Článek

Máte doma prvňáka? Obrňte se trpělivostí, míní psychologové

 
Start povinné školní docházky znamená velkou změnu nejen pro dítě, ale i rodiče. Změní se denní režim a vaše ratolest se bude muset naučit samostatnosti. Děti to snáší různě. Psychologové radí, že víc než kdy jindy se musí rodiče dítěti, které nastupuje do první třídy, věnovat.
23.08.2015 06:10 |

podobné články

Podobné články

Startují letní opravy pražských dopravních tepen. Obrňte se trpělivostí

 
Letní opravy silnic zkomplikují život řidičům v Praze. Ode dneška začínají opravy hlavních dopravních tepen, proto se před kolonami dobře obrňte trpělivostí.
01.07.2012 07:30 |

podobné články

Psychologové se podívali do vašich hlav: Politici vám lžou a vy to chcete

 
PSYCHOLOGOVÉ Každé volby jsou šancí na změnu. Po volbách se tato naděje promění na čekání na další volby, které jsou jen další šancí v pořadí. Podle psychologů si za své časté zklamání voliči mohou sami. Psychologové se často shodují, že lidé prostě chtějí být obelháni a politici jim tak vlastně dávají jen to, co si voliči sami přejí. A sice lež.
02.03.2014 12:10 |

podobné články

Psychologové se podívali do vašich hlav: Politici vám lžou a vy to chcete

 
PSYCHOLOGOVÉ Každé volby jsou šancí na změnu. Po volbách se tato naděje promění na čekání na další volby, které jsou jen další šancí v pořadí. Podle psychologů si za své časté zklamání voliči mohou sami. Psychologové se často shodují, že lidé prostě chtějí být obelháni a politici jim tak vlastně dávají jen to, co si voliči sami přejí. A sice lež.
02.03.2014 16:20 |

podobné články

Psychologové přišli na to, kteří muži nejvíc podvádějí: Výsledky průzkumu překvapí i vás

 
Dámy, rády byste se už "usadily":http://www.extra.cz/tema/svatba, ale nevíte, na kterého koně ze svého okolí vsadit? Pokud nechcete, aby vám chlapec v budoucnu zdrhnul za jinou, nesnažte se ho přetáhnout z jiného vztahu. "Psychologové":http://www.extra.cz/tema/psychologove z Alabamy tvrdí, že muži, kteří utíkají ze vztahu do vztahu, budou utíkat celý život. A ne, opravdu je nezmění ani vaše bezpodmínečná láska.
08.09.2014 11:26 |

podobné články

"Kolona má 25 km, my v autě 36 °C"

 
Jedete-li do Chorvatska, obrňte se trpělivostí. Na přechodech i hlavních tazích jsou dlouhé fronty.
01.08.2009 11:30 |

podobné články

Kdy a kde uvidíte papeže

 
Chcete spatřit papeže, nebo si ho vyfotografovat? Připravte se na to, že to nebude jednoduché a obrňte se trpělivostí. Blesk.cz vám poradí, kudy se dostat k papežovi.
26.09.2009 11:00 |

podobné články

Jedete do Ústí nad Labem? Obrňte se trpělivostí

 
Ústí nad Labem čekají tři týdny dopravních komplikací. Ředitelství silnic a dálnic totiž uzavřelo do 18. září hlavní průtah městem ve směru na Prahu a Děčín - Přístavní ulici.
27.08.2010 22:00 |

podobné články

Půl milionu Čechů vyráží na dovolenou!

 
Chystáte se v sobotu nebo v neděli na dovolenou do zahraničí? A pojedete jako většina Čechů autem? Pak rozhodně nepočítejte s žádnou idylkou! Naopak, raději se obrňte trpělivostí a pevnými nervy, na přeplněných silnicích je budete potřebovat. Jako každý rok, je i letos první prázdninový víkend ve znamení dopravních zácp, nervózních řidičů, znuděných ratolestí a hodin strávených v kolonách.
02.07.2011 11:20 |

podobné články

Dlouhé kolony zastavily Pražský okruh! Dopravu komplikuje několik nehod

 
Na cestu po Pražském okruhu se obrňte trpělivostí. Stalo se tu totiž hned několik nehod, které komplikují dopravu. Spojnici mezi dálnicemi D5 a D1 zablokovaly kilometrové kolony.
26.04.2012 13:40 |

podobné články

DĚTSKÉ PASY? Obrňte se trpělivostí!

 
Křik a pláč dětí, nervózní rodiče… Ne, nejsme v čekárně v nemocnici, ale na mladoboleslavském magistrátu. Přestože úřední hodiny začínají v osm, maminky s malými dětmi přicházejí již před sedmou ráno.
09.05.2012 12:15 |

podobné články

Registr aut bude devět dní mimo provoz

 
Pokud plánujete v následujících dnech koupi nového auta, tak se obrňte trpělivostí. Přesně za týden totiž úředníci registrů motorových vozidel po celé zemi na 9 dnů zavřou své přepážky.
24.06.2012 06:25 |

podobné články

Řada uzavírek o prázdninách opět zkomplikuje řidičům život. PŘEHLED

 
Letní uzavírky opět otráví řidičům život. Během prázdnin se tak při cestách autem obrňte trpělivostí, na některých místech vás čekají dlouhé kolony. Podívejte se na přehled uzavírek!
28.06.2012 17:15 |

podobné články

Kolona až 12 kilometrů: Dálnice D1 stojí! A práce taky!

 
Jedete-li z Brna do Prahy, obrňte se trpělivostí! Na dálnici D1 u Jihlavy byla v pondělí dopoledne v rámci přípravy na rekonstrukci doprava stažena do jednoho pruhu. Hned se utvořila několikakilometrová kolona! Jenomže práce kvůli počasí nezačaly..
24.03.2014 12:45 |

podobné články

Motorky jsou tady, oBrňte se trpělivostí!

 
Motorističtí fandové jsou v sedmém nebi, místní ale raději prchají z Brna pryč. Rytmus života v jihomoravské metropoli budou o víkendu diktovat výhradně rychlé stroje.
19.08.2016 12:10 |

podobné články

Řidiči obrňte se trpělivostí: Lipskou rozkopou, u letiště čekejte kolony

 
Až do 12. května by se měli řidiči raději vyhnout cestování autem z letiště do centra Prahy přes dálnici D7. Ulici Lipskou totiž čeká částečná uzavírka podobná té, která na podzim 2016 vytvářela kilometrové kolony směrem na letiště. Na posledních 14 dní prací bude navíc uzavírka platit pro oba pruhy ve směru do metropole.
16.03.2017 18:00 |

podobné články

Sváteční klasika: Dálnici D1 blokovaly několikakilometrové kolony!

 
Kolony na dálnici D1 jsou už neodmyslitelnou sváteční tradicí. Pokud jste vyrazili na výlet nebo dovolenou tímto směrem, obrňte se trpělivostí, dálnici totiž ucpaly několikakilometrové kolony.
05.07.2017 16:05 |

podobné články

Lžete? Vaše písmo to odhalí, míní psychologové

 
Vědci a grafologové přišli na to, že písmo o člověku může prozradit více, než by sám možná chtěl. Styl psaných slov totiž údajně poměrně zřetelně ukazuje, zda se při psaném projevu lže, či ne. Tvrdí to aspoň vědci a psychologové z univerzity v izraelské Haifě.
18.09.2009 16:20 |

podobné články

Rychlost 150 km/h na dálnicích by zvýšila riziko smrti na dvojnásobek, míní psychologové

 
Do debaty o možném zvýšení rychlosti na dálnicích až na 150 kilometrů v hodině se zapojili i dopravní psychologové. Katedra psychologie Univerzity Palackého (UPOL) společně s Asociací dopravních psychologů ČR upozornila, že případné zvýšení maximální povolené rychlosti by zvýšilo pravděpodobnost smrtelné nehody téměř na dvojnásobek.
08.05.2015 17:40 |

podobné články

Jan Campbell: Trpělivost Putina

 
Není podstatné, zda se titulek interpretuje jako konstatování nebo otázka, protože klíčové prvky – čas a podmínka konce trpělivosti, prakticky nikdo, kromě prezidenta Putina a poníženě se cítící generality, nezná. Skutečností ale je, že se mne mnoho Rusů a řada čtenářů ptá, jak je možné, že prezidentova slova a prohlášení dobře zní, dávají naději na mír, a současně se situace ve světě a hospodářská situace doma nelepší. Jak je možné, že neviditelní úředníci Ministerstva průmyslu a ministr sám, nerespektují příkaz nadřízeného Rogozina. Kde je konec trpělivosti, a co se bude dít, až trpělivost Putina, nebo občanů, Rusů, skončí?
06.07.2017 17:35 |

podobné články