Článek

Martina H. (†29) zabila pančovaná kořalka! Může za to hostinská?

 
Napil se pančované kořalky a zemřel. Zavinili smrt Martina H. (†29) z Veselí nad Moravou v září 2012 obžalovaná hostinská Ivana O. a tři další muži?
20.10.2017 12:05 |

podobné články

Podobné články

Takhle krásná už Absolonová nikdy nebude. Z Kleopatry se stane obhroublá hostinská.

 
Monika Absolonová může na období, kdy zářila jako nádherná egyptská královna Kleopatra ve stejnojmenném muzikálu, jen vzpomínat. Místo mladé krásky je totiž její nejnovější roli obhroublá hostinská, kterou hrávala její o dvacet let starší a téměř stejný počet kil těžší kolegyně Hanka Křížková.
17.10.2011 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (921 článků)

Kauza metanol: Hlavní míchač popsal, jak pančovali alkohol!

 
Pančovaná kořalka měla jinou, lihovou příchuť. Těmito slovy popisují přeživší pocity při napití se alkoholu, do něhož byl přimíchaný metanol.
07.03.2014 12:05 |

podobné články

Hostinská nepoznala královský pár a poslala ho jinam

 
Hostinská Nadine Schellenbergerová z německého města Ladenburg poslala ze svého podniku Zum Gueldenen Stern pryč švédského krále Carla XVI. Gustafa a jeho manželku Silvii, když přišli během rušného dne na oběd. Nepoznala je a řekla jim, že u nich mají plno.
22.08.2011 08:15 |

podobné články

Zemřela hostinská z Chalupářů Blanka Vikusová (†86)

 
Ve věku 86 let zemřela v úterý večer divadelní a televizní herečka Blanka Vikusová. Účinkovala například ve slavném seriálu Chalupáři jako hostinská nebo ve filmu Jiřího Věrčáka Saturnin.
24.08.2011 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Věrčák (3 články) , Blanka Vikusová (4 články)

Zoufalá hostinská Romana při startu EET: Kasa nefunguje. Babiš to přešel

 
Elektronická evidence tržeb (EET) začala od čtvrtka platit pro restaurační a ubytovací služby. Vicepremiér Andrej Babiš (ANO) si pochvaloval, jak rychlou odezvu samotný systém má. V některých podnicích byl přitom personál z novinky zoufalý. Hostinská ze Žatce Romana Löwl si Blesk.cz postěžovala, že den začali bez funkční kasy vydávající požadované účtenky. Problém se totiž objevil u poskytovatele eKasy. tp://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/434277/online-obchodnici-se-startem-eet-i-zavirali-nekdo-na-truc-nekomu-nejde-kasa.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
02.12.2016 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12033 článků)

Dvacátá pátá oběť metylalkoholu, kořalka zabíjela opět v Havířově

 
Pančovaný alkohol má v ČR další oběť. Muž z Havířova se stal již dvacátým pátým, kterého metylalkoholem kontaminovaná kořalka stála život. V Moravskoslezském kraji tak zemřelo již patnáct lidí.
24.09.2012 11:35 |

podobné články

Zeman v Číně: Čínská kořalka mi nechutná! Proč tedy vypadá jako opilý? Nebo to byla zase viróza?

 
Prezident Miloš Zeman se v Pekingu sešel s Si Ťin-pchingem. Bavili se zejména o obchodech, Zemana na jeho cestě do Číny doprovázel také podnikatel Petr Kellner. Český prezident se nechal slyšet, že mu čínská kořalka nechutná. Realita vypadala ale trošku jinak a opět se nám směje celý svět!
15.05.2017 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kellner (223 článků) , Miloš Zeman (20176 článků)

Kauza metanol: Šok pro obžalované ze smrti Martina H. (†29), místo svobody nový proces!

 
Znovu prozkoumat okolnosti tragické smrti Martina H. (†29) z Veselí nad Moravou, který v září 2012 zemřel po požití pančovaného alkoholu, uložil ve čtvrtek soud v Brně nižší instanci. Čtveřice obžalovaných, tři muži a hostinská, přitom doufala, že se dočká potvrzení květnového osvobozujícího verdiktu.
19.10.2017 16:05 |

podobné články

Pančovaná vodka kosí Čechy jako mouchy! Tak o nás píší v zahraničí

 
Zahraniční média považují českou etanolovou kauza za největší skandál s nelegálním alkoholem za poslední desetiletí ve východním bloku.
14.09.2012 06:30 |

podobné články

Víme, co pijeme? Pančovaná vína jsou na postupu!

 
Dali byste si víno jménem Vinařova chlouba? Protože správně by se mělo jmenovat spíš Chemikova chlouba. Je v něm totiž spousta barviv a spousta přidané vody.
14.02.2014 08:30 |

podobné články

Další žena zemřela po vypití vodky! Byl v ní metanol?

 
Metanolová hrozba stále trvá! V penzionu na Berounsku zemřela včera odpoledne žena (†61), den předtím popíjela vodku. Byla pančovaná?
24.02.2014 12:05 |

podobné články

Rom zastřelený kuší: Hrob zalily slzy i kořalka!

 
Zhruba šedesátka Romů včera v Karviné pohřbila Martina Hospodiho (†39), kterého šípem z kuše v dubnu zastřelil podnikatel Jaroslav Šebesta (39).
17.05.2012 12:05 |

podobné články

Zemřela herečka Blanka Vikusová

 
Ve věku 86 let zemřela v úterý večer divadelní a televizní herečka Blanka Vikusová. Účinkovala například ve slavném seriálu Chalupáři jako hostinská nebo ve filmu Jiřího Věrčáka Saturnin.
24.08.2011 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Věrčák (3 články) , Blanka Vikusová (4 články)

Zemřela herečka Blanka Vikusová z Chalupářů

 
Ve věku 86 let zemřela v úterý večer divadelní a televizní herečka Blanka Vikusová. Účinkovala například ve slavném seriálu Chalupáři jako hostinská nebo ve filmu Jiřího Věrčáka Saturnin.
24.08.2011 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Věrčák (3 články) , Blanka Vikusová (4 články)

Zemřela Blanka Vikusová, hostinská z Chalupářů a hvězda ze Saturnina

 
Divadelní a televizní herečka Blanka Vikusová, která hrála hostinskou v seriálu Chalupáři a objevila se ve filmové i televizní verzi Saturnina, zemřela v úterý ve věku 86 let. Agentuře Mediafax to ve středu potvrdila vedoucí oddělení marketingu Divadla pod Palmovkou Barbara Tůmová.
24.08.2011 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Blanka Vikusová (4 články) , Barbara Blank (159 článků)

Pardubičtí celníci zajistili vycpaného chráněného medvěda

 
Dne 13. srpna celníci z Celního úřadu pro Pardubický kraj kontrolovali hostinská zařízení ve svém regionu. V jednom z nich našli vycpaného medvěda, u něhož pojali podezření, že by mohl být chráněný mezinárodní úmluvou CITES.
14.08.2014 13:10 |

podobné články

Když se u ní moc opijí, zamkne cyklistům kola a volá taxíka. Hostinská tak zachránila mnoho životů

 
Poslední místem, které jsme navštívili v našem seriálu Hospody se nevzdáme, je Restaurace U Zdenky. Ta leží uprostřed psárských lesů a o cyklisty a chataře se tu stará věčně usměvavá paní Jana. Idylku na vesnici dokreslují spokojení zákazníci, kteří se sem sjíždějí z širokého okolí. A proč se téhle hospody nevzdají? Protože je to jistota uprostřed lesů, vedená laskavou ženskou rukou. Článek je součástí seriálu Hospody se nevzdáme, který vznikl ve spolupráci s Budějovickým Budvarem. Ten v devíti dílech představuje podniky, které tradiční hospodskou kulturu udržují.
29.06.2016 16:05 |

podobné články

Martina Gavriely opustila Hotel Paradise, štáb ohrožovala žena se zbraní

 
Moderátorka Martina Gavriely musela opustit Dominikánskou republiku, kde natáčela pořad Hotel Paradise. Po neshodách mezi místní a slovenskou produkcí se celý štáb radši vrátil do Česka. Soutěžící a také partner moderátorky Marcus Tran však v Dominikánské republice ještě zůstali. Další články k tématu: Martina Gavriely: Marcus je chlap, tak žárlí. To ale všichni zamilovaní LÁSKA POD LUPOU: Gavriely a Tran se poprvé odhalili fyzicky i duševně Zamilovaná Martina Gavriely: Pro Marcuse jsem balíček s dvěma dětmi Martina Gavriely: Porno úlet mě položil až spolu s mou dcerou
18.05.2012 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Marcus Tran (148 článků)

Martina (†35) vystřílela rodinu: Své děti zabila poslední, s mrtvolami pak ještě žila

 
V rakouském městě Böheimkirchen došlo k masakru, ze kterého běhá místním mráz po zádech. V jednom z domů vzala Martina R. (†35) do ruky historickou pistoli Walther PPK a zastřelila s ní mámu Mathildu (†59) i bráchu Petera (†41). Než obrátila zbraň proti sobě, zabila také tři vlastní děti. Ty ale žily déle než ostatní a pravděpodobně před smrtí věděly, že se schyluje k tragédii.
09.12.2016 06:30 |

podobné články