Článek

Máte kérku? Tohle je 8 stupidních dotazů, kterým musí čelit všichni potetovaní!

 
Pokud se vaše kůže chlubí nějakou tou ozdobou, pravděpodobně jste už na podobný dotaz odpovídali. Pokud je vaše kůže bez poskvrny, pravděpodobně jste podobnou otázku někomu položili.
03.08.2015 12:46 |

podobné články

Podobné články

To budete koukat: Hvězda Cheryl Cole práskla, co jí imponuje na mužích

 
Britové svou krásnou zpěvačku Cheryl Cole (28) milují. Kouzelně krásná bruneta s čarovným úsměvem zase miluje Brity, ale především ty, kteří jsou potetovaní. Zpěvačka přiznala, že dává přednost mužům s obrázky trvale vepsanými do kůže. A protože je Cheryl zrovna nezadaná, potetovaní muži mají šanci.
17.06.2012 06:15 |

podobné články

11 stupidních dotazů, na které musí svobodné dívky neustále odpovídat

 
Rodinné oslavy, společenské události, okruh přátel, příbuzných i neznámých lidí... Neustále vám pokládají ty samé nejapné dotazy!
19.08.2015 14:26 |

podobné články

Neuvěříte: Tohle je kompletně potetovaný bratr Miley Cyrus, kérku má už i na lebce

 
Mladá rebelka Miley Cyrus  (19) má podle britského deníku Daily Mail celkem dvanáct tetování. Oproti svému staršímu bratrovi je však jen slabý odvar. Třiadvacetiletý Trace Cyrus totiž vypadá jako omalovánky. Přestože by se mohlo zdát, že na jeho těle nelze najít jediné volné místo, mladý kytarista si závislost na tetování umí ukojit vždycky. Tentokrát si vyholil vlasy na pravé polovině hlavy a prostor pro další kérku byl na světě...
13.05.2012 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (817 článků) , Trace Cyrus (2 články)

Rihanna má novou kérku. Napsanou pozpátku!

 
Vypadá to, že Rihannina fascinace body artem přerůstá v posedlost. Poté, co si nechala vytetovat pistoli na žebra, si pořídila další kérku na...
14.12.2009 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)

Finalistka Miss: Poodhalila prso a ukázala kérku!

 
Finalistky České Miss 2010 předvedly extravagantní modely, ve kterých se předvedou ve velkém finále. Kateřina Votavová ale ani nepočkala do velkého finále a na zkoušce šatů ukázala kérku a vykouklo jí i ňadro! Tak co, pánové, líbí se?
16.03.2010 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Votavová (34 článků)

Dara Rolins ukázala vysvalené tělo a novou kérku!

 
Pekáč buchet a tělo pevné, jak ocel, to je postava zpěvačky Dary Rolins (40). Její poslední fotografie, kterou zavěsila na facebook, odhalila nejenom vysvalené křivky, ale i novou kérku vedle pravého ňadra.
13.11.2013 10:56 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2071 článků)

Pokrytecká Agáta: Bůh přestal být IN! Kérku o víře překryla módní "mazanicí"

 
Modelka Agáta Prachařová se hecla a rozhodla se nechat si udělat další kérku. A vzala to ve velkém stylu. Nechala si potetovat pravou paži a rameno. Překryla tak své staré tetování s tím, že změna je život.
22.03.2016 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2325 článků)

Potřebujete poradit od zdravotní pojišťovny? VZP vyřídí ročně miliony dotazů svých klientů

 
Více než 439 tisíc telefonických dotazů a přes 134 tisíc dotazů zaslaných e-mailem vyřídili za pouhý jeden rok operátoři a operátorky call centra VZP. To začalo nově fungovat právě před rokem. První rok existence má za sebou také firemní facebookový profil VZP. I zde se odpovědi na svůj dotaz dočkalo více než 1 200 tazatelů.
26.02.2016 16:30 |

podobné články

Poslankyně KSČM statečně čelila dotazu na komunismus. Vždycky je to prý o lidech

 
Místopředsedkyně KSČM Miroslava Vostrá odpovídala čtenářům na svém profilu na ParlamentníListy.cz. Musela čelit dotazu na problémy komunistického režimu, ale rovněž si mohla přečíst podporu v boji proti církevním restitucím, či varování, že je manipulováno svobodnými volbami.
14.11.2013 11:41 |

podobné články

Poznáte, které herečce, známé i z Ulice, patří tohle tetování, jež vypadá jako z kriminálu?

 
Herečka Berenika Kohoutová se pochlubila tetováním. Kdo by čekal profesionální práci tatéra, plete se. Berenika chtěla tetování, které bude vypadat jako z vězení. "Vymýšlela jsem si to sama. Je to hodně domácí práce. Mám spoustu kamarádů, kteří jsou potetovaní a jsou z punkové scény. Umějí tetovat, nedělají to strojkem, ale jehličkami. Mám ráda, když to je jako z kriminálu. Chtěla jsem, aby to nebyla profesionální práce, ale aby to bylo uděláno 'ručně'," řekla Super.cz Berenika.
09.03.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Berenika Kohoutová (114 článků)

Telička k terorismu: Beru vážně obavy občanů. Ale učme se odpovědnosti a nevydávejme soudy, které jsou za hranou a mimo realitu

 
Z PROFILŮ Europoslanec Pavel Telička odpověděl na další várku dotazů čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Konstatoval, že se v EU snaží velmi „otáčet“ a řešit bezpečnostní rizika, kterým čelíme. Ocenil by proto, kdyby se někteří občané lépe informovali, než položí otázku, která je evidentně za hranou. Nevyhýbal se ani velmi ostrému dotazu, zda se EU chystá platit výpalné celému světu.
28.07.2016 12:45 |

podobné články

Lolitka Bagárová to na Valentýna pěkně rozjela. Na krásku se lepili svalnatí potetovaní krasavci

 
Od rozchodu s Benem Cristovaem  (25) je Monika Bagárová  (18) takzvaně „single“. Nezájmem mužů ale kráska rozhodně netrpí. Hned dvakrát to platí v jejím novém klipu Let Me Love U , kde se na ni lepí skupinka spoře oděných svalovců. Bagárová naplánovala premiéru klipu symbolicky na 14. února na den svátku svatého Valentýna.
14.02.2013 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Ben Cristovao (389 článků) , Monika Bagárová (329 článků)

Zayn Malik si nechal udělat další tetování. Kam?

 
Kluci z One Direction jsou potetovaní od hlavy až k patě. Zayn si o víkendu došel do tetovacího salonu hned na dvě nová tetování.
06.01.2014 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Zayn Malik (100 článků)

Staří a potetovaní: 10 fotek jako důkaz, že budete s kérkou cool i v důchodu!

 
Jedním z nejčastějších argumentů odpůrců tetování je, že s ním ve stáří nebudete vypadat dobře, protože kůže začne být povislá a seschlá Při pohledu na tyto stylové babičky a dědečky nezbývá než prohlásit, že je to absolutní nesmysl.
14.04.2014 16:40 |

podobné články

Restaurace pro naháče: Tlustí, staří a potetovaní mají ZÁKAZ vstupu!

 
Japonci na nějakou politickou korektnost a diskriminaci kašlou. Provozovatel nudistické restaurace v Tokiu se tak vůbec netrápí varováním na svých dveřích, které zakazuje vstup všem osobám příliš vysokého věku, přílišné nadváhy a také s potetovanou kůží. Jedním slovem, o svrasklou, povislou, tučnou a potetovanou nahotu jeho oči nestojí.
13.06.2016 17:05 |

podobné články

Jací muži podvádějí častěji? Ti s tetováním

 
Tetování mají mnohem častěji muži s vyšší hladinou testosteronu. A právě tento hormon řídí u mužů řadu vlastností. Třeba také atraktivitu a mužnost, která sexuálně přitahuje ženy. Jenže zatímco jsou potetovaní svalovci sexuálně dráždivější, není dobré si je pořizovat pro dlouhodobý vztah. Jsou totiž také promiskuitnější a častěji nevěrní.
07.01.2017 13:30 |

podobné články

January Jones: Přitahují mě potetování grázlové

 
Herečka January Jones přiznala, že má slabost pro potetované muže se špatnou pověstí. Matka pětiletého Xandera, která od narození syna nebyla viděna po boku žádného muže, je prý zděšená vlastními pudy. Jakmile totiž spatří nějakého potetovaného grázla s kytarou, hned po něm pátrá na internetu. Devětatřicetiletá kráska také zjistila, že se jí začali líbit muži výrazně mladší.
09.01.2017 12:30 |

podobné články

Osobnosti: January Jones (10 článků)

eXtra orální seriál, díl I.: Jak mu dopřát opravdu kvalitní blowjob?

 
Prostě zapomeňte na ty všechny rady ze stupidních ženských časopisů a dejte na nás. Tedy pokud je vám nad osmnáct let. Nižší věková kategorie nechť se raději věnuje školní výuce. Článek není věnován ani ženám, které si myslí, že blowjob je ponižující záležitost.
24.04.2013 14:25 |

podobné články

Chcete vidět pohromadě 12 nejvíc stupidních holek v jedné reality show? Tak musíte vidět toto video!

 
Není to tak dávno, co jsme psali o plánu jedné televizní stanice nasadit na obrazovky soutěž, ve které "12 svobodných dívek bojuje o britského prince Harryho":http://www.extra.cz/damy-pozor-chysta-se-reality-show-ve-ktere-divky-budou-bojovat-o-srdce-a-dalsi-veci-prince-harryho. Jenom s tím rozdílem, že tím klukem není ve skutečnosti "princ Harry":http://www.extra.cz/tema/princ-harry, ale jeho docela obyčejný dvojník, který nemá s "Buckinghamským palácem":http://www.extra.cz/tema/buckinghamsky-palac vůbec nic společného.
01.06.2014 19:51 |

podobné články