřeb pro nejužší rodinu. A neobměkčily ho ani zoufalé prosby přímo od Artura. „Nevyhovím mu,“ chlubí se Rychtář a jako by mu dělalo dobře, že může na rozdíl od něj žalem skutečně zničeného syna Bartošové takhle trápit.
02.05.2014 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků) , Ladislav Štaidl (348 článků)

Komplikovaný vztah Rychtáře a Bartošové: S Ivetou se nes*ru, tvrdil vdovec

 
Ostré nadávky, výčitky a hádky. Tak občas vypadalo ne zcela poklidné manželství Ivety Bartošové a Josefa Rychtáře. Sám přiznával, že jí vše říkal tak, jak si myslel. Bohužel i v okamžicích, kdy bylo jasné, že Ivetin život není zrovna procházka krásnou zahradou. Prohloubilo to zpěvaččiny deprese?
22.05.2014 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků) , Josef Rychtář (1314 článků)

Rodina Bartošové měla před její smrtí plán, jak se zbavit Rychtáře! Co chtěli udělat s duševně nemocnou Ivetou?

 
Po smrti "Ivety Bartošové":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova-zpevacka (†48) se objevilo v médiích několik zpráv o tom, že se o ni v posledních letech její rodina nestarala. To ale "podle svědectví":http://www.extra.cz/policie-chysta-dalsi-prekvapko-pro-josefa-rychtare-co-nam-vykecaly-nase-zdroje, které poskytl hrabě "Domenico Martucci":http://www.extra.cz/tema/domenico-martucci (37) deníku Aha!, vůbec není pravda!
27.05.2014 16:11 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků)

Jak Rychtář ututlal domácí brutalitu: Policistka měla být přítomna násilnému chování k Bartošové! Jenže nekonala...

 
Veřejné bičování vdovce Josefa Rychtáře (56) dosahuje obludných rozměrů poté, co se objevila informace o údajně připravovaném veřejném rozloučení s tragicky zesnulou Ivetou Bartošovou (†48). Nicméně zajímavé je i to, o čem promluvila přítelkyně Zdeňka Macury (40) Vlaďka (44). Tvrdí, že mluvila s policistkou, která byla svědkem násilného chování Rychtáře k Bartošové!
29.05.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků) , Josef Rychtář (1314 článků)

Peklo v Říčanech: Svědek popisuje, jak prý Rychtář týrá svou exmanželku

 
Z domu Dariny Nové  (56) , exmanželky Josefa Rychtáře  (56) , se posledních pár měsíců stala válečná zóna. Vdovec Ivety Bartošové, jenž se tam nastěhoval poté, co musel urychleně na příkaz Artura Štaidla opustit dům své zesnulé ženy (v tom exmanželčině má nepatrný podíl), měl už několikrát slovně velmi nevybíravě napadnout svou bývalku (policie, přestože je Darina svědkem v trestním řízení vedeném proti Rychtářovi, s tím nic nedělá). Vždy to ale popíral. Jak soužití bývalého páru popisuje jeho nejvěrnější nohsled, zvukař Standa? Darina prý skutečně zažívá peklo!
27.11.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků) , Artur Štaidl (134 článků) , Josef Rychtář (1314 článků)

Pohroma pro Rychtáře! Za mříže ho dostane OBYČEJNÁ KLIKA, vzkázal hrabě

 
Bývalý partner zesnulé zpěvačky Iveta Bartošové Domenico Martucii je přesvědčen, že Josefa Rychtáře může dostat do basy. Už v pátek přitom v Itálii začíná soud s manželem Bartošové, kvůli jeho loňskému extempore v Garganu.
15.05.2014 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků) , Josef Rychtář (1314 článků)

VIDEO: Iveta Bartošová se vrátila domů s Josefem Rychtářem

 
Zpěvačka Iveta Bartošová se po jedenácti dnech vrátila do Česka. Domů ji přivezl její partner Josef Rychtář, od kterého odešla 4. července se Zdeňkem Macurou. Ten se vrátil z Itálie také dnes. Další články k tématu: Martucci nechal v Itálii Bartošovou vyšetřit, neměla prý cestovat Bartošová skončila s Rychtářem. Odvedl ji od italského exmilence Bartošová už není v databázi hledaných osob, policie ji kontaktovala Rychtářova záchranná mise nevyšla, Bartošová zůstává s Macurou Macura už není mezi hledanými, kvůli Bartošové žádá pro policii školení Macura ukázal fotku Bartošové na pláži. Je šťastná, napsal Macura se opět ozval policii, Rychtář se dovolal Bartošové Policie vyhlásila pátrání po Bartošové. Je v pořádku, říká její „únosce“ Bartošová utekla od Rychtáře. Nový ochránce Macura ji odvezl do ciziny Bylo to peklo, promluvila poprvé o Itálii Bartošová. V léčebně zatím není
15.07.2013 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků)

Z fotky zbědovaného vdovce Josefa Rychtáře se vám podlomí kolena. Chci jít za Ivetou, vyhrožuje prý

 
Vdovec po tragicky zesnulé Ivetě Bartošové  (✝48) Josef Rychtář  (56) , jemuž manželka svou sebevraždou v den jeho narozenin přichystala opravdu ten nejdrsnější dárek , je psychicky na absolutním dně. Od chvíle, kdy se o skonu své ženy dozvěděl, nemohou jeho blízcí utišit jeho pláč a chvílemi prý vyhrožuje vraždou, chvílemi pak sebevraždou!
29.04.2014 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků)

Zhroucená matka Bartošové poprvé promluvila: Chci jen rodinný pohřeb, prosí Rychtáře

 
Podle čerstvého vdovce Rychtáře se matka Ivety Bartošové Svatava zhroutila. Telefonoval si s ní a prý si přeje malý rodinný pohřeb. Tuhle prosbu ale Rychtář zlomené ženě zřejmě nesplní.
30.04.2014 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků)

Ivetinou jedinou záchranou je léčení, říká Josef Rychtář

 
Iveta Bartošová se podle bulváru měla do Česka vrátit s Josefem Rychtářem. Její poslední ochránce Zdeněk Macura, s nímž odjela do Itálie, se na tom prý s Rychtářem dohodl. Nakonec si to ale rozmyslel. Zpěvačka po návratu měla nastoupit protialkoholickou léčbu. iDNES.cz kvůli tomu oslovil bývalé spolupracovníky Bartošové a odborníka na závislosti. Další články k tématu: Macura ukázal fotku Bartošové na pláži. Je šťastná, napsal Macura už není mezi hledanými, kvůli Bartošové žádá pro policii školení Bartošová utekla od Rychtáře. Nový ochránce Macura ji odvezl do ciziny Macura se opět ozval policii, Rychtář se dovolal Bartošové Policie vyhlásila pátrání po Bartošové. Je v pořádku, říká její „únosce“ Rychtářova záchranná mise nevyšla, Bartošová zůstává s Macurou Bartošová skončila s Rychtářem. Odvedl ji od italského exmilence
19.06.2009 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Kristelová (729 článků) , Iveta Bartošová (6675 článků) , Petr Novotný (317 článků) , Pavel Novotný (507 článků)

VIDEO: Bolí to jako prase, všechno se se.., mluví otevřeně Bartošová

 
Stav zpěvačky Ivety Bartošové je řadu měsíců, ne-li let, jízdou na horské dráze. Narušená psychika a fyzické bolesti jsou jen zlomkem toho, co někdejší českou popovou princeznu sráží na zem. O problémech promluvila po boku partnera Josefa Rychtáře v exkluzivním videorozhovoru pro iDNES.cz. Další články k tématu: Film Hranaři je nakonec bez Bartošové, její vokály se odevzdaly pozdě VIDEO: Bartošová a Rychtář šli do kina s pálkou v ruce, film je dojal Příteli Bartošové došla trpělivost, kritiky na Facebooku nazval lůzou Bulvární novinářka po mně chtěla sex, řekl expartner Bartošové Martucci Bartošová je zase šik, s novým účesem pózovala kvůli filmu Hranaři Bartošová o své nové lásce: Josefa miluji, snesl by mi modré z nebe VIDEO: Jdi se léčit, odejdi ze showbyznysu, vzkazují Bartošové kolegové
02.12.2011 01:20 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků)