Článek

Mašlíkovou a Klause využil Alex z Prahy: Chlubí se známostmi a neplatí závazky

 
Jsem dobrý přítel Václava Klause! Tak údajně balil dívky na sex Alexandr Š. (35) z Prahy. Představuje se jako činovník Okamurovy SPD, libuje si v luxusu a ve společnosti modelek. Sexbomba Hana Mašlíková (34) ho ale obvinila, že jí dluží peníze.
28.11.2016 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8802 článků) , Hana Mašlíková (375 článků) , Alex Alex (384 článků)
Podobné články

OBRAZEM: Jak vypadají hvězdy seriálu Ženatý se závazky po 25 letech

 
Od chvíle, kdy se seriál Ženatý se závazky poprvé objevil na televizních obrazovkách, uplynulo 25 let. Přestože je humor seriálu nesmrtelný, o stárnutí hlavních protagonistů se to říci nedá. Podívejte se. Další články k tématu: Představitelka Kelly ze seriálu Ženatý se závazky čeká první dítě Kelly ze seriálu Ženatý se závazky se bude vdávat Nejkrásnějším člověkem světa je Kelly ze seriálu Ženatý se závazky
27.01.2013 01:10 |

podobné články

Osobnosti: Barbara Blank (159 článků)

Kožíšek dováděl s Mašlíkovou a Dvořákovou!

 
Kouzelník Pavel Kožíšek (39) oslavil v Líbeznicích u Prahy šesté narozeniny Divadla kouzel. Na tamních pouťových atrakcích si užíval se svými asistentkami Hanou Mašlíkovou (27) a Martinou Dvořákovou (26).
15.09.2009 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Martina Dvořáková (39 článků) , Hana Mašlíková (375 článků) , Pavel Kožíšek (45 článků)

SKANDÁL lékaře BARTÁKA: Exmanželka skončila v azylovém domě!

 
Teď už se nikdo nemůže divit, že současná manželka nechvalně proslulého doktora Jaroslava Bartáka Lenka tak dlouho váhala s žádostí o rozvod. Bývalá žena tohoto muže, který se tak rád chlubí svými známostmi, totiž skončila s dítětem zcela bez prostředků! Informaci přinesl Týden.cz.
11.10.2011 17:10 |

podobné články

Daniel Nekonečný učil sexbombu Mašlíkovou, co je to pravá rozkoš

 
Profesionální šílenec a vedle toho také zpěvák Daniel Nekonečný (44) se neopomněl objevit na mezinárodním festivalu moderní magie. Ovšem ihned, jak v davu účastníků zahlédl modelku Hanku Mašlíkovou (27) s kouzelníkem Pavlem Kožíškem (40), začaly se dít věci, které by do dua Hanka – Daniel opravdu asi nikdo neřekl!
12.04.2011 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Nekonečný (30 článků) , Pavel Kožíšek (45 článků) , Daniel Hank (2 články)

Marek Ztracený: Řádil v opilosti s potvorama Hanychovou a Mašlíkovou!

 
Poslední říjnový den pokřtil Marek Ztracený v pražském Hard Rock Cafe své nejnovější album s názvem „V opilosti“ a za kmotry si nemohl vybrat nikoho trefnějšího, než známé skandalistky Agátu Hanychovou a Hanku Mašlíkovou.
07.11.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2485 článků) , Marek Ztracený (187 článků)

Antikoncepce, která zabíjí, vyděsila Mašlíkovou: Beru ji už 10 let!

 
Ve Francii antikoncepční prostředek Diane 35 zavinila smrt nejméně čtyř žen. Tamní lékárny ji stahují z prodeje, v Česku se nic takového nechystá. Informace o tomto léku vyděsila i silikonovou krásku Hanku Mašlíkovou (30), která se přiznala, že přesně tento lék už 10 let užívá.
01.02.2013 13:30 |

podobné články

Prachařová s Mašlíkovou ve válce kvůli zadkům: Byla jednou ve fitku a machruje, obul se do Agáty snoubenec Hanky

 
Mezi modelkou a moderátorkou Agátou Hanychovou, Hankou Mašlíkovou a jejím přítelem Andrém Reindersem poněkud zhoustla atmosféra. Zápasník MMA se totiž navezl do celebrit, které natáčí tréninková videa. Jednou z nich je i Agáta, která si jeho prohlášení rozhodně nenechala líbit...
20.06.2016 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2485 článků)

Bouře Alex řádí dál: V úterý se změní v hurikán!

 
Lidé v Mexickém zálivu mají strach. Tropická bouře Alex si o víkendu ve Střední Americe vyžádala nejméně čtyři lidské životy a nyní směřuje k severovýchodnímu pobřeží Mexika. Nejpozději v úterý má podle meteorologů Alex zesílit na hurikán a v následujících dnech zasáhnout mexické státy Tamaulipas a Veracruz.
28.06.2010 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Alex Alex (384 článků)

Na Jiřího X. Doležala se valí rána za ránou: Rozvod a strach z rakoviny

 
Známý publicista Jiří X. Doležal (46) se po dvouapůlletém manželství rozvádí s manželkou Alex. Dvojice své rozhodnutí oznámila pár desítek minut po silvestrovské půlnoci v TV Metropol. „Od 16. prosince máme rozloučené manželství,“ potvrdil Blesku sám Doležal. „Měli jsme s Alex dohodu, že nebudeme chodit sami domů k osobám druhého pohlaví. Alex ji porušila. Byla až do tří do rána u vedoucího své diplomové práce Petra Weisse,“ objasnil důvod rozvodu novinář.
02.01.2012 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Jirka Doležal (229 článků) , Jiří Doležal (229 článků) , Alex Alex (384 článků)

Sexy Alex o lásce s Mynářem: Uháněl mě, ale já odolávala!

 
Láska Alex Noskové (30) a kancléře Vratislava Mynáře trvá již od půlky února, on již přiznal, že ji musel doslova uhnat, další detaily ale na zamilovaný páreček praskly až nyní! Jak se Alex návrhům kancléře bránila?
05.04.2014 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Mynář (856 článků) , Alex Alex (384 článků)

Kočkování se lvem i lvicí: Alex se narodil ochrnutý, teď už krásně běhá!

 
Kočky se Aleši Basistovi (54) ze Stupavy vždy líbily. A tak si splnil sen. Má dvě a pořádné. Na zahradě mu totiž pobíhají v jeho mini zoo Alex a Mia, dva tříletí lvi. Lev Alex má přitom za sebou pořádně těžké chvíle...
18.06.2014 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Alex Alex (384 článků)

Těhotná Alex se nevrátila do televize! Měla nastoupit už před týdnem...

 
Nejdřív se scházeli potají v místech bez oken jako mafiáni, aby je nikdo neviděl, aby její kariéře nestálo nic v cestě. Jenže když se jejich vztah provalil, putovala Mynářova partnerka Alex po profesním žebříčku České televize rychle až na spodní příčky. A teď, když se o Mynářovi mluví téměř denně, se těhotná Alex v práci jen tak neobjeví. Svou nepřítomnost omlouvá zdravotními důvody.
29.01.2015 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Alex Alex (384 článků)

Zneužil Klause a dluží Mašlíkové. Soud dal sympatizantovi Okamury podmínku

 
Na sex lákal ženy přes „dobrou známost“ s Václavem Klausem (75), bývalý prezident však Alexandra Stepanoviće (35) nezná. Kdo s ním má zkušenost, je moderátorka Hana Mašlíková (34), jíž dluží za módní přehlídku. Muži původem ze Srbska v úterý za vyhrožování albánskou mafií a neoprávněné vniknutí do bytu své tehdejší přítelkyně Sabiny H. (47) udělil Obvodní soud pro Prahu 7 dvouletou podmínku, „zákaz styku s poškozenou v jakékoli podobě“ a také povinnost zaplatit jí 35 tisíc korun. Blesk.cz se proto »hochštaplera« zeptal, jak to s těmi známostmi a penězi je.
29.11.2016 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8802 článků) , Hana Mašlíková (375 článků)

Christina Applegate se konečně vdala, tři roky po zásnubách

 
Herečka Christina Applegate a muzikant Martyn LeNoble se o víkendu vzali. Zasnoubili se přitom už v roce 2010 a mají spolu dvouletou dceru Sadie Grace. Další články k tématu: Herečka Christina Applegate porodila dceru Christina Applegate měsíc před porodem vtipkuje: tančí těhotná u tyče Christina Applegate se nechala vyfotit nahá, než jí vzali prsa Představitelka Kelly ze seriálu Ženatý se závazky čeká první dítě Kelly ze seriálu Ženatý se závazky se bude vdávat Nejkrásnějším člověkem světa je Kelly ze seriálu Ženatý se závazky
25.02.2013 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Christina Applegate (42 článků) , Grace Kelly (83 článků) , Barbara Blank (159 článků)

Exmanžel Čejkové vydělává milióny, ale na syny alimenty neplatí. Bývalé hvězdě Novy prý dluží sumu, která vás položí

 
Člověk by se domníval, že Mirka Čejková  (53) se svými syny prožívá díky pohádkově vysokým alimentům od exmanžela skvělý život. Chyba lávky. Profesionální golfista Alex Čejka (44) prý výživné neplatí.
10.03.2015 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Mirka Čejková (205 článků) , Alex Alex (384 článků)

Pane Havle, Klausi, Topolánku. Čtěte o muži, se kterým jste se fotili

 
AKTUALIZOVÁNO Známostmi s nejmocnějšími lidmi Česka se s gustem zaštiťoval prezident soukromé Polikliniky Modřany Jaroslav Barták. Když v poslední době zjistil, že proti němu podalo několik jeho bývalých asistentek trestní oznámení, začal některé z vlivných obcházet. Kontakty s politickými a společenskými špičkami získal jako zakládající člen prestižního Lions Clubu, z něhož ho ale před dvěma roky vyloučili, a to podle nového prezidenta Andora Šándora nejen pro nadměrné požívání alkoholu.
14.08.2011 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1746 článků) , Jiří Pospíšil (1746 článků) , Jan Fischer (1738 článků)

Barták mě bil, tak jsem se mu podvolila, uvedla další poškozená

 
U Městského soudu pokračuje soud se zvrhlým lékařem Jaroslavem Bartákem. Byl obžalován ze série znásilnění svých asistentek. U soudu asistentky popisují, jak na ně Barták naléhal a jak se zaštiťoval svými známostmi.
30.10.2012 09:15 |

podobné články

Doktor »čuně« Barták soud nedojal: Verdikt: 14 let »natvrdo«!

 
Dramatické vyvrcholení měl soudní proces s doktorem »čuně« Jaroslavem Bartákem (54), který se vždy chlubil známostmi snad se všemi »hvězdami« české politické scény! Zatímco on včera své emoce maskoval úsměvy, klidem a zdvořilostmi, přísedící soudkyně při vynášení rozsudku omdlela. Verdikt ale po několika hodinách závěrečných řečí nakonec padl – 14 let vězení!
06.02.2013 18:20 |

podobné články

EXKLUZIVNĚ: Božský Jarda Jágr V OHROŽENÍ! Psychopatická Julča z metra ztropila pořádnou scénu: MÁM PRÁVO NA JÁGRA!

 
Pamatujete si na rádoby novinářku Julču z metra, která v metru předvedla scénu kvůli místu na sezení jako z nepovedené komedie? Tahle podivná ženština o sobě nedala dlouho vědět, ale redakce eXtra.cz byla přímo u toho, když se profesionální návštěvnice rautů drala za Jágrem, a dokonce se začala opět ohánět svými vlivnými známostmi!
02.09.2016 09:00 |

podobné články