Článek

Matka se o Elišku nestarala, teď vybírá peníze na pohřeb, zlobí se příbuzní

 
Nevychovávala ji a nežila s ní, teď ale matka zavražděné Elišky na Facebooku truchlí, a dokonce po smrti dcery uspořádala sbírku. Prý na dívčin pohřeb, ten ale bude zřejmě organizovat někdo jiný. Eliška totiž žila u své babičky, která se o její výchovu starala spolu s jejími strýci.
16.02.2016 19:55 |

podobné články

Podobné články

Expřítel zavražděné Petry (†15) Patrik: S kamarády vybírá peníze na pohřeb

 
Je tomu téměř týden, co našli na skládce poblíž Jihlavy části těla zavražděné Petry (†15). Nejsou ale zdaleka všechny a tak záleží jen na rodině, jestli bude chtít pohřbít zatím nalezené Petřiny ostatky. Na pohřeb vybírá peníze Petřin expřítel Patrik spolu s kamarády.
02.04.2013 23:05 |

podobné články

Po pornu a striptýzu chce matka osmerčat randit, ale za peníze

 
Sedmatřicetiletá Nadya Sulemanová pokračuje v netradičních formách výdělku. Už nafotila lechtivé snímky pro dospělé, tančila u tyče a teď si chce nechat zaplatit za rande. Další články k tématu: Zadlužená matka osmerčat má už první striptýz za sebou Matka osmerčat si vydělává v pornu i striptýzem, prý to dělá pro děti Nenávidím svoje děti, prohlásila matka osmerčat Sulemanová Matka osmerčat možná přijde o děti. Neřeší to a předvádí se v bikinách Matka osmerčat bude možná vystupovat v reality show Matka osmerčat: Jsem chudá, bez práce, ale mám plastické operace a kupu dětí
06.08.2012 14:55 |

podobné články

Noid si chce Elišku vzít, jeho táta souhlasí

 
Bývalý manžel Lucie Bílé (45) Václav Noid Bárta (31) si asi bude muset vzít svoji přítelkyni Elišku Bučkovou (22). „Všema deseti bych bral Elišku za snachu. Je skvělá a jsme spolu velcí kamarádi,“ prozradil Václav Bárta starší, Noidův otec (74). „Chci s ní děti! A rád si ji vezmu za manželku. A myslím to moc vážně,“ reagoval okamžitě Noid. „Myslím, že už konečně dospěl a že v hlavě to má srovnané a zkušenosti s manželstvím má už také. Jsem si jist, že je připraven založit rodinu,“ uzavřel Bárta.
05.10.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2243 článků) , Václav Bárta (1137 článků) , Eliška Bučková (996 článků)

Zavražděnou Elišku (†9) doprovodili na poslední cestě truchlící příbuzní i dětské písničky

 
"Včera po půl dvanácté se v Klášterci nad Ohří uskutečnil pohřeb dívky":http://www.extra.cz/klasterec-chce-prispet-na-pohreb-zavrazdene-elisky-a-podekovat-policii, jejíž vražda nedávno otřásla celým Českem.
23.09.2014 11:56 |

podobné články

Matku osmerčat obvinila bývalá chůva z týrání dětí

 
Sedmatřicetiletá Nadya Sulemanová musí řešit další problém. Podle bývalé chůvy své děti zanedbávala a padlo i obvinění ze sexuálního zneužívání. Matka osmerčat to ale popírá a s odvoláním na sociální pracovníky prohlašuje, že se o své děti stará dobře. Další články k tématu: Po pornu a striptýzu chce matka osmerčat randit, ale za peníze Zadlužená matka osmerčat má už první striptýz za sebou Matka osmerčat si vydělává v pornu i striptýzem, prý to dělá pro děti Nenávidím svoje děti, prohlásila matka osmerčat Sulemanová Matka osmerčat možná přijde o děti. Neřeší to a předvádí se v bikinách Matka osmerčat bude možná vystupovat v reality show
15.10.2012 14:20 |

podobné články

Krkavčí matka z Kroměříže: Sebrali jí pět dětí! Poznaly jen nemoci a špínu!

 
Špína, vši, nemoci... Tak zoufale vypadala pětice sourozenců, o které se nestarala svérázná matka (44) z Kroměříže. Místo toho se utápěla v alkoholu a bafala jednu cigaretu za druhou. Krkavčí matce teď hrozí až pět let vězení.
08.03.2012 12:05 |

podobné články

Pohřeb dcery Whitney houston: Příbuzní se málem pobili!

 
Pohřeb Bobbi Kristiny Brown byl důkazem, že rodiny jejích rodičů se nenávidí. Příbuzní z matčiny strany se totiž dostali do velkého sporu s příbuzenstvem otce, jehož sestru z pohřbu vyhodili. A při odchodu vykřikovala, že se musí Whitney Houston obracet v hrobě.
03.08.2015 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Whitney Houston (470 článků)

Matka (17) maličkou Elišku (†1,5) údajně udusila! Za vraždu vlastní dcerky jí hrozí maximálně deset let

 
Smrt teprve jeden a půl roku staré holčičky šokovala celou republiku. 17letá matka smrt dcerky sváděla na očkování. Jenže policie nakonec matku obvinila z vraždy. Maličkou Elišku údajně udusila!
11.11.2016 20:05 |

podobné články

Gepardí mládě opustila matka: Týdny bojovali o jeho život

 
Zdá se, že v zoo Dvůr Králové mají konečně vyhráno. Gepardní mládě, o které se nestarala matka, se má čile k světu. Jeho sestřička bohužel nepřežila. Gepard "Ježíšek" se narodil před Vánoci a ve věku 1,5 měsíce konečně pořádně jí a už dovádí s hračkami.
07.02.2012 14:30 |

podobné články

Zadlužená matka osmerčat má už první striptýz za sebou

 
Sedmatřicetiletá matka celkem 14 dětí Nadya Sulemanová se po pornu rozhodla vydělávat i striptýzem. Za dva tance u tyče dostala údajně v přepočtu 103 tisíc korun. Za jednu fotku s matkou osmerčat návštěvníci klubu na Miami zaplatili kolem 500 korun. Další články k tématu: Matka osmerčat si vydělává v pornu i striptýzem, prý to dělá pro děti Nenávidím svoje děti, prohlásila matka osmerčat Sulemanová Matka osmerčat možná přijde o děti. Neřeší to a předvádí se v bikinách Matka osmerčat bude možná vystupovat v reality show Matka osmerčat: Jsem chudá, bez práce, ale mám plastické operace a kupu dětí
18.07.2012 10:20 |

podobné články

Expartner umučené Petry (15) vybíral na její pohřeb, s penězi ale zmizel, tvrdí jeho kamarád

 
Zřejmě si na ten výjev pamatujete. Expřítel zavražděné Petry (15) stál na jihlavském náměstí a do kamery TV Nova popisoval, že s kamarády vybírá peníze na její pohřeb a pak je předá rodině. Jenže nyní si objevilo podezření, že Patrik Černý si peníze nechal. Černý tvrdí, že je to nesmysl.
12.06.2013 10:30 |

podobné články

Mše za zavražděnou školačku: Zvony pro Elišku ukradli zloději!

 
Pohřeb zavražděné školačky Elišky K. (†9) proběhl v Klášterci v pondělí, na dnešek pak připadla další část rozloučení s dívenkou, kterou její strýc znásilnil a zamordoval. Veřejná mše za Elišku, která se neobešla bez komplikací.
23.09.2014 17:15 |

podobné články

Příbuzní Ivety Bartošové na její pohřeb nepůjdou

 
Příbuzní tragicky zesnulé Ivety Bartošové, tedy její syn, matka a sourozenci, se nezúčastní pohřbu organizovaného jejím manželem Josefem Rychtářem. Vadí jim, že chce veřejné rozloučení, a akci označili za „dožínky pro bulvární média”. Snaží se, aby jim Bartošové manžel vydal ostatky zpěvačky, aby ji mohli v klidu pohřbít.
02.05.2014 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6693 článků)

Matku osmerčat obvinili z podvodu kvůli sociálním dávkám

 
Nadya Sulemanová čelí obvinění z podvodu. Podle losangeleské prokuratury žádala loni o sociální podporu, i když vydělala v přepočtu kolem 600 tisíc korun. Další články k tématu: Matku osmerčat obvinila bývalá chůva z týrání dětí Matka osmerčat skončila v léčebně, bude tam nejméně měsíc Po pornu a striptýzu chce matka osmerčat randit, ale za peníze Zadlužená matka osmerčat má už první striptýz za sebou Matka osmerčat si vydělává v pornu i striptýzem, prý to dělá pro děti Nenávidím svoje děti, prohlásila matka osmerčat Sulemanová Matka osmerčat možná přijde o děti. Neřeší to a předvádí se v bikinách
14.01.2014 09:40 |

podobné články

Elišku (†1,5) nezabilo očkování: Byla zavražděna?! Sbírka na rodinu končí

 
Potvrzeno! Pitva vyloučila, že by Elišku (†1,5) z Vacenovic na Hodonínsku zabila vakcína Priorix, jak naznačovala její matka. Naopak, kriminalisté se v tuto chvíli přiklánějí k variantě, že nešlo ani o nešťastnou náhodu, ale o vraždu!
04.11.2016 11:50 |

podobné články

SMUTNÉ! Zavražděné děti budou pohřbeni zvlášť! Pohřbí je jejich příbuzní

 
Čtyři děti, které v pátek zabila jejich matka. Nebudou pochováni společně. O jejich pohřby se postarají jejich příbuzní. Matka měla děti s několika muži.
06.09.2011 15:45 |

podobné články

Zemřela mu dcerka. Vybírá proto peníze, aby pomohl ostatním

 
Aby překonal ztrátu své tragicky zemřelé dcery, vybírá peníze, které chce věnovat jiné, stejně staré dívce.
18.04.2014 07:45 |

podobné články

Zemřela mu dcerka. Vybírá proto peníze, aby pomohl ostatním

 
Aby překonal ztrátu své tragicky zemřelé dcery, vybírá peníze, které chce věnovat jiné, stejně staré dívce.
18.04.2014 07:45 |

podobné články

Zemřela mu dcerka. Vybírá proto peníze, aby pomohl ostatním

 
Aby překonal ztrátu své tragicky zemřelé dcery, vybírá peníze, které chce věnovat jiné, stejně staré dívce.
21.04.2014 10:35 |

podobné články