Maslák to dokázal, suverénně si doběhl pro zlato!

Mise splněna. Český čtvrtkař Pavel Maslák potvrdil roli favorita pražského halového mistrovství Evropy, ve finále běhu na 400 metrů deklasoval své soupeře a v rekordu šampionátu 45,33 si doběhl pro zlato.
07.03.2015 21:11 |

BRAVO! Maslák má evropské ZLATO na čtvrtce, obě štafety berou bronz

Pavel Maslák (22) suverénně ovládl čtvrtku na halovém mistrovství Evropy atletů v Göteborgu a ke zlaté medailii z loňského šampionátu pod otevřeným nebem přidal další nejcennější kov. Pro bronz pak přivedl mužskou čtvrtkařskou štafetu, pro stejný kov si doběhla i štafeta českých žen.
03.03.2013 12:20 |

V Česku dopadený gangster Maslák: Trest za vydírání si odpyká na Slovensku

Slovák Miroslav Maslák, kterého české soudy potrestaly desetiletým vězením za vydírání podnikatelů, si zbytek trestu odpyká na Slovensku. Údajný šéf slovenského gangu vyděračů Maslák čelí ve vlasti stíhání za různé trestné činy.
28.05.2015 13:05 |

Keňan Patrick Terer si na pražském maratonu doběhl pro zlato

Loňský bronzový běžec Patrick Terer z Keni si na letošním pražském maratonu sáhl na zlato. Ve dvacátém ročníku závodu v ulicích české metropole zvítězil s časem 2:08:07 a zaostal za traťovým rekordem bezmála o dvě a půl minuty. Druhý doběhl další Keňan Evans Chebet, třetí místo vybojoval Cutbert Nyasango ze Zimbabwe.
11.05.2014 12:40 |

Osobnosti: Evans Evans (148 článků)

Maslák poběží o zlato. Naděje Rosolové zhatil pád

Čtyřstovkař Pavel Maslák potvrdil na halovém mistrovství světa jako nejrychlejší semifinalista medailové ambice, finále v Sopotech poběží také mílař Jakub Holuša a osmistovkařka Lenka Masná. Naděje Denisy Rosolové ukončil v semifinále závodu na 400 metrů pád cizím zaviněním v cílové rovince, v kvalifikaci byl vyřazen koulař Tomáš Staněk.
07.03.2014 23:05 |

Osobnosti: Tomáš Staněk (40 článků) , Jakub Holuša (24 článků) , Lenka Masná (11 článků) , Pavel Staněk (25 článků)

Holuša po srážce nedoběhl. Špotáková, Masná a Maslák zlatí

Mílař Jakub Holuša na Memoriálu Josefa Odložila v Praze avizovaný útok na český rekord na trati 1500 metrů nepředvedl. Rozběhl to sice kvalitně, v náběhu na poslední kolo však v sevření soupeřů zakopl, ztratil tempo a odstoupil. Výborně se ale dařilo oštěpářce Barboře Špotákové, která konečně přehodila 60 metrů a získala zlato. První byli také Lenka Masná na osmistovce a Pavel Maslák na čtvrtce.
08.06.2015 20:41 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (327 článků) , Jakub Holuša (24 článků) , Lenka Masná (11 článků) , Pavel Maslák (10 článků)

Ministerstvo obrany: Světové zlato a stříbro přivezli atleti Pavel Maslák a Jakub Holuša

Na světové medaile úspěšně zaútočili na Halovém mistrovství světa v Portlandu atleti z ASC Dukla. Čtvrtkař Pavel Maslák se stal mistrem světa a na patnáctistovce Jakub Holuša získal stříbrnou medaili, těsně za stupni vítězů na děleném čtvrtém místě skončil ve skoku o tyči Jan Kudlička.
27.03.2016 09:25 |

Osobnosti: Jakub Holuša (24 článků) , Jan Kudlička (15 článků) , Pavel Maslák (10 článků)

Je prostě nezastavitelný! Bolt si na dvoustovce doběhl pro osmé zlato

Systémem start – cíl si jamajský fenomén Usain Bolt doběhl na dvoustovce pro druhou zlatou medaili na olympiádě v Riu. Svoji sbírku nejcennějších kovů z letních her tak rozšířil už na osm kusů. V dnešním finále jednoznačně předčil všechny své soupeře a stal se prvním sprinterem, který vyhrál závod na 200 metrů na třech olympiádách po sobě.
19.08.2016 04:45 |

Osobnosti: Usain Bolt (365 článků)

Halové MČR v atletice: Limity splnili Novotný, Maslák, Veleba i Žilka

V pražské hale Otakara Jandery ve Stromovce probíhá od soboty mistrovství republiky mužů a žen v atletice. Nominační limity pro HME splnili dálkař Roman Novotný, čtvrtkař Pavel Maslák a ve sprintu i Jan Veleba a Libor Žilka, překážkář Petr Svoboda navíc hned dvakrát pokořil nejlepší evropský čas.
19.02.2011 19:15 |

Osobnosti: Petr Svoboda (472 článků) , Petr Svoboda (463 článků) , Petr Svoboda (472 článků) , Roman Novotný (12 článků) , Jan Svoboda (162 článků) , Jan Novotný (51 článků) , Jan Novotný (51 článků) , Pavel Svoboda (299 článků) , Pavel Novotný (457 článků) , Pavel Svoboda (298 článků) , Pavel Svoboda (299 článků) , Pavel Svoboda (299 článků) , Jan Svoboda (162 článků) , Jan Svoboda (162 článků) , Jan Svoboda (162 článků)

PROGRAM UVNITŘ: Špotáková, Bolt, Maslák. Hvězdy zazáří v Ostravě

Zlatá tretra v Ostravě dnes bude opět přehlídkou atletických hvězd. Pro české fanoušky budou největšími taháky Pavel Maslák, Barbora Špotáková nebo Jakub Holuša. Ve startovních listinách je dvanáct mistrů světa, deset olympijských vítězů a čtyři světoví rekordmani, mezi všemi ční osobnost jamajského sprintera Usaina Bolta z Jamajky. Nejzářivější atletická superstar poběží závod na 200 metrů.
26.05.2015 09:10 |

Osobnosti: Usain Bolt (365 článků) , Jakub Holuša (24 článků) , Pavel Maslák (10 článků) , Barbora Špotáková (327 článků)

V Ostravě to zacinkalo! Sprinter Maslák urval bronz na dvoustovce

Sprinter Pavel Maslák je prvním českým medailistou na mistrovství Evropy atletů do 23 let v Ostravě.
16.07.2011 18:55 |

Maslák má z ME do 23 let bronz, Cachová vede sedmiboj

Maslák vybojoval bronz na trati 200 metrů
16.07.2011 19:35 |

Sprinter Maslák do finále dvoustovky nepostoupil

Sprinter Pavel Maslák se do finále běhu na 200 metrů na mistrovství světa atletů v korejském Tegu nepodívá.
02.09.2011 14:10 |

Rosolová i Maslák poběží v sobotu finále čtvrtky

Denisa Rosolová a Pavel Maslák na halovém MS v atletice v Istanbulu zvládli v pátek rozběhy i semifinále a postoupili do sobotního finále na 400 metrů, do semifinále postoupil na půlce Jakub Holuša. Sedmibojař Adam Sebastian Helcelet je po prvním dnu na čtvrtém místě a na dohled má bronzový stupínek.
09.03.2012 20:15 |

Osobnosti: Jakub Holuša (24 článků)

Maslák v běhu na 400 metrů a Helcelet v sedmiboji berou na HMS pátá místa

Pavel Maslák v běhu na 400 metrů a Adam Sebastian Helcelet obsadili v sobotu pátá místa na halovém mistrovství světa v tureckém Istanbulu, Denisa Rosolová skončila na čtyřstovce šestá. Půlkař Jakub Holuša postoupil do finále nejrychlejším časem, výškař Jaroslav Bába neprošel kvalifikací.
10.03.2012 20:20 |

Osobnosti: Jaroslav Bába (48 článků) , Jakub Holuša (24 článků)

Maslák znovu zlepšil český rekord na čtvrtce

Pavel Maslák v pátek znovu vylepšil český rekord v běhu na 400 metrů, na atletickém Memoriálu Prima Nebiola v italském Turíně zaběhl čas 45,17 vteřiny.
08.06.2012 23:20 |

Maslák se stal mistrem Evropy v běhu na 400 metrů a přepsal historii

Český rekordman v běhu na 400 metrů Pavel Maslák se stal druhým českým zlatým medailistou na mistrovství Evropy v Helsinkách. Za Maslákem zaostal s výrazným odstupem druhý Maďar Marcell Deák-Nagy, třetí skončil Francouz Yannick Fonsat.
29.06.2012 20:45 |

Osobnosti: Pavel Francouz (19 článků)

Čtvrtkař Maslák zaběhl na OH český rekord a je v semifinále

Pavel Maslák je v semifinále olympijské čtyřstovky, v rozběhu nestačil jen na Belgičana Jonathana Borleea a jasně postoupil, navíc v novém českém rekordu 44,91 vteřiny.
04.08.2012 13:05 |

Maslák posunul český rekord na 400 metrů

Atlet Pavel Maslák vylepšil na olympijských hrách v Londýně v rozběhu na 400 metrů český rekord na 44,91 sekundy a z druhého místa postoupil do nedělního semifinále. Mistr Evropy se stal prvním Čechem, který tuto trať zaběhl pod 45 sekund, jeho předchozí rekord z června měl hodnotu 45,17.
04.08.2012 17:55 |

Mafián Maslák si zase před soudem vymýšlel, předsedovi měřil, jak dlouho se smál

V budově zlínského krajského soudu dnes pokračovalo za zvýšených bezpečnostních opatření hlavní líčení v kauze pěti údajných vyděračů z ČR a ze Slovenska. Podle státního zástupce Romana Kafky je její hlavou čtyřiatřicetiletý Miroslav Maslák, který údajně patří k nejsilnějším postavám podsvětí na Slovensku.
11.06.2013 18:05 |