Článek

Martin France: Při mé návštěvě Prahy mě chytli revizoři. Kromě Slovenských div čeká diváky v Lucerně překvapení

 
ROZHOVOR Zpěvák a zakladatel reklamní a umělecké agentury, Martin France, v rozhovoru prozrazuje kuriozitu ze své první návštěvy Prahy. Mimoto upozorňuje na unikátní koncert Slovenské divy, který je v plánu v Lucerně 1. února.
14.12.2015 18:06 |

podobné články

Osobnosti: Martin France (56 článků)
Podobné články

DPP zjišťuje, zda Pražané chtějí, aby revizoři kontroly nahrávali

 
Pražský dopravní podnik (DPP) zjišťuje, zda si Pražané přejí, aby je revizoři v MHD při kontrolách nahrávali. Zaznamenán má být pouze rozhovor, nikoliv obraz. Na svých webových stránkách proto DPP spustil anketu, v které mohou lidé hlasovat, co si o novince myslí. Zařízení by revizoři měli používat od příštího týdne. ČTK to sdělil mluvčí DPP Jiří Štábl.
28.08.2014 16:55 |

podobné články

Revizoři si »došlápli« na cizince! Matka jednoho z nich: Měli platné jízdenky a dostali pokutu

 
Po zasloužených prázdninách po maturitě si čtyři mladí cizinci odvezli z Prahy nepříjemný zážitek. Na Můstku je totiž zastavili dva revizoři, a i když studenti sice měli platné lístky, každý musel na místě zaplatit pokutu. S příběhem se na Blesk.cz obrátila matka jednoho z cizinců Romana.
04.09.2017 17:25 |

podobné články

Pražští revizoři budou při kontrolách pořizovat audio záznamy

 
Revizoři pražského dopravní podniku (DPP) začnou v průběhu srpna při kontrolách jízdních dokladů pořizovat audio záznamy. Opatření zvýší bezpečnost cestujících, ale i kontrolorů. Ředitel to řekl v rozhovoru s ČTK. Věří v pokles počtu stížností na práci revizorů.
10.08.2014 14:15 |

podobné články

Pražští revizoři budou při kontrolách nahrávat. Zamezí to sporům

 
Revizoři pražského dopravního podniku (DPP) začnou v průběhu srpna při kontrolách jízdních dokladů pořizovat audio záznamy. Opatření prý zvýší bezpečnost cestujících i kontrolorů. 
10.08.2014 14:55 |

podobné články

Pražané, pozor! Revizoři si vás při kontrolách budou nahrávat

 
Revizoři pražského dopravní podniku (DPP) začnou v průběhu srpna při kontrolách jízdních dokladů pořizovat audio záznamy. Opatření zvýší bezpečnost cestujících, ale i kontrolorů. Ředitel to řekl v rozhovoru s ČTK. Věří v pokles počtu stížností na práci revizorů.
10.08.2014 15:20 |

podobné články

Revizoři si budou kontroly cestujících nahrávat

 
Revizoři pražského dopravního podniku (DPP) začnou v průběhu srpna při kontrolách jízdních dokladů pořizovat audiozáznamy. Opatření zvýší bezpečnost cestujících, ale i kontrolorů, řekl ředitel dopravního podniku Jaroslav Ďuriš. Věří v pokles počtu stížností na práci revizorů.
10.08.2014 18:15 |

podobné články

Bič na černé pasažéry v Praze: Revizoři si budou všechny nahrávat!

 
Novinku v pražské MHD zavádí dopravní podnik. Revizoři si totiž při kontrolách jízdních dokladů budou nahrávat audio záznamy.
11.08.2014 05:10 |

podobné články

Revizoři obklíčili pasažéra, jeden ho pak sejmul paralyzérem

 
Revizoři se s černými pasažéry většinou nijak nemažou. Občas to ale dost přeženou, dokazuje to případ z Lotyšska.
17.10.2009 15:05 |

podobné články

Ani ve dnech smogové regulace nemají revizoři volno

 
V minulých dnech a týdnech sužoval Ostravsko smog. Stal se námětem debat, zpráv i reportáží. Co se z nich ale nedozvíme je, co ve dnech mimořádné přepravy dělají revizoři.
08.03.2011 16:30 |

podobné články

Revizoři se porvali s černým pasažérem!

 
Pražští revizoři tvrdě zasáhli proti černému pasažérovi (24)! V sobotu odpoledne na stanici metra Radlická shodili mladého cestujícího na zem a ruce mu zkroutili za zády. Podle svědka incidentu volal mladík o pomoc. Na internetu se objevila i fotografie ze zásahu.
22.03.2011 15:00 |

podobné články

V pražském metru nebudou revizoři. Podle Dvořáka pojede

 
Kvůli čtvrteční stávce bude v Praze benevolentnější městská policie i revizoři. Strážníci nebudou například pokutovat řidiče, kteří nepovoleně zaparkují v takzvaných modrých zónách. Cestující také pravděpodobně ve vozech pražské MHD nenarazí na revizory.
15.06.2011 18:55 |

podobné články

Pražští revizoři TRHLI REKORD! Napařili 240 tisíc POKUT a vybrali 112 MILIONŮ!

 
Celkem 6,7 milionu cestujících v městské hromadné dopravě zkontrolovali revizoři za loňský rok v metropoli, což je nejvyšší počet zkontrolovaných za rok. Pražský dopravní podnik (DPP) vybral na pokutách 112,37 milionu korun, to je o tři procenta více oproti roku 2009, vyplývá z výroční zprávy.
02.08.2011 19:40 |

podobné články

Odhalení v MHD. Revizoři si potají nahrávají pasažéry. Občas je prý i zbijí

 
Revizoři jsou postrachem černých pasažérů, ale mnohdy i platících cestujících městské hromadné dopravy. Bývají slovně i fyzicky napadáni. Ale není to právě proto, jak někteří z nich přistupují k cestujícím? Svědčí o tom i příběhy olomouckých cestujících. Ti se setkali jak s napadením ze strany revizora, tak s tím, že je za jejich zády nahrával. Jana z Olomouce o podivných praktikách zaměstnanců zdejšího dopravního podniku ví své.
06.11.2011 18:45 |

podobné články

Revizoři nesměli pokutovat v tramvajích "zmatených" letním časem

 
S přechodem na letní čas se v neděli v Praze nevypořádaly přístroje na označování jízdenek v některých tramvajích. V nových vozech Škoda 15T ukazovaly totiž o hodinu méně, než měly. Platnost lístku pak byla také o hodinu kratší. Podle mluvčí pražského dopravního podniku Moniky Lojínové všichni revizoři ale dostali o problému včas informace a nikoho kvůli časovému posunu pokutovat neměli.
26.03.2012 21:12 |

podobné články

Černí pasažéři třeste se: Revizoři vyrazí v Brně do nočních autobusů!

 
Příští týden ve středu se do nočních autobusů v Brně vrhnou revizoři. Jejich úkolem je nachytat bez jízdenky co nejvíc neplatičů z řad vysokoškolských studentů, kterým nyní začal semestr.
26.09.2012 23:45 |

podobné články

Na co se nejčastěji vymlouvají černí pasažéři? Revizoři to prozradili

 
Černí pasažéři se snaží vyhnout pokutě za každou cenu, revizoři by o tom mohli vyprávět své. Nyní prozradili, jaké jsou nejčastější výmluvy na to, že cestující jede bez lístku. Přečtěte se, co všechno lidé jsou ochotni udělat, aby se pokutě vyhnuly.
08.04.2013 14:25 |

podobné články

Útok pražských revizorů: Šikanovali turisty, pak utekli!

 
Podle svědka měli platné jízdenky. Agresivní pražští revizoři se přesto dožadovali zaplacení pokuty. Staršího páru turistů se zastal Dušan Spáčil. Neodradily ho ani výhrůžky a nadávky. Nakonec revizoři zmizeli jako pára nad hrncem.
07.04.2014 20:30 |

podobné články

Pražští revizoři dnes »slaví«: 100 let kasírují černé pasažéry!

 
První pokutu za jízdu načerno vypsali pražští revizoři přesně před 100 lety – 1. července 1914. Do té doby sice probíhala namátková kontrola cestujících, když ale někdo neměl jízdenku, musel si ji jen dokoupit! V porovnání s cenou jízdenky byly nejdražší pokuty v roce 1985, kdy jízdenka stála 1 korunu a pokuta rovných 100!
01.07.2014 08:15 |

podobné články

Zpěvák Martin France o svém ranním rituálu!

 
Kdysi tančil Martin France (47) s Ivetou Bartošovou, Jiřím Kornem či Helenou Vondráčkovou ve skupině Schock, pak hrál dvanáct let v různých pražských muzikálech – od Jesus Christ Superstar až po Vlasy. Tehdy měl dlouhé kudrnaté „háro“ a byl zkrátka k nepřehlédnutí. Později se dal na sólovou pěveckou kariéru a dnes je z něj nejen zpěvák, ale i producent. Má vlastní agenturu, pořádá různé charitativní akce po celé republice a na říjen chystá velký koncert v Lucerně – Slovenští muži vrací úder.
19.03.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (925 článků) , Jiří Korn (156 článků) , Martin France (56 článků) , Iveta Bartošová (6675 článků)