Článek

Masovému vrahovi Breivikovi samotka nevoní. Pohrozil hladovkou „až do smrti“

 
Norský masový vrah Anders Behring Breivik pohrozil protestní hladovkou „až do smrti“. Vadí mu údajné dramatické zhoršení podmínek, v jakých je vězněn. Informoval o tom norský server The Local.no.
01.10.2015 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Anders Breivik (291 článků)
Podobné články

HRŮZA: Čeští extrémisté DĚKUJÍ norskému vrahovi!

 
Čeští radikálové na internetu děkují masovému vrahovi Andersovi Breivikovi za to, co udělal. Zatím neznámý autor dopisu píše také o inspiraci, kterou má hrůzný čin pro další podobně smýšlející lidi. Policie tvrdí, že se už textem zabývá. A odborníci varují, že dopis nemusí být jen planou provokací.
27.07.2011 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Anders Breivik (291 článků)

Nastává šesté masové vymírání druhů v historii Země

 
Planeta Země od svého vzniku neustále prochází evolucí neboli vývojem. Součástí této evoluce je také vývoj života na ní včetně toho lidského. Během milionů let, kdy Zemi obývají živé organismy, nastalo pět období, během nichž došlo k náhlému a masovému vymírání druhů. Podle vědců jsme právě svědky toho dalšího, už šestého. Pro existenci samotného člověka to může mít fatální následky a může dopadnout jako dinosauři. Do padesáti či sta let by mohlo dojít k masovému úhynu rostlin a živočichů a kolapsu ekosystému.
16.12.2016 14:00 |

podobné články

"Hleděl jsem Breivikovi do očí," vypověděl chlapec, který před kulkou uplaval

 
Svědek v procesu Andersem Breivikem ve čtvrtek u soudu v Oslo vypověděl, že hleděl masovému vrahu do očí. Informují o tom agentury Reuters a AFP.
10.05.2012 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Anders Breivik (291 článků)

Ekonomka Šichtařová našla souvislost mezi Breivikem a transvestity. Svět se prý řítí do pekla

 
„Se mi zdá, že se nám ta korektnost nějak vymkla z rukou. Počkat – řekla jsem ‚korektnost‘? Je to vlastně ještě korektnost? Bůhsuď, co to vůbec je,“ ptá se úvodem svého blogu na serveru iDNES.cz ekonomka Markéta Šichtařová. Vyjadřuje se tak k aktuálnímu rozsudku norského soudu v Oslu, který přiřkl masovému vrahu Andersi Breivikovi odškodné za porušování jeho lidských práv v podobě izolace, nočního buzení či namátkových osobních prohlídek.
22.04.2016 11:35 |

podobné články

Breivikovi dnes končí samovazba, už může číst knížky a koukat na filmy

 
Norskému atentátníkovi Andersi Behringu Breivikovi dnes vyprší úplná samovazba. Policie již minulý týden ve čtvrtek oznámila, že nepožádá o její prodloužení o další čtyři týdny. Podle norského deníku Verdens Gang to ale pro Breivika, který podle všeho 22. července pozabíjel 77 lidí, v praxi nebude mnoho znamenat.
17.10.2011 11:55 |

podobné články

Živý řetěz ze 40 000 lidí zpíval v Oslu píseň Děti duhy. Na protest proti Breivikovi

 
Tisíce lidí se dnes v poledne navzdory deštivému počasí sešly v centru norské metropole Osla, aby zazpívaly píseň Děti duhy vyzývající k míru a bratrství. Účastníci akce tím vyjádřili protest proti norskému atentátníkovi Andersi Behringovi Breivikovi, který minulý týden před soudem popěvek označil za marxistické vymývání mozků.
26.04.2012 13:00 |

podobné články

Desetitisíce Norů zpívaly v ulicích Breivikovi píseň, kterou nesnáší

 
Desetitisíce Norů se sešly v ulicích Osla a zpívali Breivikovi píseň, kterou nesnáší. Zpívá se v ní o míru a bratrství. Breivik ji považuje za slepé přijímání marxismu.
26.04.2012 15:05 |

podobné články

40.000 lidí zazpívalo v centru Osla na protest proti Breivikovi

 
Tisíce lidí se dnes v poledne navzdory deštivému počasí sešly v centru norské metropole Osla, aby zazpívaly píseň Děti duhy vyzývající k míru a bratrství. Účastníci akce tím vyjádřili protest proti atentátníkovi Andersi Behringovi Breivikovi, který minulý týden před soudem popěvek označil za marxistické vymývání mozků.
26.04.2012 17:30 |

podobné články

Norské bestii Breivikovi zemřela matka: Chce na pohřeb!

 
Norskému pravicovému extremistovi Andersi Behringu Breivikovi zemřela v pátek matka. Vrah, který předloni při teroristickém útoku pozabíjel 77 lidí, by se chtěl zúčastnit jejího pohřbu. Breivik si odpykává 21 let vězení s možností prodloužení trestu.
23.03.2013 19:10 |

podobné články

Žena protestuje hladovkou proti Rathově vazbě

 
Žena z Prahy protestuje ode dneška hladovkou proti vazbě Davida Ratha a žádá jeho propuštění. Případ je podle ní zmanipulovaný. Beata Krusic dnes ČTK řekla, že pracuje jako vychovatelka v jedné z pražských základních škol a Rathovu práci sleduje už roky. Rath podle ní vždy čelil "mediální kampani". Osobně prý nemají nic společného.
20.04.2013 16:20 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4395 článků)

Žena protestuje hladovkou proti Rathově vazbě

 
Žena z Prahy protestuje ode dneška hladovkou proti vazbě Davida Ratha a žádá jeho propuštění. Případ je podle ní zmanipulovaný. Beata Krusic dnes řekla, že pracuje jako vychovatelka v jedné z pražských základních škol a Rathovu práci sleduje už roky. Rath podle ní vždy čelil "mediální kampani". Osobně prý nemají nic společného. 
20.04.2013 16:40 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4395 článků)

Záletnice trestají hladovkou! I vrabci umějí odhalit nevěrnou partnerku!

 
Nevěra je z evolučního hlediska výhodná. Zaručuje vyšší variabilitu genů pro potomky podvádějícího jedince. Jenže zároveň je obrovskou evoluční nevýhodou pro podváděného partnera. Takže v přírodě u všech živočichů včetně člověka probíhá válka mezi podvádějícími a podváděnými. Odhalit nevěru umějí i ptáci, při nejmenším vrabci. Samci pak nevěrné samičky trestají hladovkou potomků.
03.06.2016 18:10 |

podobné články

ZÁPAL PLIC! Jiří Pomeje rakovinu hladovkou nezničil, tři dny už leží v nemocnici

 
Jiří Pomeje (53) statečně bojuje s rakovinou hrtanu. Zákeřnou nemoc se snažil zničit 42 dní trvající hladovkou. Zhubl pětadvacet kilo, ale rakovině čelí dál. Hercův stav se zhoršil a musel být hospitalizován v nemocnici, kde leží už třetím dnem.
29.12.2017 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1421 článků)

Jirka se hladovkou rakoviny nezbavil, přiznala Pomejeho manželka

 
Dýdžejka Andrea Pomeje (29) na sociálních sítích upřesnila informace o zdravotním stavu svého manžela. Herec a producent Jiří Pomeje (53), který se pokoušel porazit rakovinu hladovkou, se onemocnění nezbavil. Navíc skončil v nemocnici.
29.12.2017 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1421 článků)

Masový vrah Charles Manson bude mít svatbu! Povolili mu vzít si 26letou přítelkyni

 
Láska kvete v každém věku a nezná hranice. Americké úřady nyní povolily oženit se dokonce i masovému vrahovi Charlesi Mansonovi (80), odsouzenému na doživotí! Vzít si prý chce 26letou ženou, která ho navštěvuje ve vězení. Informovala o tom agentura AP, která povolení exkluzivně získala.
18.11.2014 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Charles Manson (38 článků)

Syn Julia Satinského Ján: Přirovnává se k masovému vrahovi!

 
Nikdy se netajil tím, že je duševně nemocný. Syn slovenského komika Juliuse Satinského (†61) Ján (28) na sociální síti vyděsil své přátele, když vypisoval velmi podivné zprávy. Už víckrát ho jeho duševní onemocnění dovedlo na psychiatrii. Bude tomu tak i tentokrát?
07.03.2016 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Julius Satinský (2 články)

Zámecký pán Berwid- Buquoy odkrývá dalšího falešného hrdinu českých dějin. Všichni se prý klaníme masovému vrahovi srovnatelnému s Hitlerem

 
Český a německý politolog a historik Jan Berwid-Buquoy se poměrně bez skrupulí obul ve svém textu pro ParlamentníListy.cz do Otce vlasti Karla IV. Podle něj byl masovým vrahem, což se však v učebnicích dějepisu nedočtete.
10.07.2016 15:25 |

podobné články

Halík: I Kristus měl nepřátele. Kdyby mně fandili lidé jako Klaus a Zeman, ptal bych se, co dělám špatně

 
Prezident Miloš Zeman chtěl, aby mne církev „podřízla“. To prohlásil v dnešním rozhovoru se serverem Euro.cz kněz Tomáš Halík. Zeman s Halíkem dlouhodobě nevychází, například jej podle serveru přirovnává ke kambodžskému diktátorovi a masovému vrahovi Pol Potovi.
05.08.2016 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Halík (426 článků) , Miloš Zeman (20492 článků)